>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Serie A 2007/08

Status
Zamknięty.
ulas 0

ulas

Użytkownik
Rozpoczyna się kolejny sezon najlepszej męskiej siatkarskiej ligi świata , czyli włoskiej serie A.Oficjalna strona ligi:

http://www.legavolley.it/

Tytułu mistrzowskiego broni Sisley Treviso (pokonał w finale play-off sezonu 2006/07 zespół z Piacenzy) , a beniaminkami są Sparkling Milano oraz Volley Citta di Corigliano.

W tym sezonie na włoskich parkietach zobaczymy aż pięciu Polaków:
- Winiarski i Bednaruk - Itas Diatec Trentino
- Gromadowski - Copra Piacenza
- Świderski - Lube Banca Macerata
- Kadziewicz - Sparkling Milano

Oto jak przed rozpoczeciem rozgrywek bwin ocenia szanse poszczególnych zespołów na zdobycie mistrzostwa:

Sisley Treviso 2.80
M. Roma Volley 3.90
Lube Banca Marche Macerata 6.20
Bre Banca Lannutti Cuneo 6.20
Pallavolo Modena 6.25
Copra Berni Piacenza 15.00
RPA LuigiBacchi.it Perugia 31.00
Itas Diatec Trentino 34.00
Prisma Taranto 51.00
Sparkling Milano 51.00
Sempre Volley Padova 101.00
Acqua Paradiso Gabeca Montichiari 101.00
Andreoli Latina 101.00
Volley Citta di Corigliano 301.00



Program pierwszej kolejki Serie A z datami rozegrania spotkań w nawiasach

Antonveneta Padova - M. Roma Volley (30,09,07)
Acqua Paradiso Gabeca Montichiari - Andreoli Latina (30,09,07)
Bre Banca Lannutti Cuneo - Itas Diatec Trentino (30,09,07)
RPA-LuigiBacchi.it Perugia - Copra Piacenza (30,09,07)
Cimone Modena - Lube Banca Marche Macerata (01,10,07)
Famigliulo Corigliano - Sisley Treviso (29,09,07)
Sparkling Milano - Prisma Taranto (30,09,07)
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Moje propozycje na pierwsza kolejkę Serie A ( kursy z Unibetu , chociaż jesli chodzi o ligę włoską to polecam bwin , który ma bogatsza ofertę):

:siata:
Famigliulo Corigliano - Sisley Treviso 1,12
Sparkling Milano - Prisma Taranto 1,52
Antonveneta Padova - M. Roma Volley 1,37
ako 2,33

Pierwsze spotkanie to mecz beniaminka,gównego kandydata do spadku z mistrzem i głównym faworytem do kolejnego mistrzostwa Włoch. Sisley to wielka firma , na rozegraniu znakomity Francuz Pujol , na środku bloku Gustavo z Brazylii i Niemiec Hubner , do tego takie włoskie gwiazdy jak Cisolla i Fei czy tez Holender Horstink. Zespół Famigliulo Corigliano dość niespodziewanie awansował do Serie A i bedzie w tej lidze dostarczycielem punktów. No bo jak mają się do tych gwiazd Sisleya, które wymieniłem, liderzy beniaminka jak Dehne z Niemiec , Bułgar Aleksiev czy Serb Podrascanin. Sisley wygra bez problemów.

Drugi mecz to spotkanie beniaminka z Mediolanu z siatkarzami z Taranto. Taranto jest w tym sezonie skazane na ligowe średniactwo, jedynym godnym uwagi zawodnikiem w tym zespole jest fiński środkowy Konstantin Shumov, który grał bardzo dobrze na niedawnych ME w Rosji. Zespół z Mediolanu po awansie do Serie A znacznie się wzmocnił, o jego sile stanowią Kadziewicz , Samica i Amerykanie: Gardner i Millar. Beniaminek z Mediolanu wygra ten mecz.


Na koniec spotkanie Antonveneta Padova - M. Roma Volley. Zespół z Rzymu ma mocniejszy skład ( Milijkovic, Mastrangelo czy Savani to uznane nazwiska), ale nic więcej o tym meczu nie potrafię napisac , bo to w końcu pierwsza kolejka. Przeczucie mówi mi że wygra zespół z Rzymu :-D
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
:siata:
Famigliulo Corigliano - Sisley Treviso 1,12 ⛔ 3-0
Sparkling Milano - Prisma Taranto 1,52 ⛔ 0-3
Antonveneta Padova - M. Roma Volley 1,37 ⛔ 3-2
ako 2,33
Sisley w sobotę pozbawił mnie złudzeń. I to ma być faworyt do tytułu ?! Zespół z Mediolanu również mnie rozczarował , a Rzymianie prowadzili już 2-0 i przegrali w pięciu setach. No coż , pierwsze śliwki - robaczywki, czekamy na drugą kolejkę. Po pierwszej mam już pewien przegląd potencjałów poszczególnych drużyn , no i statystyki do poprawienia ????
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Potężny cios dla kadry polskich siatkarzy


Walcząca o prawo gry w igrzyskach olimpijskich w Pekinie siatkarska reprezentacja Polski doznała wielkiego osłabienia. Podstawowy środkowy Łukasz Kadziewicz złamał w środę nogę.
Kadziewicz latem przeszedł z Jastrzębskiego Węgla do Sparklinga Milano, beniaminka Serie A. Jak twierdzą włoscy komentatorzy, polski środkowy doznał kontuzji podczas porannego treningu. Prawdopodobnie w tym roku już nie zagra.

Za [URL='http://www.onet.pl']www.onet.pl[/URL]
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Druga kolejka Serie A przypadała na środek tygodnia. Część meczy rozegrano wczoraj, na dziś pozostały trzy , z których wybrałem sobie do kuponu ( razem ze zwycięstwem Dnipro w meczu Pucharu UEFA)dwa:

Sisley Treviso - Acqua Paradiso Montichiari 1,12

Sisley w pierwszej kolejce przegrał sensacyjnie w stosunku 0-3 na boisku beniaminka Famigliulo Corigliano. Dziś już nie może sobie pozwolić na porażkę na własnym parkiecie ze średniakiem z Montichiari.

Lube Banca Marche Macerata - Bre Banca Lannutti Cuneo 1,55

Pojedynek dwóch wielkich i zasłużonych klubów włoskiej Serie A. W poprzedniej kolejce Macerata uległa 0-3 w meczu wyjazdowym Modenie , a zespół z Cuneo pokonał u siebie w stosunku 3-0 drużynę Michała Winiarskiego - Itas Diatec Trentino. Cuneo po odejściu Giby do ligi rosyjskiej nie ma już takiego potencjału w ataku, dodatkowo ten mecz gra na wyjeździe , a drużna Maceraty ma w swoim składzie, oprócz Sebastiana Świderskiego, Verimglio , Gerica czy brazyliskiego środkowego Rodrigao. Uważam, że Macerata wygra to spotkanie.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Sisley Treviso - Acqua Paradiso Montichiari 1,12 ⛔

Lube Banca Marche Macerata - Bre Banca Lannutti Cuneo 1,55 ⛔
Sisley przegrywa drugi mecz nie ugrywając seta... oj polecą głowy ???? A Macerata uległa w tie-breaku Cuneo i podbnie jak Sisley ma dwie porażki po dwóch seriach spotkań.
 
M 0

mojo

Użytkownik
Dziś dokończenie 3 -ciej kolejki A1. Wybrałem takie spotkanie

Itas Diatec Trentino - Acqua Paradiso Gabeca Montichiari

typ powyżej 185,5 pkt 1,9

Oba zespoły prezenyują dobrą formę. Goście wygrali już 2 mecze i wcale nie są skazani na porażkę z faworytem. Liczę na dobry występ nowych nabytków Acqua i wysoką zdobycz punktową kapitana gości Mauro Gavotto. Gospodarze zaczęli sezon od porażki 0-3; w drugim spotkaniu pokonali u siebie 3-1 Modenę. Mają niezłe armaty w składzie jak Kaziyski, Nikolov czy Winiarski. Mam nadzieję na wynik 3:1 lub 3:2

Niestety łatwa porażka i under.
 
M 0

mojo

Użytkownik
Ostatnie spotkanie 3-ciej kolejki Roma Volley - Sparkling Milano

Wicemistrz Włoch poprzedniego sezonu podejmuje beniaminka, który sezon zaczął słabo i po 2 kolejkach ma 1pkt i dwie porażki na koncie. Roma pewnie powalczy o mistrza więc zwycięstwo w tym meczu jest przesądzone. Mastrangelo, Miljkovic i spółka powinni dokonać szybkiej egzekucji na gościach.

Typ Mniej niż 185,5 1,65


Roma - Sparkling 3:0 (23,23,16) ✅
 
M 0

mojo

Użytkownik
Spotkanie Antonveneta - Sisley

Czwarta kolejka włoskiej A1. Gospodarze zaczęli sezon znakomicie i po trzech kolejkach zajmują drugie miejsce w tabeli. Należy dodać że w poprzednim sezonie zajęli ostatnią lokatę dającą grę w A1. Wygrali na wyjeździe ze słabiutkim beniaminkiem Andreoli oraz silnym Prismo Taranto 3:2. U siebie pokonali jeszcze silniejszą Romę 3:2. Goście dla odmiany dwa pierwsze spotkania przegrali i dopiero w 3 kolejce pokonali RPA Perugię. Widać że z każdym meczem się rozkręcają i mimo że zajmują na razie 11 pozycję w tabeli to buki stawiają ich w roli faworyta. Zresztą nie ma się co dziwić skoro poprzedni sezon zakonczyli na 3 miejscu z zaledwie siedmioma porażkami w całej lidze. Jednak uważam że gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą a komplet wygranych o czymś świadczy.

typ: Antonveneta Padova +7,5 1,85

Inne propozycje:
Cimone Modena - Copra Berni Piacenza handi - 1,5 Cimone 1,60
Antonveneta Padova - Sisley Treviso - powyżej 185,5 pkt 1,90
RPA LuigiBacchi.it Perugia - Itas Diatec Trentino powyżej 185,5 pkt 1,85
 
M 0

mojo

Użytkownik
Spotkanie Antonveneta - Sisley

Czwarta kolejka włoskiej A1. Gospodarze zaczęli sezon znakomicie i po trzech kolejkach zajmują drugie miejsce w tabeli. Należy dodać że w poprzednim sezonie zajęli ostatnią lokatę dającą grę w A1. Wygrali na wyjeździe ze słabiutkim beniaminkiem Andreoli oraz silnym Prismo Taranto 3:2. U siebie pokonali jeszcze silniejszą Romę 3:2. Goście dla odmiany dwa pierwsze spotkania przegrali i dopiero w 3 kolejce pokonali RPA Perugię. Widać że z każdym meczem się rozkręcają i mimo że zajmują na razie 11 pozycję w tabeli to buki stawiają ich w roli faworyta. Zresztą nie ma się co dziwić skoro poprzedni sezon zakonczyli na 3 miejscu z zaledwie siedmioma porażkami w całej lidze. Jednak uważam że gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą a komplet wygranych o czymś świadczy.

typ: Antonveneta Padova +7,5 1,85 ✅

Inne propozycje:
Cimone Modena - Copra Berni Piacenza handi - 1,5 Cimone 1,60 ✅
Antonveneta Padova - Sisley Treviso - powyżej 185,5 pkt 1,90 ⛔
RPA LuigiBacchi.it Perugia - Itas Diatec Trentino powyżej 185,5 pkt 1,85 ⛔
Ogólnie nie najgorzej ale najbardziej rozczarowała mnie Antonveneta która przegrała 0-3 ale za to w jakim stosunku (29:31, 25:27, 32:34). Przy jednym wygranym secie over by lekko wszedł. RPA kompletna klapa, zostali zdemolowani przez Itas

A na dzisiaj cos takiego:

Sparkling Milano - Lube Banca Marche Macerata więcej niż 185 pkt 1,85 ✅
Acqua Paradiso Gabeca Montichiari - M. Roma Volley pierwszy set powyżej 46,5 pkt 1,85 ⛔ (zabrakło 0,5 pkt.)
 
M 0

mojo

Użytkownik
Widzę że tylko ja się tu udzielam a szkoda bo co dwie głowy to nie jedna. Dzisiaj V kolejka A1. Mecze:


Piacenza - Montichiari
Taranto - Perugia
Macerata - Padova
Roma - Latina
Trentino - Corigliano
Bre Banca Lannutti Cuneo - Sparkling Milano


Przed nami piąta kolejka A1. Lider Bre Banca podejmuje beniaminka z Milanu, który zdobył zaledwie 4 punkty i z dorobkiem 1 wygranej i 3 porażek zajmuje czwarte od końca miejsce w tabeli. Gospadarze mają bilans 4-0 w tym trzy razy bez straty seta. Z pewnością dzisiaj będzie jednostronne widowisko bez większych emocji i zakończy się łatwym zwycięstwem gospodarzy 3-0. Próg pnktowy bardzo wysoko ustawiony co jest dla mnie dużą niespodzianką. Prędzej liczyłem na około 160 pkt. Nawet przy wyniku 3-1 uważam że będzie under. Pewność 9/10.

typ mniej niż 183,5 pkt 1,72 ✅

inne propozycje

Itas Diatec Trentino - Volley Citta di Corigliano typ (-1,5) Itas 1,35 ✅
Copra Berni Piacenza - Acqua Paradiso Gabeca Montichiari typ (+1,5) Acqua 2,20 ✅
Prisma Taranto - RPA LuigiBacchi.it Perugia typ Prisma 1,40 ⛔

No i trochę hajsu wpadło :-D
 
W 0

wantu

Użytkownik
Hej
Czy wie ktoś jaki jest prawdziwy wynik meczy kobiet serie A Despar-Arsizio (09.12.2007)? Na bwin podali, że Arsizio wygrało i przez to kasę straciłem, ale według oficjalnej strony Desparu oraz włoskiej serie A to Despar wygrał. Mieliście tak kiedyś, że Wam zły wynik dodano w Waszych zakładach i przegraliście kasę? Czy oni mogli zrobić to specjalnie czy byłaby to ich pomyłka?
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Hej
Czy wie ktoś jaki jest prawdziwy wynik meczy kobiet serie A Despar-Arsizio (09.12.2007)? Na bwin podali, że Arsizio wygrało i przez to kasę straciłem, ale według oficjalnej strony Desparu oraz włoskiej serie A to Despar wygrał. Mieliście tak kiedyś, że Wam zły wynik dodano w Waszych zakładach i przegraliście kasę? Czy oni mogli zrobić to specjalnie czy byłaby to ich pomyłka?

Wszystkie znane mi źródła podają następujący wynik:

YAMAMAY BUSTO ARSIZIO - DESPAR PERUGIA 1:3 23:25 25:18 15:25 19:25
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Na mój weekendowy kupon ( tort ) powędrowała taka wisienka , której nie mogłem przegapić:
:siata: Aqua Paradiso Gabeca Montichiari - Famigliulo Corigliano 1,15 ⛔

Do ligowego średnika ( 7 miejsce , 14 pkt) przyjeżdża przedostatni zespół w tabeli ( 13 miejsce , 6 pkt). Nie było by w tym nic nadzwyczajnego , gdyby nie to że zespół z Corigliano przeżywa olbrzymie kłopoty finansowe. Z klubu odszedł podstawowy rozgrywający, reprezentant Niemiec - Frank Denhe ( zasilił zespół Mlekpolu Olsztyn). Druga gwiazda zespołu Todor Aleksiev był na celowniku Delecty Bydgoszcz , ale ostatecznie nadal szuka klubu. Zespół z Corigliano to beniaminek Serie A i wszystko wskazuje , że przygoda ta potrwa ledwie jeden sezon. zespół ten na 9 spotkań odniósł dwa zwycięstwa a jego przeciwnik z Montichiari również w 9 spotkaniach zwyciężał 5 razy. Montichiari na każdej pozycji ma lepszych zawodników. Takie nazwiska jak egipski rozgrywający Ahmed Abdalla , repreznetant Niemiec Marcus Popp, Bułgar Metodi Ananiev, Australiczyk Daniel Howard czy Włoch Mauro Gavotto to nazwiska , które na pewno nie są anonimowe w siatkarskim światku. Montichiari wykorzysta słaby skład i kłopoty finansowe rywala , które na pewno odbiją się na grze zespołu z Corigliano.

edit:0-3...M.A.S.A.K.R.A... cały weekend zepsuty przez najniższy kurs na kuponie ????
 
M 0

mojo

Użytkownik
Przed nami 11 kolejka A1

Trentino - Piacenza

Gospodarze - trzeci zespół tabeli podejmuje Piacenze. Uważam że Itas będzie się starać grać w tej rundzie o miejsce 3-4 przed PO. U siebie mają bardzo dobry bilans spotkań 5W-0L w setach 15-3. Takie nazwiska jak Kaziyski, Grbic, Nikoloc i Winiarski stanowią o sile i pozycji zespołu. Na początku sezonu zespół gości był wyrzej nowtowany jeśli chodzi o cele. Dziewiąta lokata sprawia że będą musieli mocno popracować żeby wejść do PO choć jest jeszcze cała runda rewanżowa. Ich bilans wyjazdów wygląda nie najgorzej 3W-2L. Ale wyjazdowe zwycięstwa były z drużynami niżej sklasyfikowanymi niż sama Piacenza. Na plus gości może wpłynąć ich b. dobra postawa w EUROPEAN CHAMPIONS LEAGUE gdzie w swojej grupie prowadzą z kompletem czterech zwycięstw. Jednak z drugiej strony jest to dodatkowe obciążenie fizyczne (grają 5 meczów co 3 dni). Reasumując stawiam na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy.

Itas - Piacenza 1 1,40 ✅
Itas (-1,5) - Piacenza 1 1,85 ✅
Itas - Piacenza poniżej 187,5 pkt. 1,85 ⛔

Inne ciekawe propozycje:

Milano - Montichiari 1 1,70 ✅
Cuneo - Roma powyżej 188,5 pkt. 1,85 ✅
Cuneo - Roma (+1,5) 2 1,60 ✅
Padova - Perugia 1 1,47 ✅


Podsumowanie 6/7

????
 
M 0

mojo

Użytkownik
Dziś przedostatnia kolejka. Część meczy została rozegrana awansem więc na dzisiaj zaplanowano tylko cztery pojedynki:

Sisley Treviso - Trentino

Przyznam że trudno dzisiaj wybrać spotkanie do grania. Wszystkie cztery pary oprócz Piaczenza wydają się no-bet. Postanowiłem jednak na mecz Treviso - Trentino - over 188,5 pkt. Po obu stronach grają gwiazdy a wynik będzie odzwierciedleniem dyspozycji dnia zawodników i tym co się będzie działo na boisku. Faworytem są niby gospodarze ale ich bilans u siebie nie jest imponujący 3W-2L. Początek sezonu mieli słaby i po dwóch kolejkach byli na ostatniej pozycji. Ale im więcej grali tym wyniki były lepsze. Goście - drużyna z Trentino są wiceliderem z bilansem 9W-2L z czego na wyjeździe 3W-2L. Jednak porażki z Cuneo (lider) czy Macerata (4) to nic złego. Jak dla mnie to goście są faworytem mimo że nie grają u siebie. Jednak po świętach trudno przewidzieć w ja kiej formie będą zawodnicy. Spodziewam się wygranej gości, a przede wszystkim wyrównanej gry co przy wyniku nawet 3-1 pokrywa over. Jak będzie zobaczymy około 20:00.

Treviso - Trentino - over 188,5 pkt - 1,85 ⛔

Inne spotkania:
Piacenza (-1,5) - Corigliano - 1 1,40 ✅
Modena - Cuneo - over 187,5 pkt. 1,87✅
Roma - Macerata 1 1,50 ✅

Co prawda głowny typ nie wszedł ale nie martwię bo akurat pozostałem obstawiłem które pięknie weszły. Trentino mnie zawiodło. Padł co prawda wynik 3-1 ale kilku punktów zabrakło.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
13 kolejka: 16 stycznia, godz. 20:30
Antonveneta Padova - Copra Piacenza
Bre Banca Lannutti Cuneo - RPA Caffe Maxim Perugia
Famigliulo Corigliano - M Roma Volley
Itas Diatec Trentino - Andreoli Latina
Lube Banca Marche Macerata - Bossini Gabeca Montichiari
Sparkling Milano - Sisley Treviso
Taranto Volley - Pallavolo Modena
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom