>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozliczenie kuponu 3z8 bez rozegranego jednego spotkania

H 1

heineken1986

Użytkownik
orientuje sie ktos sie jak to jest : wczoraj wyslalem kupon 3z8 . Weszly mi 3 grupy. Wygrana jakos niecale 40zł. Ale w jednej grupie ktora juz nie weszla przeniesli mecz Lille - Lorient z wczoraj na dzisiaj. I czy moge ten kupon odebrac w profku mimo ze ten mecz jest przelozony i nie ma wplywu na wygrana i zmiane wygranej na kuponie ??
Bukmacher profesjonal.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Lepiej poczekać, aż wszystkie zakłady zostaną rozliczone. Po co chodzić dwa razy do punkty. Skoro wygrałeś to wygrana Ci nie ucieknie. Trochę cierpliwości i pokory ???? .
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Skoro napisał że lepiej poczekać to raczej nie otrzymasz wygranej bo nie wszystkie zdarzenia zostały zakończone.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Lepiej poczekać, aż wszystkie zakłady zostaną rozliczone. Po co chodzić dwa razy do punkty. Skoro wygrałeś to wygrana Ci nie ucieknie. Trochę cierpliwości i pokory ???? .
Znów &quot;cudowny chłopiec FB&quot; i jego wspaniałe odpowiedzi.
Jeśli nie wiesz to nie odpowiadaj bo porada &quot;lepiej poczekać&quot; nikomu nie da pewności.
Nie odpowiadaj na tego posta bo nie zamierzam z Toba dyskutować.

Na więcej niż 100% nie otrzymasz dziś wygranej. Wszystkie mecze muszą być zakończone aby Ci wypłacili kase. I tak jak mówisz nie ulegnie zmianie Twoja wygrana :smile:
Nie jestem specjalistą od stacjonarnych ale skoro i musios88 tak twierdzi, to jest przekonany, że do wypłaty kupnu z rozpisem konieczne jest zakończenie wszystkich spotkań.
 
A 0

autsajder

Użytkownik
a jak mi mecz przelozyli np. d orundy wiosennej?? celtic i glasgow obstawilem i przelozyli a wszystko mi weszlo na kuponie to co teraz??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Poczekaj aż wynik pojawi się na stronie. Jeśli będzie przy nim &#39;Z&#39; lub Zwrot to mecz będzie rozliczony po kursie 1.0 (tak jakby nie było go na kuponie).

Stacjonarni mają zapisy w regulaminie, że jeśli mecz będzie rozegrany w ciągu dwóch następnych 2 dni to będzie trzeba czekać, a mecz będzie rozliczony normalnie. Czasem to wykorzystują i trzeba czekać te dwa dni, czasem w klarownych sytuacjach (kiedy wyznaczono dużo późniejszą datę meczu) zwroty zdarzają się od razu.

Jeśli wszystko inne weszło to na pewno dostaniesz wygraną. Kwestia tylko czy dzisiaj czy w poniedziałek/wtorek. Zresztą dzisiaj i tak już ciężko by było Ci odebrać pieniądze.
 
A 0

autsajder

Użytkownik
teraz akurat jestem w domu wiec na studia dojade dopiero wieczorem a po wygrana i tak ide dopiero jutro kolo poludnia ;) mam nadizjee ze wszystko bedzie git ????
 
Do góry Bottom