>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Runda wstepna Pucharu Polski 2012/2013

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Niestety nie mam polskich znakow, nie dzialam na swoim komputerze zatem ani screenow ani polskich znakow nie bedzie
Do rzeczy, Mloda Legia jutro z rana leci do Dortmundu w 18-osobowym skladzie, ale nie bedzie ze strony naszej mlodziezy oszczedzania. Najprawdopodobniej ML bez swojego jak dotad w tej edycji najlepszego napastnika - Patryka Mikity oraz czolowego generalnie rzecz ujmujac gracza, Norberta Misiaka
Bogdanka to strasznie slaba druzyna, raczej gdyby nie wsparcie roznych graczy z I zespolu jak Paluch, Oziemczuk czy wczesniej Stachyra i Socha nie byloby pewnie nawet 3 miejsca w IV lidze lubelskiej ????
Legia w meczu z Motorem pokazala bardzo fajny futbol, kibice z Lublina pisali o mlodych chlopakach cieszacych sie futbolem, bardzo dobrze pokazuje to nature ML. Banasik zanim wyjedzie na turniej Ruhr Cup bardzo chce awansowac do I rundy PP i juz za tydzien goscic, prawdopodobnie w Sulejowku, ktoregos z I-ligowcow z ostatniego sezonu, wraz z zespolem maja bardzo powazne podejscie do obowiazkow. Jednym z obowiazkow dzisiaj bedzie ogranie rezerw Bogdanki, ktore pilkarsko sa gorsze o klase od rezerw Legii, a oprocz tego, na pewno motywacja po stronie legionistow bedzie duza. Wsparci publicznoscia na stadionie Victorii w Sulejowku legionisci powinni ograc zespol z Lecznej na luzie.
Mloda Legia - Bogdanka II @ 1.55 Bwin ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 2

libaner

Użytkownik
Czy Tobet wystawi rundę wstępną czy po prostu ja nie mogę tego znaleźć?
/Może wystawi, może nie. Póki co jest tylko na Bwin.
/ R.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Czy Tobet wystawi rundę wstępną czy po prostu ja nie mogę tego znaleźć?
Tak, na ten momnet nie ma tam kursow, nie wiem jak bedzie dalej. Nie czekajac na bwina, postanawiam zagrac sobie dwa bety
Limanovia w PP juz w zeszlym roku zaszla daleko, wyeliminowana dopiero przez krakowska Wisle. Szubryt jako wlasciciel tego klubu na pewno obiecuje duze premie za Puchar, bowiem to tak, a nie przez III lige malopolsko-swietokrzyska promuje swoja marke najlepiej.
Garbarnia w sparingach wyglada imponujaco, ale tez w nie wszystkich. Potrafia zremisowac z Nowa Huta a takze ograc Puszcze 5:0, meczyc sie z Piastem Tuczempy czy tez ograc wlasnie Limanovie.
Limanovia to zespol dosc mlody jak na warunki trzeciej ligi, w zeszlym roku ogral Lechie Gdansk, w tym ma na rozkladzie juz Rakow Czestochowa. Doskonale wiadomo, ze zachodnia II liga jest mocniejsza od wschodniej, na Zachodzie Rakow dosc pewnie utrzymal swoje miejsce w lidze, a po wschodniej stronie Wisly mocno walczyla o utrzymanie popularna Garca. Teraz na pewno moze byc inaczej, patrzac na wyniki sparingow. Ale jakos nie widze specjalnej mobilizacji w graczach z Krakowa, ktorzy przypomnijmy, dopiero po karnych wyeliminowali IV-ligowego Piasta Tuczempy. Garbarnia to dopiero czwarty najwazniejszy klub w Krakowie i na pewno do bogatych nie nalezy. Kolejne mecze PP az tak bardzo sie nie kalkuluja, zatem mysle, ze warto zagrac Limanovie z uwagi na ich spora mobilizacje na mecze PP oraz w miare zblizone umiejetnosci czysto pilkarskie, niwelowane dodatkowo przez trudne do gry boisko w Limanowej
Limanovia - Garbarnia Krakow @2.8 Bwin ✅ 2:1
W tym miejscu byla analiza na Swit, ale po spadku z 4.85 na 1.65 nie ma sensu grac ????
 
S 0

strefa_bet

Użytkownik
W tym miejscu byla analiza na Swit, ale po spadku z 4.85 na 1.65 nie ma sensu grac ????
Jest sens, a to nie był spadek lecz błąd Bwin. W razie gdybyś postawił coś na Świt po takim kursie jaki był na początku, miałbyś zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom