>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Samowykluczenie a nierozliczone zakłady na koncie

P 0

pedro10

Użytkownik
Dzień dobry wszystkim, moje pytania dotyczy samowykluczenia (zawieszenia konta gracza). Po wybraniu takiej opcji będzie możliwa wypłata pieniędzy z nierozliczonych jeszcze zakładów? Tzn. zostaną one rozliczone w czasie trwania wykluczenia? Po ich rozliczeniu i ewentualnej wygranej będę mógł wypłacić pieniądze?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Proponuję napisać na czat bukmachera i się dowiedzieć, bo w poście nawet nie napisałeś o jaką firmę chodzi.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dzień dobry wszystkim, moje pytania dotyczy samowykluczenia (zawieszenia konta gracza). Po wybraniu takiej opcji będzie możliwa wypłata pieniędzy z nierozliczonych jeszcze zakładów? Tzn. zostaną one rozliczone w czasie trwania wykluczenia? Po ich rozliczeniu i ewentualnej wygranej będę mógł wypłacić pieniądze?
Jasne że będzie możliwa
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dzień dobry wszystkim, moje pytania dotyczy samowykluczenia (zawieszenia konta gracza). Po wybraniu takiej opcji będzie możliwa wypłata pieniędzy z nierozliczonych jeszcze zakładów? Tzn. zostaną one rozliczone w czasie trwania wykluczenia? Po ich rozliczeniu i ewentualnej wygranej będę mógł wypłacić pieniądze?
Fundamentalne pytanie: a dlaczego nie możesz dokonać tego samowykluczenia już po zakończeniu/rozliczeniu zakładów będących w toku?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Fundamentalne pytanie: a dlaczego nie możesz dokonać tego samowykluczenia już po zakończeniu/rozliczeniu zakładów będących w toku?
Może boi się, że po rozliczeniu zamiast wypłacić (jeśli wejdzie) to skusi go żeby znów postawić.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzień dobry wszystkim, moje pytania dotyczy samowykluczenia (zawieszenia konta gracza). Po wybraniu takiej opcji będzie możliwa wypłata pieniędzy z nierozliczonych jeszcze zakładów? Tzn. zostaną one rozliczone w czasie trwania wykluczenia? Po ich rozliczeniu i ewentualnej wygranej będę mógł wypłacić pieniądze?
Jeżeli będziesz miał nierozliczone zakłady i poprosisz o samowykluczenie konta, to do czasu rozstrzygnięcia zakładów konto będzie mało zablokowane tylko możliwości wpłaty depozytów i zawierania nowych zakładów, po wypłaceniu ewentualnych wygranych środków konto zmieni status na samowykluczenie.
Po okresie samowykluczenia będziesz musiał odpowiedzieć na pytania testowe czy jest możliwy powrót do gry ;)
 
Do góry Bottom