>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ruletka bet-at-home

O 0

oksy23

Użytkownik
Witam wszystkich chiałem zlapac kontakt z osobami które graja w ruletke w bet-at-home i podzielic sie własną opinią o tym kasynie... a mianowicie swoją przygodę zacząłem w grudniu 2005 jakos tak na swięta ???? i wszystko przegrałem a dokładnie 30 zł i tak sobie grałem ze zmiennym szczęciem to 400 stówki do przodu a potem w plecy ale ostatnio (miesiąc temu) wpłaciłem 130 zł i nic potem 110 i w ciągu dwóch tygodni zrobiło się z tego prawie 2500 tyś sam się zdziwiłem. Grałem jednak inaczej założyłem sobie ok 100 zł dziennie i tego samego dnia wypłacałem i nie grałem dwa razy tego samego dnia (no może nie zawsze bo były dni gdzie grałem dwa razy i udało sie wygrac nawet 500zl) i tak mi nawet nieźle szło a przed świętami taka kasa się przydaje i tu nagle przed sama Wiglią wtopa niedużo bo dwie stówki ale dobra passa sie skończyła teraz w styczniu wpłaciłem łącznie jakies 300 zł i nic niby grałem tak samo tzn. stawiałem tam gdzie wygrana mnoży sie razy dwa ale naprzemian to czarne to czerwone parzyste i nieparzeste oraz przedziały i nic. Chciałbym złapać jakis kontakt z ludźmi którzy graja w ruletke na co stawiaja jak graja wiem ze takich osób jest sporo jak możecie podzielcie sie swoimi przemyśleniami jak możecie strategiami jak dzielicie kase do gry itd
PS Wiem że prgresja to bzdura i żadne patenty sposoby i inne pierdoły nie działają nie ma systemu na ruletke szczególnie w internecie a jednak ludzie wygrywaja i to czasem niezłą kase. moje gg 2340931 jak bede niedostępny to zostaw wiadomość odezwe sie
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
wszystkie kasyna dzialaja i zarabiaja na tej samej zasadzie
zeby zarobic ktos musi przegrac i zeby ktos mogl wygrac tak samo ktos musi przegrac...
tak jest wszedzie nie ma systemu w takie typu gry
w kazdym kasynie jest identycznie wiecej procent grajacych przegrywa niz wygrywa i to jest stala niezmienna zasada w tego typu gry...
a ze wygrales okolo 2500 to gratulacje wyplacaj to i zastanow sie nad sposobem pomnozenia tego ale nie za pomoca szczescia ;)
 
O 0

oksy23

Użytkownik
wyplacalem na biezaco dlatego az tyle sie uzbieralo ???? i poszlo to tu to tam wiesz jak jest :mrgreen: jak człowiekdostaje wieksza kase tym bardziej przed swietami ale chcialbym tak jeszccze moze przez zwykla ludzka chciwosc a moze podobalo mi sie jak codziennie przez dwa tygodnie wplywalo to 100 to 500 to bylo mile ????
 
E 0

evo

Użytkownik
Z tym czyms nie wygrasz, to cos Cie zabije, nie graj to jest algorytm.

Najlepszym sposobem na wygrana jest zarejestrowanie sie u bukmachera, zagrac, wygrac i juz nie grac. Zarejestrowac sie u nastepnego, zagrac, wygrac, zrezygnowac.
Na poczatku zawsze bedziesz wygrywac, pozniej przegrasz, pozniej bedziesz chcial sie odegrac, ale sie nie odegrasz.......
W ruletke pierwszy raz zagralem w BAH. Na poczatku calkiem niezle szlo, bo udalo mi sie wygrac 80 PLN z 3 zl. Stawialem na kolor i przez kilka rundek ten kolor na prawde padal i byla runda w ktorej wtopilem... zalogowalem sie nastepnego dnia i to samo, wygrana lacznie 80 PLN o ktorych wspomnialem wczesniej. Pozniej to tylko lost lost lost... Nie oplaca sie w to grac, too jest zaprogramowane tak, abys przegral.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
macie w 100% racje eksperymentalnie wpalcilem sobie 30 zl i zagralme w ruletke zrobilem 210 ale ze bylem pazerny to zaraz przegralem wiec znowu wplacilem 70zl i zrobilem 260 ale znow bylem pazerny i znwo przegralem

nie gram juz w to

osuzkuja !! ???? B-A-H
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
ja tez mam niemile rpzezycia zwiazane zgra wruletke, evo dobze napisal na samym poczatku wygrywasz i niezrezygnujes bo bedziesz mysal ze tak dobze ci idze to znowu bedizesz wygrywal niestety tak niejest, wszytskie kasyna w ktorych jzu gralem a gralem w sporo kasyn to w zadnym niewyszedlem na plus, takze jesli juz grac to tylko kilka razy zakrecic kolem i koniec
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
ja tez mam niemile rpzezycia zwiazane zgra wruletke, evo dobze napisal na samym poczatku wygrywasz i niezrezygnujes bo bedziesz mysal ze tak dobze ci idze to znowu bedizesz wygrywal niestety tak niejest, wszytskie kasyna w ktorych jzu gralem a gralem w sporo kasyn to w zadnym niewyszedlem na plus, takze jesli juz grac to tylko kilka razy zakrecic kolem i koniec
hmmm tu sie z toba nie zgodze
kiedys wygralem w kasynie 600 GBP i nic nie wplacalem bo byl bonus bez depozytu w wysokosci 50 GBP ( chyba bo ju znie pamietam )
i wyplacili... a gralem w ruletke i kosci tyle tylko ze w &quot;live&quot;
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
shaker wygrales tyle bo to niebyla twoja kasa i grales pewnie za iweksze stawki , jakbys wplacil swoja kase to by byla calkiem inna gra
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
nie nie masz racji ???? doszedlem do tej kasy grajac po 1 GBP i progresywnie...
raz majac 500 GBP stracilem 300 pozniej z 200 doszedlem jednak do 600 i wyplacilem...

w live ruletce jest ten plus ze omijasz np. kilka losowan koloru czerwonego pod rzad i wchodzisz do gry np. kiedy padly 5 razy czerwone i za szostym wchodzisz na czarne...
prawdopodobienstwo sie zwieksza ( wcale nie ???? ) a grasz tylko za 1GBP

czego nie ma w normalnej ruletce...
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Nic nie oszukuja, poprostu trzeba umiec przerwac gre :] Jesli masz te 100 zł jestes pazerny i chcesz je pomnozyc i z reguly je przegrywasz...

ps. mam pytanko mam tylko 75 gr na bet -at-home... moge sprobowac to jakos jeszcze obrocic na kasynie czy cos? czy kredyt w kazdej grze wynosi 1 zl?
 
M 0

marbytom

Użytkownik
Coz zdziwie tu pewnie niektorych ale gram w ta ruletke juz dosc dlugo i mniej wiecej a raczej wiecej wychodze miesiecznie do przodu 1800 - 2500 zl na reke. Oczywiscie nie gram amatorsko na chybil trafil ale jasno opracowanymi systemami matematycznymi - bo ruletka to czysta matematyka. Oczywiscie zdarza sie gorszy miesiac i np 2 dni przegrywam 500-600zl ale to i tak po odjeciu od 2500 tys zostaje 1900 w kieszeni. Oczywiscie zalecam dobry system oraz duza dyscypline. Masz 100zl dziennie to koncz i niegraj dalej bo stracisz wszystko to naczelna zasada.No i nigdy w kolory ???? chyba ze chcesz przegrac kase...
 
M 0

marbytom

Użytkownik
nie pisalem aby sie chwalic ale jako odpowiedz na post Oksa23, ktory pytal czy da sie wygrac (mniej wiecej o to pytal). Systemy sa ogolnie dostepne w necie a reszta czyli odpowiednia ich modyfikacja to juz wiele obserwacji i prob... dzielic sie to nizbyt dobry pomysl ???? zreszta ruletka to ruletka i jak twierdza krupierzy na swoim forum nie da sie w nia wygrywac :mrgreen:
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
Na ruletce BAH kiedys udalo mi sie ugrac ponad 100 zl, natepnego dnia ponad polowe stracilem tych pieniedzy.... To jest wszytsko ulozone,trzeba wiedziec kiedy skonczyc, a ja nie wiedzialem.... wyszlo jak wyszlo... :-?
 
M 0

mbrowarek89

Użytkownik
Dzisiaj udało mi sie ugrać na ruletce ok 30PLN, grałem pierwszy raz. Wydaje mi sie że jest to ułozone - taki dodatek do zakładów, ale mozna łatwo to wykorzystać, trzeba zagrać za kilka złotych i szybko się wycofać ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Co do ruletki to powiem jedno........ wielkie oszustwo. Każda gra jest ustawiana.
NIe wierzycie, to wytłumaczcie mi coś takiego.

W kilka dni z 50 zł zrobiłęm na tej ruletce ponad 600 zł. Myśle fajnie, oby tak dalej, chociaż już wtedy miałem kilka podejrzanych losowań pod rząd. A następnego dani 16 razy pod rząd wypadało czarne, jak ja grałem na czerwone, a za 17 postawiłem na czarne i co??? oczywiście wypadło czerwone. Co jest jeszcze bardziej podejrzanego?? A no np to, że jedna liczba potrawi albo wypaść kilka razy pod rząd, albo w krótkich odstępach np co 3 losowania. Czy wg was jest to normalne???
 
Do góry Bottom