>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sapporo [27-29 stycznia 2012r ] - skoki

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sapporo

PROGRAM ZAWODÓW:
Piątek, 27.1.2012
07:00 - Oficjalny trening (2 serie)
09:00 - Kwalifikacje
Sobota, 28.1.2012
07:30 - Seria próbna
08:30 - Pierwsza seria konkursowa
Niedziela, 29.1.2012
01:00 - Kwalifikacje
02:00 - Pierwsza seria konkursowa
Bez Schlierenzauera, Ammanna, ale i tak będzie ciekawie i sporo emocji. Groźni będą Japończycy którzy specjalnie przygotowywali się do własnych zawodów rezygnując z przyjazdu do Zakopanego. My liczymy na Stocha i dobre skoki Polaków. Oto kadry zespołów na zawody w Japonii.
Austria: Andreas Kofler, Thomas Morgenstern, Wolfgang Loitzl, David Zauner, Manuel Fettner, Michael Hayböck
Norwegia: Anders Bardal, Vegard Haukoe Sklett, Rune Velta, Andreas Stjernen, Anders Fannemel, Kim Rene Elverum Sorsell, Ole Marius Ingvaldsen
Słowenia: Robert Kranjec, Peter Prevc, Jernej Damjan, Jure Sinkovec, Jurij Tepes, Dejan Judez
Polska: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula, Krzysztof Miętus
Niemcy: Severin Freund, Richard Freitag, Michael Neumayer, Andreas Wank, Stephan Hocke
Szwajcaria: Marco Grigoli, Gregor Deschwanden
Finlandia: Anssi Koivuranta, Sami Niemi, Olli Muotka
USA: Peter Frenette, Anders Johnson
Zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów ;)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
jak dla mnie jeden z konkursów wygra Japoniec, moze ten Ito.
faworytem pozostaje jednak Kofler i Bardal. Stochu w pierwszej dziesiątce, nie dałbym mu pudła, gdybym miał obstawić.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
W Japonii jak zwykle zawody trudne do obstawiania. Co do Stocha to moze w któryms konkursie wpadnie w top3. Ja tu nie mam jakiegosa faworyta zobacze jeszcze h2h jakie beda moze cos ciekawego wypatrze. Ogolnie to te zawody troche no-bet.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sapporo - Day 1
Koivuranta - Watase

Typ : Koivuranta @ 1,80 Tobet✅14msc -47msc
W tegorocznym PŚ Watase zdobył raptem 26pkt. Rok wcześniej bez jakichkolwiek pkt. Po prostu jest to przeciętny skoczek, który jest tłem w calej karuzeli PŚ. Koivuranta najlepszy z Finów w tym sezonie. Nie jest jakimś fenomenem, ale w całej tej mizerii fińskich skoków okazuje się najlepszy. W Zakopanem bardzo dobre rezultaty bo 13 i 9msc. W kwalifikacjach dzisiaj skok Koivurancie nie wyszedł bowiem miał złe warunki wietrzne. Ale Watase wcale lepiej się nie spisał bo wyprzedził go ledwie o 0,2pkt. Bardziej przekonuje mnie powtarzalność Fina i forma zaprezentowana w Zakopanem niż to, że Watase skacze na rodzimej skoczni bo to skoczek przecietny i pewnego pułapu nie przeskoczy.
Sapporo - day 1
Freitag - Takeuchi

Typ : Freitag @ 1,45 Tobet✅8msc-18msc
Freitag w Zakopanem świetny, odzyskał błysk z pierwszej fazy sezonu co zaowocowało dwoma drugimi miejscami na Wielkiej Krokwi. Takeuchi jak reszta japońskiej ekipy w Zakopanem rzecz jasna nie skakała. Skoro więc Richard ma formę to czemu na niego nie postawić? Takeuchi owszem dobrze skacze, ale nei tak dobrze jak Freitag. Obaj będą w czołówce ale Freitag powalczy o podium, a Takeuchi o top10.
Niby dwa typy przeciwko Japończykom, ale mam do tego przekonanie po prostu
Z Japończyków wysoko to będzie Daiki Ito, ale Ameryki tym nie odkryłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Kamil Stoch - Roman Koudelka Twój typ: 2 1.90 tobet ⛔
Nie lubię grac przeciwko Polakom ale patrząc na to jak Kamil radzi sobie w Sapporo warto spróbować typu na Czecha.Kamil w treningach nie potrafił nawiązać do skoków w Zakopanem i lądował zaledwie w trzeciej dziesiątce klasyfikacji a w kwalifikacjach skoczył zaledwie 107.5 metra.Roman również nie błyszczał w treningach ale skakał odrobinę lepiej od Kamila i moim zdaniem kursy powinny być tu odwrotne.

Top 3 Morgenstern, T
2,05 Unibet ⛔
W związku z Morgensternem miałem w planach pograć go w h2h z Bardalem, ale zaryzykuje i zagram na top3.Thomas po słabszych konkursach w Zakopanem w Sapporo prezentuje się bardzo dobrze.W obu treningach zajmował miejsce w czołowej trójce a i w kwalifikacjach miał jedną z najlepszych odległości i powinien tu powalczyć nawet o zwycięstwo z Koflerem,Bardalem i Daikim Ito o ile oczywiście warunki atmosferyczne pozwolą na wyrównaną rywalizację ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak dla mnie do grania są 2 typy z oferty Tobet:

Severin Freund - Kamil Stoch 1 1,65 ⛔

Zdecydowanie lepiej prezentuje się Niemiec.Stoch coś wspomina o zmianie czasu itd ale przeciez każdy Europejczyk ma ten problem. Freund może nie skacze jakoś rewelacyjnie ale za każdym razel dalej niż Stoch.

Richard Freitag - Taku Takeuchi 1 1,50 ✅

Popieram ten typ który został opisany powyżej i uważam,że nie ma co pisać więcej na ten temat. Freitag naprawde pokazuje powtarzalność i uważam,że stanie On jutro na podium natomiast Japoniec również dobry ale czy będzie w stanie 2 razy skoczyć bdb? Tego nie wiem ale myslę że nie.Różnicy nie będzie za dużej ale to Niemiec będzie wyżej;)

Jakoś tak wyszło ze 2 typy na Niemców aż dziwne...:cool:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Vegard-Haukoe Sklett - Rune Velta 1 @ 1,50 Tobet ✅ 4-17 perła ????
Pojedynek dwóch Norwegów. Wyżej umiejętności oceniam Skletta. Jest to zawodnik zdecydowanie równiejszy i pewniejszy niż Velta który potrafi jeden skok oddać bardzo dobry a drugi kompletnie zepsuć. W Zakopanem obaj spisywali się średnio w pierwszym konkursie dużo lepiej zaprezentował się Sklett a w drugim minimalnie lepszy był Velta. Jednak w Sapporo bardzo dobrze skacze Sklett, pierwszy trening 126,5 m, drugi 133,5 m i w kwalifikacjach aż 137 m, co prawda w kwalach powiało mu przepięknie ale widać że potrafi to wykorzystać. Velta natomiast w pierwszym treningu 130,5m w drugim 122,5 m a w kwalifikacjach 116 m. Wyraźnie widać że w Japonii lepiej skacze Sklett więc zaufam jego umiejętnością i liczę że nie zawiedzie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Freitag-Stoch 1,50 betsafe ⛔
O typach przeciwko Kamilowi juz duzo napisano. Ten chyba najfajniejszy bo Niemiec prezentuje najlepszy poziom ze wszystkich zawodnikow wystawionych przeciwko Polakowi. Po tym co pokazuje Stoch w treningach i kwalach nie powinien miec najmniejszych szans z pokonaniem Freitaga ktory spisuje sie dobrze na Okurayamie i forma rowniez wysmienita od zawodow w Zakopanem.

Kasai-Kot 1,85 betsafe ✅
Kasai to symbol japonskich skokow i jesli decyduje sie na start w takich zawodach to lepszy od Kota poprostu musi byc.. Kursy rowne wiec to value mimo ze forma Kasaia pozostawia wiele do zyczenia to motywacja obu zdecydowanie rozna jak i strefa czasowa..
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dwie perełki od Betsafe:

Stoch-Koudelka 1@1,55✅

U Stocha widać wzrost i tak już wysokiej formy,natomiast Czech ustabilizował się na poziomie pierwszej 10-tki ale do podium sporo mu brakuje,a tam widzę Stocha.

Morgenstern-Takeuchi 1@1,50⛔ dobre Morgi,chyba masz rodzinkę w Betsafe;)

Oczywiście sugerowali się tym co dziś pokazał Morgi,tzn zepsuty pierwszy skok.To samo dziś zrobił w sumie Japończyk i ostatecznie skończył 2 pozycje za Thomasem.Ale trzeba pamiętać że w piątkowych treningach Morgi był 2 i 2,natomiast Taku 6 i 9.Takeuchi był drugi w kwalifikacjach,ale Morgenstern skoczył 6 metrów dalej i był najlepszy spośród tych co nie musieli się kwalifikować. Dziś nie miał swojego dnia,ale na tej skoczni wygrywał 2 lata temu,a przed rokiem był 2 i 3..O klasie skoczka z Austrii nie będę już pisał i uważam,że jutro powalczy o podium podrażniony dzisiejszą odległą pozycją

@dawid400-nie ma za co..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Morgi-Takeuchi 1,50 betsafe
Poszaleli w betsafie.. roznica klas miedzy zawodnikami i mimo nieudanego 1 skoku Morgiego taki kurs trzeba brac w ciemno i wszystko napisane powyzej.
Bardal-Stoch 1,55 betsafe
Stoch utarl troche nosa wszystkim i wskoczyl na podium ale znajac go jutro nie bedzie juz tak kolorowo a Bardal to rowny zawodnik. Na treningach i w kwalach lepszy i to znacznie dlatego warto na niego zagrac.
 
S 44

stal

Użytkownik
Prevc - Sinkovec @ 1.8 Bwin ✅

W ostatnim czasie Prevc prezentuje się bardzo dobrze. Kilka razy zagościł w dziesiątce co pozwoliło mu awansować na 10 miejsce w klasyfikacji generalnej. Sinkovec to typowy przeciętniak, chociaż zdarzają mu się przebłyski tak jak w dzisiejszym konkursie. Skąd taki wysoki kurs na Prevca? A no pewnie stąd, że dzisiejszy skok konkursowy nie był zbyt dobry. Szczerze mówiąc nie oglądałem dzisiejszych zawodów, dlatego nie wiem w jakich warunkach skakali obaj zawonicy. Mysle jednak że był to tylko wypadek przy pracy i jutro Peter skoczy na miarę swoich mozliwości co pozwoli mu spokojnie pokonać swojego rodaka.

//dawid
Panie buka podaj :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Za takie kwiatki uwielbiam tego buka, zawsze się zastanawiam kto tam pracuje że taką ofertę wystawiają.
Thomas Morgenstern - Taku Takeuchi 1 @ 1,50 betsafe ⛔ 9-8 ????
Jeśli pogoda nie wypaczy skoków to ten typ wydaje się być idealny. Ktoś chyba brał tylko pod uwagę dzisiejszy pierwszy skok Morgensterna. Ale po kolei Morgi w treningach spisywał się bardzo dobrze, pierwszy trening 2 miejsce i 129,5 m, drugi trening 2 miejsce i 133,5 m, w kwalifikacjach 134 m. Dzisiaj w konkursie w pierwszym skoku 114 m ale wiatr miał bardzo mocny w plecy. W drugie serii skakał w normalnych warunkach i 132,5 m co dało 16 pozycję w pierwszym konkursie. Taku nieźle się spisywał w treningach i tak 1 trening 126m, drugi 129 m, kwalifikacje 128,5 m, w konkursie pierwszy skok 110,5 a drugi 129,5 widać jest powtarzalność ale też dostał wiatr w plecy w pierwszym skoku i jeszcze gorzej sobie poradził niż Morgi i zajął ostatecznie 18 miejsce. Thomas jutro moim zdaniem powalczy o wygraną, a Takeuchi pewnego poziomu nie przekroczy. Widzę wyraźnego faworyta w tej parze i myślę że powinno to spokojnie wejść.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
podniecacie sie betsafe gdzie pewnie mozna pograc to za 100zl max a tymczasem panbet morgiego mial z takeuchim po 1,58 ⛔ i smialo mozna bylo dawac za ponad tysiac .... teraz co prawda troche zbilem bo jest 1,54 ale i tak lepiej nie w betsafe no i limit napewno wiekszy i odrazu konta nie limituja ... pozdrawiam
Pobralem rowniez jak ktos powzyej stocha z Kudelka oczywiscie tez kurs wyzszy bo 1,63 ✅ no i perelka Sklett - Kranjec za 1,97 ✅ teraz co prawda zbity do 1,85 ale i tak nadal warto pozdrawiam i pomyslcie nad innymi bukami bo te Was jescze przed odbyciem sie zawodow okradaja ;) pozdrawiam
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie PŚ Sapporo 02:00
Spotkanie: Zakład na zwycięstwo
Typ: Andreas Kofler
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Już za około 3 godziny rozpocznie się drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Sapporo. Ja uważam że zawody te wygra Austriak Andreas Kofler. W Japoni z czołówki pucharu świata nie skacze tylko Gregor Schlierenzauer, inni najlepsi w tym sezonie są. W walce o zwycięstwo powinni się liczyć Kofler, Ito, Bardal, Morgenstern, Stoch, Freund i Freitag. Kofler to lider pucharu świata, wygrał już 5 konkursów, dwa razy zajmował 2 miejsce i raz 3. Ma w obecnej chwili przewage 45punktów nad Adersem Bardalem, który tutaj już pokazał się z świetnej strony i zajął w sobote 2 pozycje. Dlaczego Kofler? Andreas moim zdaniem jest najlepszym skoczkiem w tej chwili, w sobotę był 9 ale trzeba pamiętać że zawalił 1 skok po którym był 18 a świetnym drugim wbił się do czołowej dziesiątki. Na treningach skakał tutaj bardzo dobrze. Ważnym aspektem może być to że Norweg Bardal bardzo się zbliża i na pewno Kofi będzie chciał zrobić wszystko by znowu odskoczyć mu a jeśli się zmotywuje i odda dwa równe skoki to nie będzie miał sobie równych. Tutaj w Sapporo skacze co rok, bardzo dobrze zna tą skocznie i lubi. Rok temu w 1 zawodach był 4 a w drugich nie miał sobie równych i wygrał. Z jego rywali uważam że Ito zepsuje 1 skok, po zwycięstwie przed własną publicznością zawodnik często osiada na laurach a na przebudzenie w drugiej może być za późno. Morgenstern wydaje się w nie najlepszej formie ostatnio słabe wyniki, w sobote był dopiero 16, ale w Zakopanem nie było lepiej (11 i 46 miejsce). Freund jest bardzo nie równy, psuje zazwyczaj 2 skok, w Zakopanem prowadził po 1 serii a w drugiej tragedia, tutaj w pierwszych zawodach był po 1 seri na 8 miejscu a spadł do trzeciej dziesiątki. Jeśli chodzi o Stocha to myślę że jest w stanie być na podium ale nie wygrywać. Richard i Bardal mogą być najgorźniejsi dla lidera PŚ ale wierze ze on zmotywowany tym aby odeprzeć atak Andersa na żółtą koszulke lidera wygra i pokaże kto w tym sezonie jest najlepszy.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie PŚ Sapporo 02:00
Spotkanie: Zakład na zwycięstwo
Typ: Andreas Kofler
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:


Już za około 3 godziny rozpocznie się drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Sapporo. Ja uważam że zawody te wygra Austriak Andreas Kofler. W Japoni z czołówki pucharu świata nie skacze tylko Gregor Schlierenzauer, inni najlepsi w tym sezonie są. W walce o zwycięstwo powinni się liczyć Kofler, Ito, Bardal, Morgenstern, Stoch, Freund i Freitag. Kofler to lider pucharu świata, wygrał już 5 konkursów, dwa razy zajmował 2 miejsce i raz 3. Ma w obecnej chwili przewage 45punktów nad Adersem Bardalem, który tutaj już pokazał się z świetnej strony i zajął w sobote 2 pozycje. Dlaczego Kofler? Andreas moim zdaniem jest najlepszym skoczkiem w tej chwili, w sobotę był 9 ale trzeba pamiętać że zawalił 1 skok po którym był 18 a świetnym drugim wbił się do czołowej dziesiątki. Na treningach skakał tutaj bardzo dobrze. Ważnym aspektem może być to że Norweg Bardal bardzo się zbliża i na pewno Kofi będzie chciał zrobić wszystko by znowu odskoczyć mu a jeśli się zmotywuje i odda dwa równe skoki to nie będzie miał sobie równych. Tutaj w Sapporo skacze co rok, bardzo dobrze zna tą skocznie i lubi. Rok temu w 1 zawodach był 4 a w drugich nie miał sobie równych i wygrał. Z jego rywali uważam że Ito zepsuje 1 skok, po zwycięstwie przed własną publicznością zawodnik często osiada na laurach a na przebudzenie w drugiej może być za późno. Morgenstern wydaje się w nie najlepszej formie ostatnio słabe wyniki, w sobote był dopiero 16, ale w Zakopanem nie było lepiej (11 i 46 miejsce). Freund jest bardzo nie równy, psuje zazwyczaj 2 skok, w Zakopanem prowadził po 1 serii a w drugiej tragedia, tutaj w pierwszych zawodach był po 1 seri na 8 miejscu a spadł do trzeciej dziesiątki. Jeśli chodzi o Stocha to myślę że jest w stanie być na podium ale nie wygrywać. Richard i Bardal mogą być najgorźniejsi dla lidera PŚ ale wierze ze on zmotywowany tym aby odeprzeć atak Andersa na żółtą koszulke lidera wygra i pokaże kto w tym sezonie jest najlepszy.
Analiza napisana pod typ moim zdaniem. Ja bym nawet nie zaryzykował Koflera na podium zagrać,bo jego forma jest dla mnie zawsze zagadką. Praktycznie nie ma konkursu żeby w jednym ze skoków nie miał swego rodzaju zachwiania po wyjściu z progu(nie wiem czy też to dostrzegacie)i tak to jest że czasem odleci,a czasem ląduje poza 10-tką po pierwszym skoku. Kolega pisze o jakiejś motywacji,tak jakby w 1 konkursie jej nie miał..skakał praktycznie w identycznych warunkach co Stoch,a Polak poleciał 13 metrów dalej..Nie porównuję go z Bardalem bo temu akurat mocno powiało w 1.serii. Jeśli dziś będą takie same warunki jak wczoraj tzn wiatr ok 2 m/s pod narty to dla mnie pefką jest Ito na podium. Do niego dołączy strasznie silny i równy w każdych warunkach Bardal.O trzecie miejsce na podium powalczy Stoch z Austriakami i Freitagiem. No ale to tylko skoki,życzę koledze żeby mu wszedł ten typ bo nie koliduje w żaden sposób z moimi;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom