>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozliczenie przegranego zakładu jako wygrany !?

3l3m3nt 9

3l3m3nt

Użytkownik
Witam, tak jak w temacie. Bukmacher rozliczył mi przegrany zakład jako zwycięski. Teraz pytanie: jeśli wypłacę pieniądze i przeleją mi już je na konto w banku to czy mogą zażądać zwrotu kasy ? a co będzie jeśli obrócę pieniądze jeszcze kilkakrotnie i dopiero wypłacę.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Jestes PEWIEN ze kupon jest przegrany? Sprawdz jeszcze 2 razy ???? A tak na powaznie, to watpie aby buk sie nie kapnal, jesli popelnil blad, predzej czy pozniej to spostrzega, zapytaj w supporcie.
 
3l3m3nt 9

3l3m3nt

Użytkownik
Jestem pewny, mają pewnie jakiś błąd przy rozliczaniu zakładów. Tydzień temu było podobnie. Chodzi o to czy jak będę miał już te pieniądze na koncie to czy mogą zażądać zwrotu. Do suportu nie będę pisał bo jeszcze anulują. ????
 
L 0

lopiiigrd

Użytkownik
Jeśli zaksięgują wypłatę i kasę będziesz miał już na koncie bankowym to żądać sobie mogą ale Ty dawać nie musisz :p. Jeśli na 100% kupon jest przegrany to podejrzewam, że przy księgowaniu wypłaty mogą się połapać i wtedy po prostu anulują.
A jeśli by mi wysłali Żądanie zwrotu ???? po księgowaniu to by mnie nic nie obchodziło i napisałbym im, że Kasę już wydałem a zakład obstawiałem w ciemno i nie mam u nich etatu żebym sprawdzał kupony gdy są poprawne - pretensje do pracownika odpowiedzialnego za system ( w końcu bierze za to kasę ).
Rób wypłatę i się nie przejmuj. A o dużej kwocie mówimy ??
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Nic Ci nie zrobią, wypłacaj śmiało ????
Sam na bwin miałem taką sytuację w jakimś zakładzie live gdzie walnęli mi się na 130 zł, wypłaciłem je, kasa na konto doszła ale stan na bwin miałem -130 parę dni później xD
A teraz po renowacji systemu nawet minusa nie ma ????
 
L 0

lopiiigrd

Użytkownik
Maks. to co Ci mogą zrobić ?? konto zablokować ( to jeśli kwota byłaby spora ). Kasy na 100% nie będziesz musiał oddawac ????
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Zauważą prędzej czy później. Ja się przez tydzień cieszyłem ze źle rozliczonego zakładu w bwin i gamebookers. No ale wiadomo że ci którzy zostali przy tym skrzywdzeni zgłosili to do supportu i rozliczenie zakładu zostało zmienione. Jakbym nie miał zamiaru grać tam dalej to pewnie bym wypłacił.
 
Do góry Bottom