>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SHL - liga szwedzka 2023/2024

Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Po przerwie jaką sobie zrobiłem w ligach skandynawskich czas wrócić do życia, wczoraj nie zdążyłem w fińskiej lidze obstawić kolejkę a nóż wszystko weszło🤦 ale dobra dzisiaj mamy kolejkę w szwedzkiej SHL. Dzisiaj mamy kilka ciekawych meczy.
Interesuje mnie Rogle Skelleftea Orebro Vaxjo. Ale po kolei ....

Leksand -Timra
gospodarze są tutaj na papierze silniejszym składem niż goście.
W drużynie gospodarzy skrzypce robi Kloos mając 5 goli I Lang przy 6 asystach. Mają stabilny skład. Timra na wyjeździe walczy ale dużo błysku traci, Dahlen na razie zawodzi 2 gole i 3 asysty.
Leksand win kurs 1.45 , 1 /+1.5 gola strzeli , handi (-0.5) kursy 1.77
Fortuna

Linkoping - Vaxjo
grecka strona typuje gości i też skłaniam ku temu ,bardzo dobry sezon ,patrząc na grę, dużo lepiej wypadają niż gospodarze. Po jednej stronie Strandberg i Rattie a Vaxjo ma w sobie asystow Pessona i Kellmana gdzie sporo pracy wkładają w sens ataku dla kolegów. Vaxjo ma patent lodowiska Saab Arena.
Vaxjo win 1.80 x2 1.47 Fortuna

Rogle- HV71
gospodarze bardzo słabo zaczęli sezon ,dołują tuż przed gośćmi na dnie tabeli. Dwa dni temu w LM pokonali Zurich 4-3...ale ligę muszą pilnować. Pokonanie beniaminka to priorytet ,za dwa dni mają Orebro u siebie. Na razie zawodzi Sheen i Kapla ,wciąż Tambellini 4 gole plus 2 asysty, Zaar srednio. Beniaminek skóry tanio nie sprzedaje ale może sił zabraknąć w końcówce.
Rogle win , handi (-0.5) 1 /+1.5 gola Rogle Kursy w granicach 1.75
Fortuna

Skelleftea - Frolunda ..ciekawe spotkanie, lider z 7 ekipą...jeśli chodzi o gości to maraton z Skelleftea Farjestad i Rogle...🤔 jak to rozłożą sobie spotkania tego nie wie nikt 🤣
Gospodarze mają stabilny skład, Pudas już 10 asyst😱 Moller ladnie już 6 goli z 6 asyst...natomiast u gości skrzypce tylko Greco 5 goli...reszta nie dojeżdża do sezonu,jedynie w LM trochę se postrzelali ale to nie Skelleftea...
Skelleftea win kurs 1.65
1/+1.5 gola gospodarzy kurs 1.99
Over 4.5 gola kurs 1.47

Orebro -Brynas gospodarze u siebie bardzo groźni, Leino - Nakyva -Carlsson -Holm...to taki rozklad sił, każdy coś od siebie daje. Brynas ma w sobie Czecha Sklenicka i Bjorninena. W ostatniej kolejce pokonali Skelleftea 3-1 tylko ze u siebie..ale wyjazdy to dużo tracą.
Orebro win kurs 1.45
Orebro +2.5 gola kurs 1.70
1/+3.5 gola kurs 2.34

Jeszcze myślę że Malmoe z Oskarshamm spokojnie over 4.5 gola
Lulea z Farjestad też oscyluje się w granicach 5 goli,tym bardziej niedawno Cracovia wygrała z Farje 5-4 o dziwo..😎 Lulea sparingowo z Aalborg bo wiedzą że awans spoko to liga ważna tym bardziej że czekają ich mecze co 3 dni ...przemęczenie może wkraść się w łaski zawodników ale energia z silniejszym przeciwnikiem motywuje się mocno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +639
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Wczorajsza kolejka zawiodła mnie po trochu, od dawna nie mogę się wstrzelić z typami.🤣
Leksand tylko 1-0 , Vaxjo po karnych ale wiadomo lepiej graja na tym lodowisku.
Lulea 3-0 a nóż brakło do overa 4.5 , Malmoe niestety zaskoczył przegrywając 1-2 a też w myślach over 4.5 , Orebro to niespodzianka 1-5 z Brynas nikt nie myślał 🤔 Skelleftea to samo 2-5 z Frolunda to dziw że taka gra wyglądała, a Rogle wciąż w impasie bo męczarnia z beniaminkiem wskazuje że ten sezon będą mieli ciężki.

Kupony szły w kierunku Orebro Skelleftea i Malmoe over 4.5 plus Rogle....🤦
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Wczoraj w SHL faktycznie było oldschoolowo ;). Z wyników mnie zaskoczyła wysoka porażka Orebro, aczkolwiek spodziewałem sie ciężkiego meczu. Niestety obrona błądziła, a Arntzen też nie pomógł. Jesli chodzi o hit, to czułem, że Kraft Arena zostanie zdobyta. Wydaje mi sie, że jutro Fro też wygra. Wczoraj spotkanie było dość równe. Widoczna była jednak różnica w bramce, a Johansson może być jeszcze lepszy, niż wczoraj. W polu mamy wielu reprezentantów, klasowych graczy i zapowiada sie fantastyczne spotkanie. Być może Frolunda po małym wewnętrznym trzęsieniu ziemi zaczyna łapać rytm. Niezaprzeczalnie ich gra od winu z Lulea wygląda lepiej. Farjestad może być kolejnym cennym skalpem.

Frolunda - Farjestad - 1 RT - 2.09 - fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
suomi, nie zgodze sie ztym typem :( chociaz Frolunda to moja ulubiona druzyna to zazwyczaj po ich dobrych 2-3 meczach idzie gorszy mecz i zawalenie :( mozliwe ze wygraja po dogrywce , lub karnych , ale RT nie do grania wedlug mnie :)
Znajac swoja przyode z poprzednich sezonow i trzymaja sie przez cala runde Florundy wiele x napsuli mi krwi :) wiec ten mecz ja osobiscie traktowal bym z dystansem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +284
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
suomi, nie zgodze sie ztym typem :( chociaz Frolunda to moja ulubiona druzyna to zazwyczaj po ich dobrych 2-3 meczach idzie gorszy mecz i zawalenie :( mozliwe ze wygraja po dogrywce , lub karnych , ale RT nie do grania wedlug mnie :)
Znajac swoja przyode z poprzednich sezonow i trzymaja sie przez cala runde Florundy wiele x napsuli mi krwi :) wiec ten mecz ja osobiscie traktowal bym z dystansem :)
Wiem o czym piszesz :) i to racja, że oni często po dwóch/trzech dobrych spotkaniach lubią odstawić numer. Tylko, że przeważnie wtopa zdarza sie z teoretycznie słabszym rywalem. Chociaż to też nie reguła. Te porażki często wynikają z podejścia do rywala. Licze na to, że jutro pójdą siłą rozpędu, to raz, a dwa - Fro sie mobilizuje na mocne roostery. Zobaczymy jak będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +141
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie,wg mnie jutro będzie hasło bij mistrza i nie będzie mowy o żadnym odpuszczaniu. Myślę że Frolunda na krzywej wznoszącej. Mecz nie będzie łatwy bo z tyłu trochę grzeszków mają ale z przodu grają wszystkie formacje, jest pomysł i skuteczność wróciła. Myślę że mistrzowi z Karlstad będzie trudno o punkty , choc to mocny zespoł i potrafiacy sie mobilizowac na takie mecze to jednak jutro kierunek Goteborg.
Do dubla biore Lulea, ktora po lekkich zawirowaniach, znow zaczela grac swoj hokej. Mysle ze jutro w Oskarshamn nie daja sie ograc w RT a moze ugraja cos wiecej na co licze bo przeciwnik w zasiegu.

Frolunda ml 🅾 + Lulea z x kurs ako ✅2,39 fortuna🅾

Skłaniam sie tez ku Brynas,🅾 Timrze✅ i Leksand✅
 
Ostatnia edycja:
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
No dzisiaj kolejna karuzela szwedzkiej ligi...na moje oko to mecz Frolunda z Farje.
Frolunda zawsze spina się z tym przeciwnikiem ,ma patent gry z Farje. Over 4.5 gola spokojny. O składach nie ma co pisać skoro wiadomo co obu stronach lodowiska zobaczymy...Carlsson , Innala ,Nygard ,Nillson ...zobaczymy jak wyjdzie.

Lulea z Oskarshamm, goście powoli odzyskują błysk, idą powoli do góry ale jeszcze daleko. Ale w szeregach gospo jest Karklvist i Suomela, dwie bramki gospo mogą wpaść ale liczyłbym na over 4.5 plus 2. Teren Oskarshamm im leży spokojnie.

Rogle po męczącym meczu z beniaminkiem ,czas na grę z Orebro ...eh ciężko powiedzieć, Orebro odwaliło mecz z Brynas 1-5 ,więc muszą się odkuc na dobrą grę. Rogle ma swoje błyski i wpadki ale zawsze im kibicowałem w poprzednich latach teraz jakaś posucha czy co? Dałbym na win gospo ale...coś czuję że Orebro tanio skóry nie sprzeda. Over 4.5 spoko.

Vaxjo z Leksand jedynka ,over 4.5 no lider wie że czaja się ekipy żeby dostać fotel po każdej kolejce. Najbliżej ma Frolunda , ale patrząc na grę z nieobliczalnym Leksand to może ich zmobilizowac na utrzymanie tego fotela.
Malmoe to samo z Timra .
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety Frolunda położyła zacny dwudniowy kupon. Ehh. Moze dubel Timra Leksand wynagrodzi straty. Co do pojedynku z Vaxio to miałem ich okazje ogladac w poprzednim meczu w Linkoping i wg mnie juz górke maja za soba, ta gra juz nie była taka jak kilka spotkan do tyłu i mysle ze z Leksand bedzie dzis ciezko. Vaxio w ogole mnie zakakuje in plus narazie ale mysle ze dzis bedzie koniec serii wygranych , z Linko szło juz ciezko , nawet PP 4 na 3 nie wychodziły. Leksand to niewygodny rywal , który jeszcze wg mnie nie pokazał na co ich stać. Bo grac maja kim i roster nie ustepuje temu w Vaxio

Leksand ml kurs 2,25 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +592
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Frolunda dala wcisk na kuponach ...a tak ladnie było...eh. Robię Vaxjo over 4.5 plus Lulea win. Malmoe z Timra 0-7 ! Ale over 5 goli spokojny. Rogle spodziewałem sie,muszą mieć mobilizacje.
 
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Dzisiaj tylko dwa mecze po krótkim okresie wypoczynkowym. Ostatnia kolejka nie wyszła na dobre.
Lulea kontra Linkoping. Gospodarze wciąż za plecami czołówki, pilnując ich oddech. Mają dzisiaj szansę zbliżenia ale wpierw pokonać Linkoping. Potrafią z nimi grać, jakby powiedzieć mają patent,może być wyrównane spotkanie bo na over nie ma co liczyć, od czasu robią under 5.5. Ja bardziej uderzę zwycięstwo po dogrywce na gospo.✅️

Drugie spotkanie to Orebro z Skelleftea, też ciekawe spotkanie, zwłaszcza że gospodarze zawiedli ostatnio z Brynas 1-5. Skelleftea z kolei z Frolunda 2-5. Szykowali sie dobrze do meczu a zeszli ich do parteru.Goście wygrywając wskakują chyba na fotel lidera. Ale z Orebro ciężko im się gra. Ostatnie 5 spotkań u siebie to win gospodarzy. Patrząc na to wszystko Orebro u siebie ma bardzo dobrą formę, z kolei Skelleftea wyjazdowo jedzie bardzo dobrze. Myślę...że zrobię kierunek over 4.5 i 5 goli.✅️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Dzisiaj w szwedzkiej hokejowej mamy pełną kolejkę i naprawde jest w czym wybierać. Ja robie podjazd do swoich dwóch ulubionych ekip: Leksand i Vaxjo.
Tegera Arena to ciężki teren dla każdego kto tu przyjeżdża. Poza tym Leksand wydają sie być w formie. Gospodarze grają dużo ciasnych/stykowych spotkań, ale większość z nich wygrywają. Fajnie zbalansowane linki i naprawdę sporo jakości w składzie. Do tego wszystkiego Armalis ze swoimi 94% obron ( tak na marginesie troche brakuje zmiennika ).O ile obrona stanowi zaporę przez którą ciężko sie przebić, o tyle w ataku brakuje troche kreatywności, a przecież wykonawcy są. Ofensywne statystyki drużyny są co najwyżej średnie....i tu na pewno Lek powinni sie podciągnąć. Rywal z Oskarshamn wiemy jaki gra hokej. Dużo strzelają, dużo tracą i często nastawiają sie na kontry. Groźny PP i tu gospodarze będą musieli sie pilnować. Trzeba będzie utrzymać Karlkvista i Suomele, którzy ciągną atak. Oskarshamn zdarzało sie wygrać w Leksand, ale to wyjątki od reguły. Gospodarze są lepszą drużyną i mam nadzieje, że udowodnią to na lodzie.
W drugim spotkaniu skłaniam sie ku Vaxjo. Dla wielu są zaskoczeniem sezonu. Ciężko było przewidzieć jak zagra ekipa rudego, ale póki co....wole nie kończyć zdania ;). Trzeba przyznać, że fajnie sie patrzy na gre drużyny Jönssona. Stara hokejowa prawda, która mówi, że w hokeju wygrywa sie obroną dobrze sie sprawdza w przypadku Vaxjo. Siłą drużyny jest kolektyw. Tu każdy gracz coś wnosi do drużyny. Zobaczcie jak rozkładają sie siły. Praktycznie każda formacja zdobywa zbliżoną ilość punktów. Do tego mamy w Vaxjo porządną pare goalie i szczelną obronę. Póki co w październiku tylko raz przegrali, a z kwitkiem odprawili kilka solidnych ekip. Z kolei goście grali dobry hokej mniej/więcej do początku października, a potem cóś sie zacięło. Mimo wszystko Malmo ma swoje atuty i na pewno nie można ich olać. Po przemianie to lepsza drużyna, niż sezon temu....Grają efektywniej, skuteczniej w PP. Zadaniowcy też robią robotę. Po ostatnim blamażu na pewno będą chcieli oczyścić atomsfere, ale w Vaxjo też o tym wiedzą ;)

Leksand ml + Vaxjo rt = 2.55 - fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis pełna kolejka SHL, wiele ciekawych spotkań, pierwsza mysl to dubel
Leksand gości Oskarskamn . Gospodarze po mału sie rozpedzaja, wszystkie cztery formacje wygladaja solidnie, to bez watpienia duzy atut ale chyba jeszcze wiekszym jest sciagniecie miedzy słupki Armalisa, który udawadnia, że jest własciwym facetem na własciwym miejscu, myśle, ze gosciom bedzie bardzo cięzko urwać punkt bo Leksand zmierza po pierwszą trójke w tabeli
Do dubla Skelleftea, ktora majuz trzy porazki pod rząd w lidze. W Orebro grali bez Joakima Lindstroma i Oskara Mollera ale nie wiem czy to bardzo zawazyło bo ławke maja długa, mimo przewagi, chwila przestoju w Orebro w trzeciej tercji kosztowała ich spotkanie, a moze to geniusz Leo Carlssona. Dzis nie maja szczerze mowiac wyjscia bo robi sie goraco, rywal to beniminek , ktory wg mnie wstanie z kolan i przesunie sie troche wyzej w tabeli ale ze Skelle beda miec trudny mecz i nie spodziewam sie ze zgarna wygraną.
Choc po Lek i Skelle spodziewam sie 3 pkt ale moja propozycja jest taka:

Leksand ml + Skeleftea z x kurs ako 2,05 fortuna ✅ ✅

Z innych meczów ciekawie bedzie w Gavle do ktorego zjedzie Linkoping ale tu raczej gospodarze maja wiecej atutów.✅
Nie moge tez znalezć argumentow za Malme , ktore dostało zasłuzone lanie od Timry, no chyba ze Vaxio nagle przestanie wygrywac i bedzie regres formy, czego nie mozna wykluczyc.
Wspomniana Timra dzis zestknie sie z mocna defensywa i chcialbym zobaczyc wlasnie to spotkanie bo byc moze bedziemy tu miec wyrownany mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1520
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Frolunda -Rogle 1 Ml @1.75 ⛔
po ostatnim słabszym meczu Frolundy dziś liczę na przełamanie, i wygrana na swojej tafli.
Druga możliwością nad którą się zastanawiam jest Frolunda over 2.5 gola @1.78 nie wiem jeszcze co zagrać ⛔

tak czulem jak strzelili na 2-2 ze oba typy beda na minus :( nic szkoda
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Frolunda vs Rogle
Typ x2

Orebro vs Farjestads
Typ x2

Ako 2.55 fortuna

Nie kupuje tej obecnej Frolundy. Zespół gra na mocnej sinusoidzie. Nie wszystko funkcjonuje jak trzeba. Różnie z PP, w bramce sprowadzony Johansson mocno rozczarowuje... A dzisiaj rywal bardzo mocny. Rogle na tą chwilę poniżej oczekiwać. Widać, że łączenie CHL z SHL nie do końca wyszło im na dobre. Niemniej zaczynamy kolejny tydzień na szwedzkich taflach i co ważne, tylko na nich. Rogle z pewnością się będzie chciało poprawić soją pozycję. Myślę, że zapunktują dzisiaj.


Derby... Obie ekipy wyglądają nieźle, ale idę w kierunku BK. Dla mnie osobiście są bardziej poukładani. Orebro miało na starcie swoje problemy i niby zaczęło punktować w ostatnich meczach, ale to nie znaczy, że wszystko jest już tam ok. W dalszym ciągu można mieć zastrzeżenia do gry w defensywie. Błędy zaczęły być jednak bilansowane skuteczną grą w ataku. Dzisiaj BK będzie bardzo trudną przeszkodą. Mistrzowie mobilizują się zawsze na te kluczowe mecze. Moim zdaniem nie pozwolą sobie na porażkę.
 
Ostatnia edycja:
N 0

niebieskooki

Użytkownik
Dzisiaj w szwedzkiej hokejowej mamy pełną kolejkę i naprawde jest w czym wybierać. Ja robie podjazd do swoich dwóch ulubionych ekip: Leksand i Vaxjo.
Tegera Arena to ciężki teren dla każdego kto tu przyjeżdża. Poza tym Leksand wydają sie być w formie. Gospodarze grają dużo ciasnych/stykowych spotkań, ale większość z nich wygrywają. Fajnie zbalansowane linki i naprawdę sporo jakości w składzie. Do tego wszystkiego Armalis ze swoimi 94% obron ( tak na marginesie troche brakuje zmiennika ).O ile obrona stanowi zaporę przez którą ciężko sie przebić, o tyle w ataku brakuje troche kreatywności, a przecież wykonawcy są. Ofensywne statystyki drużyny są co najwyżej średnie....i tu na pewno Lek powinni sie podciągnąć. Rywal z Oskarshamn wiemy jaki gra hokej. Dużo strzelają, dużo tracą i często nastawiają sie na kontry. Groźny PP i tu gospodarze będą musieli sie pilnować. Trzeba będzie utrzymać Karlkvista i Suomele, którzy ciągną atak. Oskarshamn zdarzało sie wygrać w Leksand, ale to wyjątki od reguły. Gospodarze są lepszą drużyną i mam nadzieje, że udowodnią to na lodzie.
W drugim spotkaniu skłaniam sie ku Vaxjo. Dla wielu są zaskoczeniem sezonu. Ciężko było przewidzieć jak zagra ekipa rudego, ale póki co....wole nie kończyć zdania ;). Trzeba przyznać, że fajnie sie patrzy na gre drużyny Jönssona. Stara hokejowa prawda, która mówi, że w hokeju wygrywa sie obroną dobrze sie sprawdza w przypadku Vaxjo. Siłą drużyny jest kolektyw. Tu każdy gracz coś wnosi do drużyny. Zobaczcie jak rozkładają sie siły. Praktycznie każda formacja zdobywa zbliżoną ilość punktów. Do tego mamy w Vaxjo porządną pare goalie i szczelną obronę. Póki co w październiku tylko raz przegrali, a z kwitkiem odprawili kilka solidnych ekip. Z kolei goście grali dobry hokej mniej/więcej do początku października, a potem cóś sie zacięło. Mimo wszystko Malmo ma swoje atuty i na pewno nie można ich olać. Po przemianie to lepsza drużyna, niż sezon temu....Grają efektywniej, skuteczniej w PP. Zadaniowcy też robią robotę. Po ostatnim blamażu na pewno będą chcieli oczyścić atomsfere, ale w Vaxjo też o tym wiedzą ;)

Leksand ml + Vaxjo rt = 2.55 - fortuna
Co oznacza rt
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Regural time (60 minut, bez dogrywki). Zwycięstwo wymagajace dodatkowego czasu (dogrywkq/karne gdy w regulaminowym czasie 60 minut jest remis) określamy np 'ml'
 
Otrzymane punkty reputacji: +1341
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Dzisiaj mamy pełną kolejkę w SHL. Każdy z nas ma swoich faworytów w tej kolejce. Ja na przykład wybieram mecze
Frolunda -Rogle
HV71- SKELLEFTEA
Orebro-Farjestad
Lulea-Timra
Zacznę od Frolundy. Jadą jak już wcześniej napisał sinusoida. Mieszanie ligi z ligą mistrzow niektórym nie służy. Sporo wysiłku i rozłożenie sił w jakimkolwiek meczu. Przegrać z Farje a wygrać ze Skelleftea to jak w ruletce 🤣 ja bardzo skłaniam sie ku over 4.5 gola niż na zwycięstwo z tych druzyn.
Skelleftea z kolei ma w zasadzie trzy porażki pod rząd. Nie liczę przerywnika z Belfast bo to inna para kaloszy. Z beniaminkiem bardzo dobrze się gra,więc myślę Pudas czy Johnson zaliczą kanadyjki ,nic innego jak Rt w 60 tce ...Plus handi (-0.5)
Lulea z Timra- gospodarze mają formę na 5 meczy zgarnęli 12 pkt. U siebie są naprawdę groźni dla takich jak dzisiejsza Timra, trzymaja się czołówki. Patrzę tak samo jak w przypadku Skelleftea czyli zwycięstwo w regulaminowym.
Orebro z Farje ...Oj tutaj daje over 4.5 gola, ofensywni ostatnio z jednej i drugiej strony. Robią przełamania co każdy mecz czyli 3 za 3. Jeszcze będą patrzeć na Vaxjo czy utrzyma fotel lidera po meczu z Malmoe, ale i tak wszyscy patrzą na siebie. Nie będę polemizował kto wygra bo tutaj naprawdę mamy dobre formacje z każdej strony. Najgorsze że Farje na wyjazdach stracil już 21 goli.
Jeśli chodzi o Vaxjo ,krótko over 5 goli jak najbardziej ,albo zagrają oszczędnie w obronie albo pojadą po bandzie.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
oglądałem , wczoraj końcówkę 3 tercji Lulea i Vaxjo bo miałem końcowe zwycięstwo, niby grały zespoły teoretycznie ,,lepsze,, ale jak widać poziomy zbliżone i nie ma co grać ,,faworytów,, nawet z dobrym bilansem u siebie ;) i nie bardzo im zależało na zwycięstwie, nie miały nawet okazji na zdobycie gola , a sama dogrywka to już ,,berek,, ale pewnie się nie znam :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +243
Do góry Bottom