>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

rozkminki

ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik


jak to wejdzie wrzucę cały kuponik na niedziele a jak nie to trudno ale budżet ograniczony na ten weekend i tak gram z wygranych więc na spokoju :)
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
NC Dions vs Kiwoom Heroes over 8,5 runs
Termalica vs Grudziądz over 1,5
Dresden vs HSV over 1,5
Valencia vs Levante over 1,5

@2.54 Totalbet


dobra na poważnie teraz bo ostatnio więcej oglądam tych spotkań

pierwszy mecz Baseball Koreański oglądam od czasu do czasu i na prawdę ciężko żeby najlepsza drużyna nie pokryła takiego overka to musi być po prostu pech dlatego nie boje się tego dzisiaj dołożyć

Termalica z podbeskidziem mega defensywnie zagrało na wyjeździe nie oglądam za dużo tej ligii ale Podbeskidzie widać było że większa klasa na prawde sporo atakowali w końcu lider grali u siebie więc można zrozumieć przyjezdnych

teraz mecz u siebie z Olimpią którą kojarze z bardziej otwartej gry co pokazują mi też statystyki jak dodam do tego Termalice która u siebie na pewno zmieni na to spotkanie podejście na bardziej offensywne to dzisiaj powinniśmy zobaczyć bramki

Dresden walczy o życie mecz u siebie mają a wiem bardzo dobrze jak takie spotkania wyglądają jeszcze z takimi farfoclami jak HSV które z mega potencjałem zawsze coś odwali hehe ciężko jest mi sobie wyobrazić żeby tutaj bramki nie wpadły

i na koniec po przerwie wraca LaLiga i patrząc na układ tabeli już wiem jak będzie wyglądał ten mecz ze względu na to iż to jest najczęściej oglądana liga przeze mnie :) spodziewam się że Valencia rzuci się do przodu i sama wykręci mi dzisiaj overka a jak nie to Levante pomoże jeszcze trzeba dodaćże mecz bez kibiców to się będą jajca działy nie widzę innej możliwości

jak mi nie siądzie z przodu ten Baseball to ponowie ten kupon i dorzuce jeszcze coś z nogi i podwoje stawkę

polecam zwłaszcza piłkę
 
Do góry Bottom