>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Scalping

S 0

snajpi

Użytkownik
Siemanko czy ktoś z Was gra ta strategia? Macie jakieś materiały dotyczące scalpingu? I ogólnie co o tym myślicie czy warte zachodu czy lepiej dac sobie z tym spokój?
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Pytanie nie było do mnie, ale podpowiem Ci tak na szybko w przerwie..

3 najprostsze sposoby na scalping:

Pierwsze, idziesz za rynkiem:
przykład: Drużyna A wygrywa, wiadomo że kurs na nią systematycznie będzie spadał, kupujesz back i ustawiasz się z layem tick niżej.
ryzyko: Padnie bramka dla drużyny B, wtedy strata.

Drugie, piłka nożna w przerwie (rynek CS, aktualny wynik, lub under/over):
Ustawiasz się z backiem o 2-3 ticki wyżej niż aktualny kurs, na początku przerwy i odsprzedajesz jeszcze w jej trakcie o jeden, a często kilka tickow niżej jeszcze w jej trakcie)
Ryzyko: Twój back nie zostanie kupiony, ew kurs po wejściu o kilka tickow wyżej nie spadnie aż tak nisko (rzadkie zjawisko), wtedy wychodzisz na 0.

Trzecie, Tenis:
Ustawiasz się kilka tickow wyżej z backiem na faworyta przy serwisie doga i sprzedajesz przy serwisie faworyta.
Ryzyko: Dog słabo serwuje i nikt nie kupi Twojego backa, albo Faworyt nie popisuje się serwisem, wtedy tniesz niewielką stratę.

Scalping Koni zostaw sobie na później ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
scalping jak wszystko dobrze jest do czasu aż coś pójdzie nie po myśli, a często niestety tak się zdaża że nagle coś idzie nie tak i się ryzykuje często z opłąkanym skutkiem.
 
cock 756

cock

Użytkownik
scalping jak wszystko dobrze jest do czasu aż coś pójdzie nie po myśli, a często niestety tak się zdaża że nagle coś idzie nie tak i się ryzykuje często z opłąkanym skutkiem.
Pisz po polsku!
 
S 0

snajpi

Użytkownik
Pierwsze, idziesz za rynkiem:
przykład: Drużyna A wygrywa, wiadomo że kurs na nią systematycznie będzie spadał, kupujesz back i ustawiasz się z layem tick niżej.
ryzyko: Padnie bramka dla drużyny B, wtedy strata.
Co do tego co napisałeś to są jakieś reguły w którym momencie wchodzić w dany rynek? Chodzi mi tu głownie o rynki under/over.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Co do tego co napisałeś to są jakieś reguły w którym momencie wchodzić w dany rynek? Chodzi mi tu głownie o rynki under/over.
A wchodź kiedy chcesz ???? To już zależy od Ciebie i od tego na jakie ryzyko jesteś gotów. Każdy rynek jest inny ale każdy zachowuje się mniej więcej według jednego schematu, dlatego możesz być pewien że kurs spadnie, pytanie tylko kiedy, jak bardzo spadnie i jak szybko będzie spadał.

Na giełdzie masz też sporo graczy którzy po prostu wykorzystują wyższe kursy na giełdzie do zwykłej bukmacherki i nie zamierzają sprzedawać swoich zakładów przed zakończeniem spotkania, to też ma spory wpływ na ruchy kursów. Jeżeli sporo graczy &quot;rekreacyjnych&quot; uważa że np. drużyna A w tym meczu wygra, to będą chcieli jak najszybciej na nią postawić zanim kurs na nią spadnie, a takie nagłe zainteresowanie tym kursem paradoksalnie powoduje jego szybszy spadek ????

Ale sam spadek nie może trwać w nieskończoność, kurs dojdzie do granicy po której MUSI nastąpić korekta; delikatna, mocna? nie mam pojęcia. Twoje zadanie polega na tym żeby wejść w rynek jak kurs zacznie spadać ???? a na pewno nie robić tego przed korektą ???? bo wtedy zanim kurs znowu spadnie mijają czasami nawet minuty ???? a to jest niewspółmierne ryzyko ????

Zmiennych jest za dużo żeby ustalić konkretne momenty wejścia i wyjścia...
I dlatego jest to takie ciekawe ; )
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ale sam spadek nie może trwać w nieskończoność, kurs dojdzie do granicy po której MUSI nastąpić korekta; delikatna, mocna? nie mam pojęcia.
Ależ oczywiście, że może spadać i spadać, gdzie naszą nieskończonością jest końcowy gwizdek czy syrena... Tylko w pewnych sytuacjach następuje korekta - po zdarzeniu kluczowym - zawieszenie rynku, zdjęcie ofert, ponowne wystawienie po korektach, stabilizacja, i znowu spadek z trendem w czasie. Jeżeli mowa oczywiście o in play.
 
S 0

snajpi

Użytkownik
Zauważyłem tez taka rzecz ze po rozpoczęciu meczu kursy na CS 1:0; 0:1 zaczynają spadać. Czy jest to czymś uwarunkowane?
 
Do góry Bottom