>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rumunia 2016/2017

Status
Zamknięty.
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia - Liga I
Godz: 19:30
Spotkanie: Dinamo Bukareszt - Uni. Craiova
Typ: Dinamo Bukareszt
Kurs: 2.37
Bukmacher: WilliamHill
W drugie kolejce po podziale na grupę mistrzowską i spadkową spotkają się zespoły z tej silniejszej połówki liga I.
W spotkaniu zmierzą się ze sobą Dinamo Bukareszt a w gości pojawi się ekipa Uni. Craiova.
Zespół gospodarzy tego spotkania zakwalifikował się do górnej połówki tabeli ligowej można powiedzieć że prawie na samym końcu rywalizacji właśnie dobrymi meczami na swoim terenie i pokazał już to w pierwszej kolejce po podziale gdzie na wyjeździe potrafił zremisować z bardzo groźnym u siebie FC Viitorul a na swoim terenie Dinamo gra jeszcze lepiej zaś Uni. Craiova weszła do górnej połówki wcześniej i moim zdnaiem w tym meczu poniosą porażkę na ciężkim terenie w Bukareszcie z dobrze dysponowanym ostatnio Dinamem.
⛔ 0:0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1 grupa spadkowa
Godzina: 19:30
Spotkanie: FC Botosani - FCM Targu Mures
Typ: 1
Kurs: 1,36
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z grupy spadkowej, która wygląda tak:

Sytuacja gości jest bardzo ciężka i oni tutaj musza walczyć o wygraną. Zespół musi się otworzyć i atakować a to stwarza szanse dla Botosani, którzy narazie są w miarę bezpieczni ale jak przegrają ich sytuacja może się mocno pogorszyć. Gospodarze dzisiaj w najmocniejszym składzie natomiast u gości kilka ważnych absencji i dzisiaj nie zagrają: obrońca Mendy (18 występów w tym sezonie), pomocnicy Muresan (19 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Gorobsov (2 występy w tym sezonie) i napastnik Lemnaru (3 występy w tym sezonie). Trzej pierwsi piłkarze grali w ostatnim meczu wygranym z Concordią 2-1 także są to gracze z podstawowego składu. Ja idę tutaj w stronę gospodarzy, którzy jeszcze w tej grupie spadkowej nie wygrali meczu 1 remisując i 1 przegrywając. Dzisiaj ich sytuacja kadrowa jest dobra i u siebie myślę, że wygrają z ostatnim w tabeli Targu Mures.
✅ 2-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1 grupa mistrzowska
Godzina: 17:00
Spotkanie: FC Viitorul Constanta - CS Universitatea Craiova
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela:

Dla mnie faworytem tego spotkania jest lider rozgrywek, który pod wodzą legendy rumuńskiego futbolu George Hagi ma szansę na swój historyczny sukces czyli mistrzostwo kraju. Myślę, że jest na to duża szansa a to dzisiejsze spotkanie gospodarze powinni wygrać, bo trener Hagi ma dzisiaj do dyspozycji wszystkich piłkarzy, w zespole nie ma żadnych absencji. Obie drużyny grają bardzo dobrze na własnym stadionie ale jeżeli chodzi o wyjazdy to Universitatea już tak dobrze nie gra i w regularnym sezonie często przegrywali. Dodatkowo goście dzisiaj zagrają mocno osłabieni i ten fakt Viitorul musi dzisiaj wykorzystać i zdobyć tutaj 3 punkty, które mocno przybliżą zespół do mistrzostwa. Szansa jest duża i trzeba ją wykorzystać. Ja myślę, że Hagi zmotywuje swoich piłkarzy odpowiednio i zdobędą oni tutaj ważne 3 punkty.
Absencje w Universitatea:
obrońcy Popov (22 występyw tym sezonie, 1 gol na koncie) i Briceag (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnik Nuno Rocha (24 występy w tym sezonie, 5 goli na koncie) i napastnik Ivan (27 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), a pod znakiem zapytania stoją występy obrońców Dimitrova (7 występów w tym sezonie) i Dumitrasa (5 występów w tym sezonie)
⛔ 0-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga 1 grupa spadkowa
Godzina: 16:30
Spotkanie: CS Pandurii Targu Jiu - ACS Poli Timisoara
Typ: 1
Kurs: 2,41
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj też próbuję pograć na zwycięstwo gospodarzy, tyle tylko, że w grupie spadkowej. Tabela wygląda tak:

Oba zespoły walczą o utrzymanie w lidze i jest to bardzo ważne spotkanie, które powinno być zacięte. Nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał, oba zespoły dysponują zbliżonym do siebie potencjałem i meczu spodziewam się wyrównanego ale ostatecznie uważam, że o tego jednego gola lepsi mogą być gospodarze. Wpływ na mój typ ma sytuacja kadrowa w obu zespołach. Gospodarze zagrają najmocniejszym składem jakim dysponują, jedynym nieobecnym na to spotkanie jest napastnik Batin (1 występ w tym sezonie). W zespole Poli Timisoara absencji dużo więcej i dzisiaj nie zagrają obrońcy Seroni (26 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Bocsan (22 występy w tym sezonie), pomocnicy Croitoru (27 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Doman (17 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Barbut (26 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Poparadu (10 występów w tym sezonie) i napastnik Fucek (8 występów w tym sezonie). U gości wielu graczy z podstawowego składu dzisiaj nie zagra i jest to szansa dla drużyny Pandurii aby zgarnąć 3 punkty i oddalić się nieco od tej strefy spadkowej.
⛔ 1-3
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Astra - Steaua typ: Steaua @1.70 Unibet
Steaua dziś &quot; na musiku&quot;, 2 kolejki do końca, muszą wygrać dzisiaj aby wskoczyć na pozycję lidera. Zarówno Astra , jak i Steaua ostatnio słabe wyniki, ale czas się w końcu obudzić i wygrać.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Viitorul - CFR Cluj 1
Steaua - Craiova 1
AKO @1.71 1xbet ✅ ✅

Taki dubel z ligi rumuńskiej na ostatnią kolejkę!
Do rzeczy. Obie drużyny walczą o mistrzostwo. Bliżej jest drużyna Viitorulu, która wygrywając mecz na pewno zdobędzie mistrza, nie patrząc na innych. Tyle samo punktów ma Steaua, ale gorszy h2h w rundzie mistrzowskiej. Jednakże muszą też wygrać ze względu, że za nimi jest Dinamo o 2 punkty mniej i jeżeli zremisują, a Dinamo wygra to się zrównają i będą się liczyć kolejno: h2h punkty (akurat 2:1 i 1:2, więc 3,3), h2h różnica goli, różnica bramek w rundzie mistrzowskiej ( tutaj Dinamo prowadzi zdecydowanie).
Nie sądzę, by drużyna Viitorulu powinęła się noga w takim momencie. To nie jest przypadkowy klub. Świetnie budowany klub na lata, obecnie z najlepszą szkółką w Rumunii. Zespół prowadzi słynny G.Hagi.
Rywal? CFR Cluj nie zagra na pewno w LE, bo nie ma licencji na grę w europejskich pucharach. Dzięki temu pewne LE ma zespół Craiova, więc też oczkuję łatwego meczu Steauy.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Panowie, trochę ogarnięcia. Jak można się sugerować betexplorerem, czy innymi badziewiami. Mam nadzieję, że rozwieję wątpliwości tym linkiem:
http://www.lpf.ro/stiri/liga-1-orange--calcule-pentru-titlu.html
Strona oficjalna ligi.
&quot;Przed ostatnie 90 minut bieżącej edycji play-off, trzy zespoły lewej szansę wygrać tytuł mistrzowski w sezonie latach 2016-2017.
Zatem FC Viitorul Constanta staje się mistrzem, jeśli pokonał CFR Cluj niezależne od jakiegokolwiek innego wyniku, zaletą bezpośrednich meczów z FCSB playoffs.
FCSB może zostać mistrzem po pokonaniu CS U Craiova FC Future nie wygrać z CFR Cluj.
Dynamo może zostać mistrzem jeśli porażka Astra Giurgiu a FC Future i FCSB nie wygra mecze z CFR Cluj, a CS U Craiova.
Jeśli wszystkie trzy zespoły zakończyć na równych punktów mistrzostwo, mistrz będzie FC Dinamo dzięki bezpośrednich efektów z lepiej cel średnio FC przyszłość i lepszy do FCSB.&quot;
Tłumaczenie z przymrużeniem oka, bo z translatora. Ale wiadomo o co chodzi Future/Przyszłość = Viitorul.
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
To ja juz nie wiem, na stronie oficjalnej Rumuńskiego zwiazku pilki nożnej jest inaczej ????

V/ Jeżeli chodzi o tabele, to może to być wynik tego, że są skrypty, które źle ustalają zwycięzcę w przypadku remisu. Może z automatu daje punkty a potem bilans bramkowy, lub po prostu alfabetycznie. Natomiast ja nie mam wątpliwości co do mojego źródła. Też widziałem na kilku stronach, że to FCSB jest 1sza, ale to błędna informacja.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
ok Vidal , ja sprawdzam betexplorer bo mi pasuje wizualnie etc, staty, h2h, ale fakt, robią błedy czasem w pozycjach w tabeli jak ktos ma tyle samo punktów. Prosze podaj pewniaka strone, gdzie nie ma błedów, coś ala betexplorer. Poważnie piszę.dzieki

V/
Nie sądzę, by była strona kompletna, która dawałaby pewność 100% na wszystkie ligi. A już na pewno nie ala betexplorer, bo to akurat portal z porównywarką kursów i to jest ich priorytet, a staty itd. to dodatek i nie jest to info z najwyższej półki. Niestety ale jeżeli chcesz szukać jakieś informacji, to najlepiej szukać na oficjalnych stronach klubowych, tudzież jw. oficjalnej stronie ligi.
Ja często kieruję się angielską wikipedią, bo jest tam wiele dobrych informacji, ale też posiłkuję się innymi źródłami i je porównuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom