>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rzuty rożne live w końcówce meczu

aban 17

aban

Użytkownik
Siemasz
U buka gram kilka lat, ale dopiero od tygodnia na bet365. Ostatnio utopiłem sporo kasy na gol do xx minuty, tak się złożyło że pierwsze koty za płoty przypadły na liverpool-manu... odrobiłem te pieniążki na legii i teraz pograłem kilkanaście meczyków na live na rożne. Chciałbym usłyszeć rady specjalistów na ten temat, co polecacie i co robię źle.
Zaczynam obserwować mecz około 70minuty bo wtedy zazwyczaj pojawiają się rożne na 2 w przód czyli jak jest 5 rożnych to over6 można dostać po stawce 1,7+. Im bliżej końca tym większe kursy jak wiadomo. Często zdarza się, że w okolicach 83 minuty kurs na 2w przód wynosi od 3,25+. Zdarzało mi się łapać po kursie 6 które wchodziły bez najmniejszego problemu. Mecz musi być wyrównany a najlepiej żeby był remis bo wtedy żadna z drużyn nie przetrzymuje piłki tylko obie napierają. Odpuszczam w okolicy 89 minuty tzn. nie stawiam kolejnego typu na ten sam mecz. Maxymalny kurs jaki mi wszedł to @13 niestety tylko za 5zł ????
Czy ktoś z Was bawi się w tego typu czatowanie i ma jakieś zyski? Wiem, że to nie ma nic wspólnego z systemem albo progresją ale mi pozwoliło odrobić całą progresje do 80 minuty w liverpoorze i zacząłem się zastanawiać czy aby nie poświęcić temu tematowi kawałka czasu.
Słucham uważnie co macie do powiedzenia ????
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Moim zdaniem dość często jest to zależne od tego jak zachowują się obrońcy a nie od samej gry chodź wiadomo jak drużyna dużo strzela albo gra skrzydłami to i szanse na różne większe ale trzeba astrasznie uważać chodzi zdam czasami łapie fajne linie na rogach właśnie w końcowkach meczy tak jak ty to jest to dość ciężkie i trzeba dobrze selekcję robić.
Ale powodzenia i dużo wytrwałości ;))
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja gram mnóstwo różnych i granie w końcówka jest naprawdę opłacalne. Najważniejsze to znaleźć sobie drużyny które dużo różnych nabijają. Takie drużyny to np. Roma, Napoli, Liverpool czy Bayern. Przede wszystkim zależy gdzie te drużyny grają, czy u siebie i w jakich rozgrywkach. Ja najczęściej gram takie mecze w lidze i LM. Jeśli np. gra Roma u siebie i przegrywa a jest już końcówka meczu, to wiadome że będzie atakować, zwłaszcza jak gra z jakimś słabym zespołem. W takiej sytuacji warto polować na wyższe linię. Przede wszystkim najlepiej grać na silne drużyny które przegrywają i grają u siebie, takie Atletico jak dobrze pamiętam w jakimś meczu nabiło 20 rożnych bo atakowali i nie mogli nic trafić. Dlatego trzeba obserwować mecz i reagować na sytuację boiskowe. Bo jeśli gra np. Barca, wygrywa 5:0 a za 3 dni mega ważny mecz w LM no to wiadomo że będzie się w końcu oszczędzać. Wiadomo, bedą atakowali ale nie tak intensywnie jakby przegrywali.
 
aban 17

aban

Użytkownik
Relacja z LE 19
Zagrałem tasiemca ale umar na hapoelu i southamptonie. Od początku grałem też progresję w meczu inter-sout na gol do xx, oczywiście gol gdzieś daleko w 2 połowie ale dotrwałem. Przeczekałem do 80 minuty i się zaczęło prawdziwe granie ???? na rożnych zarobiłem około 60zł co jak możecie zobaczyć przy moich stawkach jest na prawdę dobrym wynikiem. Nie wiem czy w takim spendzie jakim jest LM LE opłaca się cokolwiek głębiej studiować? Na pierwszy rzut oka widać czy drużyny jeszcze cisną czy nie. Tym sposobem się kierowałem i jakoś się udało. Poniżej oczywiście tylko część, sama końcówka kuponów i przepraszam za te AKO ale to było juz w 75 minucie dla jaj XD jak się później okazało gdybym poczekal 5 minut i postawił single byłbym 60% do przodu ale tak to bywa
http://www.fotosik.pl/zdjecie/2c812e8df94a76d5
 
aban 17

aban

Użytkownik
na meczach z 21 niestety ulepiłem taśme 6 meczy i zabrakło jednego rożnego. Znowu moja wina że nie singlowałem. W każdym razie doświadczenie rośnie i coś tam zaczynam dostrzegać
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Fajny system, no raczej sposób grania
Możesz napisać co obstawiłeś, ktore minuty były, wynik , tak żeby sie rozeznac czym sie kierowałeś, na próbe wczoraj obstawiłem trochę inaczej bo aż na 3 rzuty rożne ale to ze względu na późną pore jak dla mnie bo wstaje o 4 rano ;)
AZ v Maccabi Tel Aviv 9,5 + (0-1 Wynik bramkowy który aktualnie był )
Dundalk v Zenit St Petersburg 8,5 - (1-0)
Feyenoord v Zorya 13,5 - (1-0) *
St Etienne v FK Qabala 6,5 + (0-0 ledwo co zrobiłem kupon wpadła bramka)
Young Boys v Apoel Nikozja 7,5 - (2-1) *
* Mecze oglądałem na zywo trochę tego trochę tamtego obydwa mecze rozgrywali ofensywnie więc liczyłem na duzo rzutów rożnych w ciągu tych 20 - paru minut co pozostawało, pozostałych meczach liczyłem na odrabianie strat/ zrobienie wyniku
 
aban 17

aban

Użytkownik
no siemasz, na rożne nie ma reguły. Właśnie oglądam mecz foggia-monopolis i jest 55&#39; a suma rożnych wynosi, uwaga..12. Czasem czeka się na taki wynik przez 3 mecze sumując je a czasem w pierwszej połowie mamy 10 kornerów. Oczywiście na złość w tym meczu nie można obstawiać rożnych xd
Co do mojej dzisiejszej gry, spróbowałem coś nowego, a mianowicie zagrałem po znośnym kursie 1,6+ taśmę z 4 meczy, oczywiście za drobniaki. Warunek to zaangażowanie drużyn + remis. Udało się wyjąć 20 zł z 2 zatem chyba dobry wynik? Chwilę potem zagralem tak samo i na 4 mecze nie wszedł jeden z najmniejszym kursem 1,34 ???? Mała taśma na wariata może okazać się jakimś tam sposobem na zarobek, zobaczymy po jakimś czasie..
Na zdjęciu poniżej akurat do remisów daleko, ale oglądałem te mecze i widziałem że prowadzące drużyny nie odpuszczają tylko cisną dalej dlatego grałem
http://www.fotosik.pl/zdjecie/610bd1b643b0efc4
 
aban 17

aban

Użytkownik
dziś bez rewelacji, a nawet lichota..za dużo grania ako, zawsze jeden nie wchodzi. Od jutra granie tylko singli zobaczymy jak się opłaci ;)
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Też nieraz gram różne w końcówce meczu, nieraz idzie trafić wysoki kurs i wejdzie. Najwyższy kurs na rok z Ne jaki trafiłem to 6, ale stawka była mało bo koło 10 zł także Noe zadowolilo mnie
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Sposób imo bardzo dobry aczkolwiek grac należy rozważnie wyselekcjonowane mecze, sam gram tylko i wyłącznie zakłady live i owszem zarobić na overach RR w końcówkach meczy można.
 
aban 17

aban

Użytkownik
przecież jest też przegrany, ten ostatni :p Nie wrzucałem bo grałem tego strasznie dużo, i wklejać każdy kupon to 1/2 czasu by pochłonęło.
 
A 0

ares21

Użytkownik
Miałem tydzień że zarobiłem w taki sposób 400 zł
Gra singlami po 10 zł,stawiałem w okolicach 60 minuty czasem powyżej 1,czasem powyżej 2. Ale mimo wszystko nie jestem do tego jakoś mocno przekonany,bardzo łatwo wtopić pieniądze (tak wiem,we wszystkim jest łatwo ;) )
 
Do góry Bottom