>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sensowny buk dla wiekszych stawek

D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Takie numery w mansion i to kilka razy każdego dnia. W czasie przyjmowania zakładu zmieniają sobie linie na handicapy overy/undery. W czasie w przerw w meczu potrafią też przyjąć po kursie mniejszym niż mają w ofercie.
Stawiałem handi +25,5 po kursie 1.86 W czasie mielenia linia spadła o oczko i do kursu 1.83 a przyjęli z linią o 4 punkty mniejszą i po kursie 1.75

Pokaż załącznik 38615
Ten soft chyba tak ma. Grałem kiedyś w Hopa UK i była taka sama sytuacja.
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj o 7pkt zmniejszyli linie na handi. Co prawda weszła ale to co robią to niezłe sku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +385
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
bylo ok do czasu, teraz kazde konto blokowane albo zamykane,nie dziwota bo gdzie nie wejde to grali na mansionie - buk do smieci napewno na jakis czas.
Juz nawet sprobowalem grac same popularne gowna by zobaczyc co sie stanie i po jakichs 100 e zysku ten sam cyrk, blokada, voidy i obrot w kasynie ze strata.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
napisalem wyraznie, ze ostatnie konto gralem topowe mecze by zobaczyc co zrobia i blok konta, voidy i obrot w kasynie depozytem
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
zajechalem tysiace kont, wiem jak grac by mnie nikt nie namierzyl
Nie tylko mi takie rzeczy zrobili, wystarczy poczytac na necie, mnostwo jest tych samych komentarzy w krotkim odstepie ostatno czasowym.
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Ja obecnie lecę na dwóch kontach w Mansionie. Wypłacają bez problemu. Zlimitowane wszystkie sporty oprócz kosza. Więc oni jacyś upośledzeni biorąc pod uwagę że kosz to 95% moich zakładów i na tym wygrywam kasę.

Tutaj taki kwiatek z dnia dzisiejszego przy takich liniach na drużyny handi powino być na poziomie 17 pkt a oni dają 11
M88.png

Tutaj porównanie limitów. Duży turniej w Miami kontra polska liga kosza. To konto mam już ponad miesiąc. U każdego buka byłoby spalone a oni dają grać.
Limity.png
 
Ostatnia edycja:
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
to typowy babol, takich to jest mnostwo u nich, gorzej jak sie nadziejesz na takowy i dostaniesz voida to potem konto blok, cofaja Ci wszystkie zaklady i musisz robic obrot depozytami wszystkimi w kasynie, widocznie jeszcze sie nie nadziales i masz szczescie.
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Ja to postrzegam jako oszustwo i robienie ludzi w ch..a. Chciałbym zagrać E C J +17,5 a oni mi proponują 11,5 Dodam tylko że mecz wygrała pierwsza drużyna więc i te 11,5 by weszło
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj dałem się wydymać ostatni raz. Z dwóch kont wypłaciłem to co miałem i niech se gdzieś indziej szukają jelenia. W chińskim koszu rezerw zagrałem handi +17,5 (trzy razy pod limit po prawie 600 euro) Na drugim i trzecim przywalili w ch..a jak to mają w zwyczaju zmniejszając linie o 1 punkt (w ofercie nic się nie zmieniło) mecz przegrany 17 punktami więc wszedł tylko ten pierwszy z prawidłową przyjętą linią. Co prawda w czasie przyjmowania wkurwu nie było bo myślałem że i ten 16,5 ogarną ale po meczu oszustom podziękowałem
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
po grze juz w mansionie na jakis czas, co konto to limit z gory, pieprza, ze taka polityka aktualnie firmy , masz se grac popularne ligi albo Lige Mistrzow, tam sa spore limity, poki co buk w kosz.
 
K 0

khoptys1920

Użytkownik
Siemka, ktoś podpowie czy warto wchodzić w m88?? Raczej będę grał kosza, spadki lub błędy. Nie chcę stawiać też kolosalnych sum na zakłady (tak do 50e max) i jak wygląda tam weryfikacja kyc..może być odpowiedź w priv. Dzięki
 
Do góry Bottom