>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Co prawda Cubs ofensywnie przyprawiają mnie o ból głowy ale dziś podczas 7th inning stretch &quot;Take me out to the ball game&quot; do spółki z Jose Cardenalem wykonywał Eddie Vedeer ????
 
W 0

winettou

Użytkownik
Witam, czy jest jakas strona do porownywania statystkyk przed i pomeczowych ktora w &quot;przyjazny&quot; sposob wyswietla sie na telefonie?
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Witam, czy jest jakas strona do porownywania statystkyk przed i pomeczowych ktora w &quot;przyjazny&quot; sposob wyswietla sie na telefonie?
Wytłumacz o co Ci chodzi dokładnie ;) Statystyki pomeczowe to jedno , a przed meczowe to inna kwestia - chyba że o batters vs pitcher Ci chodzi czy coś podobnego
 
W 0

winettou

Użytkownik
Witam, znajde gdzies na forum tutorial o MLB? Chodzi mo o rozpisane na co zwracac uwage przy obstawianiu jakie skroty od statystyk co oznaczaja i z czym to sie je.
Z gory dzieki;)
Cofam pytanie, juz widze. Slepy jestem;)
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ciekawa sytuacja w meczu w Miami. Wynik 5-3 dla Rockies i 8 solo HR. Żeby było ciekawiej, wszystkie inne idealne okazje na runy zmarnowane. Dla przykładu pełne bazy i przy wybiciu kolejno Arenado, Gonzalez i Story. Kończy się na 0 runs i 2K. Nie miało prawa dziś wpaść nic oprócz solo HR. Pierwszy raz odkąd śledzę MLB widzę sytuację, że przy 8 HR nie pokryli overa.
Tak nawiasem mówiąc, nie wiem, czy te 8 solo HR to nie jest jakiś rekord.
e: Tak jak mówiłem, nowy rekord solo HR pod rząd. Poprzedni wynosił 5
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Ciekawa sytuacja w meczu w Miami. Wynik 5-3 dla Rockies i 8 solo HR. Żeby było ciekawiej, wszystkie inne idealne okazje na runy zmarnowane. Dla przykładu pełne bazy i przy wybiciu kolejno Arenado, Gonzalez i Story. Kończy się na 0 runs i 2K. Nie miało prawa dziś wpaść nic oprócz solo HR. Pierwszy raz odkąd śledzę MLB widzę sytuację, że przy 8 HR nie pokryli overa.
Tak nawiasem mówiąc, nie wiem, czy te 8 solo HR to nie jest jakiś rekord.
e: Tak jak mówiłem, nowy rekord solo HR pod rząd. Poprzedni wynosił 5
Rekord ilości HR w meczu to 12.
http://www.examiner.com/article/most-home-runs-one-mlb-game-by-two-teams
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ha ha ????
Nats - Dodgers.
Akurat oglądałem ten mecz.
Dobre podsumowanie. Najlepszy fragment na końcu.
http://m.mlb.com/cutfour/2016/06/23/185698062/dodgers-chase-utley-adrian-gonzalez-team-up-for-lucky-circus-catch
Btw. Michael Taylor nie zaliczy dnia do udanych: 5Ks i ten błąd na końcu :/
Same 5K to niezły wyczyn, a ten błąd to już szczyt wszystkiego. Limit pecha na sezon wyczerpany ???? Ktoś dobrze napisał, że Puig zaliczył &quot;Little League Home Run&quot;.
 
W 0

winettou

Użytkownik
Proboje gram w MLB ale mam nieodparte wrazenie ze to jest loteria. Robicie tutaj super rozpiski i analizy ktore jak czytam maja sens i sa logiczne a pozniej mecz i d***a :p

Pytanie czy to zawsze tak jest czy to cos dziwnego z beseballem sie ostatnio dzieje?
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Proboje gram w MLB ale mam nieodparte wrazenie ze to jest loteria. Robicie tutaj super rozpiski i analizy ktore jak czytam maja sens i sa logiczne a pozniej mecz i d***a :p
Pytanie czy to zawsze tak jest czy to cos dziwnego z beseballem sie ostatnio dzieje?
Bo to są sporty bardziej &quot;długodystansowe&quot; , chcesz zarobić fortunę w parę dni to proszę bardzo...
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Amerykańskie sporty mają to do siebie, że są z zasady nieprzewidywalne. Kiedy grasz np. 4-5 meczów w tygodniu, to nawet nie masz czasu się dobrze przygotować taktycznie, w przeciwieństwie do np. piłki nożnej, gdzie czasem do jednego meczu przygotowują się przez tydzień. W baseballu dochodzi jeszcze dyspozycja dnia pitchera, który może zawalić mecz w pojedynkę, kiedy ma gorszy dzień (lub wygrać). Dlatego mamy takie &quot;cuda&quot; jak porażka Golden State ze słabiutkimi Lakers kiedy byli w niesamowitym gazie, czy ostatnio Kershaw zawalił mecz z Pitsburghiem, oddając 9H i 4R, a będąc praktycznie &quot;nietykalnym&quot; cały sezon.
 
Do góry Bottom