>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Serie B, Serie C (temat zbiorczy) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;

Reggina-Bari 1DNB 1,57 5/10 bet365
Reggina aktywna na rynku transferowym, zespół zakupił Contesse, Strassera, Sbaffo, Rigonniego i Cocco i na tego którego kibice najbardziej liczą czyli F. De Rose. Klub ma też nowego trenera Gianluca Atzoriego który wcześniej obejmował stanowisko w Sampdorii. Bari w ostatnich latach trochę podupadło finansowo, przed sezonem było dość duże zamieszanie z trenerami, zespół ma także dość duża liczbę niedoświadczonych i młodych piłkarzy. Wiadomo pierwszy mecz może być jakiś remis ale wydaje mi się że zakład z handicapem 0.0 jest bezpieczny.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 408

swergoc

Użytkownik
1. kolejka Serie B

William Hill

Ode mnie jeden typ . Zwycięstwo Pescary.
Gospodarze dobrze przepracowali okres przygotowawczy. Co prawda przygoda z Serie A im się kompletnie nie udała, ale widać, że zespół ma zamiar wrócić do elity.
Z zespołu odeszło oczywiście kilku ważnych graczy (Quintero, Weiss, Celik, Caprari, Perin), ale sprowadzono w ich miejsce nowych ciekawych zawodników (m.in. Zuparić, Viviani, Piscitella, Schiavi, Cutolo).
Za to goście okienko transferowe mają fatalne moim zdaniem. Z zespołu odeszło wielu zawodników, którzy stanowili trzon zespołu w poprzednim sezonie: Verdi (20 występów w poprzednim sezonie), Agyei (18), Mbakogu (14), Nocchi (25), Improta (27), Baldanzeddu (34), Scognamilio (29), Zito (23). Widać więc, że zespół jest w mocnej przebudowie. Taka przebudowa zawsze rodzi problem w postaci braku zgrania na początku sezonu. Ponadto na miejsce tych zawodników nie sprowadzono piłkarzy na tym samym poziomie. Jedynie tacy gracze jak Vitale, Ciancio czy Di Carmine mogą być uznani za poważne wzmocnienia. A to trochę za mało.
Przewiduje, że Juve Stabia w tym sezonie raczej będzie się kręcić w dole tabeli. A co do dzisiejszej porażki to warto jeszcze przytoczyć bilans gier wyjazdowych w zeszłym sezonie: 4-6-11. Więcej porażek miały tylko 3 ostatnie w tabeli zespoły.
Wydaje mi się, że spadkowicz z Serie A spokojnie sobie w dzisiejszym meczu poradzi.
Typ: Pescara ✅ 3-0 ;)
Kurs: 1,80 (William Hill)
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
III KOLEJKA SERIE B

ComeOn!
SERIE B
7. września 2013, 18:00

Mecz:
Spezia - Carpi
Typ: Ile bramek padnie w meczu?: 2-3
Kurs: 1.90
Stawka:
5/6
Buk:
vs.


Krótka analiza:
Carpi nie grało już od dwóch tygodni i ta przerwa na pewno wybiła ich z rytmu. Zresztą w swoim pierwszym meczu przegrali 1-0 z Ternaną, ale nie pokazali się z najgorszej strony - gol dla gospodarzy padł z karnego.
W ostatnim meczu popisali się za to zawodnicy Spezii. Wygrali bowiem z Juve Stabią 1-2. Dobry mecz zagrał napastnik
Aquilotti, Osarimen Ebagua, który strzelił pierwszą bramkę już w trzeciej minucie.
Nie chce mi się dużo rozpisywać, ale spodziewam się dwóch goli, tak na 1-1. Carpi zagra pewnie mocno defensywnie, Spezia ma dobrego rozgrywającego w postaci Sansoviniego i dwójkę świetnych defensywnych pomocników. Także szykuje się nudny mecz, ale z golami. Trochę dziwnie to brzmi...
WYNIK: 0-2 //
// +4.5 j
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Spotkanie: Brescia - Novara
Typ: Novara
(Zakład bez remisu)
Kurs: 2.15
Bukmacher:William Hill
vs.
Analiza: Gospodarze bez kontuzjowanego Corvia (napastnik 14 goli w poprzednim sezonie), obrońca Lasik (2/0), napastnik Oduamadi (2/0), pomocnik Saba (1/0), Zambelli (41 występów w podstawowej 11-stce w ubiegłym sezonie), pomocnik Sodinha (1/0) i obrońca Di Cesare (1/0).
Novara w tym meczu bez napastnika Lepillier (6 goli w zeszłym sezonie), obrońca Perticone (2/0) i nowicjusz Rigoni (1/0).
Brescia pokazała klase remisując ze słabymi Bari i Lanciano, licze tu na co najmniej remis w tym meczu !
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Avellino - Empoli
TYP: OBIE STRZELĄ - KURS 1,70
BUK: MILENIUM


Lubię grac Empoli dosc często i jutro również pokuszę się o to. Myślę, że typ obie strzelą to najbardziej prawdopodobny typ na ten mecz. Już tłumaczę dlaczego.
Avellino jak na beniaminka spisuje się całkiem dobrze, szczególnie, gdy w ręku mają atut własnego boiska (dwa zwycięstwa i jeden bramkowy remis). Empoli to drużyna, która na pewno powalczy o awans do Serie A. W dodatku Empoli nie przegrało jeszcze żadnego meczu w tym sezonie w Serie B. To skłania mnie do typu obie strzelą. Postawiłbym tam jako stojak X2, ale pierwsza myśl wydaje mi się bardziej prawdopodobna. Stawiałbym tutaj na wynik 1-2.
Powodzenia!
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Siena - Palermo
TYP: GOSP. +1,5 GOLA - KURS: 2,00
BUK: MILENIUM


Nie bd się tu rozpisywał... Siena mocna u siebie. Nawet w tamtym sezonie w Serie A potrafiła namieszac u siebie, a w Serie B już naprawdę radzi sobie świetnie...
No i Siena ma odjęte -5 punktów, także powinna realnie w tabeli byc na 6 miejscu gdzieś, dlatego musi walczyc, ponieważ będzie chciała pewnie wrócic spowrotem do Serie A... Myślałem też nad &quot;gołą&quot; jedynką ale tutaj Siena wpakuje dwie bramki, tak czuję. I czuję i statystyki potwierdzają moje przypuszczenia. Oczywiście mądrzejsi będziemy wieczorem, ale gram to na pewno dzisiaj ????
Powodzenia!
 
J 67

ja83

Użytkownik
Lanciano - Padova 1 1:0
2.10, Betclic
Dzisiaj o 15 mecz lidera z przedostatnim zespołem w tabeli. Gospodarze u siebie bilans dwie wygrane, dwa remisy, goście na wyjazdach z zerową zdobyczą punktową. Nie wiem nic o absencjach, zawieszeniach, kontuzjach itp, jednakże kurs wielce zachęcający.

Juve Stabia - Empoli,
remis = zwrot 1.52 0:2
Betclic


Ostatnia drużyna podejmuje wicelidera. Gospodarze u siebie w czterech meczach jeden remis i trzy porażki. Goście dwie wygrane i tyle samo porażek. Można spróbować.
 
armadax23 22

armadax23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria B
Spotkanie: Empoli - Bari
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Na zakończenie piątkowych meczy w Seria B o godzinie 20:30 zmierzą się ze sobą ekipy Empoli i Bari. Gospodarze tego spotkania to dla mnie zdecydowany faworyt, zajmują 2 miejsce w tabeli i aspirują do miana jednych z kluczowych drużyn którę będą w tym sezonie bić się o awans. Na zupełnie drugim biegunie tabeli jest zespół Bari, dopiero 19 pozycja, co prawda na start ligi dostali -3 punkty, ale to i tak nie wiele by zmieniło ich sytuacji (14 pozycja). Empoli w tym sezonie na swoim boisku jeszcze nie przegrało notując 4 zwycięstwa oraz 2 remisy, bilans bramkowy 11-4. Bari na wyjezdzie natomiast 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki, więc ich forma na obcym terenie nie jest zbyt dobra, dużo lepiej radzą sobie w meczach u siebie. Poza tym w ostatnich 5 meczach zdobyli zaledwie 1 punkt. Jeżeli Empoli myśli poważnie o awansie to takie spotkania jak te musi poprostu wygrywać, tymbardziej grając u siebie. Dodatkowo w minionym sezonie piłkarze Empoli przegrali u siebie z Bari 0-1, więc dobrze by było, żeby jutro wzięli rewanż.

Empoli u siebie:


Bari na wyjezdzie:
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Cesena -Ternana over 2,5 2,42 30=42,6 Pinnacle 1-1
Wahałem się co do tego meczu, ale jednak postawie to zdarzenie, ponieważ kurs jest bardzo zachęcający.Cesena trzecia w tabeli, w tym sezonie jak na razie straciła 5 goli na własnym boisku. Trener Bicoli ma problemy w obronie nie zagra podstawowy bramkarz Campagnolo i obrońcy Consolini (10 +1) i Volta (10 +1 1g) są kontuzjowani.Nieobecny również będzie pomocnik pierwszego składu Cascione (6 +3 1g), gospodarze jak na razie tylko 3 mecze bez straty gola.Jeśli chodzi o Ternane to jest zespół którego na pewno stać na jakaś bramkę tutaj, w ostatnich meczach wyjazdowych ta sztuka udała się we wszystkich meczach oprócz meczu z Avellino. Goście tez tracą dużo goli jak na razie nie tylko w jednym meczu nie stracili gola. Biorąc pod uwagę te czynniki zdecyduje się na over bramkowy.​
 
J 67

ja83

Użytkownik
Empoli - Bari @ Empoli i under 2.5 3.30, Betclic ⛔ 1:1

Na recenzje brak czasu. Z grubsza; Bari na wyjazdach cieniutko, cztery gole strzelone, siedem straconych. Z drużynami z czuba tabeli przegrywał w stosunku 0:1.
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Bari - Varese 1 2,10 ComeOn 2:1 ✅
Bari w strefie spadkowej jednak chyba drużyna która była dopiero w Serie A ma wyższe cele niż utrzymanie się w drugiej lidze, ostatni mecz wygrali z Palermo 24 września, mają beznadziejną forme jednak u siebie przegrali tylko raz. Goście na wyjazdach nie spisuje się fantastycznie tylko jedna wygrana na 6 spotkań. Dlaczego akurat stawiać na Bari ? Gdzie się przełamać jak u siebie i to jeszcze ze średniakiem ligi dodatkowo w Varese 3 bardzo ważne osłabienia, nie ma podstawowego bramkarza, obrońcy i napastnika(najlepszy strzelec). Bressan (g 8/0), Pavoletti (f 10/7), Fiamozzi (d 9/1). W kadrze Bari są kontuzje jednak są to zawodnicy mało istotni i którzy nie grają od początku sezonu, dobrą informacją jest powrót do składu obrońy Sabelli (d 8/0). Jak dla mnie Bari ma znakomitą szanse by wygrać to spotkanie.
 
J 67

ja83

Użytkownik
Lanciano - Siena 1DNB 1.95 Betclic 1:1 zwrot
Nie wiem dlaczego w tym meczu buki faworyzują gości, wszak gospodarzem jest lider tabeli. Co prawda w ostatnim meczu przytrafiła im się pierwsza w sezonie porażka, no ale. Miejscowi u siebie niepokonani (3:2), goście na wyjazdach 4 remisy i jedna porażka.
Spróbować można także 1X za 1.45 ✅ i under 2.5 za 1.65 ✅ , gdyż miejscowi w pięciu meczach u siebie legitymują się bilansem 5:2. Oto ich wyniki:
1:0
1:1
1:0
1:0
1:1
Powodzenia.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Ternana - Empoli
TYP: BTS - KURS: 1,75
BUK: MILENIUM

Chyba taki najbardziej prawdopodobny typ, jeśli chodzi o ten mecz... Ternana strzelała w każdym meczu bramkę u siebie i co najciekawsze bardzo dużo traciła, przez co też przegrywali i remisowali, odnieśli tylko dwa zwycięstwa u siebie, a przecież Empoli walczy o awans do Serie A, dlatego wydaje mi się, że typ na 80% pewny jest. Ternana również musi szukac punktów, bo jest aktualnie w strefie spadkowej. Leci na podstawę dzisiaj! Powodzenia!
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Bari - Padova 1 1,95 2:2 ⛔
Już przed reprezentacjami stawialem na nich jak grali u siebie i nie zawiedli teraz też myślę, że można na nich postawić. Własne boisko widać im pomaga dodatkowo grają z przedostatnią ekipą w lidze więc napewno 3pkt z nimi trzeba zgarnąć. W Bari nie zagra Polento (d 9/0) Fedato(f 9/1). Padova najgorsza ekipa w lidze patrząc po kątem meczów na wyjeździe 6 delegacji i 6 porażek zaledwie 3 bramki strzelone. Dodatkowo nie zagra dziś ich podstawowy gk Colombi(10/0) oraz Legati(d 9/0)
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Bra - Real Vicenza 2 @ 1,65 WŁOCHY
Gospodarze mają grać młodzieżą (tak jak w poprzednim meczu, kiedy przegrali 0-3 z liderem). Vicenza jest na 3 pozycji, a do lidera traci 2 punkty, czyli są na podobnym poziomie
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik

115 lat historii i klub nagle przestaje istnieć ???? A jeszcze nie tak dawno, bo w 2007 roku grali w Serie A.
Fani trzeciego poziomu włoskich rozgrywek - Lega Pro zebrali 1,5 tys. Euro żeby opłacić wyjazd zawodników Ascoli na wyjazdowe spotkanie z Noceriną, może jednak ta czysta 1 nie jest aż tak pewna, a ta wiadomość wyzwoli w piłkarzach sportową złość...?
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Varese - Novara
Typ: Gospodarze wygrają
Kursy: http://www.betexplorer.com/soccer/italy/serie-b/varese-novara/zZS9so3p/
vs

Za godzinke mecz więc szybko i na temat. Goście dziś bez: obrońców Nava (7 meczy),
Mori (12 meczy), pomocnicy Lazzari (16 mecze 3 gole), Farago (15 meczy 2 gole),
Pesce (16 meczy), Rigoni (13 meczy) oraz napastnik Rubino (9 meczy 5 goli).
Ponad to, w tabeli ligowej włoskiej Serie B Varese ma bilans u siebie 6/3/0 i 17 bramek
zdobytych do 7 straconych. Jest to znakomity bilans i na prawdę wykorzystują
atut własnego boiska. Novara natomiast na wyjeździe 1/4/5, oraz 9 bramek zdobytych na 17 straconych.
Sugerując się statystykami oraz absencją w kadrze gości gram tu śmiało w strone Varese !
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Siena - Varese
1 @ 2.00 // bet365
⛔⛔⛔ szkoda niewykorzystanego karnego

Siena dzisiaj bez Giacomazzi (20 meczy 2 gole) oraz Angelo (22 meczy 1 gol), drużyna Varese w komplecie. Obie drużyny są w środku tabeli - Siena 11 pozycja natomiast Varese 14 ( jeden mecz zaległy ). Siena bardzo dobrze gra na własnym stadionie 6 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki ( z Pescarą i Palermo ) czyni ich piątą drużyną uwzględniając tylko mecze u siebie. Varese natomiast na wyjazdach radzi sobie wręcz tragicznie, tylko jedno zwycięstwo, dwa remisy i aż siedem porażek czyni ich 19 drużyną pod tym względem. Uważam, że to spotkanie będzie bardzo ciekawe, jednak przewaga własnego boiska drużyny Sieny przesądzi o tym spotkaniu, gdyż tak jak pisałem Varese gra fatalnie na wyjazdach.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Rimini - Santarcangelo / 2.75 @ WilliamHill
Analiza: no to mamy Derby we włoskiej lidze lega pro 2. Zaledwie oddalone
od siebie 10 kilometrów Rimini i Santarcangelo di Romagna zmierzą się ze sobą po
raz dziewiąty.
Gospodarze z problemami w składzie, gdzie zabraknie obrońcy
Martinelli 17/3, oraz napastników Fall 19/6 (drugi ich najlepszy strzelec), napastnik
Cesca 1/0, napastnik Radoi 2/1, napastnik Nicastro 14/9 (najlepszy ich strzelec),
napastnik Baldazzi 13/2, oraz pomocnik Marco Brighi 14/0. Jedyną dobrą wiadomością
dla Rimini jest debiut w tych derbach zawodnika z Panamy Eric Herrera 0/0.
Linia ataku rozbita, drużyna
Santarcangelo będzie się czuć jak u siebie w domu.
Grajcie póki kursy w dół nie idą.
Santarcangelo na wyjeździe 6/2/2, najlepsi
w tabeli jeśli chodzi o gre na wyjeździe !

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom