>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Sędziowska perspektywa wygrywania!

Nicola Rizzoli 470

Nicola Rizzoli

Użytkownik
Cześć wszystkim Wam.
Dzisiaj chciałbym ruszyć ze swoim nowym projektem i sprawdzić się w nowej dziedzinie jaką jest ten właśnie temat. Od lat pasjonuje się futbolem i delikatnie siatkówką. Jestem byłym sędzią piłkarskim, który gwizdał w niszowych polskich ligach, ale nie aż tak niskich, żeby nie dało się skojarzyć drużyn, bo niektóre wspięły się już bardzo wysoko, odkąd używałem przeciwko nim gwizdka, a trochę czasu temu to było. Bukmacherka zawsze była moją odskocznią, popadającą w hobby, z którego nie zrezygnowałem do dnia dzisiejszego, i wcale tego nie żałuje. Z uwagi na własne doświadczenie boiskowe, a także lata gry, które spędziłem u bukmacherów, mogę śmiało powiedzieć, że moje typy należą do tych insiderowskich, podparte konkretami - analizą i obyciem związanym z ligami, które śledzę od dziecka, sędziom, którym przyglądam się również od małego czy czasem po prostu przeczuciem sportowym, które rzadko mnie zawodzi, a jak już to zrobi, to odpłaci się drugim razem! Moje typy będę różnorakie, grane w różnych firmach. Pojawią się typy związane z wynikami drużyn, faulami, kartkami, weryfikacją var, czy wykluczeniami. Mam w swoim kręgu zainteresowań parę lig, które znam od podszewki, i tam kładę największe pieniądze. Również będę chciał przedstawić typy o których może mało kto wie, ale dzięki temu tematowi się dowie, bo niestety, ale polskie firmy pewnych kategorii typów nie wystawiają, natomiast zagraniczne już tak. Korzystam z tych ofert i nieraz jest to po prostu formalność, ale wszystko zaprezentuje z czasem, w tym miejscu. Myślę, że taki wstęp na początek wystarczy i przejdę do meritum, które zaprezentuje w postaci pierwszego typu. Dodam jeszcze, że chciałbym, aby pojawiło się więcej niż kilka typów tygodniowo w temacie, wtedy analizie będzie poddana większa próba, a o to nam wszystkim chodzi - aby zobaczyć wyniki! Analizy pojawią się pod kilkoma typami w ciągu tygodnia. Czasami są zbędne, a czasami wymagane, natomiast jeżeli będę miał coś merytorycznego i treściwego skupionego wokół tego typu do utwierdzenia się w przekonaniu o wadze typu, z przyjemnością nadmienię, natomiast pewne kwestię zostawię do własnego użytku. Komentarze mile widziane, ale szanujmy się i również proszę o merytorykę! Stawki jakimi operuję na codzień są rzędu 3 i 4 cyfrowych sum, natomiast pod każdym typem będzie widniała stawka 1j.


Mecz: Raków Cz. - Atalanta B.
Typ: Przynajmniej 1 lub więcej żółtych kartek pokazanych w 1. połowie @1,75 (888starz) @1,75
Stawka: 1j
Przy randze meczu dla Częstochowy, Atalancie, która będzie podziurawiona w polu zawodnikami z rezerw, ale także zdeterminowana, aby każdy z tych chłopaków pokazał się z dobrej strony, od początku powinna dać to emocje przełożone na jakieś jedno, dwa upomnienia. Akurat Enea Jorgji należy do tych sędziów, którzy praktycznie co mecz, mają w zwyczaju szybko upominać zawodników. Raków już w meczu ze Sportingiem się o tym przekonał, kiedy to właśnie ten sędzia, w 12. minucie wyrzucił z boiska Bogdana Racovitana, a parę minut później pokazując kolejny kartonik, już żółtego koloru Goncalo Inacio. Ten aspekt powinien być dodatkowym smaczkiem, dlaczego by Raków miał będzie więcej pretensji do arbitra podczas całego meczu.
FT: 1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +470
Nicola Rizzoli 470

Nicola Rizzoli

Użytkownik
LIVE (Chorwacja)
Mecz: HNK Gorica - Nk Varazdin
Typ: HNK Gorica 1 (0) @1,85 (888starz)

Stawka: 1j
Nie będzie się to u mnie zdarzało często, że typy będą podawane na żywo, natomiast w tym przypadku muszę, ponieważ nie zdążyłem wcześniej. Gorica pierwsze minuty przespane, ale idzie dobra informacja za gospodarzami. Kwestia minut jak się obudzą i dojdą do głosu. Kursy wahają się od 1,70 - 1,90. Zaznaczę, że przed meczem były w granicach 1,35-1,40. Po tym meczu podam kolejny typ, który miło otworzy nam weekend. Śledźcie zatem.
FT: 1-3
 
Ostatnia edycja:
Nicola Rizzoli 470

Nicola Rizzoli

Użytkownik
Mecz: UTA Arad - Univ. Craiova
Typ: Powyżej 10.5 fauli w pierwszych 45 minutach @1,90 (888starz)
Stawka: 2j
Liga Rumuńska. Mecz o 16.30, ale na live również będzie można grać ten typ!
Post automatycznie złączony:

Mecz: Partizan - Crvena
Typ: Over 7 kartek w meczu
Stawka: 2j
Liga Serbska. Mecz o 18.00. Będzie się działo w tym spotkaniu. Również celuję w zakład na czerwoną kartkę w tym meczu. Kursy powinny być w granicach 3.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom