>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Samochody waszych marzeń

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wymyślacie jakieś cuda niewidy ;) Ja będę większym realistą i:





240 Konna Astra OPC. 40k i będzie moja ;) Kiedy to nie wiem ale wiem że bedzie :!: ????
 
Baqu 760,4K

Baqu

Forum VIP
jak dla mnie to auto nie ma &quot;duszy&quot;.... co z tego, ze kupisz takiego popularnego
opla i golfa, dorzucisz mu koni oraz dużo nowego plastiku... : ) to nadal będzie
zwykły samochód po przeróbkach, tak samo jak maluch czy wartburg ;-)
oczywiście, to tylko moja subiektywna opinia, gdyż marzenia ma każdy inne !
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Honda Civic Type R ;)

Lub ten sam samochód w wersji US.
2 Wymarzony samochód to Honda S 2000 z 2.0 litra bez turbo 240KM!!!! Tak potrafią tylko Japońce ????

Te autka mają duszę ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Duż jest aut które cenie za wykonanie,silniki etc ale też zdolność do tuningu.Kiedyć bedąc w niemczech u kuzyna odwiedziłem salon rieger i w nim zobaczyłem to cudo.Klasyczna 80 b3 w serii evo totalnie przerobiona... styl riegera to klasa sama w sobie.Polecam przejżeć katalogi na ich stronie.To jhest auto które mi sie marzy i na które wiem że bedzie mnie stać... i 5tka dla tych co wpisują tu propozycje &#39;&#39;normalne&#39;&#39; a nie te z kosmosu
 
Baqu 760,4K

Baqu

Forum VIP
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Skoro już sobie tak tutaj wszyscy marzycie, to i ja napiszę co nie co.

Z takich bardzo ekskluzywnych samochodów marzy mi się:

Ferrari 458 Italia



Z tych bardziej &quot;realnych&quot;:

Audi RS5 Coupe - jest boska po prostu :cool:


A z tych co jestem w stanie osiągnąć -.- ... :

Seat Leon I (1999-2005)

 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Audi RS5 tak jak ktoś wyżej juz napisał. I choruje na Toyote Supre , miałem już nawet to 80k. , ale zdecydowałem się na Audi A6 bo muszę dużo jeździć i niestety wygoda jak na razie na pierwszym miejscu. No ale jak zbuduję domek (przyszły rok) to Supra na 100% będzie moja. A o nowym Audi na wycieczki się pomyśli jak wygrane będą większe, bo takie auto tylko z salonu...
 
Do góry Bottom