>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SEC - Speedway Euro Championship

Status
Zamknięty.
S 833

sebunited16

Użytkownik
Woryna under 6 2.15 bet365 ⛔ trójka w jednym z biegów to za dużo

Woryna wcale nie prezentował na swoim torze jakiejś kosmicznej formy, średnia ligowa 1,38, gdzie należy pamiętać, że zawsze dochodził bieg juniorski. Dostał dzikusa bo nie było za bardzo komu dać, Ryśkowi się pewnie nie chce, a poza tym jest na pewno mniej &quot;rybnicki&quot; od Woryny. Jeśli pojadą, nie będziemy mówić o gospodarskim atucie toru, przeciwko sobie ma bardzo silną obsadę, z której wielu walczy o medale, czy pozycje gwarantujące pozostanie w cyklu, w takiej sytuacji liczę na małą zdobycz Woryny
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Zawody wystartują o godz. 20.00 - informacja z FB ROWu. No cóż - wyczuwam tutaj anty żużel i wszelkie możliwe rezultaty. Widać nacisk pewnych osób ze środowiska żużlowego i władczego jest ogromna i nie wiem czy to jest dobra decyzja. Oby szczęśliwa dla wszystkich ale ja wyczuwam porutę.
edit/ i zagram sobie jedynie symbolicznie na Milika @ 15.00 bo to jest dobry startowiec i może dzisiaj osiągnie życiowy sukces. Jakieś tam szansę ma ;)
II Miejsce i życiowy sukces. Było blisko. Brawo Milik ???? No i szacunek dla Pedersena.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Hej. Moim zdaniem masz rację, jeśli chodzi o presję odjechania tych zawodów, na pewno jest większa niż normalnie. Jednak z drugiej strony, u nas przywykli ostatnimi czasy do odwoływania zawodów jak spadnie tylko trochę deszczu tłumacząc &quot;bo będzie niebezpiecznie&quot;. Patrząc na niektóre mecze ligi Szwedzkiej co właśnie były przesuwane o 30- 60 min, koleiny były jak na nasze Polskie standardy ogromne, jednak zawodnicy trzymali gaz i upadków nie widziałem, zawsze jak oglądałem taki mecz, to mówiłem, że u nas by już nie pojechali. Swoją drogą jedyną, bardzo skuteczną walkę z torem widziałem w naszej lidze w Tarnowie z Toruniem, chłopaki dali radę, mam nadzieję, że tak będzie dzisiaj. Pozdro
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Zapowiada sie niezłe błoto to spróbujemy na zawodników którzy lubią takie warunki
Covatti - Ljung 1 @3.00 bet365
i za drobniaki Anders Thomsen @51
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom