>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozpiski Systemów - 2 z 5, 3 z 5, 4 z 6, trixie, patent... itd

L 0

lyserg

Użytkownik
Czyli ze rozumiem to dziala tak np. jezeli wybralem system 2z3 i obstawilem za 1 zl to wezmie mi 3 zl i jezeli wygram to dostane przypusmy 20 zl ?
 
B 0

barti

Użytkownik
System 2.z3 jak sama nazwa wskazuje składa się z 3 zakładów. Wygrywasz jeżeli trafisz co najmniej 2 spotkania. Wtedy wchodzi Tobie jeden kupon z rozpiski. Jeżeli natomiast trafisz 3 spotkania, to wchodzą wszystkie 3 kupony. Dla przykładu: obstawiasz w systemie 2z3 3 zdarzenia po kursie 2.00 za kwotę 30 zł. za cały kupon (3 kombinacje). Wchodzi jedno zdarzenie: przegrywasz 30 zł., wchodzą 2 zdarzenia, wygrywasz 40 zł - 30 zł zainwestowane, więc jesteś na plusie 10 zł, wchodzą 3 zdarzenia wygrywasz 120 zł. - 30 zł. zainwestowane więc jesteś 90 zł. na plusie.
Jeżeli wszystko podparłeś pewniakiem, to w przypadku trafienia mnożysz przez kurs tego pewniaka, a jak pewniaka nie trafisz to nawet jak trafisz pozostałe 3 spotkania to i tak przegrywasz.
Już prościej nie da się tego wyjaśnić ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Mecze A, B, C, D, E, F
ABC
ABD
ABE
ABF
ACD
ACE
ACF
ADE
ADF
AEF
BCD
BCE
BCF
BDE
BDF
BEF
CDE
CDF
CEF
DEF
Generalnie 20 kombinacji.
Przy 3 trafionych meczach trafiasz jedną.
Przy 4 trafionych meczach trafiasz 4 kombinacje.
Przy 5 trafionych trafiasz 10 kombinacji.
Przy 6 trafionych, trafiasz wszystkie 20 kombinacji.
 
C 0

chudy111

Użytkownik
Witam mam problem z Systemami w Tobecie jest zupelnie inny niz w Bet-at-home.Prosze o wyjasnienie jak to wyglada w Tobecie na jakims prostym przykladzie pozdrawiam ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wybierasz sobie pożądaną ilość spotkan (np. 4).
Dodajesz je do kuponu a następnie przechodzisz do zakładki &quot;Systemowy&quot;.
Twoim oczom ukazuje się coś takiego:
ZAKŁAD SYSTEMOWY Podaj kwoty, jakie chcesz postawić na poszczególne zakłady kombinowane.


0B + Single 4

0B + Duble 6

0B + Zakłady potrójne 4
0B + Akumulator 1
Teraz odpowiednio:
Single - zagrasz 4 zakłady po jedynym zdarzeniu
Duble - 6 kuponów po 2 zdarzenia
Zakłady potrójne - 4 zakłady po 3 zdarzenia
Akumulator - to wiadomo ????

Dodatkową opcją jest 0B - Bankier.
Jest to dodatkowe zdarzenia, które zostanie dopisane do wszystkich zagranych kuponów
 
everto 24,7K

everto

Użytkownik
Witam chcialem w tip sporcie zagrac system 6 z 9 ale oni czegoś takiego nie maja tylko jakies bloki mógłby mi ktoś to przybliżyć
 
1 0

19kaesiak46

Użytkownik
witam. Piszę do was z takim pytaniem mam kupon http://i52.tinypic.com/2w6yosg.jpg
widnieje na nim 6 meczy na dole kombinacja rozpisała to tak
A
B
AB
Czyli o co tu chodzi? ja to rozumiem tak o że jak wejdą wszystkie mecze to zgarniam całą kasę a jak np: wejdzie tylko AB to zgarniam 204.72 zł ? czy jak to jest ? proszę o wytłumaczenie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zagrałeś 2 oddzielne zakłady A i B oraz A+B jako trzeci zakład.
Zatem jeśli trafisz A i B to tym samym trafisz też też zakład A+B, bo przecież nie możesz trafić A+B bez trafienia A i B.
Na dole kuponu masz podane ew. wygrane za każdy z tych 3 granych tam zakładów składowych, czyli A,B i A+B a nieco wyżej maksymalną możliwą wygraną, czyli sumę wygranych z 3 trafionych zakładów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
suti 16

suti

Użytkownik
Dokładnie tak, jak już widzę masz się zgłosić po wygraną która wynosi - 18.13 zł ????
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Był by ktoś tak miły i rozpisał by mi system 5 z 10? Ja togo nie mogę ogarnąć. ;/
Chłopie , toż to jest 252 kombinacji przy systemie 5 z 10 , a tak po krótce jak dasz 10 meczy i trafisz 5 to wejdzie Ci jedna kombinacja z twoich 5 meczy , przy trafieniu 6 meczy masz trafione 6 kombinacji , przy traieniu 7 meczy masz trafione 21 kombinacji , przy trafieniu 8 meczy masz trafione 56 kombinacji , przy trafieniu 9 meczy masz trafione 126 kombinacji , a jak trafisz wszystkiee 10 spotkań to wejdą Ci wszystkie 252 kombinacje
 
777 28

777

Użytkownik
W bazie linków masz rózne stronki gdzie po wklepaniu kursów i stawki pokazuje Ci ile możesz wygrać przy danej liczbie trafionych typów.
Np. pierwsza lepsza stronka:
http://eurogol.maniak.pl/rozpisy/

1. na początku wybierasz liczbe typów ogólem np przy systemie 5 z 10 klikasz w 10
2. wpisujesz kursy po kolei i stawke za jaką grałes.
3. jesli trafiłes 8 zdarzen to klikasz na pole trafiony w tych dwóch których nie trafiłes (pole zmieni się wówczas na nietrafiony)
4. odczytujesz wygraną przy swoim systemie czyli patrzysz na linijke w której jest grany przez ciebie system czyli w twoim przypadku 5 z 10 i za każdym razem na ta samą nie sugerując sie innymi (uwaga bo łatwo się pomylić)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Większość tak. Wszystkie raczej nie ale to akurat nie problem - to czego brakuje można dograć ręcznie tworząc kupony
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
W bazie linków masz rózne stronki gdzie po wklepaniu kursów i stawki pokazuje Ci ile możesz wygrać przy danej liczbie trafionych typów.
Np. pierwsza lepsza stronka:
http://eurogol.maniak.pl/rozpisy/

1. na początku wybierasz liczbe typów ogólem np przy systemie 5 z 10 klikasz w 10
2. wpisujesz kursy po kolei i stawke za jaką grałes.
3. jesli trafiłes 8 zdarzen to klikasz na pole trafiony w tych dwóch których nie trafiłes (pole zmieni się wówczas na nietrafiony)
4. odczytujesz wygraną przy swoim systemie czyli patrzysz na linijke w której jest grany przez ciebie system czyli w twoim przypadku 5 z 10 i za każdym razem na ta samą nie sugerując sie innymi (uwaga bo łatwo się pomylić)
Nie ogarniam tego linku...

Dziś postawiłem kupon 6z10 i jak wejdzie mi 10 meczy to wygram 71zl a ta strona twierdzi, ze wygram 310zl...
 
Do góry Bottom