>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Słoweńska Prva Liga

Status
Zamknięty.
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Drava Ptuj - Nafta Lendava
Analiza: Zdecydowałem się dołożyć mecz z ligi słoweńskiej. Drużyna Nafty to kompletni amatorzy, o czym mogli sie przekonać piłkarze NK Domzale wygrywając na wyjeździe aż 6-0. Nie będę mówił o podobniej porażce Dravy, bowiem sądzę że był to jedynie wypadek przy pracy. Drava Ptuj jest lepszą drużyną od Nafty i dziś zaryzykuje na 1. Wczoraj podobnie zaryzykowałem na ligę serbską i się udało, dziś liczę na to samo. Warto dodać, że w 4 ostatnich spotkanich w Ptuju pomiędzy Dravą a Naftą, wynik był zawsze na korzyść piłkarzy Dravy. Dziś mam nadzieję, nie będzie inaczej...

Typ: Drava Ptuj ⛔ 2-2
Kurs: 1.70
Bukamcher: Expekt
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP

Spotkanie: Primorje Ajdovscina – NK Maribor
Typ: 1
Kurs: 1 .95
Bukmacher: BWIN
Analiza:

Spotkanie 34 kolejki Słoweńskiej Prva liga Telekom w którym zmierzą się 8 w tabeli Primorje z 5 NK Maribor. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 16 spotkań przed własną publicznością z których 8x wygrali 3x zremisowali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 26 bramek a tracąc 14. Goście natomiast rozegrali do tej pory w obecnym sezonie 16 spotkań wyjazdowych z których 7x wygrali 4x zremisowali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 24 bramki a tracąc 16. Spotkanie to jest bardzo ważne dla gospodarzy którzy walczą w obecnym sezonie o utrzymanie w I lidze. Dla gości natomiast spotkanie to nie ma już większego znaczenia gdyż ligowy byt mają już zapewniony a na europejskiej puchary szans już nie mają poza teoretycznymi szansami na zajęcie 3 miejsca które premiowało by ich udziałem w pucharze Intertoto. Reasumując myślę, że gospodarze będą o wiele bardziej zmotywowani niż goście w tym meczu a po przez ich ewentualne zwycięstwo odetchną oni na moment od widma degradacji.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Maribor - Koper
Typ:1 ✅
kurs:1.9
BET365
Maribor dziś o godzinie 18:00 na stadionie Ljudski Vrt przy udziale 3000 kibiców (co jak na Słowenię jest zadowalającym wynikiem) będzie podejmował zespół Koper. Gospodarze w moich oczach wyglądaja na głownych pretendentów do zdobycia tytułu mistrza ligi i aby pomóc sobie zakupili ostatnimi czasy nowych zawodników: Bunderla (Primorje), Mejač i Plut (Koper), Lunder (Nafta), Željko KLJAJEVIĆ (FK Modriče). Koper z kolei &quot;zaopatrzył&quot; się z tego co mi wiadomo w :Boštjan Kreft (Primorje), Boris Bjelkanović (SC Bonifika), Dalibor Radujko (/), Ramić (/), Ipavec (Ethnikos Achnas).
Koper miało mecz w czwartek w Pucharze UEFA który przegrali na własnym stadionie 2:1. Oba zespoły mają chęć na tytuł mistrza więc dzisiejsze spotkanie powinno być walką na szczycie. Ciekawe są statystyki jeśli chdozi o bezpośrednie spotkania w których to dominuje drużyna Koper nie ulegając Maribor od 2004 roku. Wydaje mi się że kurs wart ryzyka u bukmacherów lokalnych kurs ~1.85. Ambicja, dobrze zgrany zespół, świetny trener to argumenty które przemawiają za gospodarzami.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
VS

NK Interblock Ljublana vs NK Nafta
To miał być wielki sezon dla zawodników i szefostwa Interblocku Ljublana, szumne zapowiedzi - walka o mistrzostwo kraju oraz walka w europejskich pucharach ( w poprzednim sezonie zapewnili sobie awans do Pucharu Uefa), te dywagacje nabrały realnego kształu gdy do zespołu, dołączyli król strzelców słoweńskiej I ligi - Dario Zahora (Domzale) oraz sprowadzenie z drużyny Koper - najlepszego zawodnika słoweńskiej najwyższej klasy rozgrywkowej - Amera Jukana. Wielkie pieniądze wydane na wzmocnienia, miały zaowocować wielkim sezonem dla drużyny z Ljublany - początek sezonu potwierdził, że aspirację są uzasadnione - ekipa Interblocku zdobyła Superpuchar Słoweni pokonując Domzale po rzutach karnych, następnie w Pucharze Uefa wyeliminowali Czarnogórką Zete Golubovici. (1:0 oraz 1:1), jednak z biegiem czasu bylo co raz gorzej na inauguracje sezonu ligowego, zremisowali z drużyna Goricy 2:2 - 1 pkt, jak się okazało to zaledwie 50% dorobku potentata po 6 kolejkach, w 2 kolejce zremisowali również 1:1 z Primorje. Kolejne spotkania to blamaż &#39;Słoweńskiego Dream Teamu&#39; porażki odpwiednio z Koperem 1:2, Velenje 0:2, Drava 1:2 oraz Domzale 0:4, znamienują, że jednak mimo szumnych transferów ekipa Interblocku będzie grała ogony ... W międyczasie, pożegnali się również z europejskimi Pucharami, wyeliminowanie przez berlińską Herhę 0:2 oraz 0:1, gra podopiecznych Alberto Bigoniego, nie napawała optymizmem, lecz w rewanżowym spotkaniu z Herhtą jakby coś drgnęło, wprawdzie w Berlinie przegrali 1:0, jednak fachowcy twierdzili, ze będzie więcej ;) Widać, było w tym meczu poprawę stylu gry w stosunku do porzednich spotkań, i śmiem twierdzić, że dzisiaj Interblock zdobędzie pierwszy komplet punktów w tym sezonie, nie chcę sobie wyobrażać, co będzie się działo w drużynie z Ljublany, jeżeli nie pokonają dzisiaj Nafty, w ostatnich meczach (łącznie z PU) zanotowali serię 6 porażek. To dla nich ostatni dzwonek, jeśli chcą jeszcze coś osiągnąć w tym sezonie, bo potencjał mają ogromny. Tym bardziej, że okazja do przełamania się mają bardzo dobrą, ekipa Nafty to w dwóch poprzednich sezonach średnia drużyna, która w ostatnich latach toczyła walkę o utrzymanie niż o wysokie lokaty (sezon 2007/2008 - zakończli na 7 pozycji, 2006/2007 - 8 pozycja), za każdym razem niewiele punktów dzieliło ich od spadku, jednak za każdym razem zostawali w najwyższej klasie rozgrywkowej, ten sezon jednak dla nich rozpoczął się bardzo dobrze. Aktualnie są wiceliderami tabeli z 13 zgromadzonymi oczkami (4 wygrane, 1 remis, 1 porażka), mądre transfery w przerwie sezonowej powodują lepszą grę drużyny, która nie tak dawno biła się o utrzymanie. Stadion Nafty to prawdziwa twierdza nie do zdobycia, w tym sezonie wszystkie 4 wygrane zanotowali na własnym stadionie, jak łatwo się domyśleć - wyjazdowy bilans Nafty to 1 porażka oraz 1 remis. Zresztą patrząc wstecz to właśnie wyjazdy sprawiają tej drużynie najwięcej kłopotów, zdecydowanie nie radzą sobie na meczach po za domem i dzisiaj, dla Interblocku będzie to bardzo ważna rzecz - własny stadion. Historia spotkań również pokazuję, że Interblock na własnym boisku radził sobie z drużyną Nafty bardzo dobrze, ostatnie 4 spotkania na boisku w Ljublanie to 3 zwycięstwa gospodarzy oraz 1 remis. Motywacja po stronie gospodarzy musi być ogromna, bo jeśli chca osiągnąc jeszcze coś w tym sezonie muszą zainkasować dzisiaj 3 oczka, wszystko przemawia za nimi - własny stadion, lepsi zawodnicy. Tylko czy wreszcie się przełamią ? Nie mają wyjścia ...​
Typ: Interblock Ljublana @2.25✅
Wynik 3:1
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Primorje - Nafta
Typ: 1
Kurs: 2.40
BAH

Nafta wyraźnie wyprzedza swoich dzisiejszych rywali , jednak własne boisko jest ich bardzo duzym atutem. Wygląda na to że w ich drużynie może panować mały kryzys gdyż w lidze nie wygrali spotkania od 4 kolejek więc dziś liczę na przełamanie tym bardziej przed własna publicznością. W obu drużynach brak jakichkolwiek kontuzji, jedynie występ piłkarza Naftanu Aleš Čeha stoi pod wielkim znakiem zapytania, a jest to bardzo ważny zawodnik dla drużyny. Nafta jest bardzo groźna ale tylko na swoim terenie, w tym sezonie nie wygrała żadnego meczu na wyjeździe. Warto dodać iż od 2002 roku w bezpośrednich meczach między tymi drużynami zawsze wygrywał zespół grający na własnym boisku tylko raz się zdarzyło żeby wygrali goście był to zespół Nafty niespełna rok temu. Wygrana Nafty sprawi że i tak nie zmienią oni swojej lokaty w tabeli, Primorje mogą wskoczyć o oczko wyżej jednak mają o jeden mecz rozegrany mniej niż reszta przeciwników w tabeli ponad nimi co wróży szybkim wzrostem
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Interblock - Celje

Ważne spotkanie dla drużyny gości zostanie rozegrane dziś na stadionie Interblock , Obie ekipy zdążyły w tym roku już się spotkać wtedy właśnie piłkarze Celje okazali się lepsi i zwyciężyli 1:0. I strzelił go znakomity napastnik Sacripante , Najlepszym strzelcem Celje jest Biscan Słoweniec który trafił już w tym sezonie 11 razy do siatki. Podopieczni młodziutkiego zaledwie 39 letniego szkoleniowca Stojanovica mają dziś najważniejszy mecz sezonu przed sobą ponieważ tylko zwycięstwo ich dziś urządza. Albowiem po &#39;&#39;plecach&#39;&#39; depcze im już Gorica która ma dziś zdecydowanie łatwiejszy mecz do rozegrania. W zespole Interblock dziś stoi pod znakiem zapytania występ najlepszego strzelca a zarazem zawodnika Chorwata Zahora co jest wielką stratą dla drużyny gospodarzy i jeżeli on nie zagra o wynik na korzyść gospodarzy jestem &#39;&#39;raczej&#39;&#39; spokojny. Jednego można być pewnym od pierwszych do ostatnich minut zobaczymy 100 % zaangażowanie zespołu Celje.
Moje propozycje :
Ljubljana v NK Mik Celje 2 @@ 2,15 bet365 _ 5/10
Dokładny Wynik : 1:2 @@ 8,50 0,5/10
0:1 @@ 7,00 0,5/10
1:3 @@ 17,00 0,5/10

INNE TYPY Z TEJ KOLEJKI :
Gorica - Maribor -1 @@ 1,75 3/10
Koper - Nafta - 1 @@ 1,45 6/10
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Co do Ljubljany się jak najbardziej zgodzę, że czysta 2, ja zapodałbym jeszcze overek. Na Naftę bym uważał, dla mnie X2. A żeby nie było że nic nie zapodam to coś ode mnie:
ND Gorica - NK Maribor
3 drużyna przyjmuje u siebie lidera ligi. Wg buków to gospodarze są faworytem i oczywiście są podstawy, żeby tak twierdzić. Ja jednak uważam, że Maribor jest dziś w stanie co najmniej zremisować. Mają już co prawda zapewnionego mistrza i nie muszą wygrywać, jednak myślę, że będą chcieli na koniec sezonu pokazać jeszcze swoją siłę, bo ostatnio nie szło im najlepiej i niektórzy mogą mieć wątpliwości czy ta drużyna zasługuje na mistrzostwo kraju. Właśnie ta motywacja będzie wg mnie bardzo silna w zawodnikach gości. Dodatkowo walczyć będą dziś o pierwszą ligową wyjazdową wygraną od 6 grudnia zeszłego roku. Uważam, że możliwość zakończenia tak fatalnej passy w dodatku z dość solidnym rywalem, też jest swoistą motywacją dla zawodników Maribora. A co do gospodarzy to ostatnio są w niezłej formie, w ostatnich 5 meczach 2 porażki i seria 3 wygranych. Jeśli chodzi o mecze u siebie to grają w kratkę i dziś wypada akurat remis albo porażka :pP No fakt faktem nie jest to dość mocny argument, ale chyba ta możliwość walki o wysokie miejsce w lidze przed własną publicznością paraliżuje ekipę gospodarzy, bo przecież przegrywali bądź remisowali u siebie z wcale nie czołowymi drużynami ligi tylko średniakami lub outsiderami. Podsumowując dziś wg mnie Maribor ma szansę co najmniej na remis.
Moje typy:
remis/Maribor 2.05 Expekt i bet365
Maribor 4.80 Expekt

NK Drava Ptuj - NK Primorje Ajdovscina
Mecz 2 drużyn z ogona ligi słoweńskiej. Ale mecz z dość wyraźnym faworytem, którym jest drużyna gospodarzy. Ostatnio notują fantastyczną serię 7 wygranych z rzędu. Aż 4 z tych meczów wygrali 2 bramkami lub więcej. U siebie 4 zwycięstwa pod rząd, 2 z nich różnicą 2 goli lub więcej. Jeśli zaś chodzi o zespół Primorje to grają mocno w kratkę, ostatnie 6 meczów to po 2 wygrane, remisy i porażki. Jeżeli zaś chodzi o mecze wyjazdowe, to radzą sobie naprawdę źle. Co prawda zremisują coś czasem, ale generalnie ostatnie 7 meczów to 5 porażek i 2 wyniki remisowe. Jeżeli zaś chodzi o różnicę bramek to z tych 5 porażek, 4 były co najmniej 2-bramkowe. Generalnie to wypadają różnie bo potrafią zremisować z dość mocną drużyną, a tydzień później przegrać 2 bramkami z jednym ze słabszych zespołów. Ja uważam że dziś będzie ich słabszy dzień i dostaną co najmniej 2 golami.
Moje typy:
NK Drava Ptuj 1.83 bet365
NK Drava Ptuj -1 3.40 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom