>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

rozkład Poissona

arturm 0

arturm

Użytkownik
jakbym nie wiedział co to jest to bym w google wpisal
pytanie brzmi... testował ktoś? kiedyś? jakąś odmianę?
 
arturm 0

arturm

Użytkownik
szkoda tylko panie najmądrzejszy na forum, że twoje wypowiedzi na ten temat to tylko gołe wklejanie linków wlasnie z google bo wiekszosc z nich jest gowno warta. ale po tym jak rozumujesz pytanie w moim temacie widac ze masz problemy z czytaniem i jezykiem polskim...
pozdro nabijaj więcej bezwartosciowych postow! ststystyki sie licza! ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Skoro jesteś tak głupi jak twój ostatni post - to wyłożę ci jak krowie na rowie , że w tych linkach które ci chłopcze podrzuciłem masz jasno wskazane to co ty inteligentny inaczej zawarłeś w swoim pierwotnym zapytaniu , czyli: KTO , KIEDY i JAKĄ ODMIANĄ się tym problemem, czyli rozkładem Poissona, zajmował.
Bo tylko analfabeta , baran , ostatni dureń i ktoś czyj stan umysłu określa się medycznym terminem: debil* , zakłada nowy wątek , gdy wszystko co go interesuje ma poprzez google w zasięgu ręki!
I ty tą swoją chamską i bezczelną reakcją potwierdziłeś swoją przynależność zasadnie wpisującą cię w powyższy krąg analfabetów , baranów i ostatnich durniów, że o debilach nawet nie wspomnę.

*http://definicja.net/definicja/Debilizm
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
szkoda tylko panie najmądrzejszy na forum, że twoje wypowiedzi na ten temat to tylko gołe wklejanie linków wlasnie z google bo wiekszosc z nich jest gowno warta.
Google to największa wyszukiwarka w internecie, gdzie szukać jak nie tam ? A co do wartości linku to powiem ci kolego, że każda statystyka jest coś warta.
co do statystyki :
ststystyki sie licza!
Najpierw piszesz, że edi8 wkleja &quot;***** warte&quot; linki z google a potem, że statystyki się liczą. To jest śmieszne ! Gdzie szukać statystyk jak nie w google ? Nie wiem w jaki sposób grasz, ale jeśli wygrywasz bez linków z google, które według ciebie są &quot;***** warte&quot; to szczerze cie podziwiam ;)
 
I 5

inhuman

Użytkownik
Pytanie @arturm brzmiało: czy ktoś testował?
a nie, gdzie się na ten temat coś dowiedzieć, czy znaleźć kogoś kto to testował.
W takim przypadku ,,przyjaciel&quot; google pomaga. Osobiście nic w tym pytaniu nie poprawnego nie widzę. Wśród linków załączonych w tym wątku żaden nie odnosi się do tego forum.
@arturm jak masz jakieś przemyślenia, chęci i czas to może przetestuj ten system, ja o nim nie słyszałem wcześniej i chętnie się temu bym przyjrzał.
Pzdr. arturm i przydupasów pokroju MZRM.
PS:
Swoją drogą to, obserwuję i czasem gram metody ediego i nie narzekam, ale chętnie otwieram się na nowe sposoby czy metody. Czasem filtrowanie typów przy pomocy kilku z tych sposobów pozwala co nieco uszczknąć :).
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Myślę, że warto by było wyszukać znaczenia słowo &quot;przydupas&quot; a potem nazwać kogoś takim określeniem.
 
arturm 0

arturm

Użytkownik
bez komentarza edward
pzdr inhuman
MZRM gram zmodyfikowaną przez siebie pietnastką i zarabiam dziennie tyle co na rocznej lokace w banku bez zadnych &quot;pomocnych linków&quot; i również cię pozdrawiam :*
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Nie wiem w jaki sposób grasz, ale jeśli wygrywasz bez linków z google, które według ciebie są &quot;***** warte&quot; to szczerze cie podziwiam
Tak więc powtarzam jeszcze raz, jeśli wygrywasz moje gratulacje. żeby nie było też wyślę buziaczka :*
gram zmodyfikowaną przez siebie pietnastką i zarabiam dziennie tyle co na rocznej lokace w banku
Wiesz nie to, że łapie za słówka ale ... masz jakieś potwierdzenie, screeny ?
 
Do góry Bottom