>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Self service betting machines w Polsce

S 261

slawek1980

Użytkownik
Witam, czy ktoś może orientuje się czy takie maszyny są dostępne gdzieś w Polsce?

W Anglii są praktycznie u każdego bukmachera od kilku lat, kursy są lepsze niż na ich kuponach i bardzo podobne do tych oferowanych online, dobre rozwiązanie np. dla ludzi którzy mają ograniczone czy wręcz zamknięte konta u bukmacherów internetowych.

Wrzucasz pieniążka lub banknot, wybierasz sport, spotkanie, klikasz na kursy tworzysz kupon i drukujesz, bez stania w kolejce

Zastanawia mnie czy w Polsce w ogóle można by takiego czegoś używać ..

Screenshot_2020-12-26-23-33-32-34.jpg
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Osobiście spotkałem się z takim automatem w punkcie naziemnym lvbet, który obsługiwał całą ofertę. W superbecie w Krakowie(pewnie nie tylko) też w dwóch punktach takie coś widziałem, póki co tylko na live i virtuale, ale mają wprowadzić też prematch. Świetna sprawa, osobiście korzystałem z takiego w Tipico w Niemczech, dużo sprawniejsze i bardziej pomocne niż obsługa za ladą.
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Osobiście spotkałem się z takim automatem w punkcie naziemnym lvbet, który obsługiwał całą ofertę. W superbecie w Krakowie(pewnie nie tylko) też w dwóch punktach takie coś widziałem, póki co tylko na live i virtuale, ale mają wprowadzić też prematch. Świetna sprawa, osobiście korzystałem z takiego w Tipico w Niemczech, dużo sprawniejsze i bardziej pomocne niż obsługa za ladą.
W Anglii są już od kilku ładnych lat, jako że tu futbol się obstawia tylko z gotowych, drukowanych z kilkudniowym wyprzedzeniem kuponow, gdzie nie ma oferty rozpisanej jak w PL czy gazetki firmowej, i najczęściej już następnego dnia te kursy są zupełnie nieaktualne, roznica jest spora.... multum dostępnych zakładów, w tym RequestaBet, pyk pyk, kuponik gotowy, wydrukowany, bez potrzeby dodatkowej obsługi, przygotowuje gotowe raporty dla buka, wygoda dla obydwu stron

Bodajże austriackie BGT obsługuje praktycznie wszystkich angielskich bukmacherów

Ciekawe czy można by w Polsce taka maszynkę sobie zamówić np. w kafejce czy barze postawić?😄 Czy od razu mnie zamknęli by z miejsca 😄😄
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Polski forbet ma taką praktykę że umieszcza takie maszyny właśnie w barach, kafejkach i można sobie grać przy piwku. Inną sprawą jest to w jakich barach są te maszyny, bo w Rzeszowie kojarzę widziałem te maszyny w masakrycznej spelunie :D
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Polski forbet ma taką praktykę że umieszcza takie maszyny właśnie w barach, kafejkach i można sobie grać przy piwku. Inną sprawą jest to w jakich barach są te maszyny, bo w Rzeszowie kojarzę widziałem te maszyny w masakrycznej spelunie :D
Ale ciekawe czy to tylko bukmacher może je stawiać czy prywatna osoba też?

Gdzie w Rzeszowie widziałeś? Ja z okolic, obecnie w UK, kiedyś podjadę i obejrzę co i jak
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Chyba właściciel baru po prostu zgłasza się do forbeta i pyta o możliwość zainstalowania maszyny w swoim lokalu, ale pewności nie mam. A gdzie? Na Ofiar Katynia, dokładnie pod kładką, obok Apteki jest taka spelunka :D
Z resztą totomix ma w swoich lokalach takie maszyny, fortuna w niektórych także (Rzeszów, Dąbrowskiego)
 
Do góry Bottom