>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ruletka Bet-at-home - autorski program

H 0

[email protected]

Użytkownik
Udowodnie wam że te wszystkie systemy na kolory itd to lipa...
zrobiłem mały eksperyment.
Stawialem systemem progresywnym ale chaotycznie czyli
1.odd
2.even
3.red
4.1-18
5.even
6.red
itd...itd
zauważyłem że kompletnie nie ma znaczenia ile razy pod rząd własnie wypadło czerwone czy czarne grałem tak ze gdy nie słyszałem dzwonka wygranej to podwajałem stawke tradycyjnie nie patrzylem na wynik wogóle tylko stawiałem i wiecie co?efekt jest ten sam który sie stosuje na kolor czy parzyste...okazało sie ze system opiera się na naszym farcie i nie farcie nie zależy tutaj ile razy pod rzad wypadnie czerwone tylko raczej ile razy pod rząd my spudłujemy więc moze zagrać po kilku pudłach pod rząd dopiero w jakąs powazniejszą stawkę chociaż mam wrażenie że to nie ma chyba znaczenia...każdy system to system progresywny jakby go nie nazwać. pozdrawiam!
 
M 0

masiejoo

Użytkownik
wiesz jaka jest roznica ?
na 4 fun system losuje liczby tylko dla ciebie czyli niewazne jak szybko klikasz zawsze bedziesz mial 1,2,3,4,5,6,7itp
w real liczby sa losowane dla wszystkich wiec w 1 sekundzie system losuje wiele liczb dla wielu osob wiec w ciagu twoich np. 5 krecen wcale nie masz rzeczywistego ciagu liczb 1,2,3,4,5 tylko moze 1,15,37,68 a nawet jeszcze
wiec kazdy system opierajacy sie na powtorzeniach jest spalony ;p
Może być tak ze przez to ze otrzymujemy te liczby z ciagu losowan dla wielu osob ruletka na ktorej gramy nie bedzie dazyc do rownowagi ?
 
J 9

jasiekk7

Użytkownik
ktoś takie hasło rzucił i powtarzane to jest wszędzie, a prawda jest taka, że
właśnie to gwarantuje całkowitą losowość.
 
B 0

bartek_09

Użytkownik
ruletka
Wydaje mi się , że większość ludzi widzi w ruletce czerwone i czarne, parzyste i nieparzyste, niskie, wysokie i to głupie podwajanie stawek 1,2,4,8,16,32 itd. W ruletce jest chyba coś więcej. Ostatnio natknąłem się na taką stronkę ruletka-systems-new.prv.p l i muszę przyznać ,że z niektórymi rzeczami tam opisanymi spotkałem się w rzeczywistości . Polecam przeczytanie i podzielenie się opiniami. Pozdrawiam .
 
B 0

bartek_09

Użytkownik
Grałeś kiedyś w ruletkę? Zobacz jak często zdarzają się powtórki w bah ruletka-live,for fun albo w pierwszym lepszym naziemnym kasynie a później coś napisz ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Szansa na powtórzenie liczby wcześniejszej wynosi 1/37 , szansa na inną liczbę wynosi 36/37 ... jak często się powtórzą? średnio co 37 rzutów , czasem co 5 czasem co 250.
 
B 0

bartek_09

Użytkownik
Z tym 250 Wincent to lekka przesada a co do reklamy to wcale się nie staram bo o tej stronie usłyszałem od kogoś innego. Jednak muszę przyznać że z taką sytuacją z powtórka numeru spotkałem się niejednokrotnie i napisałem o tym w innym poście. Ale to trzeba sprawdzić samemu. Pozdrawiam :-|
 
Do góry Bottom