>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Seria under/over 2.5

standardowyy 0

standardowyy

Użytkownik
Witam!
Na forum jestem już od dłuższego czasu. Zbliżające się święta i nudna zima skusiły mnie do założenia tego tematu i małej zabawy, aczkolwiek za realną kase. Pieniądze stawiam jedynie na piłkę nożna i tak będzie też w tym temacie, jednak skupię się na obstawianiu under/over 2,5 z przewagą over&#39;ów, czasami dorzucę coś extra. Typuję już od paru lat, z lepszym i gorszym skutkiem, zobaczymy jak będzie w tym wypadku ;)
A więc do rzeczy. Moja stawka początkowa to 10z, każdy kupon będzie się składał z dwóch typów. W przypadku trafienia kuponu wygraną stawiam przy następnych zakładach i tak aż do 5 trafionych zakładów AKO.
aha... obstawiam na sts.pl ;)

Kupon 1:
Milan - Roma, over 2.5, kurs 1,90 2:2 ✅
Trabzon - Bursa, over 2.5, kurs 1.91 2:2 ✅
AKO = 3,63 (0.88) x 10 = 31,94 ✅✅
 
standardowyy 0

standardowyy

Użytkownik
kaczormistrz jak dla mnie kurs 1.90 jest za mały żeby zagrać singla. Zawsze grywam AKO, więcej emocji i kurs większy;p
Wracając do tematu... początek udany ???? jednak nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, nie jak zaczyna;)). Dzisiaj miałem spory dylemat nad wyborem spotkań. Kursy na over 2.5 w Osasunie i w Elche CF strasznie kuszą, ale skoro to moja pierwsza seria postanowiłem postawić coś &quot;pewniejszego&quot; ;)

Kupon 2:
Leicester - Manchester City, over 2.5, kurs 1.45 1:3 ✅
FC Sunderland - Chelsea, over 2.5, kurs 1.60 1:1 ⛔
AKO = 2,32(0,88) x 31,94 = 65,21 ⛔
Oczywiście zapraszam do dyskusji.
 
standardowyy 0

standardowyy

Użytkownik
Masakra... Chelsea wczoraj zawaliło na całej linii nie strzelając ani jednego gola. Gdyby nie Lee Cattermole który strzelił samobója mecz zakończył by się z zerowym kontem dla londyńczyków. Jednak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem;). Na koncie sts.pl parę złotówek jeszcze zostało więc zaczynam od nowa.
Dzisiaj analizowałem wiele meczy, wiele dylematów, dwie kawy wypite, trzy siwe włosy więcej ;D i bęc... padło na pierwszą ligę grecką i Puchar Ligi angielskiej.
Kupon 1:
Tottenham - West Ham, over 2.5, kurs 1,65 1:2 ✅
Panaitolikos Argos - Platania, under 2.5, kurs 1,45 3:0 ⛔
AKO = 2,39(0.88) x 10 = 21,03 ⛔⛔
 
standardowyy 0

standardowyy

Użytkownik
Niestety złej passy ciąg dalszy;] Jednak nie od razu Rzym zbudowano i należy dalej grać, grać i wygrywać oczywiście !! Dzisiaj robię dzień przerwy aby ową złą passe wypędzić.
Pozdrawiam i zapraszam, jeśli by ktoś chciał, o podawanie tutaj swoich typów +/- 2,5.
 
standardowyy 0

standardowyy

Użytkownik
Dzisiaj po masakrycznym meczu Polek postanowiłem się za bardzo nie rozpisywać. Piątek, dużo ciekawych spotkań przed nami. Ja próbuje dalej dojść do tej &quot;piątki&quot; ;)
Kupon 1:
Monaco - Valenciennes, over 2.5, kurs 1,70 1:2 ✅
Waalwijk - Twente, under 2.5, kurs 2,25 1:1 ✅
AKO = 3,83(0,88) x 10 = 33,70 ✅✅
 
standardowyy 0

standardowyy

Użytkownik
Zła passa mam nadzieje przełamana na dłużej;)) Wczoraj bardzo emocjonujący mecz w Monaco i ich niespodziewana porażka z outsiderem. Dzisiaj wybieram się do Włoch i Hiszpanii;)) Sobota, ustawiony już jestem na mecz Granady przy pysznej polskiej wódce;) więc mam nadzieje, że wcześniejsza włoska potyczka skończy się według mojej myśli.
Kupon 2:
Cagliari - Napoli, over 2.5, kurs 1,80
Granada - Sociedad, over 2.5, kurs 1,95
AKO = 3,51(0,88) x 33,70 = 104,09
 
standardowyy 0

standardowyy

Użytkownik
Kupon 2: Cagliari - Napoli, over 2.5, kurs 1,80 1:1⛔
Granada - Sociedad, over 2.5, kurs 1,95 1:3✅
AKO = 3,51(0,88) x 33,70 = 104,09 ⛔
Jak widać nadal nie idzie;/
Postanowiłem zdarzenia rozłożyć na dwa dni bo jak widać zawsze jest tak, że jeden jest trafiony, jeden nietrafiony mecz...;]
Po przerwie świątecznej jadę dalej !!
Kupon 1:
Genclerbirligi - Besiktas, over 2.5, kurs 1,65
Cardiff - Sunderland, under 2.5, kurs 1,60
AKO = 2,64(0,88) x 10 = 23,23
 
Do góry Bottom