>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozwiązanie zakładu ZAWSZE na korzyść Unibet, czyli oszustwo grubymi nićmi szyte

radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Zacznę od wniosku - nigdy nie grajcie &quot;trafi w słupek lub poprzeczkę&quot; w Unibet.
Moja sytuacja wygląda tak. Zagrałem zakład:

Bet: Aguero trafi w słupek/poprzeczkę @ 9,0 w meczu z Evertonem.
Sytuacja z 69 minuty.
https://www.youtube.com/watch?v=8R9zQ4VfMRg
I teraz tak: Bramka została uznana jako samobój Howarda, a karny jako nietrafiony toteż akcja skończyła się słupkiem Aguero.
Piszę więc do supportu po raz 2 - o co c&#39;mon?
Odpowiedź: Piłkę dotknął Howard, więc słupek nie był wynikiem strzału Aguero.
Ja: No jak motyla noga nie? Więc wysyłam im przykład karnego Giggsa, w którym bramkarz dotknął piłki
https://www.youtube.com/watch?v=jV08IkYDKPQ
i pytam: to dlaczego nie jest to samobój? Bramkę uznano Giggsowi, czyli gdyby po odbiciu od rąk bramkarza wpadła na słupek, byłby to słupek po strzale Ryana. O co hello?
Odpowiedź 2 supportu brzmi: piłka trafiła w słupek, ale odbiła się i wpadła do bramki, czyli był to gol a nie słupek.
Piszę: no bez jaj, przecież w raporcie meczowym jest jak byk napisane - Aguero missed penalty, Howard own goal. Wysyłam im link do karnego (a gdzieżby ktoś obejrzał).
Support odpowiedź 3: w raporcie meczowym na premierleague.com jest napisane &quot;Sergio Aguero fails to capitalise on this great oportunity, right footed shot saved in the bottom right corner&quot; a gdyby piłka uderzyła w słupek, byłoby to napisane.
Ja: Nosz qwerty mać! Czy ani jeden młotek nie może obejrzeć 10s video? Piszę im rozprawkę na temat jak można tak ściemniać z analizą sytuacji krok po kroku itd i co?
Support rozpatrywał już Pana prośbę 3 razy, decyzja jest ostateczna.
Co z tego, że za każdym razem podawali inny argument...
Powiedzcie mi, czy można coś jeszcze zrobić? Czy jest sens walczyć ]? Ogólnie jestem strasznie rozczarowany postawą bukmachera którego bardzo lubiłem i ceniłem.
 
V 161

vogel22

Użytkownik
trudno powiedzieć ..napewno nie jest to jednoznaczna sytuacja ze trafia w słupek i tyle tam jeszcze pilka dotyka bramkarza i wpada do bramki, trudno ocenić, życze pozytywnego rozpatrzenia sprawy
 
Do góry Bottom