>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
3 Tygodnie do rozpoczęcia sezonu ???? Texas na inaugurację, co mnie cieszy ????
Wraz z tym, rusza także boiskowa gra w rzeczywistości, nie wiem jak Wy, ale ja zacząłem uprawiać już ten sport, który mało kto zna w naszym kraju, nie mówiąc o praktykowaniu!
Sprzęt nie jest tani( kije drewniane są u nas sprzedawane w słabej jakości, trzeba poszukać, rozpatrzeć się i zamówić porządny bądź zaopatrzyć się w aluminiowy), ale od razu mogę powiedzieć, że oglądanie jest świetnie, ale rzeczywista gra i próbowanie tego jest nie do opisania!
Oczywiście najlepiej grać 2 drużynami przynajmniej po kilka osób, bo zwykle odbijanie w 2-3 osoby po jakimś okresie czasu powoli nudzi się..więc najbardziej polecam!
Jestem ciekawy, czy są jakieś amatorskie kluby w Polsce grające w baseball?! Czy ktoś orientuje się, może Grzesio?
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
3 Tygodnie do rozpoczęcia sezonu ???? Texas na inaugurację, co mnie cieszy ????
Wraz z tym, rusza także boiskowa gra w rzeczywistości, nie wiem jak Wy, ale ja zacząłem uprawiać już ten sport, który mało kto zna w naszym kraju, nie mówiąc o praktykowaniu!

Sprzet nie jest tani, ale od razu mogę powiedzieć, że oglądanie jest świetnie, ale rzeczywista gra i próbowanie tego jest nie do opisania!

Oczywiście najlepiej grać 2 drużynami przynajmniej po kilka osób, bo zwykle odbijanie w 2-3 osoby po jakimś okresie czasu powoli nudzi się..więc najbardziej polecam!

Jestem ciekawy, czy są jakieś amatorskie kluby w Polsce grające w baseball?! Czy ktoś orientuje się, może Grzesio?
Przypadkiem zajrzałem w temat i może ja odpowiem ;)

Zajrzyj na tą stronę http://www.baseball.pl/ są tam opisane Polskie rozgrywki, widać, że klubów jest sporo ;)
 
marcinkiko 172

marcinkiko

Użytkownik
O proszę, nawet związek istnieje ????
Szkoda, że nie ma żadnej ekipy w Szczecinie, choć na forum jakieś tam próby zawiązania czegoś były. Z chęcią bym spróbował swoich sił w tym sporcie. Może tu są jacyś miłośnicy baseball&#39;a ze Szczecina? :baseball:
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Przypadkiem zajrzałem w temat i może ja odpowiem ;)
Zajrzyj na tą stronę http://www.baseball.pl/ są tam opisane Polskie rozgrywki, widać, że klubów jest sporo ;)
Dzięki, nie myślałem, ze u nas dzieję sie troszkę w tym kierunku! Cieszy mnie to, bo może czas na szersze zainteresowanie grą, poszerzenie gry na aspekt krajowy ????
W Warszawie akurat jest sposobność na grę, co ciekawe w województwie lubelskim nie ma nic, żadnego klubu itd ???? ..
 
R 0

rorira

Użytkownik
Witam. Jestem nowy na forum. Mam takie nurtujące mnie pytanie. A mianowicie- ile jedna drużyna może zdobyć maksymalnie punktów w jednym inningu? Znalazłem informację, że w 2010 roku w meczu przeciwko Chicago Cubs i Colorado Rockies, który skończył się 2:17 dla Rockies. Drużyna Rockies zdobyła wtedy w jednym inningu 12 punktów. Więc jak to jest? Ile tych punktów w jednym inningu maksymalnie można zdobyć?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam. Jestem nowy na forum. Mam takie nurtujące mnie pytanie. A mianowicie- ile jedna drużyna może zdobyć maksymalnie punktów w jednym inningu? Znalazłem informację, że w 2010 roku w meczu przeciwko Chicago Cubs i Colorado Rockies, który skończył się 2:17 dla Rockies. Drużyna Rockies zdobyła wtedy w jednym inningu 12 punktów. Więc jak to jest? Ile tych punktów w jednym inningu maksymalnie można zdobyć?
Ciekawe pytanie ???? ale odp. Jest banalnie prosta, można zdobyć tyle punktów ile tylko sie da, po prostu wszystko zależy od pałkarzy ile będą w stanie odbijać, tak by nie było 3 &quot;ałtów&quot;. Zazwyczaj w przypadku gdy jeden miotacz rozda 4-5 punktów w jednym innie, zostaje zmieniony. Może to trwać i trwać ale nie ma tu żadnych granic ????
 
R 0

rorira

Użytkownik
Ciekawe pytanie ???? ale odp. Jest banalnie prosta, można zdobyć tyle punktów ile tylko sie da, po prostu wszystko zależy od pałkarzy ile będą w stanie odbijać, tak by nie było 3 &quot;ałtów&quot;. Zazwyczaj w przypadku gdy jeden miotacz rozda 4-5 punktów w jednym innie, zostaje zmieniony. Może to trwać i trwać ale nie ma tu żadnych granic ????
No właśnie, tak myślałem, że ciężko to określić. Baseball zacząłem oglądać od tamtego sezonu i dopiero się w go wczuwam. To jest mój drugi post na forum, ale czytam ogólnie wasze forum od czerwca zeszłego roku.
Moja przygoda zaczęła się tak, że zobaczyłem mecz baseballowy w tv, chyba na ESPN. Spodobało mi się. Zacząłem dużo czytać o baseballu, wydrukowałem sobie różne materiały. Robiłem notatki. Dużo meczów oglądałem.
A o te pkt się pytałem, bo kumpel mnie się kiedyś pytał ile można zdobyć i tu mnie zagiął, bo oglądam sobie te mecze i mówię mu, że to ciężkie do określenia- przynajmniej tak mi się wydawało, ale dobrze że ktoś to potwierdził.
W zeszłym sezonie, na początku spodobała mi się drużyna Los Angeles Dodgers. Jeśli mnie pamięć nie myli to szło im dobrze- później zaczęli trochę cieniować. Ale mimo wszystko nadal uważam ich za ulubiony team. Ale powiem ci, że oczarowała mnie jeszcze jedna drużyna, a mianowicie Detroit Tigers. Jeśli się nie mylę to na początku szło im tak sobie- a na pewno oni mi się nie spodobali, ale od pewnego momentu załapali formę. Strasznie mi się spodobali, zacząłem dużo ich meczów oglądać. Mieli chyba nawet taką passę 20 meczów bez porażki (piszę chyba, bo wiesz to był mój pierwszy sezon, dużo statystyk itd. do ogarnięcia, więc mogę się mylić, ale jestem pewien jednego, że ten team zrobił na mnie wrażenie). Od Postseason jak Dodgers nawalili w regularnym to kibicowałem Detroit. Ograli bez mydła Yankees, ale za to w finale dali ciała. Szkoda- ale na pewno w tym sezonie obok LAD będzie to ekipa, którą będę bacznie i z przyjemnością obserwował.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Teoretycznie bez końca , ale musiałby być jakaś duża różnica klas
Mieli chyba nawet taką passę 20 meczów bez porażki
bez przesady ????
Z czymś innym pomyliłeś na pewno.
Czasami pokazują jakieś ciekawe informację i może wtedy mieli serie 20 W.
Na przykład w sezonie 2011 Tigers nie przegrało spotkania prowadząc po 8-mym inningu , a takich gier było bardzo dużo [coś około 60 jak nie więcej]
Na początku warto poznawać zawodników - po jednym dwóch z kazdej ekipy.
W Detroit - SP Verlander , 3B Miguel Cabrera , 1B Prince Fielder
Dodgers - SP Clayton Kershaw , OF Matt Kemp
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Taka prośba ode mnie, z racji dużego natężenia hokeja i innych spraw nie mam tak dużo czasu na baseball jak niektórzy znawcy działający w temacie. Prosiłbym w miarę możliwości o wrzucanie co ciekawszych akcyjek, highlights tak jak to miało miejsce w tamtym sezonie a nawet częściej ???? Może być z oficjalki MLB ???? Na mecze często nie ma czasu ale takie ciekawsze obszerniejsze fragmenty można zobaczyć z tym że w MLB tyle się dzieje że laik taki jak ja a i pewnie wielu innych nie wie jaki przesiew zrobić które akcje są warte wyróżnienia itp ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Idealnie :razz:

Yu Darvish z Texasu prawie narzucił Perfect Game.

Prawie , bo w 9-tym inningu przy dwóch outach dał single&#39;a.
Outy na kolejnych 26 zawodnikach , 27-my okazał się pechowy dal niego.
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?topic_id=28033182&amp;amp;content_id=25963887
Wcześniej irytująca reklama pewnego szamponów do włosów
2 HR w dwóch pierwszych At-Bats w nowym sezonie dla Harpera.
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?c_id=mlb&amp;content_id=25934701&amp;query=game_pk%3D346187
W meczu Dodgers remis przerywa .. Clayton Kershaw solo HR w 8-mym inningu
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?c_id=mlb&amp;amp;content_id=25943321&amp;amp;query=game_pk%3D346753
Kershaw 4-hit shutout
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=25945493&amp;amp;c_id=mlb&amp;amp;topic_id=vtp_head_and_shoulders
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie będę wklejał miliona gifów bo znowu &quot;zmulę&quot; całą stronę dlatego będę zarzucał linkami wartymi odnotowania, a myślę że warto spojrzeć na współpracę Dickey&#39;a i Arenciby z zeszłej nocy, jeśli ktoś myślał, że to będzie od razu piekielna broń Blue Jays to po prostu musi to zobaczyć, bo w mojej opinii jest tutaj duży problem.
http://blogs.thescore.com/djf/2013/04/02/j-p-arencibias-night-in-9-gifs/

A tutaj taka gifowa historyjka z wczorajszego spotkania w Toronto :razz:
http://blogs.thescore.com/djf/2013/04/02/the-djf-opening-day-gif-thread/
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Każdy łapacz mający kontakt z miotaczem rzucającym knucklleballe będzie tak reagował.
Jak nie miał kontaktu nigdy z takim rodzajem narzutu to po co go było pchać do line-upu.
Toronto podpisało Blanco , bo sam Dickey go wskazał.
Arencibia miał 3 Passed Balls , co chyba o czymś mówi znacząco.
Jason Varitek na początku współpracy z Timem Wakefieldem też trochę tych PB wyłapał.
Passed Ball mówi o tym , że np. piłkę lecącą na strike łapacz zamienia na ball ze swojej winy. Lub kiedy straci kontrole nad piłką w wyraźny sposób i runner przemieści się na bazach.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Buchholz podtrzymuje statystyki przeciwko Yankees 1HR już jest,więc wszystko w normie choć dziś chyba w końcu wygra na Yankee Stadium
edit:ktoś rzucił typ na over 3,5 Atlanty i się nie pomylił,ładnie jadą z nimi
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Jeśliby sugerować się pitcherami to raczej nie mają szans, ale może akurat będą mieli dzień w ofensywie. Choć na papierze szanse mają znikome - ale to nie ma znaczenia jak wiadomo w sporcie/baseball&#39;u. Jednakże, z pragmatycznego punktu widzenia nie mają szans - ale nie mówię, że nie wygrają (to będę mógł powiedzieć ewentualnie rano po sprawdzeniu wyników ???? )
 
Do góry Bottom