>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Segunda Division, niższe ligi, piłka kobieca - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Levante - Malaga
Typ 1 @ 1.63 //STS

Ostatnie sobotnie spotkanie w hiszpańskiej LaLiga2 będzie to potyczka pomiędzy Levante z Malagą. Od początku sezonu zdecydowanie lepiej radzą sobie gospodarze i to oni są głównymi faworytami tej potyczki.

Przyjezdni od początku sezonu mają ogromne problemy ze zdobywaniem punktów. Owszem ta sztuka udała im się w ostatnich trzech potyczkach, ale trzeba dodać, że nie mieli w żadnym wypadku wymagających przeciwników, bo były to zespoły: Gijon, Zaragoza, czy Ponferradina. Dodatkowo, jak nawet punktowali to styl tej ekipy nei był na wysokim poziomie. Warto jest wrócić uwagę na ostatni mecz wygrany 1-0 z Ponferradina. Pomimo, ze rywal był bardzo przeciętny to podopieczni Mela mieli problemy z utrzymaniem się przy piłce. Dodatkowo kreowali znacznie mniej sytuacji bramkowych od swoich przeciwników.

Dużo lepiej na pewno wygląda to po stronie gospodarzy, chociaż na pewno dwóch ostatnich spotkań nie mogą uznać za udane. Pomimo dominacji w ostatnim z nim z zespołem Lugo nie potrafili wygrać rywalizacji. Ostatecznie starcie zakończyło się remisem 1-1. Można się spodziewać, ze w tje rywalizacji podopieczni Calleja będą chcieli od początku starcia narzucić swój styl gry. A wszystkie możliwości na pewno ku temu mają. Kadrowo na tle swoich przeciwników wyglądają również dużo lepiej z doświadczonym Soldado na szpicy.
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Levante - Ponferradina
Typ 1 @ 1.52 // Fortuna


Levante podczas ostatniego spotkania mnie nie zawiodło i wygrało swoje starcie z Malagą 1-0. Chociaż trzeba powiedzieć, że podopieczni Calleja nie zagrali na swoim poziomie. Spokojnie było stać ich na wyższą wygraną. Potrafili stwarzać sytuacje bramkowe, ale ich wykończenie pozostawiało wiele do życzenia. I tutaj pojawia się największy problem gospodarzy, ponieważ brakuje w ich szeregach snajpera, który wziąłbym ciężar strzelania bramek na swoje plecy. Od początku sezonu, aż jedenastu piłkarzy gospodarzy wpisywało się na listę strzelców. A na pewno mają kim straszyć swoich przeciwników, bo szansę na grę od początku maja chociażby Bouldini, Montiel, de Futos, czy Cantero. Każdy z tych piłkarzy strzelał w obecnej kampanii bramki i asystował!

Jednak podczas swojego najbliższego spotkania nie powinni mieć zbyt wiele problemów z wygraną, ponieważ przyjdzie im zmierzyć się z niezwykle przeciętnym zespołem, jak Ponferradina. Przejezdni są wymieniani, jako główni faworyci do spadku i cały czas znajdują się w strefie spadkowej. Z takimi wynikami, jakie prezentują trudną będzie ją opuścić, bo bilans ostatnich starć tego zespołu to trzy porażki i jeden remis! Największym problemem tego zespołu jest defensywa. Obecnie żadna z ekip hiszpańskiej LaLigi2 nie straciła więcej bramek od nich.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga2
Godzina: 19:00
Spotkanie: SD Huesca - FC Andorra
Typ: 2
Kurs: 3,01
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20221207_130033.jpg
Huesca u siebie ma na koncie 5 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażkę, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. Wprawdzie Huesca gra u siebie dość pewnie ale ostatnio mają obniżkę formy i od 4 meczy nie wygrali (3 mecze w lidze i 1 w pucharze Króla). Wprawdzie grali 3 wyjazdowe mecze spośrod tych 4 ale w tym w pucharze Króla z zespołem z niższych lig z Torremolinos. Widać pewną obniżkę formy tego zespołu i z tego względu dziś próbuję tutaj pograc na Andorrę. Jest to zespół, którego właścicielem jest Pique i ma on duże aspiracje awansować z nim do LaLiga. Oglądałem ten zespół w akcji odczas meczu z Lugo, który wygrali 4-0 i podczas ich ostatniej porażki na wyjeździe z Cartagena 0-1 i muszę przyznać, że zrobił na mnie ten zespół duże wrażenie. Jest to drużyna bardzo poukladana, akcje przemyślane, wiedzą czego chca na boisku i jest to drużyna, która chce narzucić rywalowi swój styl gry i tę grę prowadzić i utrzymywać się przy piłce. Wielka szkoda, że w dzisiejszym meczu zabraknie napastnika Bundu, który również zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie w meczu z Lugo. Piłkarz ten ma spore umiejętności i szkoda, że dzisiaj nie zagra. Na szczęście jest inny dobry napadzior Bakis, który jest w formie i liczę dziś na jego dobrą grę i skuteczność pod bramką rywala. U gości nie zagrają jeszcze obrońcy Petxa i Morer ale nie jest to jakiś wielki problem. Po takich kursach wolę zdecydowanie iść w stronę zespołu FC Andorra, bo raz, że wydaje mi się to być lepszy i groźniejszy zespół a dwa Huesca ostatnio ma obniżkę formy. Wprawdzie gospodarze u siebie solidni ale ich rywal na mnie zrobił lepsze wrażenie i uważam, że stać ich dziś na wywiezienie stąd 3 punktów. Szkoda, że w składzie nie ma Bundu ale jest go kim zastąpić.
1-0
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - 2 Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tenerife - Alaves
Typ: Superbets: Alavaes strzeli powyżej 0.5 gola, wykona powyżej 3.5 rzutów rożnych i otrzyma powyżej 2.5 kartki
Kurs: 3.75

Bukmacher: Superbet

Jeden kolega kilka postów wyżej analizował już tutaj rzuty rożne. W pełni się z nim zgadzam, również widzę tu rożne. Nie będę powielał statystyk co do tego stałego fragmentu, bo podał je kolega wyżej.
W Każdym razie gościom na pewno mocno będzie zależało tu na 3 oczkach gdyż mają dziś okazję wskoczyć na pozycję lidera tabeli. W związku z tym spodziewam się, że te rogi dla gości powinny się pojawić .
WYjda na boisko zdeterminowani mocno, będą atakowali.
To samo tyczy się ich bramki, będą napierać na bramkę rywala aż coś wturlają w końcu do siatki. Forma strzelecka nie jest zła. W 5 ostatnich spotkaniach wyjazdowych strzelali w 4 z nich . Nawet patrząc w tabele widać że są w czołówce jeśli chodzi o bramki strzelone.
Zostaje rzecz ostatnia czyli kartki. W kartki idę ze względu na to że sędzia jest overovy . 56 kartek w 10 meczach to wynik przyzwoity . Patrzyłem na bezpośrednie spotkania obu ekip. Co prawda były dość dawno , ale kartki padały i to sporo.
Tenerife zapewnie też tanio skóry nie sprzeda, bo od 3 meczy przegrywali. Uważam że będą tutaj emocje po obu stronach, kartki też a minimum 3 dla Alavaes.
Miałem iść w typ nieco inny a mianowicie+9.5 r.r, +1.5 gola i +5.5 kartek po kursie 4.75 ale trochę się obawiam tego, że może się skończyć na wyniku
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cartagena-Villarreal B typ 1 kurs 1,67 6/10 g.19.00 0:1 BOX

PS: Kurs spadł z 1,86. Powód? Kilku zawodników z podstawowego składu wyjechało z pierwszą drużyną na sparingi do Turcji.

Wypowiedź trenera gospodarzy:

"Trener FC Cartagena, Luis Carrión, pojawił się dziś rano przed mediami na konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Villarreal „B”. Albinegros podchodzą do tego meczu z dużą pewnością siebie po dwóch zwycięstwach z rzędu nad Eibarem i Andorą, zdobywając bramki w ostatnich chwilach obu meczów. „To wskazuje, że drużyna walczy do końca, grając lepiej lub gorzej, ale nie pamiętam meczu, w którym drużyna nie miałaby szans na wygraną” – mówi Carrión. Przeciwko Villarreal B „Spodziewam się miłego meczu. Są filią, ale są konkurencyjnym zespołem z dobrymi graczami w stowarzyszeniu. To będzie trudny mecz. To jedna z drużyn, które lubię najbardziej i łatwo nie będzie o zwycięstwo – zapewnia.
Musisz poprawić sytuację w meczu z Andorą. „Są dni, w których wygrywasz, a nie czujesz się dobrze, a drugi dzień był jednym z tych dni, w których jeśli to powtórzysz, przegramy więcej meczów niż wygramy. Andora to drużyna, która pokonuje wszystkich swoich rywali, ale kiedy mieliśmy piłkę, byliśmy letni, nie chcieliśmy odpowiedzialności. Rozmawialiśmy o tym, że jeśli chcemy zdobywać punkty, musimy grać piłką i spróbujemy tego jutro”, wyjaśnia. Jeśli chodzi o możliwe zmiany w jedenastce, „może być kilka, ale rozumiem, że zmęczenie jest czymś względnym. Nadal nie mam pewności co do jedenastej. Mam jasność co do tego, co mam robić, ale nie za bardzo z kim to robić” – podkreśla.
Po zwycięstwie w Andorze Luis Carrión odniósł 34 zwycięstwa w Segundzie z FC Cartagena i jest jednym z nich, który pokona Juana Ignacio Martíneza. „Podnoszę rzeczy, ale polegam na jedenastu facetach, podpisach Komisji Sportowej, rekwizytach lub moich kolegach z drużyny. To nie jest coś indywidualnego. Najbardziej dumny jestem z tego, jak uratowaliśmy nasz pierwszy rok, bazując na piłce nożnej i wierze w to, co robimy. Mam nadzieję, że jutro osiągniemy więcej rzeczy. Robimy dobre pierwsze okrążenie, ale można to poprawić. Chcemy zakończyć rok na szczycie” – komentuje. Mając trzy mecze do końca pierwszej połowy rozgrywek ligowych, „naszym celem jest zdobycie dziewięciu z dziewięciu, aby mieć dobrą pierwszą rundę i zająć czołowe miejsca, co nie jest łatwe”, wyznaje. W ostatnim meczu Eibaru kibice naciskali do samego końca, a ja mam gęsią skórkę, kiedy przypominam sobie, jak świętowali gola Ortuño. Stworzyliśmy bardzo dobrą magię i nie możemy tego stracić. Jestem też fanem i kiedy widzisz, że jakaś drużyna odchodzi, wszyscy fani odchodzą szczęśliwi. Jutro harmonogram jest trochę kiepski, ale postaramy się umilić ludziom zabawę."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania 3 liga, grupa 1
Godzina: 12:00
Spotkanie: Ceuta- San Sebastian Reyes
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Analiza będzie bardzo szybka bo mecz za chwilę. Gram to bo bardzo mi się podoba tak duży kurs na over. Nie znam kompletnie tej ligi ale pozwoliłem sobie popatrzeć w tabele i widzę potencjał w tym typie.
Gospodarze są na ostatnim miejscu w tabeli, stracili najwięcej bramek w lidze . Musza grać ofensywnie bo do przedostatniego miejsca tracą aż 8 pkt.
Grając u siebie coś ostatnio u nich drgnelo i strzelali bramki w 4/5 meczy. Liczę więc na minimum jedna a może nawet i 2 bramki z ich strony.
Goście to taki średniak który jest na 8 miejscu i ani za dużo nie strzela, ani za dużo nie traci.
Decyduje się na ten typ gdyż jak mówiłem gospodarze muszą walczyć o 3 punkty i grać otwarta piłkę, co wiąże się ze strata bramek . Uważam że szybko strzelona bramka rozwiąże worek z bramkami .

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +865
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam, dziś ode mnie dubelek, ale oczywiście bez szaleństw ze stawką, to nadal tylko sport i zabawa ;) Osobiście stawka 6/10j

start 14.00 / Eibar X2 + Levante under 2.5g @ 1,83 lvbet ✅

Możecie się śmiać, ale czasem wolę oglądnąć LL2 niż jakieś Valladolid. Jeśli chodzi o spotkanie Levante to musieli by zdobyć trzy bramki, aby to zatopić w co osobiście bardzo wątpię. Ponferradina to najbardziej pechowa ekipa ligi i ich pozycja czy wyniki nie odzwierciedlają tego co się dzieje na murawie. Jeden punkt w pięciu spotkaniach nie brzmi dobrze...nie będę tutaj wymieniać każdego spotkania szczegółowo, ale ostatnia porażka z Burgos...gdzie byli zdecydowanie lepsi i to oni zasłużyli na trzy punkty, brakuje wykończenia w stu procentowych sytuacjach..ale to się nie może ciągnąć w nieskończoność, w końcu przełoży się to na wyniki.
Ponferradina w żadnym z ostatnich pięciu spotkań nie straciło więcej niż dwie bramki.
Levante oczywiście walka o awans, ale...no właśnie. Mnie zbytnio nie przekonują i to nie jest tak, że dominują na boisku bo często tracą inicjatywę i gdyby nie niewykorzystane "babole" przez przeciwników to już tak kolorowo by to nie wyglądało. Levante w tym sezonie jeśli się nie mylę tylko raz zdobyło więcej niż dwie bramki, po za tym...dobrze wiemy jak wygląda futbol na zapleczu LaLiga.

Jeśli chodzi o Eibar to powinni wywieźć trzy punkty, ale zabezpieczam się remisem. Burgos to z kolei ekipa, która jest zdecydowanie wyżej niż powinna. Gra nie odzwierciedla tego, w jakim miejscu się obecnie znajdują. Ostatnie spotkanie właśnie z Ponfferadina, wygrane jedną bramką, ale...najzwyczajniej w świecie nie zasłużyli na to zwycięstwo. Eibar również za cel ma awans i to bezpośredni, choć z Alaves cz LP może być ciężko. Nie widzę kolejnego zwycięstwa gospodarzy, którzy nie ukrywajmy...przed sezonem miejsce w Top7 brali by z pocałowaniem ręki a jest o wiele lepiej. Eibar jeśli myśli o awansie to na takich wyjazdach trzeba punktować, tym bardziej iż przeciwnik jest wyżej nich. Więcej jakości jest po stronie gości i nie wierzę w to, że wrócą bez niczego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1094
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Będę w najbliższym czasie grać przeciwko Burgos, dziś znów niemal że urwali by punkty będąc znacznie gorsi. Czuję zjazd w tabeli, ale jeszcze zobaczymy jak ze zdrowiem zawodników.
Nie mam jeszcze możliwości w typach na żywo, dlatego tutaj live 7' min ( Malaga vs Granada BTS - NIE @ 1,70 lvbet ) 🛑
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Segunda RFEF (grupa 3)
Godzina: 12:00
Spotkanie: Espanyol Barcelona B - SD Formontera
Typ: 2
Kurs: 5,10
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20221211_092036.jpg
Druga drużyna Espanyolu u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. W tym spotkaniu po takich kursach gram dzisiaj zdecydowanie na Formonterę. Espanyol B ma dziś poważne problemy ze składem i na to spotkanie może dziś być tylko 11 piłkarzy dostępnych. Pewnie kogoś z mlodziezowych grup powołają ale w zespole prawdziwa plaga kontuzji oraz kilku graczy przebywa na zgrupowaniu z pierwsza drużyną. Po takich informacjach wolę turaj zaryzykować na zespół gości. Więcej o problemach gospodarzy przeczytacie pod tym linkiem:
https://www.lagradaonline.com/dani-jarque/espanyol-b/complicado-espanyol-b
1-0
 
Ostatnia edycja:
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Fajnie to wygląda, ale nie ma pewności że jednak kogoś z pierwszego zespołu nie wezmą w ostatnim momencie. Są gdzieś składy?
Post automatycznie złączony:

W sumie jest coś na rzeczy, bo kursy pospadały.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Granada @ 1,65 lvbet ✅
Granada -1.5 @ 3,20 lvbet 🛑


Witam, dosłownie w kilku zdaniach. Jak mówiłem, tak też robię i gram przeciw Burgos, których pozycja to jedno wielkie nieporozumienie. Dziś jestem zdecydowanie spokojny bo jadą do Granady, gdzie najzwyczajniej w świecie nie wygrają.
Granada walka o awans, pewnie się uda i bardzo im tego życzę. Przed własną publicznością, nie przegrali spotkania w tym sezonie, stosunek bramkowy 20:2, plus przyjeżdża ekipa, która jest dominowania przez połowę ligi a mimo to często urywa punkty nie zasługując na to. Jak wspominałem poprzednio, ten okres się kończy w moich oczach i będzie ostry zjazd z wynikami. Szykuje się druga porażka z rzędu. Ostatnio mocne jak na zaplecze LL Alaves poległo 3:1 bez jakich kolejek szans a ten wynik to i tak najmniejszy wymiar kary.
Burgos nie zasługuje na miejsce, w którym się znajduje i dziś z ekipą własnego boiska po prostu polegną. Dość, że tak powiem "farta" ze strony przyjezdnych. Gram czysto mocniej oraz hc. Pozdrawiam ;)
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Godzina: 18:30
Spotkanie: Granada - Burgos CF
Typ: Superbets: Burgos powyżej 0.5, powyżej 2.5 rzutów rożnych i powyżej 2.5 kartek
Kurs: 4.25
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Moim zdaniem kurs za duży na taką kombinacje i korzystam .
Jeśli chodzi o kartki i rożne to powinno być łatwo. To jest Hiszpania i kartek pada dużo. Widzę ten mecz tak, że to Granada większość czasu będzie kreowała akcje i utrzymywała się przy piłce a goście będą faulować sporo. 4/5 męczy ligowych Burgos te linie przekraczał.
3 rożne to też mało. Uważam, że niejednokrotnie po kontrze piłka będzie w narożniku boiska gospodarzy. Myślę też, że Granada wyjdzie na prowadzenie to goście będą już częściej gościć pod ich polem karnym.
Najciezej będzie z bramka gości, ale defensywa Granady to nie monolit, zdarza im się bramki tracić a goście na wyjazdach strzelali w 4/5 ostatnich ligowych meczu
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Segunda Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Alaves vs Levante
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 3.30✅️
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Przenosimy się do Vitoria-Gasteiz, gdzie miejscowe Alaves podejmie Levante. Jest to rywalizacja dwóch zespołów, które jeszcze w poprzedniej kampanii mierzyły się na poziomie La Liga, a w tym sezonie walczą o powrót do hiszpańskiej ekstraklasy. Gospodarze są bliżej wypełnienia swoich planów, ponieważ na ten moment zajmują 4. pozycję i do lidera Eibar tracą tylko dwa oczka. Zwycięstwo dzisiaj pozwoli im wskoczyć na 1. miejsce, co byłoby pięknym prezentem przed zakończeniem roku 2022. Niestety dwa ostatnie mecze zakończyły się porażkami z Granadą oraz Teneryfą i trzeba jak najszybciej wrócić na dobre tory. Ich rywal znajduje się w lepszej formie, bo Levante ostatni raz przegrało na początku października i notuje serię 11 spotkań bez porażki. Szkoda było ekipy z Walencji, którą chciało się oglądać i w La Lidze ten klub preferował ofensywny styl gry, niezależnie od przeciwnika, z którym przyszło im się mierzyć. Jest jednak spora motywacja, aby awansować do elity. Czy przyjezdni przedłużą swoją passę bez porażki?

W Hiszpanii warto często iść w stronę kartek, ponieważ w krajowych ligach sędziowie chętnie sięgają do kieszonki. Ja skuszę się na czerwień. Przede wszystkim arbiter Luis Mario Milla Alvendiz jest zachęcający, ponieważ w tej kampanii hiszpańskiego zaplecza pokazywał odpowiednio 10, 7, 5, 4, 6, 6, 6, 9, 6, 8 upomnień, w tym 2 czerwienie. Widać, że nie patyczkuje się z zawodnikami i kara piłkarzy na lewo na prawo. Jak wyglądają statystyki pod tym kątem u obu drużyn? Alaves u siebie oglądało 1 czerwoną kartkę a Levante na wyjazdach 2.W ostatnim bezpośrednim starciu w La Lidze padło aż 14 kartoników. Może dzisiaj powtórka, tym razem z czerwienią?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +213
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Godzina: 21:00
spotkanie: R. Oviedo - Gijon
typ: powyżej 2.5 gola
kurs: 3.40
bukmacher: lvbet
Kurs trochę spadł bo wydaje mi się że wczoraj było coś koło 3.60 ale dalej uważam że za drobne można spróbować takiego zakładu. Przez bardzo mocno underowe mecze obu drużyn, mało kto zakłada że dziś zobaczymy tu gole. Tak się składa że gospdparze znacznie zbliżyli się do strefy spadkowej a dla gości połowa tabeli to też napewno wynik poniżej oczekiwań i w tym upatruje swojej szansy na bramki, bo wiecznie tak grać się nie da. Między tymi drużynami ostatnie 7 spotkań grane było na under, ta pokaźna seria kiedyś musi się zakończyć a w połączeniu z tak wysokim kursem myślę że można spróbować poszukać minimum 3 goli w tym meczu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga2
Godzina: 16:15
Spotkanie: Burgos CF - FC Andorra
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230115_114039.jpg
Burgos u siebie do tej pory zaliczył 5 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach ma na końci 3 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki. Lubię stawiać w tym sezonie na Andorrę. To już kolejny mecz, w którym gram na ich zwycięstwo ale po prostu podoba mi się styl gry tej drużyny oraz to jak jest budowana i zarządzana. Właścicielem klubu jest słynny Pique, który chce z tym zespołem awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. W tej chwili beniaminek traci do pierwszego zespołu, który zagra w barażach o LaLigę 3 punkty i jest to własnie ich dzisiejszy rywal. Bardzo ważny mecz dla obu zespołów ale ja gram na gości. Oglądałem mecze tego zespołu w tym sezinie już kilka razy i naprawdę zrobili na mnie wrażenie. Zwłaszcza trio z przodu Albanis, Bakis, Buntu robią świetną robotę i liczę bardzo na nich dzisiaj. Ogólnie to bardzo ciekawy i perspektywistyczny zespół, który stara się utrzymywać przy pilce, kontrolować mecz i częściej być w posiadaniu piłki. Zespół ten próbuje takiej troche gry jaką preferuje FC Barcelona. Jeszcze nie wszystko wychodzi i funkcjonuje tak jak powinno ale no na mnie ich gra robi wrażenie i z każdym meczem będzie coraz lepiej i jest to z pewnością drużyna, z którą trzeba się w tej lidze liczyć. Burgos ostatnio totalnie bez formy i w 6 ostatnich spotkaniach 5 z nich przegrali a 1 zremisowali (wliczając w to przegrany sparing z Athletic Bilbao i mecz w Pucharze Króla z trzecioligowym Eldense też przegrany 0-1). W drużynie jest kilka ważnych nieobecności na ten mecz jak absencja pomocnika Atienzy (22 występy w tym sezonie) czy pomocnika Gaspara (17 występów w tym sezonie, 5 goli na końcie). Ja probuję tutaj na gości, bo podoba mi się ich styl gry a Burgos ostatnio bez formy. Więcej o sytuacji kadrowej w obu zespołach i zapowiedzi na ten mecz możecie poczytac na oficjalnej stronie zespołu z Burgos, link poniżej:
https://www.burgoscf.es/noticia/calero-estamos-a-15-puntos-del-objetivo
2-1
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Andorra - Albacete Belompie
Typ: powyżej 12.5 rzutów rożnych
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Zerkałem sobie wczoraj w statystyki meczy 2 ligi hiszpańskiej i w żadnym nie było dużej ilości rzutów rożnych, bodajże najwięcej było ich 10. I to jest jak dla mnie dość dziwne i skłania mnie do zagrania tego, że w końcu ta seria meczy bez dużej ilości różnych się zakończy i zobaczymy tutaj ich dużo . Każda seria się kiedyś kończy .
Pomijając już to co pisalem wyżej to czysto statystycznie te rożne też nie wyglądają tutaj źle. Gospodarze ostatnie 5 spotkań to 30 cornerów, czyli średnio 6 na mecz. Goście to samo, też 30 rożnych w 5 meczach ( nie liczyłem rożnych z dogrywki meczu pucharowego ).
Jak widać obie drużyny tych rożnych nabijają ostatnio całkiem sporo. W tabeli sytuacja jest też taka że obu drużynom powinno na zwycięstwie zależeć gdyż obu niewiele brakuje do górnej części tabeli która gwarantuje grę w Play off . Obie ekipy powinny kreować sytuację, także liczę tu na stałe fragmenty z narożnika boiska.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Andorra - Albacete Balompie
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230123_132012.jpg
Andorra u siebie ma na końcie 6 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach do tej pory zanotował 4 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki.
Absencje w Andorra:
obroncy Vilanova (19 występów w tym sezonie) i Vila (18 występów w tym sezonie)
Absencje w Albacete:
obrońcy Rodriguez (22 występy w tym sezonie, 3 gole na końcie), Attipoe (1 występ w tym sezonie) i Jimenez (bez występu w tym sezonie), pomocnik Maestre (14 występów w tym sezonie) i napastnik Garcia (17 występów w tym sezonie, 1 gol na końcie)
Po obu stronach jest kilka braków, tyle tylko, że u gosodarzy w strefie obronnej a Albacete traci oprócz głownego obrońcy jeszcze napastnika Garcię, który grał też w podstawowym składzie w ostatnim meczu. Lubię stawiać na drużynę Andorry i dzisiaj też to zrobię. Kto śledzi moje typy wie, że podoba mi się styl gry tej drużyny o czym już pisałem wielokrotnie, że próbują grać trochę jak Barcelona. Długo utrzymywać się przy piłce, prowadzić grę, wymieniać dużo podań itd. Wkońcu właścicielem klubu jest Pique więc próbuje tam narzucić pewien styl Barcelony. Oczywiście nie wszystko tam wychodzi tak jak powinno ale podoba mi się jak tam jest zespół prowadzony, zarządzany i jak rozgrywa swoje mecze. Jeszcze jest dużo mankamentów i wiele do poprawy ale fajnie się ich ogląda i jest to dobry prognostyk na przyszłość. Myślę, że ten sezon to takie swoiste przetarcie się dla beniaminka w nowej lidze i, że z większym impetem ruszą w przyszłym sezonie po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej ale w tym spotkaniu stawiam na ich wygraną. Według mnie po stronie ofensywnej to Andorra ma większy potencjał od swego dzisiejszego rywala. Bardzo liczę na kolejny dobry występ trio Bakis, Albanis, Bundu plus Valera bo fajnie się ogląda grę całej czwórki w tym klubie w tym sezonie
0-1
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada CF - CD Tenerife
Typ: 1
Kurs: 2,11
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230210_122956.jpg
Granada u siebie jest niesamowita, to najlepiej grający zespół w całej lidze notując 11 zwycięstw i 2 remisy i strzelając 26 goli przy straci tylko 2. Goście na wyjazdach z kolei zanotowali 2 zwycięstwa, 5 remisów i 6 porażek. Przy tych statystykach i kursach no aż żal nie spróbować na gospodarzy tym bardziej, że Tenerife dziś zagra bez swoich dwóch kluczowych piłkarzy ofensywnych a do tego jeden z nich to kapitan zespołu.
Absencje w Granadzie:
pomocnicy Soro (10 występów w tym sezonie) i Rochina (8 występow w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Puertasa (21 występow w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Tenerife:
pomocnik Sanz (24 występy w tym sezonie, 1 gol na końcie, kapitan drużyny) i napastnik Romero (22 występy w tym sezonie, 3 gole na końcie) a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Shashoua (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
To co Granada wyprawia na wlasnym stadionie jest wręcz fenomenalne, taka seria taki bilans bramkowy. Owszem każda seria kiedyś się kończy ale myślę, że jeszvze nie dziś nie z tym rywalem.
2-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga2
Godzina: 14:00
Spotkanie: Albacete - Malaga
Typ: Albacete wygra + poniżej 3,5 gola
Kurs: 2,30
Bukmacher: Superbet

Analiza:
Gospodarze zajmują 6. miejsce w tabeli, Malaga zaś 20 i jest na prostej drodze do trzeciej ligi. W ostatnich 10 meczach u siebie Albacete przegrało zaledwie raz, z walczącym o powrót do Primera Division Levante. Malaga na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo - ostatnie 10 wyjazdów to 6 porażek i zaledwie jedno zwycięstwo po karnych z czwartoligowcem (!) w Pucharze Króla. Myślę, że gospodarze powinni pewnie zwyciężyć w tym meczu, dorzucam poniżej 3,5 bramki dla podbicia kursu - Segunda jest mocno underowa - gospodarze w ostatnich 10 meczach u siebie zanotowali ten under 8/10 razy, Malaga na wyjeździe 10/10. Zdaje się, że taki kurs wydaje się być promocją, ale wiadomo, że w sporcie nie ma nic pewnego;)
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada CF - Malaga CF
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230227_154055.jpg
Oba zespoły na dwóch różnych biegunach. Granada to najlepiej grający zespół w całej lidze w meczach u siebie notując 12 zwycięstw i 2 remisy i strzelając najwięcej goli (28) a tracąc ich najmniej (2). Malaga z kolei na wyjazdach gra fatalnie notując 1 zwycięstwo, 4 remisy i 9 porażek i gorszym zespołem od nich w meczach wyjazdowych jest tylko Ibiza. Co tutaj dużo mówić zdecydowanym faworytem są gospodarze i ten kurs na nich zadziwiająco wysoki. Granada u siebie to rewelacja. Wiadomo, że kiedyś ta seria i passa się skończy ale wątpię, że ze słabą Malagą.
Absencje w Granadzie:
obrońcy Sanchez (26 występów w tym sezonie, 1 gol na końcie) i Rubio (25 występów w tym sezonie, 1 gol na końcie)
Absencje w Maladze:
obrońcy Bustinza (10 występów w tym sezonie) i Agbenyenu (2 występy w tym sezonie) i napastnik Chavarria (14 występów w tym sezonie, 2 gole na końce)
Wprawdzie u gospodarzy brak dwóch bardzo ważnych obrońców ale mimo wszystko myślę, że Granada wygra a te absencje nie będą miały w tym spotkaniu większego znaczenia.
1-0
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom