>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rzut rożny - over 0,5 w ciągu 10 min.

T 12

travian_1221

Użytkownik
Witam,
Będę grał na over 0,5 rożnego w ciągu pierwszych 10 min spotkania (0-9:59).
Próg 1 : 4zł
Próg 2 : 16zł
Próg 3 : 64zł
Próg 4 : 256zł
Po wygranym zakładzie, zaczynamy od nowa, czyli od pierwszego progu, po przegranej gramy wyższy próg. Cztery progi, może trochę mało, ale na tyle pozwala mi mój budżet, a po drugie nie wiem czy przy 5 progu (1024zł) buk nie zacząłby limitować.
Spotkania będę wybierał raczej z najmocniejszych lig, myślę, że będę się kierował głównie potencjałem ofensywnym drużyn/y. Jako że jest początek sezonu, i nie mam zbytnio dostępu do szczegółowych statystyk, to na razie &#39;gram na sucho&#39;.
Bukmacher, z którego będę spisywał kursy to bet365, nie wiem czy jest jeszcze jakiś inny, które oferuje takie zakłady ?
Początkowy stan konta : 340zł
 
zen7 0

zen7

Użytkownik
Muszę przyznać, że wygląda to całkiem obiecująco. Gratuluję pomysłu.
Można by się jeszcze zastanowić nad zakladem: &quot;Czas pierwszego rzutu rożnego&quot; na Bet365, gdzie kursy wynoszą 1,83 . W dzisiejszym meczu Barcelony jest to czas pierwszego rzutu rożnego przed 9:00 . Natomiast w innych meczu, np. dzisiaj Chelsea jest czas pierwszego rożnego przed 8:00.
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
Skuteczność ponad 90% Wygląda na to że można to grać płaską stawką lub składać duble. Progresja przy takiej skuteczności 4 progi wystarczą ale jesli spadnie do około 70% to za mało. przydałaby się stronka ze statystykami rożnych
 
Do góry Bottom