>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Seriale Zagraniczne

Chore Jazdy 8,4K

Chore Jazdy

Użytkownik
Lista Schindlera jeden z moich ulubionych, większość filmów oglądałem ale dwa tytuły są mi obce więc wiem co będzie dziś, robił, dzięki wielkie!
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Arrow
The Flash
DC Legends of Tammorow
Spartakus
Doom Patrol
Gra o Tron
DareDevil
Batwoman
Szkoła Zabójców
The Defenders
Jessica Jones
The Punisher
Euforia

Trochę się uzbierało przez te wszystkie lata .
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Mare of Easttown | Mare z Easttown

dramat / kryminał
HBO GO - na razie są tylko 4 odcinki do obejrzenia; następne będą dodawane co tydzień.
Jaka kreacja głównej bohaterki (Kate Winslet) - policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii.
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
KIN | 2021

VIAPLAY | Irlandia

Dramat kryminalny o Dublinie, "o rodzinnych wartościach i ważności pielęgnowania rodzinnego biznesu" (narkotykowego)...

 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Giri/Haji | Powinność/Wstyd
2019 Serial BBC; producentów "Czarnobyla"

Serial Noir. Akcja toczy się w Tokio i Londynie. 8 odcinków, świetne zdjęcia.
Można znaleźć na netflixie

 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Inventing Anna | Kim jest Anna
2022; Netflix
Ten miniSerial powoli się rozkręca, ale od drugiego odcinka wciągnęła mnie ta historia.
Serial oparty na faktach - opowiada o Annie Sorokin / Annie Delvey...

 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik

The Queen's Gambit (2020) | Gambit królowej

Miniserial na netflixie.
Był (i pewnie jest) na tyle popularny, że będzie 2gi sezon : )
 
K 0

kkacper

Użytkownik
polecam obejrzeć niemiecki serial Dark na Netflixie. O podróżach w czasie, ogólnie trochę pokręcony. Ale bardzo dopracowany. Nie zawiedziecie się!
 
yaras_ 16,2K

yaras_

Użytkownik
Stranger Things
Ozark
W Garniturach
Lucyfer
Dark
Breaking Bad
Lupin
Wikingowie
Gambit Królowej
Uwięzione
Apache - historia Carlosa Teveza
The Good Doctor
Squid Game
Turbulencje
Wednesday
Dom z Papieru
Ku Jezioru
13 powodów
Homeland
Wielka Woda

Tematyka różna ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +685
determinat00r 698

determinat00r

Użytkownik
Kilka dni temu skończyłem oglądać trzy rewelacyjne seriale na Apple TV+

W powietrzu - Porwany samolot na trasie z Dubaju do Londynu, z Idrisem Elbą w roli głównej jako negocjatorem. Bardzo ciekawe motywy terrorystów i niebanalny scenariusz.
Rozdzielenie - Odkrywanie prawdy na temat swojej pracy, w której umysł przechodzi w zupełnie inny stan i ciężko bohaterom połapać sie co jest prawdą a co tylko kłamstwem.
Silos - Ludzie żyjący w silosie od ponad 150 lat, z którego boją się wyjść na rzekomo skażoną ziemię. Gdy jedna z osób sie na to decyduje nadchodzi czas zmian. Rewelacyjna rola Rebecki Ferguson.
 
Otrzymane punkty reputacji: +698
E 698

eee888

Użytkownik
Ubiegły rok na Apple to był sztos:
Severance - wciągające s-f, najlepszy serial ubiegłego roku wg krytyków
Kulawe konie - o łajzowatych agentach z angielskim humorem
Czarny ptak - najlepsza ubiegłoroczna rola męska dla aktora grającego upośledzonego seryjnego mordercę
Ostatnie dni Ptolemeusza Graya - życiowa rola Samuela L. Jacksona
5 dni w szpitalu Memorial - sceny powodzi bez porównania lepsze niż w ,,Wielkiej wodzie" Netflixa (który też warto zobaczyć).
 
Otrzymane punkty reputacji: +698
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
The Old Man (2022 - Season 1)
FX / Disney+

Serial szpiegowski z elementami noir. Dwie linie czasowe (przeszłość i teraźniejszość) utrzymujące fabułę, wielowymiarowe postacie - nie odważycie się przewinąć do przodu. Dla mnie mocne 8/10.
 
Baqu 722,2K

Baqu

Forum VIP
Carmy, młody szef kuchni, powraca do Chicago, aby prowadzić rodzinny biznes – bar z kanapkami. Próbując odmienić losy baru i siebie samego, pracuje z nieokrzesaną ekipą, która w końcu okazuje się być jego rodziną z wyboru.

THE BEAR [2022]

The Bear (Serial TV 2022- ) - Filmweb

Szczerze polecam.

1697186484417.png
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Poker Face (2023 - Season 1)
SkyShowtime

Jestem w trakcie oglądania (można na razie było obejrzeć 6 odcinków (z 10)... nowy odcinek co tydzień). Świetny serial kryminalny (na 8/10 dla mnie). Charlie, główna bohaterka, posiada 'za każdym razem zdolność przewidzenia czy jej rozmówca blefuje' i próbuje rozwiązać tajemnicę śmierci bliskiej jej osoby...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"Digits: historia Internetu", serial dokumentalny, USA 2016
Program ukazuje historię i wpływ Internetu na współczesność. Prowadzący opowiadają o: jego działaniu, sposobie w jaki ewoluował, technologiach, które dzięki niemu powstały oraz o tym dokąd może zaprowadzić ludzkość w następnej dekadzie.

  • Obsada:
  • Edward Snowden (Self - Former Contractor CIA & NSA), Jason Silva (Self - Futurist), Derek Muller (Self - Host), Vint Cerf (Self - VP & Chief Internet Evangelist), Michio Kaku (Self - Professor of Physics), Bran Ferren (Self - Co-Chairman), Jennifer Granick (Self - Director of Civil Liberties), John Markoff (Self - Technology Journalist), Peter Diamandis (Self - Executive Chairman), Leonard Kleinrock (Self - Computer Science Professor)
polecam, wiele ciekawostek ;)
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
DNA (2019 - Season 1, 2022 - Season 2)
canal+

Duński serial kryminalny (dla mnie 7/10 że względu na lekkie spowolnienie akcji, ale potem nadrobili;) Pierwszy sezon - 8 odcinków, drugi - 6.
Jest wątek polski. Ciężkie, skandynawskie kino - no ale przy temacie handlu ludźmi może być inaczej?
 
Do góry Bottom