>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Słowacja - Polska 26.05.2012, Klagenfurt

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Słowacja - Polska





Pierwszy test już za nami, mecz z Łotwą wygrany. Do spotkania ze Słowacją powinien przystąpić już pierwszy garnitur z Lewandowskim na czele. Miejmy tylko nadzieję, że będzie to wyglądało zgoła inaczej niż wczoraj. Bukmacherzy dość odważnie wystawili kursy, Polska powinna być zdecydowanym faworytem, jakoś nie wyobrażam sobie, żeby na dwa tygodnie przed Euro nasi nie radzili sobie ze Słowakami. Chociaż tak naprawdę, wyobrażam sobie ale jak na razie zachowuje poprawność polityczną :cool:. Czas sprawdzić na co stać trzech muszkieterów z Borussii i Szczęsnego.

Zapraszam do dyskusji.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Przymysław Tytoń
Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Sebastian Boenisch
Eugen Polanski, Rafał Murawski
Jakub Błaszczykowski, Rafał Wolski, Maciej Rybus
Robert Lewandowski

Skład wg Eurosportu ustalony na podstawie obserwacji dzisiejszego treningu kadry.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Jest moze jakies info na temat skladu Slowacji ? Dosc fajny kurs na Polakow, sklad wydaje sie byc dosc ciekawy, BVB juz jest. Wszyscy beda chcieli sie pokazac z jak najlepszej strony przed Frankiem. 2,30 wart sprobowania mysle ;)
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Wszyscy beda chcieli sie pokazac z jak najlepszej strony przed Frankiem. 2,30 wart sprobowania mysle ;)
What? Jacy wszyscy? Przecież wiemy że z tego składu który podał Design to o miejsce na Euro to walczą tylko Rybus i Wolski. Reszta to pewniaki i tu słabszy czy lepszy występ o niczym nie przesądzi. Zresztą znając Smudę to rezerwowi pewnie też się nie szykują na grę w tym meczu :p
Jeśli coś stawiać to Lewandowski strzeli. Pewnie zagra lwią część meczu a jak nie on to kto ma strzelać ? ...
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Czy ja wiem czy reszta taka pewna? ???? Boenisch to powininen grzac lawe, wawrzyniak dla mnie pewniejszy? Czyli wg Ciebie np taki Obraniak to tez nie nadaje sie na nic wiecej niz na lawke ? Franek ma swoj swiat i bym sie nie zdziwil jak 8 czerwca beda jeszcze jakies niespodzianki w skladzie ????
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
26 maja Słowacja zagra towarzysko z Polską w Klagenfurcie. Z kadry naszego południowego sąsiada na ten mecz z powodu kontuzji wypadli Miroslav Stoch i Vladimír Weiss. Dodatkowe powołanie otrzymał Tomáš Kóňa z FK Senica.
Stoch i Weiss być może wykurują się do meczu z Holandią, który zaplanowano na 30 maja.
90minut.pl
Stoch (Fenerbahce) w kadrze 24 mecze i 3 gole
Weiss (Espanyol) w kadrze 19 meczów i 1 gol
Kóňa w kadrze 2 mecze i bez gola
Myślę, że osłabienie nawet znaczne. Kurs na Polskę nadal atrakcyjny.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Słowacja ostatnio nam wybitnie nie leżała. JEdnak sklad ma być blisko optymalnego sadze , ze w porownaniu do tej jedenastki maksimum 4 zmiany beda na mecz z Grecją .
Weiss i Stoch to znaczne osłabienia choc raczej przeciwnicy bazują na kolektywie aniżeli indywidualnościach. Jesli zaraz po przybyciu trio z Dortmundu nie zostało zajechane, mozna spróbować na naszych pograć.
 
O 567

orzeel

Użytkownik
Ostatni poważny sprawdzian Polaków przed meczem z Grekami. Myślę, że wszyscy będą się chcieli pokazać z jak najlepszej strony, szczególnie chłopaki którzy walczą o pierwszy skład na EURO - Wolski, Grosicki, Boenisch czy Rybus. Dla Słowaków to jedynie sparing, myślą już o wakacjach, dla nas chyba coś więcej. Skład będzie prawdopodobnie bardzo zbliżony do tego, który Smuda wystawi 8 czerwca, będzie to jedenastka o wiele lepsza niż w meczu z Łotyszami. Natomiast w Słowacji brakuje dwóch podstawowych, jeśli nie najlepszych piłkarzy. Kurs 2.20 na Polskę myślę że można śmiało próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Biorąc pod uwagę skład i okoliczności, nie mam najmniejszych wątpliwości że wygramy to spotkanie. Mało tego! Wierzę, że Smuda będzie chciał zatrzeć to nieco niekorzystne wrażenie z ostatniego meczu, gdzie Rudnievy były dla nas nie lada przeprawą.
Spodziewam się DUŻO CIEKAWSZEGO meczu, lepszej gry... i świetnej współpracy naszej czołowej trójki z Dortmundu. Skoro potrafili w trójkę rozmontowywać defensywy w Bundeslidze to dlaczego mieliby mieć kłopoty z wakacyjnie nastawionymi Słowakami?
Kursy bardzo mnie ucieszyły. Spodziewałem się, że maksymalnie dostaniemy 1,60 na PZPN a tu 2,20 na Betlicku i 365.
Sam zainwestuję również w gola Lewandowskiego, choć jeden z przedmówców się zagalopował. Strzelić może Kuba, strzelić może zaciąg z Legii - szczególnie Wolski, który ma co udowadniać. O golu Lewego może zdecydować jednak nie tylko jego fenomenalna forma ale i kluczowe - zgranie z partnerami.
Strzelców postawię nieco później - gdy będzie szersza oferta. Póki co obstawiam nasze zwycięstwo i handi bo przeczuwam nieuchronne spadki:

Polska - Słowacja
Polska

8/10 @ 2,20
✅ 9,6


Polska - Słowacja
Polska -1,5

3/10 @ 4,25
Bet365
⛔ 3
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Drużyna Smudy i Laty - Słowacja DNB 1 @ 1,55 Sportingbet
Raczej unikam obstawiania piłki nożnej ale tym razem spróbuję. Drużyna Smudy i Laty zagra ze Słowacją. Bardzo istotny sparing bo po nim Dyzma wyrzuci 3 zawodników. Więc każdy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Gram DNB bo ta drużyna nie potrafi grać w ataku pozycyjnym, a przy takim rywalu chyba będą musieli prowadzić grę. Więc nie wykluczam nudnego 0-0. Ale z drugiej strony Lewandowski w ataku może zrobić różnicę. Także spróbuję zagrać, jednak zachowując odrobinę rozwagi pogram DNB.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Taki kurs na Polskę?! Polska zagra niemal pierwszym składem, każdy się chcę pokazać, każdy chcę być również w pierwszym składzie w meczu z Grecją. Słowacja za to już liczy tylko na wakacje i pierwszym składem raczej nie zagrają.
Typ: POLSKA
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Polska zagra niemal pierwszym składem, każdy się chcę pokazać, każdy chcę być również w pierwszym składzie w meczu z Grecją
Tak sobie myślę, że nawet jak się któryś wybitnie nie spisze to i tak będzie miało to marginalne znaczenie. Chyba nawet Smuda sobie nie wyobraża, któregoś &quot;piłkarza&quot; z tych, którzy zagrali z Łotwą wystawić do gry w meczu z Grecją czy w kolejnych spotkaniach.

Kurs na Polskę jest tym wysoki, bo wbrew pozorom nie mają najgorszego składu.
A dwa to jak sobie przypominam mają lepszy bilans z naszą reprezentacją: 3 wygrane, 1 remis i 2 porażki.
No i trzy, Polska jest słaba tak jak można było się tego spodziewać, kompletnie nic sobą nie zaprezentowali w spotkaniach towarzyskich rozgrywanych wcześniej, było kilka wyników pod publikę i to wszystko. Mamy kilku piłkarzy na poziomie, fakt ale w piłkę grają drużyny - takowej nie mamy!

*******************

Co do składu rywala, to takie coś można znaleźć w google.

Kadra Słowacji na mecze z Polską i Holandią:

Bramkarze: Ján Mucha (Everton FC, Anglia), Dušan Perniš (Dundee United FC, Szkocja).

Obrońcy: Peter Pekarík (Kayserispor Kulübü, Turcja), Kornel Saláta (FK Rostów nad Donem, Rosja), Tomáš Hubočan (Zienit Sankt Petersburg, Rosja), Marek Čech (Trabzonspor Kulübü, Turcja), Ľubomír Michalík (Carlisle United FC, Anglia).

Pomocnicy: Michal Breznaník (FC Slovan Liberec, Czechy), Kamil Kopúnek (ŠK Slovan Bratysława), Juraj Kucka (Genoa CFC, Włochy), Marek Hamšík (SSC Napoli, Włochy), Vladimír Weiss (RCD Espanyol, Hiszpania), Miroslav Stoch (Fenerbahçe SK, Turcja), Roman Procházka (FC Spartak Trnava), Dušan Švento (FC Salzburg, Austria), Karim Guédé (SC Freiburg, Niemcy).

Napastnicy: Filip Hološko (Beşiktaş JK, Turcja), Marek Bakoš (FC Viktoria Plzeň, Czechy), Stanislav Šesták (Bursaspor Kulübü, Turcja), Erik Jendrišek (SC Freiburg, Niemcy).

Lista rezerwowa:


Bramkarze: Dušan Kuciak (Legia Warszawa, Polska), Marián Kello (Heart of Midlothian FC, Szkocja).

Zawodnicy z pola: Csaba Horváth (Zagłębie Lubin, Polska), Jozef Piaček (MŠK Žilina), Ľubomír Guldan (Ludogorec Razgrad, Bułgaria), Boris Godál (FK AS Trenčín), Marek Sapara (Gaziantepspor Kulübü, Turcja), Tomáš Kóňa (FK Senica), Viktor Pečovský (MŠK Žilina), Tomáš Hučko (FK Dukla Bańska Bystrzyca), Michal Ďuriš (FC Viktoria Plzeň, Czechy), Ivan Lietava (FK Dukla Praga, Czechy).
 
K 26

krom

Użytkownik
Wszystkim przekonanym o zwycięstwie Polski radzę wziąć pod uwagę fakt, że w ostatnim czasie reprezentacja bardzo ciężko trenowała i piłkarze są mocno przemęczeni. Forma i świeżość ma przyjść za 2 tygodnie.
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
JA postawię połowe swojego kapitału, może nawet 70% na Polaków. Smuda musi wygrać ten mecz aby uniknąć nagonki jak to słabo przygotował reprezentacje...media by go zeżarły ;) Nasz zespół nie zagra na 100% by nie narazić się na kontuzje ale zwycięstwo zapewne bardzo poprawi morale i atmosferę w zespole. Franek pewnie ustawi zespół podobnie, jak do meczu z Grecją i Czechami. Słowacja to nie jakaś potęga, mają już wakacje a takim zawodnikom jak Hamsik nie będzie pewnie chciało się grać. Mamy Lewego, Piszczka i Kubę w formie...wiadomo trójka zawodników nie wygrywa meczu ale jest to nasz kolektyw i sądzę, że jakaś akcja naszego trio przeważy szalę zwycięstwa.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
JA postawię połowe swojego kapitału, może nawet 70% na Polaków
Bardzo mocno wierzę w Polskę ale... 70%? Nie rób tego :|

TVP Info podało przed chwilą, że Fabiański i Tytoń narzekają na problemy zdrowotne.
Możliwe, że na ten mecz zostaliśmy z jednym bramkarzem ale... jest to nasz najlepszy bramkarz. Zdecydowanie wolę Szczęsnego w naszej bramce i typ na zwycięstwo wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjny
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
TVP Info podało przed chwilą, że Fabiański i Tytoń narzekają na problemy zdrowotne.
Możliwe, że na ten mecz zostaliśmy z jednym bramkarzem ale... jest to nasz najlepszy bramkarz. Zdecydowanie wolę Szczęsnego w naszej bramce i typ na zwycięstwo wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjny
http://www.pzpn.pl/index.php/Reprezentacje/Reprezentacja-A/Aktualnosci/Tyton-i-Fabianski-nie-wezma-udzialu-w-porannym-treningu
To świadczy o ogromnym obciążeniu treningami. Polacy mogą być bardzo zmęczeni w sobotnim spotkaniu.
Grałbym jednak na nich z DNB @1.55.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Dobrze wczoraj o tym przemęczeniu i formach treningu napisał Kowal:
Jak patrzę na doniesienia z obozu Polaków to jestem trochę zaskoczony formą treningów. Wawrzyniak rozegrał w sezonie 2011/2012 aż 53 mecze, zdecydowaną większość od pierwszej do ostatniej minuty. I co? Od razu władowali go w jakieś ćwiczenia z gumami. Pomyślałem sobie: oho, ciekawe co strzeli pierwsze – guma czy komuś mięsień? No i na razie strzelił mięsień (jeden). Nie dam sobie palca uciąć, czy to już ostatni. Za przygotowanie kadry odpowiada ciągle ten gość, o którym nawymyślano, że przygotowywał Turków w czasie Euro 2008. A potem jak się okazało, że wcale nie przygotowywał, to wszyscy o sprawie zapomnieli.
Oglądam przed chwilą obrazki z treningów, a tam również trójka z Dortmundu, która w tym sezonie rozegrała OGROMNĄ ilość meczów na bardzo wysokim poziomie, ma ćwiczenia na gumach. Po co im dwa tygodnie przed euro robienie siły i wytrzymałości ? ???? Cóż, jak będą truchtać w 70 minucie to moze ktoś zauważy swoje błędy.
O właśnie pokazuja jak na siłce tyrają ???? Są jakos niedługo zawody strongmen ?
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Świetnie masówka na Polskę aż miło :grin: .
Jak czytam /oglądam doniesienia z obozu naszej reprezentacji to jedno rzuca się w oczy ... ogromne zmęczenie zawodników .Zresztą sami się z tym nie kryją i mówią o tym otwarcie Obraniak,Lewy ,Błaszczykowski , Szczęsny każdy z nich rozegrał pełen sezon gdzie ich wkład w sukcesy klubowe był ogromny ,a mimo to SMUDA każe im trenować w pełnym obciążeniu jak ogórkom z naszej ekstraklasy !!!
Zapewne wymieniona czwórka wyjdzie w podstawowym składzie na ten mecz ale nie sądze ze bedą dawać z siebie 100% w tym meczu .Raz ze ryzyko kontuzji spore przy przemęczeniu ,a dwa to i tak mają pewne miejsce w 11 na euro .​
DO tego wszystkiego dochodzi Kontuzja Wawrzyniaka , Boenish bez formy i szybkości ,Perques z kontuzją łokcia więc nie wiadomo czy bedą ryzykować jego występ bo ewentualne &quot;pogłębienie&quot; kontuzji to pożegnanie z EURO
W dodatku H2H ze Słowakami marny 1W-1R-3L co by nie było Słowacja ostatnio powiozła TURCJE 2-1 na wjeździe (towarzyski) .
Na chwilę obecną biorę z pocałowaniem w rękę
Słowacja DNB @2.50 !!
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Franz wypowiadał się że zagramy w mocniejszym składzie niż przeciwko Łotyszom ale nie jest powiedziane że najlepszym ???? Patrząc na historie spotkań tych dwóch drużyn w 4 spotkaniach(na 5 jakie było) padł over 2,5.W lutym Słowacy wygrali na wyjeździe 2-1 z Turkami,więc sądze że bramki padną i to trochę więcej niż w poprzednim meczu.Mam 2 typy:
Bts oraz over 2,5
 
wygracdzischce 4

wygracdzischce

Użytkownik
Franz wypowiadał się że zagramy w mocniejszym składzie niż przeciwko Łotyszom ale nie jest powiedziane że najlepszym ???? Patrząc na historie spotkań tych dwóch drużyn w 4 spotkaniach(na 5 jakie było) padł over 2,5.W lutym Słowacy wygrali na wyjeździe 2-1 z Turkami,więc sądze że bramki padną i to trochę więcej niż w poprzednim meczu.Mam 2 typy:
Bts oraz over 2,5
Za kazdym razem mam nadzieje, ze nasi wygraja kilkoma bramkami a konczy sie strzeleniem lacznie przez obie ekipy od 1 do 2 bramek, czasem bezbramkowo. Na ostatnie 6 meczy bylo 5 underow. Dla mnie to loteria i to zostawiam.
Ale co wg mnie warte gry?
Na pewno DNB Polska po ~1.55.
Polska na ostatnie 10 meczy przegrala tylko jeden z Wlochami! Bardzo ladna statystyka, moze niektorzy rywale nie byli wymagajacy, ale remisy z Niemcami, Meksykiem czy Portugalia mozna uznac za sukces. Moze byc rowniez remisowo, ale wtedy mamy zwrot.
Porazki w tym meczu nie przewiduje, jest to ostatni sprawdzian, ostatnia szansa, aby zyskac kibicow, a zmeczenie? Nie przesadzajmy, moze byc sporo zmian, Slowacja takze nie powinna narzucic niewiadomo jakiego tempa gry. To jest tylko mecz towarzyski.
Jak wygramy to morale druzyny wzrosnie o 1000%, wiec mysle, ze nasi sie postaraja!
POLSKA!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom