>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Seriale Zagraniczne

B 357

becia999

Użytkownik
no to tak, ogladam teraz "stranger things" i musze powiedziec, ze warto. jest mixem sci-fi z lat 80-tych i naprawde daje rade, czuc klimat. kiedy mam ochote na cos mocniejszego to "breaking bad" albo "better call saul", sztos seriale o przestepczym swiecie, ale i o ludzkich dramatach. jak chce sie zrelaksowac to lece w "friends", stare ale jare, śmiech gwarantowany 😂. dla fanow fantasy "gra o tron" to byl hit, choc ostatni sezon to taka sobie zagadka. "the witcher" tez niczego sobie, jesli lubisz takie klimaty. "the crown" to z kolei cos dla tych, co lubia dramaty historyczne, a jak interesuje cie psychologia to "mindhunter" jest mega wciagajacy. "black mirror" to kolejna pozycja, co zmusza do myslenia, kazdy odcinek to inna historia. a jak lubisz superbohaterow to "the boys" to totalny odjazd, superbohaterowie w niecodziennych sytuacjach. ostatnio to "squid game" podbil internet, mocna rzecz, ale nie dla kazdego. a jak masz ochote na cos z polskiego podworka to "rojst" albo "1983", daja rade. no i na koniec, "dark" to taki niemiecki serial, co to trzeba mocno skupic sie na fabule, bo latwo sie pogubic. tak czy inaczej, kazdy znajdzie cos dla siebie! 📺✨
 
Baqu 728,6K

Baqu

Forum VIP
BECKHAM [2023]

1699024284294.png

Serial dokumentalny zawierający niepublikowane dotąd nagrania opowiada o błyskawicznej drodze Davida Beckhama od skromnych początków do światowej sławy piłkarskiej.

Moim zdaniem 8/10 - godny polecenia. Mimo interesowania sie pilka 30 lat dowiedzialem sie kilku ciekawych faktow o ktorych nie mialem pojecia. Spokojnie mozna ogladnac z 2 polowa ktorej sport nie interesuje. Posh spice wyszla bardzo na plus. Brakuje przemilczanego kompletnie romansu Beckhama.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
The Night Agent | Official Trailer | Netflix - YouTube

ktoś to oglądał ? bo się przymierzam do oglądania
a ostatnio oglądałem "Rekrut" THE ROOKIE Official Trailer (HD) Nathan Fillion ABC Series - YouTube ciekawy serial serial
Dwa odcinki obejrzałem i bez żalu sobie o nim przypomniałem po kilku miesiącach i machnąłem ręką.

Natomiast polecam duzo lepszy, ale w podobnym klimacie Bodyguard też na Netflixie. Obejrzałem na 2 posiedzenia, ma tylko 6 odcinków, ale treściwych.

albo Tokyo Vice, z HBO
 
Otrzymane punkty reputacji: +261
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Halo (2022-...)
Sky Showtime

Serial nakręcony na podstawie gry (komputerowej). Zahacza o kwestie sztucznej inteligencji, klonowania. Ciężka pozycja science-fiction i w ogóle nie wyobrażałem sobie Master Chiefa jako obiektu westchnień płci pięknej, no ale... Serial w pierwszym sezonie, jak dla mnie, ma trochę za bardzo rozbudowany wątek Kwan Ha, ale z ato drugi sezon 'nadrabia'. Mocna 7(/10). Nie powiem -mam nadzieje na 3ci sezon (na efektach specjalnych to w tej serii nie oszczędzali....).
 
Do góry Bottom