>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Serie A 2007/08

Status
Zamknięty.
M 0

mojo

Użytkownik
Dziś ostatnia kolejka I rundy. Po fatalnym występie Italii w Izmirze czas wrócić na ligowe parkiety.

Mecze mało ciekawe a kursy jeszcze gorsze.

Itas Diatec Trentino-Andreoli Latina

Do Trentino przyjeżdża beniaminek - Andreoli, który raczej z góry skazany jest na porażkę i to nie tylko w tym spotkaniu. Bilans 2W-10L mówi sam za siebie. Na sześć wyjazdowych spotkań - cztery kończyły się wynikem 0-3. Dzisiaj również nie będą mieli żadnych szans z gospopdarzami, którzy zajmują trzecie miejsce w tabeli. Itas u siebie jest mało gościnny bowiem mają komplet zwycięstw 6W na własnym parkiecie. Jak gospodarze podejdą zmotywowani do tego spotkania to nie powinni się nawet spocić. Kurs na win nawet z handi słaby ale na podbicie kupony można grać. Ja typuję jednak na wynik 3-0. Ciekawą linię wystawił expekt bo zaledwie 136,5 punkta. Jak dla mnie to trochę za niska. Pewność 9/10.

Itas Diatec Trentino-Andreoli Latina dokładny wynik 3-0 @ 1,70 ⛔
Itas Diatec Trentino-Andreoli Latina 1 @ 1,10 ✅
Itas Diatec Trentino-Andreoli Latina (+1,5) 1 @ 1,25 ⛔

Inne propozycje:
Antonveneta Padova-Copra Piacenza over 187,5 1,85 ⛔
BRE Banca Lannutti Cuneo (-1,5)-RPA Caffe Maxim Perugia 1 @ 1,38 ✅
Famigliulo Corigliano-M Roma Volley (-1,5) 2 @ 1,60 ⛔
Lube Banca Marche Macerata-Bossini Gabeca Montichiari over 187,5 ⛔1,85

Generalnie muszę stwierdzić że oferta internetowych buków na rozgrywki włoskiej A1 jest beznadziejna. :zoltakartka:
 
M 0

mojo

Użytkownik
Pierwsza kolejka rewanżowa

Trentino - Cuneo
Piacenza - Perugia
Sisley Treviso - Corigliano
Latina - Montichiari
Roma - Padova
Taranto - Milano

Trentino - Cuneo

Lider - zespół z Cuneo przyjeżdża do Trydentu. Gospodarze zajmują trzecią lokatę mając 3 punkty straty di drugiej Romy i sześć do lidera Cuneo. Środowe spotkanie Itasu było wielką niespodzianką w sensie negatywnym. Bowiem wygrali zaledwie 3-2 z ostatnim w tabeli beniaminkiem i tym samym stracili punkt. Tym bardziej nie wróży do nic dobrego przed dzisiejszym pojedynkiem. Goście z bilansem 11W-2L pewnie zmierzają po tytuł mistrzowski i chyba tylko Roma może im przeszkodzić w tym. Na wyjeździe przegrali tylko raz i dzisiaj zapewne pełna mobilizacja przed tym spotkaniem.

Mój typ:
Itas Diatec Trentino - BRE Banca Lannutti Cuneo 2 @ 2,02
Itas Diatec Trentino - BRE Banca Lannutti Cuneo(+1,5) 2 @ 1,57
Itas Diatec Trentino - BRE Banca Lannutti Cuneo over 187,5 1,85

Pozostałe ciekawe propozycje:

M Roma Volley (-1,5) - Antonveneta Padova 1 @ 1,27 (ze względu na niski kurs nie warty grania raczej)
Copra Piacenza - RPA Caffe Maxim Perugia 1 @ 1,40
Copra Piacenza (-1,5) - RPA Caffe Maxim Perugia 1 @ 1,72
Copra Piacenza-RPA Caffe Maxim Perugia under 184,5 1,85

Taranto Volley-Sparkling Milano over 186,5 1,85
Taranto Volley-Sparkling Milano 2 @ 1,90
Andreoli Latina-Bossini Gabeca Montichiari 1 @ 1,85
 
M 0

mojo

Użytkownik
BRE Banca Lannutti Cuneo-Lube Banca Marche Macerata 1,35 2,90 27.01 18:00
Famigliulo Corigliano-Taranto Volley 1,67 2,00 27.01 18:00
Pallavolo Modena-Itas Diatec Trentino 1,75 1,90 27.01 18:00
Sparkling Milano-Copra Piacenza 1,77 1,87 27.01 18:00
RPA Caffe Maxim Perugia-M Roma Volley 2,55 1,41 27.01 18:30
Antonveneta Padova-Andreoli Latina 1,15 4,35 28.01 20:35

Trudne mecze dziś do wytypowania ale:

BRE Banca Lannutti Cuneo - Lube Banca Marche Macerata

W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 3:2 dla gości (BRE). Dziś Cuneo - lider - podejmuje szósty w tabeli zespół Macerate. Porażka w poprzedniej kolejce gospodarzy była zapewne bolesna więc dzisiaj czas na rewanż tym bardziej że grają u siebie. A jak wiemy BRE u siebie ma bilans 6W-1L. . Dodatkowo porażka w LM z przeciętnym Iraklisem także może wpłynąć tylko pozytywnie na gospodarzy. Goście wyjazdów nie mogą zaliczyć do najlepszych 4L-2W. Zapewne będą walczyć do ostatniej piłki. Jeśli BRE nie zlekceważy rywali to powinno być gładkie 3-0.

No i niestety trzecia z rzędu porażka lidera. Widać że są w lekkim kryzysie.

BRE Banca Lannutti Cuneo - Lube Banca Marche Macerata 1 @ 1,40 ⛔
BRE Banca Lannutti Cuneo (-1,5) - Lube Banca Marche Macerata 1 @ 1,70 ⛔

Inne propozycje (niestety expekt nie wystawił na dzisiejsze mecze linii nie wiedzieć czemu :zoltakartka ????

Sparkling Milano - Copra Piacenza 2 @ 1,95 ✅
Sparkling Milano - Copra Piacenza (+1,5) 2 @ 1,50 ✅
Pallavolo Modena - Itas Diatec Trentino - tutaj zagrałbym over ✅
RPA Caffe Maxim Perugia - M Roma Volley 2 @ 1,41 ✅
 
M 0

mojo

Użytkownik
Sparkling Milano-M Roma Volley

Dzisiaj tylko jedno spotkanie ale myślę że warte zagrania. Beniaminek z Mediolanu (6W-9L)podejmuje aktualnego lidera z Rzymu (12W-3L). Przed kilkoma dniami gospodarze przegrali z Piacenza bardzo wyraźnie 0-3 więc dzisiejszy pojedynek z kandydatem do mistrza wydaje się tylko formalnością. Jednak Roma na wyjeździe nie gra jakoś przekonywująco. Większość spotkań kończyła się wynikiem 3-2, jedno 3-1, 3-0 i jedno porażką. Przy tym kursie na pewno warto zagrać na gości. Jeśli nie odpuszczą spotkania powinni wygrać 3-0 lub 3-1. Dla odważnych handi na gości.

Sparkling Milano-M Roma Volley 2 @ 1,45 ✅
Sparkling Milano-M Roma Volley (-1,5) 2 @ 1,80 ⛔

Dwa przegrane sety do 19 i 15 chwały Romie nie przynoszą ale grunt że wygrała i kasa wpadła :spokodfhgfh:
 
M 0

mojo

Użytkownik
Pallavolo Modena - Andreoli Latina 2-3

Dzisiaj o 18:00 miejscowa Cimone podejmować będzie beniaminka Andreoli Latina. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to under 180 pkt. Linia ustawiona i nisko i wysoko. W pierwszym spotkaniu tych zespołów padł wynik 3-0 dla Modeny. Dzisiaj spodziewam się jednak tego że goście urwą przynajmniej jednego seta. Przed tygodniem odnotowali pierwsze wyjazdowe zwycięstwo 3-1 nad Padovą. Mimo tego wciąż okupują ostatnie miejsce w lidze z bilansem 3W-11L. Gospodarze przed tygodniem przegrali u siebie ale nie z byle kim bo z zespołem z czołówki. Jeśli chcą zająć lepsze miejsce przed PO to muszą takie spotkania wygrywać co najmniej 3-1 by inkasować komplet punktów. Goście są w ich zasięgu na 3-0 ale jak to bywa w sporcie wszystko jest możliwe. Przykładem jest wczorajsze wymęczone zwycięstwo Romy. Dodam że beniaminek miał piłki meczowe.

Pallavolo Modena-Andreoli Latina typ under 180,5 pkt @ 1,70 ⛔

Famigliulo Corigliano-Lube Banca Marche Macerata 2 @ 1,30 ✅
Famigliulo Corigliano-Lube Banca Marche Macerata (-1,5) 2 @ 1,60 ⛔

Beniaminek nie powinien stawić większego oporu bilans 3-11 mówi sam za siebie. Dla odważnych handi.

Antonveneta Padova-Taranto Volley typ over 186,5 pkt 1,85 ✅

W pierwszym meczu 3-2. Czyżby powtórka. Dodam że gospodarze na 15 spotkań 9 kończyli tie-break&#39;em.

RPA Caffe Maxim Perugia-Sisley Treviso 2 @ 1,40 ✅

W Perugii kryzysu ciąg dalszy i zamiast o 1-8 chyba będą walczyć o ligowy byt.
 
M 0

mojo

Użytkownik
Antonveneta Padova - Lube Banca Marche Macerata

Dziś dokończenie piątej kolejki rewanżowej. Początkowo chciałem zagrać +1,5 na gosspodarzy bo w końcu fatalna passa sześciu porażek z rzędu musi się kiedyś skończyć ale.... chyba jednak nie dzisiaj. Goście mierzą wysoko w tegorocznym starcie. Zajmują piąte miejsce i po dzisiejszym meczu mogą zbiżyć się do trzeciego zespołu Cuneo, który to nieoczekiwanie przegrał swój mecz z beniaminkiem. Goście na wyjazdach grają jednak bardzo nierówno. Potrafią wygrać z niedawnym liderem właśnie Cuneo na wyjeździe 3-1 ale także przegrać z beniaminkiem 1-3. Dzisiaj wierzę jednak w zespół Sebastiana Świderskiego i liczę na komplet punktów.

Antonveneta Padova-Lube Banca Marche Macerata 2 @ 1,60 ✅

Dla odważnych

Antonveneta Padova-Lube Banca Marche Macerata (-1,5) 2 @ 1,95 ✅
 
M 0

mojo

Użytkownik
M Roma Volley - Copra Piacenza

Szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczony tym kursem na Romę. Gospodarze mają u siebie serię 8W-2L, w dodatku ostatnie dwa spotkania przegrali i aby czołówka nie uciekła muszą to wygrać. Obecnie zajmują trzecią lokatę ze stratą 3 punktów do lidera. Uważam że stać ich na to tym bardziej że Piacenza nie gra jakiejś super siatkówki a ostatnie wymęczone zwycięstwo u siebie z Taranta jeszcze bardziej mnie przekonuje by zagrać na klub z Rzymu.

M Roma Volley - Copra Piacenza 1 @ 1,50
M Roma Volley - Copra Piacenza win first set 1 @ 1,60

Inne propozycje:

Acqua Paradiso Montichiari - Cimone Modena
Liczba Punktów w 1. Secie - więcej niż 46,5
Wyrównane zespoły ze wskazaniem na gości. Za Acqua własna hala i pogoń za 8 miejscem. Za Modeną seria 2L, którą trezba złamać. Liczę na ostrą walkę.

Lube Banca Marche Macerata - RPA Caffe Maxim Perugia
Liczba Punktów w 1. Secie - mniej niż 45,5
Macerata mocna i gra usiebie. RPA ostatni wyjazd i porażka w pierwszym secie do 12 z przeciętnym Paradiso
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Dzis po niskich kursach ale warte zagrania:

Roma - Corigliano 1.16 ✅ 3-2
Roma walczy jeszcze o 3 pozycje przed play off, goście to słaba ekipa. Roma ostatnio powraca do formy więc powinni spokojnie to wygrac a kurs na podbicie do kuponu

Modena - Taranto 1.2 ✅ 3-1
Ostatnia kolejka a Modena walczy jeszcze o play off, jeśli wygrają są wśród osemki szczęśliwych jesli nie będą czekać na inne wyniki. Taranto juz poza zasięgiem i nie walczy o nic, dlatego myśle że warto dać tu spokojną &quot;jedyneczke&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom