>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Serie A - w sezonie 2020/2021 -Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
W końcu ktoś w zarządzie Juve poszedł po rozum do głowy. Mam tylko nadzieję, że nie zatrudnią kolejnego Włocha. Najwyższy czas odejść od włoskiej myśli szkoleniowej!

Wydaje mi się, że trenerem zostanie Zidane albo Poche. Zdecydowanie wolałbym tego pierwszego. Jest kilka argumentów. Zidane wiele razy wypowiadał się bardzo dobrze o Juventusie. Grał tutaj.
Poche nic nie wygrał w swojej trenerskiej karierze, ale wolę jego niż kolejnego Italiańca.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ciekawa i odważna decyzja, ale swego czasu zaryzykowano z Guardiolą (Barcelona) czy Zidane (Real) i wypaliło, wiadomo, że były również przypadki nieudane, kibicuję Pirlo, jeden z lepszych pomocników na świecie, oby sprawdził się również w roli trenera.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ciekawa i odważna decyzja, ale swego czasu zaryzykowano z Guardiolą (Barcelona) czy Zidane (Real) i wypaliło, wiadomo, że były również przypadki nieudane, kibicuję Pirlo, jeden z lepszych pomocników na świecie, oby sprawdził się również w roli trenera.
Ja mu kibicuje, zgadnijcie kto był swego czasu gwiazda A - legaue? No właśnie :) Dla mnie to były najlepsze czasy w Australii, a Andrea był profesorem dla socceroos...
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ciekawa i odważna decyzja, ale swego czasu zaryzykowano z Guardiolą (Barcelona) czy Zidane (Real) i wypaliło, wiadomo, że były również przypadki nieudane, kibicuję Pirlo, jeden z lepszych pomocników na świecie, oby sprawdził się również w roli trenera.
Nie zgodzę się z tym. Pep i Zidane zanim objęli pierwsze drużyny Barcelony i Realu, to już wcześniej mieli styczność z trenerką. Pep prowadził drugą drużynę Barcelony, a Zidane Castille. Tak samo było w przypadku Franka Lamparda. W przypadku Pirlo, który nie prowadził wcześniej żadnej drużyny. Jest to spora niewiadoma. Nie wiemy czego się spodziewać. Oczywiście daję mu kredyt zaufania tak jak każdemu innemu trenerowi Juve.

Oczywiście jestem zaskoczony takim a nie innym wyborem. Bardzo liczyłem na Poche, bo chciałem aby Juve w końcu odeszło od włoskiej myśli szkoleniowej.

Na pewno nie będzie gorzej niż za Sarriego, który nie miał pomysłu na zespół i posłuchu.

Powodzenia Maestro:cool:
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Karol Linetty zmienił Sampdorię na Torino na zasadzie transferu definitywnego.

Linetty podpisał umowę do 30 czerwca 2024 roku, a wedle nieoficjalnych informacji kosztował 7,5 miliona euro, a kwota ta może wzrosnąć o około 1,5 miliona, jeżeli Linetty i Torino spełnią zapisane w umowie cele.
 
Ostatnia edycja:
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Lokomotiw i Atalanta osiągnęli porozumienie w sprawie przenosin Aleksieja Miranczuka.
Transfer zostanie sfinalizowany, gdy zawodnik przejdzie badania lekarskie - czytamy w komunikacie rosyjskiego klubu. Według wcześniejszych doniesień reprezentant Rosji z zespołem popularnych "Orobitów" podpisze 5-letni kontrakt, a na konto "Kolejarzy" za transfer spłynie 15 mln euro.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, już w najbliższy poniedziałek treningi w Atalancie wznowi Josip Iličić.
To świetna wiadomość dla klubu i samego Ilicicia. Oby zawodnik wrócił do swojej optymalnej formy po problemach osobistych i związanej z nimi depresją.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Dramat Zaniolo. Włoch nie pojawi się na boiskach przynajmniej do lutego po odniesieniu poważnej kontuzji kolana.

Do urazu doszło podczas poniedziałkowego, wygranego 1-0 przez Włochów, meczu z Holandią. Zaniolo zderzył się z Donnym van de Beekiem i upadł na murawę.

Lekarz włoskiej kadry Andrea Ferretti od razu podejrzewał poważny uraz, chociaż selekcjoner Roberto Mancini nie krył bardziej optymistycznego podejścia. Ostatecznie niestety jednak sprawdził się wariant najbardziej pesymistyczny - zerwanie więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie, co potwierdziło badanie rezonansem magnetycznym. Przerwa w grze potrwa do lutego 2021 roku.

Zaniolo w lipcu wrócił do gry po zerwaniu więzadła w prawym kolanie. Tej kontuzji nabawił się w styczniu. 2020 rok okazał się więc dla świetnie zapowiadającego się zawodnika podwójnie pechowy.


 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Wypisz wymaluj sytuacja jak z Milikiem. Szkoda Zaniolo, bo jest to ogromny talent. Druga bardzo poważna kontuzja w krótkim odstępie czasu. Teraz pojawia się pytanie, czy zawodnik powróci i wskoczy na wyższy poziom? Czy jest na tyle silny psychicznie i nie załamie się? Oby powrócił i pokazał kawał znakomitej piłki.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sandro Tonali piłkarzem AC Milan!


AC Milan w oficjalnym komunikacie poinformował, iż kontrakt z klubem podpisał Sandro Tonali. 20-letni pomocnik trafia na San Siro na zasadzie rocznego wypożyczenia z Brescii Calcio z możliwością późniejszego wykupu.

Jak podają włoskie media, wypożyczenie kosztuje rossonerich 10 mln euro, aktywowanie opcji wykupu wyniosłoby kolejnych 15 mln euro, natomiast dodatkowe jeszcze 10 mln euro zapisano w bonusach. Łączna kwota transferu może zatem wynieść 35 mln euro.

Tonali zagra w Milanie z numerem "8", który przed laty należał do jego wielkiego idola i charyzmatycznej postaci klubu, któremu kibicował od dziecka - Gennaro Gattuso.
Źródło
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Borja Valero ponownie będzie grał w barwach Fiorentiny.

Do pewnego momentu wydawało się, że wygasająca umowa Valero z Interem zostanie przedłużona. Tak się jednak nie stało i 35-letni pomocnik opuścił Mediolan. Dzisiaj wyjaśniło się, że Hiszpan znowu będzie występował w Fiorentinie.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
1600703758159.jpeg

Jak podaje DiMarzio Alvaro Morata powraca do Turynu.
9 mln za wypożyczenie (bez obowiązku wykupu) + 45 za ewentualny wykup. Opcja przedłużenia wypożyczenia także na sezon 21/22.

Oczywiście dostaje ode mnie kredyt zaufania, jak każdy piłkarz zakładający koszulkę Starej Damy. Nie jest słabym napastnikiem, jednak do najlepszych mu brakuje. Pewnego poziomu już nie przeskoczy, ale jest gwarantem tych kilkunastu bramek.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Inter Mediolan ogłosił zakontraktowanie Arturo Vidala.

Angaż 33-latka kosztował wicemistrza Włoch milion euro. Piłkarz z nowym klubem związał się do 30 czerwca 2022 roku, a ponadto do dokumentacji wpisano opcję przedłużenia współpracy o następne 12 miesięcy. W ramach porozumienia gracz będzie inkasował sześć milionów euro za każdy sezon spędzony w stolicy Lombardii.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Diego Godín został nowym piłkarzem Cagliari Calcio.

Urodzony w Rosario zawodnik przenosi się do tej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom