>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Rzuty rożne under/over

J 0

jonsnow

Użytkownik
Typy na ten weekend:
Chelsea v QPR powyżej 10.5 @1,8 ✅ 1.6j
Arsenal v Burnley powyżej 10.5 @1.83 ✅ 1.66 j
Atletico Madrid v Cordoba powyżej 10.5 @1.72 ⛔2j
Barcelona v Celta Vigo powyżej 10.5 @1,8 ✅ 1.6 j
Bayern v Borussia powyżej 10.5 @1.83 ✅1.66 j
Lorient v PSG poniżej 9.5 @1.72 ✅ 1.44j
Marsylia v Lens powyżej 10.5 @2 zamknąłem ten zakład poniewaz Marsylia szybko objęła prowadzenie za 2.12 j więc ✅ 0.12j
Feyenord v Zwolle powyżej 10.5 @1.83 ⛔0.87j (zamknąłem ten zakład za 1.13j,) a skończyło się 11 RR :eek:
PSV v Ado den Hag powyżej 10.5 @1.83 to zamknąłem za 1.23j więc ⛔ 0.77
Podsumowując ✅ 4.44j
Bank 42.44j
Bilans ✅ 2.44j
 
J 0

jonsnow

Użytkownik
Postawiłem live na poniżej 11 RR po kursie 2 za 2j w meczu Marsylia v Lens
Bardzo niekorzystnie bo Lens wyrownalo i teraz Marsylia będzie cisnela ????
Puściłem teraz powyżej 14.5 po kursie 1.95 za 2j
MASAKRA chciwość mnie zniszczyła. Od teraz obstawiam tylko to co napiszę na początku i nic nie zmieniam .
No i wyszedłem na 0 dzisiaj bo w banku mam 40.44j :/
 
J 0

jonsnow

Użytkownik
Siema po długiej przerwie, ale nie miałem za bardzo czasu i jeszcze informacje o tych łapankach za obstawianie przez internet mnie odrzuciły, ale ostatnio sprawa ucichła, więc postanowiłem wrócić do obstawiania. Na dzisiaj dałem takie typy:
Chelsea - Everton /powyżej 10.5 @1.8 ✅
Manchester United - Burnley /powyżej 10.5 @1.9 ✅
Stoke City - Manchester City /poniżej [email protected] ✅
I wszystko weszło na + ✅ 5.06j
Teraz mój budżet wynosi : 45.5 j
Oczywiście narazie moja stawka to 2j
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na dzisiaj dałem takie typy:
Czy naprawdę uważasz za poważne, podawanie dopiero po meczach tego co typowałeś i rozliczanie tego na potrzeby tego wątku?
Zrozum, że nie istnieje w takich sytuacjach typ/typowania o których nie powiadomiłeś na forum z pewnym wyprzedzeniem, nawet jeśli je sobie zagrałeś.
Bo wątek w tym dziale nie jest Twoim blogiem, w którym post factum zapisujesz to, co Ci się w życiu przydarzyło...
 
J 0

jonsnow

Użytkownik
Dlaczego nie? Pokazuję wam &quot;system&quot;, do którego te mecze pasowały i sam je postawiłem, co z tego, że dodałem po fakcie. Chcę żeby inni widzieli jakie korzyści daje ten system i dlatego to dodałem. Kto powiedział, że nie mogę dawać typów po fakcie? Oczywiście teraz będę dawał typy przed, to był jedyny taki przypadek. Nie rozumiem tutaj twojego oburzenia. Chcę się podzielić z innymi systemem, który wydaje mi się, że działa i chcę żeby inni też mogli to zobaczyć. Jak się nie podoba to mogę skończyć ten temat.
 
J 0

jonsnow

Użytkownik
Belenenses v Sporting /poniżej 11.5 @1.875
FC Utrecht v FC Dordrecht / powyżej 10.5 @1.83
Heracles v Feyenord /ponizej 10 @1.925 ⛔ 2j (11 różnych ;/)
PSG v Caen /powyżej 9.5 @1.83 ✅ 1.66j ( zalapane jednym różnym )
Roma v Parma /powyżej 9.5 @1.83
Sevilla v Cordoba /powyżej 10.5 @2 ⛔ 2j ( zabrakło dwóch różnych :/ )
Wszystkie typy za 2j
 
W 30

wladyslaw50

Użytkownik
Nie będę zakładał nowego wątku odnośnie rzutów rożnych które dość często gram. Zauważyłem pewną ciekawostkę , którą staram sie od jakiegoś czasu wykorzystać. U bukmachera marathonbet oraz paddy power znajdują sie zakłady która drużyna będzie miała więcej rzutów rożnych w 1 połowie. Kursy są wystawiane np tak 2.26-5.20-2.28. (W paddy pawer są mniejsze) Chodzi mi o to że w 1 połowie bardzo rzadko występuje remis rzutów rożnych. Natomiast w 2 połowie występują już zdecydowanie częściej. Ostatnia kolejka ligi europejskiej na 16 meczy w żadnym nie było remisu rzutów rożnych w pierwszej połowie. W najlepszych ligach europejskich na dana kolejkę meczy w danym kraju pada mało remisów lub w cale. Ot taka ciekawostka dla zainteresowanych do prześledzenia dziś znowu 16 meczy.
 
Do góry Bottom