>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Chodziło mi bardziej o fanpejdże, bo jakoś tak mam ochotę poczytać normalnie na fejsbuku, bo jak korzysta się z tego codziennie, to zawsze jakieś newsy się poczyta i jest się na bieżąco. Wiekszość tych stron znam, zresztą są one gdzieś w jakimś temacie zamieszczone, dlatego pytam o FB ???? Chodzi mi oczywiście o angielskie fp, bo wiadomo, że polskich serwisów, to jest tyyle ze
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
No właśnie próbuję coś poszukać porządnego w wyszukiwarce, ale to jest taka badziewna rzecz... jedynie mlb.com jak na razie z takich pejdzów mam, wieczorkiem poszukam jeszcze. Chyba, że będę &quot;lajkował&quot; pojedyncze fp każdych drużyn ;p
@up
twitter dla mnie to największe zło, na samą myśl o tym serwisie jest mi niedobrze ;) Nie wiem czym się tu ludzie podniecają, wypowiedzi na 2 linijki max i beznadziejny design, bleh
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Cotygodniowo mówisz ? Do głowy przychodzą mi dwie opcję - wspomniane Power Rankings na rożnych stronach typu Covers ; CBS Sports ; ESPN lub szukanie na mlb.com nagród Player of the Week http://mlb.mlb.com/mlb/awards/players_of_the_week.jsp Co do statystyk , wybierasz za jaki okres , od kiedy do kiedy , jakie ekipy ligi etc. http://www.baseball-reference.com/le...ily.cgi?type=b
Super dzięki za odzew. A jeszcze coś takiego gdzie miałbym np informacje typu game of the week (najlepszy mecz), czy tam najlepsza akcja tygodnia , może coś w stylu bloga który takie rzeczy pisze ? Meczy jest taki natłok że chciałbym po prostu wiedzieć na co zwracać uwagę z minionego tygodnia
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ktoś próbował aplikacji MLB.TV na xbox/playstation? Szczerze mówiąc zastanawiałem się nad wykupieniem abonamentu na ten sezon, ale chciałem sobie dziś wypróbować jak to śmiga. Fatalna sprawa, meczu nie zobaczyłem (tak jak chciałem) i zakup stoi pod znakiem zapytania. Przerywanie wyrzucanie z serwisu, ciągłe problemy. Mam podobne abonamenty jeśli chodzi o NHL, NFL i NBA ale z takim chłamem spotykam się po raz pierwszy. Pytanie czy tak jest/będzie zawsze czy trafiłem akurat na gorszy dzień tej aplikacji (opening day itp)?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Super dzięki za odzew. A jeszcze coś takiego gdzie miałbym np informacje typu game of the week (najlepszy mecz), czy tam najlepsza akcja tygodnia , może coś w stylu bloga który takie rzeczy pisze ? Meczy jest taki natłok że chciałbym po prostu wiedzieć na co zwracać uwagę z minionego tygodnia
Jeśli chodzi o akcje itp to najlepiej śledzić zakładkę &quot;Must C&quot; na mlb.com tam są zazwyczaj wrzucane filmiki z akcjami, których nie można przegapić.
Co do samego mlb.tv to ja za czasów gdy miałem wykupiony abonament to nigdy nie miałem problemów z oglądaniem, co prawda było to na kompie ale zawsze śmigało jak należy, jeśli chodzi o konsole to może taki rozruchowy dzień i dlatego trochę słabiej. Mimo wszystko warto odczekać tydzień i wtedy zobaczyć ;)
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Na Playstastion to niestety nie odpowiem , ale dzisiaj tez miałem problemy z MLB.TV przy oglądaniu i to głównie z racji jednej małej pierdółki.
Kiedyś był pasek i samemu można było sobie ustawić jakość - tzn. jak miałeś słabe łącze to mogłeś ustawić pikselozę , ale przynajmniej chodziło jak należy - a teraz ustawili że samo się do łącza dostosowuje i niestety nie przewidzieli , że Polacy nie mają dobrego neta. :razz:
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Ktoś próbował aplikacji MLB.TV na xbox/playstation? Szczerze mówiąc zastanawiałem się nad wykupieniem abonamentu na ten sezon, ale chciałem sobie dziś wypróbować jak to śmiga. Fatalna sprawa, meczu nie zobaczyłem (tak jak chciałem) i zakup stoi pod znakiem zapytania. Przerywanie wyrzucanie z serwisu, ciągłe problemy.
Nie wiem czy próbowałeś oglądać na playstation, ale wczoraj network w ogólnie nie działał i się nie dało nic zrobić. Też chciałem oglądnąć na MLB.TV ale pisało mi, że są przeprowadzane konserwacje ;).
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Bullpen w akcji - oto przykład jak można dosłownie spier**** cały mecz... w jednej zmianie.
Sam Deduno 11 inn - 2 x wild pitch + 1 intentional na Abreu, który tego dnia miał 4 AB i zaledwie 1 H ????
Esencja wild pitch po którym White Sox zdobywają walk-off

http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2014_04_02_minmlb_chamlb_1#gid=2014_04_02_minmlb_chamlb_1&amp;amp;mode=video

Oczywiście odpowiednio wcześniej bo w 9 innie SS Floromin mają prostą piłkę rzuca do łapacza w taki oto sposób ????

Drugi filmik w kolejności ;)

http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2014_04_02_minmlb_chamlb_1#gid=2014_04_02_minmlb_chamlb_1&amp;amp;mode=video

Tak więc sezon otwarty :!: zapamiętajcie - Sam Deduno nie pozowli rywalom na smutek ????
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
W nocy ostatniej wyniki to była jakaś ruska patologia - każdy typowany przezmnie w jakiś cudowny sposób przegrał. :grin:
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
▶ Niech mi ktoś powie , że ten dzieciak nie ma power&#39;a ????
http://m.mlb.com/video/v31823267/sdmia-stanton-blasts-a-tworun-moonshot-off-stults
Miami póki co ładny start w sezon , chociaż rywale nie powalają ; od poniedziałku zaczynają serie wyjazdową to zobaczymy co z tego wyjdzie - ale na pierwszy rzut oka ta ofensywa wygląda na silniejszą
▶ Masahiro Tanaka zaliczył wczoraj debiut i zgarnął Zwycięstwo , mimo że w pierwszym AB oddał HR do Melky&#39;ego Cabrery , a inning później dwa kolejne obiegi
http://m.mlb.com/video/v31815857/baldet-cabreras-2000th-hit-is-a-moonshot-to-left/?query=&amp;amp;game_pk=380592
▶ Miguel Cabrera ma już na koncie 2000 Hit&#39;ów - ten 2000. był Home-Runem :cool:
Milestone w ilości HR też może w tym sezonie osiągnąć , ale potrzebuje ich ponad trzydziestu do granicy 400. HR i nie nastąpi to szybciej jak pod koniec Sierpnia/połowa Września
 
Do góry Bottom