>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Scottish Open 2022 (28.11-4.12.2022)

Status
Zamknięty.
K 2,4K

krokodile1

Użytkownik
Nie ma się co nawet zastanawiać tylko stawiać na Conora w finale chłopak przy odrobinie szczęścia jest w życiowej formie.

2.15 Joe O’Connor
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Przyznam szczerze że kompletnie mi brakło czasu i nie widziałem w tym tygodniu Konora. Wczoraj widziałem za to Wilsona - zaczął słabo ale Czepaja nie odjechał więc gdy Gary zaczął trafiać to przechylił. Dwa frejmy naprawdę mega pozytywne ale z tego co widzę tutaj to Conor jeszcze lepiej. Mógłby ktoś się wypowiedzieć kto obu widział?
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Ja właśnie Wilsona nie widziałem, za to oglądałem wczoraj O’Conora i mi szczęka opadła. Wjechałem dzisiaj w to 2.15 jak dzik w szyszki.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Czyli mówicie że można bezpiecznie wjechać w +2,5 O'Connora po 1,45? Nie znam się na snookerze, a szukam czegoś dubla.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
A ja też bym się skłaniał ku
O' Connorowi ale szczęka mi opadła w meczu Robertsona i Selbiego również i jak Roberson powiedział w wywiadzie ciężko o 2 tak dobre mecze z rzędu.
Długi Dystans do 9 frejmow , nigdy że sobą nie grali więc będą się badać na wzajem.
Over 15.5 frejma kurs 2.37
Williamhill
I jeszcze takie coś
Kto Najwyższy Brejck- Remis Kurs 67
I to najwyższy proponowany kurs na ten mecz wyższy od wbitego maxa a szanse chyba ciut wieksze
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak, mogę się zgodzić że O‘Connor to dobra opcja. Wygląda lepiej overall, źyciowa forma i co ważniejsze stabilna, przynajmniej w tym turnieju odpalił, nie ma przestojów, dołków. A Wilson jednak takowe miewał prawie w każdym meczu, kiepski początek a za chwile 2-3 setki z rzędu. Więc myślę, że na dłuższym dystansie, 2 sesje do grania, takie wahania formy mogą być bardziej widoczne w wyniku. Z drugiej, też znak zapytania jak O‘Connor odnajdzie się w nowych okolicznościach, w pierwszym finale w życiu itd ale sprawia wrażenie stabilnego psychicznie, raczej ma idealny temperament do tej gry. Ale wyniku końcowego wolę nie typować, myślę że setki over jest lepszą opcją.

Joe O‘Connor - Gary Wilson
Breaki stupunktowe: Powyżej 2.5 setek @ 1.80 2
Suma frajmów: Powyżej 14.5 frame'ów @ 1.70 2-9
Etoto

Skład finału niespodziewany, ale w pełni zasłużony. O‘Connor w tym tygodniu życiowa forma, od paru lat wspina się w górę rankingu, ale w tym turnieju osiągnął poziom najlepszych graczy. A trzeba przyznać że od 1 rundy miał rywali z najwyższej półki (Xintong, Ding, Williams, Walden, Robertson). Gra bardzo stabilnie, pilnuje taktyki i jak ma szanse to punktuje i to często pod presją (najlepszy przykład to wczorajszy mecz z Robertsonem). Gary Wilson też miał mega trudną drabinkę i trudne zacięte mecze (O’Sullivan, Vafaei, K.Wilson, Un-Nooh). Teoretycznie Wilson powinien mieć większe doświadczenie w takich meczach bo już raz grałw finale. Dla obu to życiowa szansa, być może jedyna na tytuł rankingowy, więc można się spodziewać nieco nerwowości. Szanse wyrównane, ciężko wytypować faworyta dlatego może lepiej uderzyć w inne typy. Dla mnie ciekawą opcją są setki w finale. Linia dość przyjemna, biorąc pod uwagę że wczoraj sam Wilson ją przekroczył w dwa razy krótszym meczu (3 setki, w całym turnieju 5 sztuk), a przecież O‘Connor też potrafi wbić setkę (3 setki w turnieju). Mecz zapowiada się na wyrównany i długi, więc over frajmowy też się sam nasuwa. Co jeszcze bardziej sprzyja setkom, bo powinno być wystarczająco dużo okazji i czasu by obaj finaliści się dołożyli do przynajmniej 3 setek w meczu
 
Ostatnia edycja:
K 2,4K

krokodile1

Użytkownik
Ale mu oddał tego 3 frame za darmo. Zamiast 2:1 to się zrobiło 1:3

Mlodego zmietlo z planszy 2:9
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom