>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Roy Richie - nowy bukmacher | Bonus 100% do 400PLN

Status
Zamknięty.
N 0

ninja165

Użytkownik
Panowie niestety chcieli wydymac freda a fred wydymal ich... bonus obrocony na 1 meczu , zobaczymy co teraz z wyplatą bedą wymyslać , dzisiaj wyplata zlecona dam znac co i jak.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Jeszcze kilka dni temu nie wiedzieli, bo mam z nimi kontakt. Przyszła opinia od radców prawnych i muszą się zwijać. Pewnie jeszcze kilka niespodzianek można się spodziewać do 31 marca.
Wiedzieli czy nie.. A to nie byłoby bardziej po ludzku jakby była możliwość wypłacenia np. kwoty depozytu bez nadwyżki, którą mamy z bonusem? Dziesiątki innych opcji też można by wypracować, żeby klienci nie byli tak stratni.. Mi zostało jeszcze dużo do obrotu i jak pewnie nie jeden gracz, musiałem zagrać bardziej ryzykowny kupon allin, który w przypadku wygranej dałby mi możliwość szybkiego obrotu. Dałby, bo niestety nie wszedł ????
???? dla tych złodziei i tyle.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Co ciekawe musiało być gorąco skoro zrobili sobie lekką kampanię w Polsce wydali na nią parę PLN a tym czasem opuszczają nasz kraj, widać że rząd dopracował uchwałę.
ta jasne
nazbierali wplat i fruuu swietny pretekst byl
teraz pewnie obmyslaja nowa nazwe i jak tu nakosic kolejne rzesze frajerow, czesto tych samych
PS slyszal ktos o nich jeszcze powiedz\my dwa miesiace temu?
piekna akcja fiufiu
 
O 0

odorus

Użytkownik
Wiedzieli czy nie.. A to nie byłoby bardziej po ludzku jakby była możliwość wypłacenia np. kwoty depozytu bez nadwyżki, którą mamy z bonusem?
Przecież była możliwość anulowania bonusu i wypłaty depozytu. Mało tego, mogłeś jeszcze wypłacić wygrane pochodzące z obrotu depozytem. Nie zmienia to jednak faktu, że informacja o wyjściu zdecydowanie spóźniona.
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy mieszkajac w UK moge założyc u nich konto i skorzystac z bonusu? Jak wygada weryfikacja konta? Wpłaty robiłbym ze skrila.
 
C 0

czarnikowski

Użytkownik
W celu weryfikacji Pańskiego konta, prosimy wysłać potwierdzenie, że konto bankowe na które zleca Pan wypłatę należy do Pana. - jak mam wysłać to potwierdzenie, dokładnie to skąd wziąć potwierdzenie z mBanku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom