>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozdaje bony do bet-at-home :)

Status
Zamknięty.
G 0

gaston23

Użytkownik
Bo odrazu rzucą się osoby świerzo po rejestracji. Sorry ale tak ustaliłem i tak zostaje. Bony jutro od 22 chociaż w dzień teń może coś się pojawić ;)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Gatson a mogę wiedzieć dlaczego tylko moga brac udział Ci co maja powyżej 100 postów???
Bo tak mu się podoba... chce brać pod uwage tylko aktywnych użytkowników forum...
Ty od drugiego stycznia napisałes zaledwie 35 postów...
 
hajper 0

hajper

Użytkownik
ale to zrób przynajmiej od 30...albo od kiedy dołaczył np. kto ma staż dłuższy niż 6 miesiecy... Co Ty na to???
 
G 0

gaston23

Użytkownik
Chłopaki, wrzućcie troche na luz ???? Rozdaje wam te 30 bonów za darmo, chociaż mógłbym zarobić na nich nawet i 90zł. Jeśli dzisiaj nie dostałeś, dostaniesz jutro - proste. I prosze - nie piszcie do mnie PW abym zmienił zasady. Jest tak jak jest i koniec.

Bez dymów bo zablokują temat :p
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ostrzegam bo widze ze tu sie robi temat do nabijania postów , to jest forum a nie jakis czat ..... zbedne posty beda usuwane a ich autorzy dostana nagrode chyba wiadomo jaka.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ostrzegam bo widze ze tu sie robi temat do nabijania postów , to jest forum a nie jakis czat ..... zbedne posty beda usuwane a ich autorzy dostana nagrode chyba wiadomo jaka.
licytacja moim zdaniem na allegro powinna sie odbywac a nie na forum...smieszne -brawo admini
 
L 237

lookash

Użytkownik
podlizywanie sie do adminow tez nie powinno odbywac sie na forum tylko na PW :mrgreen: :zoltakartka: .a pozatym to nie jest licytacja tylko konkurs. podasz mi jakis dzial gdzie mozna przeprowadzac konkursy na allego.bo ja takich nie znam :jezora:
 
G 0

gaston23

Użytkownik
Ludzie opamiętajcie się! Wchodze na forum i widze 11 prywatnych wiadomości w których każdy prosi &quot;o jeden bon&quot;. Jest konkurs i tylko w taki sposób możecie go wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom