>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
a gdzie to napisałeś gdyż nie widzę ?

Nie wierze ze w regulaminie nic o tym nie ma.

napisałeś " betbuilderach kilku buków "ktorych bukow ? pisz dokładnie, później wspominasz tylko PZBUK

ja niestety mam zablokowany PZBUK wiec nie mogę Ci sprawdzić.

napisałeś do nich na czacie ?

realnie patrząc masz racje w swoim mniemaniu.
Moje ostatnie zdanie w nawiasie: " (bo w ich oficjalnych zasadach rozliczeń kuponów pod Baseballem nie ma nic na temat tej oferty dostępnej w betbuilderze) "

W regulaminie w sekcji Baseball mają opisy regularnej oferty, nie ma nic na temat tego co jest dostępne w Bet Builderze, który ewidentnie od kogoś podnajmują, bo ten sam jest np. w Betters (z tym, że tam nie gram, bo nie można łączyć kilku Bet Builderów na jednym kuponie).

Ale generalnie boje się, że oni będą się upierać, że "skuteczny run" = RBI, tylko to się kupy nie trzyma, bo jak na tym module Bet Buildera na Bettersie sprawdzam jakie kursy oferuje kombinacja hit + skuteczny run, to kurs pokrywa się mniej więcej z kursami składowych z regularnej oferty hit + run, bo hit + RBI kurs byłby dużo wyższy. Przykład poniżej:

1713476105955.png

Na chacie zarówno w PZBUK jak i BETTERS nie ma dostępnych konsultantów, więc muszę czekać do jutra i dlatego w międzyczasie napisałem tutaj, bo może ktoś się z tym spotkał gdzieś.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +372
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
W PZBUK chat od 13:00 ale na Betters, gdzie korzystają z tego samego modułu BetBuildera potwierdzili mi, że chodzi o RBI. A jak poprosiłem o punkt regulaminu, komunikat lub cokolwiek co by miało podstawę do takiego rozliczania to Pani powiedziała, że nie dysponuje niczym takim. Więc zakładam, że w PZBUK będzie podobnie i nic tutaj nie ugram.. masakra.. napisałem im oficjalną reklamację, z odnośnikami do wyników, do regulaminu, a nawet do ich artykułu o nomenklaturze w Baseballu (gdzie też nic nie ma, że skuteczny run = RBI). Ale nie wiem.. jestem załamany..

Moja reklamacja wysłana do PZBUK:

Szanowni Państwo,

Bardzo proszę o weryfikację i poprawienie rozliczenia kuponu o ID: 5720665

1713519391033.png

Linki do oficjalnych wyników, z oficjalnej strony ligi MLB poniżej.

1) https://www.mlb.com/gameday/angels-vs-rays/2024/04/18/745104/final/box
2) https://www.mlb.com/gameday/rangers-vs-tigers/2024/04/18/746485/final/box (zakład rozliczony prawidłowo)
3) https://www.mlb.com/gameday/guardians-vs-red-sox/2024/04/18/746970/final/box

W przypadku zawodnika Richard Palacios widzimy poniżej, iż zdobył on jeden "hit" oraz jeden "run":

1713519408207.png

W przypadku zawodnika Jonah Heim widzimy poniżej, iż zdobył on dwa "hity" oraz jeden "run":

1713519430305.png

W przypadku zawodnika David Fry widzimy poniżej, iż zdobył on jeden "hit" oraz jeden "run":

1713519441883.png

Prawdę mówiąc Państwa oferta jest dosyć nieczytelna, ponieważ w nomenklaturze dyscypliny Baseball nie występuje takie zdarzenie jak "skuteczny run". Jednak kierując się logiką "skuteczny run" określać powinien ilość "Runs" zdobytych przez danego zawodnika. Nie chce mi się wierzyć, że kupony zostały rozliczone na podstawie wyników RBI, czyli Runs Batted In. Jeśli jednak to miało miejsce to nie rozumiem jakim cudem Runs Batted In zostało przetłumaczone na "skuteczne runy" a nie została użyta po prostu poprawna nomenklatura obowiązująca również w języku polskim, czyli RBI.

Liczę na to, że rozliczenie kuponu zostanie poprawione i wyniki "skutecznych runów" zawodnika są wynikami zdobytych Run'ów przez zawodnika. Jeśli jednak z jakiegoś nieznanego mi powodu będą Państwo uważali, że oferta dotyczy Runs Batted In - bardzo proszę o przesłanie mi regulaminu bądź komunikatu wprost mówiącego, iż nazwa rynku "skuteczne runy zawodnika" odnosi się do "runs batted in" a nie po prostu "runs".

W artykule o zasadach gry: https://www.pzbuk.pl/go/zasady-gry/ nie wyszczególniają Państwo tego przypadku, a jest tam dosyć szeroki zakres objaśnień terminologii, przykładowo:

1713519452764.png

Lub

1713519465913.png

Widzimy tutaj opisaną całą nomenklaturę dyscypliny Baseball i nie ma tutaj czegoś takiego jak "skuteczne runy", ponieważ takie sformułowanie po prostu nie występuje w tej dyscyplinie. Występuje "Zawodnik - Runs" oraz "Zawodnik - RBI (Runs Batted In)". Więc jeśli nie zostało to szczegółowo wyjaśnione ani w regulaminie, ani w dodatkowym komunikacie, bądź na stronie z Zasadami Gry - rozumiejąc język polski Zawodnik wykonujący/zdobywający "skuteczny run" w domniemaniu powinien odnosić się do statystyki zdobytych "Runs".

Zgodnie z powyższym oraz przesłanymi przez mnie oficjalnymi wynikami meczów - proszę o poprawienie rozliczenia kuponu o ID: 5720665 na wygraną, gdyż każdy z zawodników zdobył zarówno 1+ hit, jak i 1+ run.
Nie widzę tutaj żadnej podstawy do weryfikacji wyniku rynku "Zawodnik - skuteczne runy" jako ilości RBI zdobytych przez wskazanego zawodnika.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź oraz pozytywne uwzględnienie reklamacji.
W razie dodatkowych pytań służę pomocą.



Macie dla mnie jeszcze jakieś porady?
 
Otrzymane punkty reputacji: +937
jaroslav_ 346,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Macie dla mnie jeszcze jakieś porady?
Dobrze napisane. Czekałbym na ich odpowiedź i wtedy myślał co dalej pisać.
Jestem też ciekaw ich argumentacji i ustosunkowania się do kursów. Bo jeśli to jest faktycznie RBI to te kursy są co najmniej dziwne. Może ktoś bez szerszego pojęcia poszerzając ofertę nie przeanalizował tematu i walnął gafę :)
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Dobrze napisane. Czekałbym na ich odpowiedź i wtedy myślał co dalej pisać.
Jestem też ciekaw ich argumentacji i ustosunkowania się do kursów. Bo jeśli to jest faktycznie RBI to te kursy są co najmniej dziwne. Może ktoś bez szerszego pojęcia poszerzając ofertę nie przeanalizował tematu i walnął gafę :)
Tak jak mówię, oni ten moduł wynajmują od jakiejś firmy, bo dokładnie to samo ma Betters i rozliczenia pewnie spływaja do nich "odgórnie" - kursy są dramatyczne, w przypadku RBI to spokojnie +1.00 na każdym zdarzeniu powinno być minimum. Jedyny punkt zaczepienia to pewnie to, że nie mają żadnego regulaminu na ten temat ale na tym etapie ugranie rozliczenia jako wygrana to raczej jest bez szans. Nie wiem kto i gdzie takie tłumaczenie zaakceptował ale to po prostu po polsku się kupy nie trzyma i logiki w tym żadnej.

Jestem mega rozgoryczony, bo nie dość, że u nas w Polsce nie ma żadnego buka, który oferowałby fajną ofertę na Baseball to jeszcze teraz takie kwiatki.. nie ma gdzie MLB pożądnie pograć.. BETFAN i TotalBET mają ofertę sporą ale nie można łączyć kilku z jednego meczu plus kursy są zwykłym złodziejstwem, Betters ma najlepsze kursy ale też nie można łączyć i nie mają w ofercie Total Bases, PZBUK był atrakcyjny bo mieli odblokowany moduł BetBuildera, żeby łączyć kilka z kilku meczów no ale widać jak to się skończyło.. do tego nikt nie ma H+R+RBI rynku, a cała reszta polskich buków nie ma zupełnie nic na zawodników. Jak żyć..? :p
 
jaroslav_ 346,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Jestem mega rozgoryczony, bo nie dość, że u nas w Polsce nie ma żadnego buka, który oferowałby fajną ofertę na Baseball to jeszcze teraz takie kwiatki.. nie ma gdzie MLB pożądnie pograć.. BETFAN i TotalBET mają ofertę sporą ale nie można łączyć kilku z jednego meczu plus kursy są zwykłym złodziejstwem, Betters ma najlepsze kursy ale też nie można łączyć i nie mają w ofercie Total Bases, PZBUK był atrakcyjny bo mieli odblokowany moduł BetBuildera, żeby łączyć kilka z kilku meczów no ale widać jak to się skończyło.. do tego nikt nie ma H+R+RBI rynku, a cała reszta polskich buków nie ma zupełnie nic na zawodników. Jak żyć..? :p
No ja lata temu grałem u zagranicznych to miałem eldorado. Teraz gram jak pan Bóg przykazał na polskich bukach i niestety przemieliłem ten temat dość mocno - oczywiście z wnioskami takimi jak Twoje. Dlatego też żeby zbytnio się nie męczyć "psychicznie" gram wygrane lub o/u, czasami zdarzy się pograć runy w pierwszym lub w pierwszych 5 inningach. Jakby człowiek chciał faktycznie pobawić się w codzienne granie MLB to u nas nie ma szans..
 
Otrzymane punkty reputacji: +879
jaroslav_ 346,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
W PZBUK chat od 13:00 ale na Betters, gdzie korzystają z tego samego modułu BetBuildera potwierdzili mi, że chodzi o RBI. A jak poprosiłem o punkt regulaminu, komunikat lub cokolwiek co by miało podstawę do takiego rozliczania to Pani powiedziała, że nie dysponuje niczym takim. Więc zakładam, że w PZBUK będzie podobnie i nic tutaj nie ugram.. masakra.. napisałem im oficjalną reklamację, z odnośnikami do wyników, do regulaminu, a nawet do ich artykułu o nomenklaturze w Baseballu (gdzie też nic nie ma, że skuteczny run = RBI). Ale nie wiem.. jestem załamany..

Moja reklamacja wysłana do PZBUK:

Szanowni Państwo,

Bardzo proszę o weryfikację i poprawienie rozliczenia kuponu o ID: 5720665

Pokaż załącznik 39836

Linki do oficjalnych wyników, z oficjalnej strony ligi MLB poniżej.

1) https://www.mlb.com/gameday/angels-vs-rays/2024/04/18/745104/final/box
2) https://www.mlb.com/gameday/rangers-vs-tigers/2024/04/18/746485/final/box (zakład rozliczony prawidłowo)
3) https://www.mlb.com/gameday/guardians-vs-red-sox/2024/04/18/746970/final/box

W przypadku zawodnika Richard Palacios widzimy poniżej, iż zdobył on jeden "hit" oraz jeden "run":

Pokaż załącznik 39837

W przypadku zawodnika Jonah Heim widzimy poniżej, iż zdobył on dwa "hity" oraz jeden "run":

Pokaż załącznik 39838

W przypadku zawodnika David Fry widzimy poniżej, iż zdobył on jeden "hit" oraz jeden "run":

Pokaż załącznik 39839

Prawdę mówiąc Państwa oferta jest dosyć nieczytelna, ponieważ w nomenklaturze dyscypliny Baseball nie występuje takie zdarzenie jak "skuteczny run". Jednak kierując się logiką "skuteczny run" określać powinien ilość "Runs" zdobytych przez danego zawodnika. Nie chce mi się wierzyć, że kupony zostały rozliczone na podstawie wyników RBI, czyli Runs Batted In. Jeśli jednak to miało miejsce to nie rozumiem jakim cudem Runs Batted In zostało przetłumaczone na "skuteczne runy" a nie została użyta po prostu poprawna nomenklatura obowiązująca również w języku polskim, czyli RBI.

Liczę na to, że rozliczenie kuponu zostanie poprawione i wyniki "skutecznych runów" zawodnika są wynikami zdobytych Run'ów przez zawodnika. Jeśli jednak z jakiegoś nieznanego mi powodu będą Państwo uważali, że oferta dotyczy Runs Batted In - bardzo proszę o przesłanie mi regulaminu bądź komunikatu wprost mówiącego, iż nazwa rynku "skuteczne runy zawodnika" odnosi się do "runs batted in" a nie po prostu "runs".

W artykule o zasadach gry: https://www.pzbuk.pl/go/zasady-gry/ nie wyszczególniają Państwo tego przypadku, a jest tam dosyć szeroki zakres objaśnień terminologii, przykładowo:

Pokaż załącznik 39840

Lub

Pokaż załącznik 39841

Widzimy tutaj opisaną całą nomenklaturę dyscypliny Baseball i nie ma tutaj czegoś takiego jak "skuteczne runy", ponieważ takie sformułowanie po prostu nie występuje w tej dyscyplinie. Występuje "Zawodnik - Runs" oraz "Zawodnik - RBI (Runs Batted In)". Więc jeśli nie zostało to szczegółowo wyjaśnione ani w regulaminie, ani w dodatkowym komunikacie, bądź na stronie z Zasadami Gry - rozumiejąc język polski Zawodnik wykonujący/zdobywający "skuteczny run" w domniemaniu powinien odnosić się do statystyki zdobytych "Runs".

Zgodnie z powyższym oraz przesłanymi przez mnie oficjalnymi wynikami meczów - proszę o poprawienie rozliczenia kuponu o ID: 5720665 na wygraną, gdyż każdy z zawodników zdobył zarówno 1+ hit, jak i 1+ run.
Nie widzę tutaj żadnej podstawy do weryfikacji wyniku rynku "Zawodnik - skuteczne runy" jako ilości RBI zdobytych przez wskazanego zawodnika.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź oraz pozytywne uwzględnienie reklamacji.
W razie dodatkowych pytań służę pomocą.



Macie dla mnie jeszcze jakieś porady?
Jaką odpowiedź dostałeś?
 
Do góry Bottom