>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Rosja - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
appartions 0

appartions

Użytkownik
nie wierze że ufa poradzi sobie bez problemów z Omsk Oglądałem troche ich mecze i tak sobie to wyglądało ja bym postawił ewentualnie z podpórką na Ufa
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
I ufa wygrala 5-2 . Osobiscie ogladalem mecz i moge zaliczyc go do jednych z ciekawszych.Bardzo ciekawie wygladala pogon ufy za wynikiem , gdy przegrywali 0-1 szczescie usmiechnelo sie w przeciwnym kierunku , bo juz na poczatku drugiej tercji strzelili bramke lecz sedzia nie uznal ... potem po ciekawej akcji wyrownali na 1-1 i wreszcie szczescie usmiechnelo sie na ich korzysc, gdy grali w przewadze w ostatnich minutach drugiej tercji , jakis zawodnik nie pamietam nazwiska;] mniej wiecej z bliska swojej bramki huknol tak ze bramkarz omsk musial skapitulowac .. w karygodnym stylu . POtem worek z bramkami sie rozkrecil i gdy juz prowadzili 5-1 chwile nie uwagi wykorzystal Omsk strzelajac bramke na 5-2 ogolnie dosc ciekawe statystyki np. ta strzalow 40-35 na korzysc gosci . lecz co najwazniejsze mecz zakonczyl sie zwyciestwem Ufy.
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Torpedo Nizny Novgorod - Salavat Ulaef UFA ✅ 3:5
2 kurs: 1.64

W jedynym dzisiejszym meczu Rosyjskiej Superligi zmierza sie dwa z gola odmienne zespoly. Beniaminek z wyjadaczem a zarazem liderem tabeli Superligi. Torpedo Nizny Novgorod - Salavat Ulaef UFA. Novgorod u siebie spisuje sie bardzo roznie, jednak nie udaje im sie wygrywac z zespolami z czolowki ligi, porazki z Magnitogorskiem, CSKA, Petersburgiem, Himikiem i remisy z Dynamo i Jaroslawiem. Natomiast UFA na wyjazdach spisuje sie w miare dobrze jej bilans to: 10-2-5. Ostatni mecz ligowy pomiedzy tymi ekipami odbyl sie na samym poczatku sezonu w 2 kolejce. Wtedy gora byla UFA. Uwazam ze dzisiaj bede podobnie. Moj typ to czyste 2.

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
mich-1910 6

mich-1910

Użytkownik
:hokej::hokej::hokej:
-

CSKA Moscow - Salavat Ulaev Ufa

Dzisiaj o 17:00 w Moskwie dojdzie do bardzo ciekawego meczu. CSKA Moskwa na własnym lodowisku podejmie Salavat Ufe. Na początek trochę słów o gospodarzach. CSKA Moskwa zajmuje czwarte miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 67 punktów. Na własnej tafli zdobyli 34 punkty. Wygrali osiem spotkań, siedem zremisowali i dwa przegrali. Ostatnio prezentują niezłą grę. Pokonali na wyjazdach Spartaka Moskwa (2:4), Avangard Omsk (1:3). W ogóle ostatnio grają na wyjazdach a więc dziś przyjdzie im się zmierzyć w końcu na swoim lodowisku. Czy wygrają? Będzie ciężko bo przyjdzie im się zmierzyć z liderem. Salavat Ufa- to dzisiejszy przeciwnik gospodarzy. W tym sezonie już nic im nie może przeszkodzić z zdobyciu mistrzostwa. Zdobyli 88 punktów i bezapelacyjnie zdominowali ligę. Są najlepszą drużyną grającą na wyjazdach i u siebie. Na wyjazdach zdobyli 36 punktów. Wygrali jedenaście razy, dwa razy zremisowali i pięć meczy zremisowali i dziś liczę że będzie ten szósty. Ostatnio już nie grają widowiskowo jak wcześniej. Niedawno wygrali po dogrywce u siebie z vice liderem St Petersburgiem. A na wyjeździe ostatnio grali co prawda wygrali jeden mecz bez dogrywki ale też musieli się męczyć z Neftekhimikiem żeby wygrać. 4 grudnia przyszło im się zmierzyć z Bars Kazan i przegrali dość wysoko 5:2. Szczerze mówiąc grają ostatnio nierówno a liczyłem na równą grę i pokonanie wszystkich rywali ale tak łatwo nie jest. Dziś myślę że znów Ufa zostanie pokonana tym razem przez CSKA Moskwa, które walczy jeszcze nawet o drugą pozycję. Jak dla mnie 1 ale równie dobrze można zagrać 1X a kurs jest dosyć niezły bo wynosi 1,51 w BAH.

Typ: 1 [2,35]
lub dla mniej ryzykownych:
1X [1,51]
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
A więc dojdzie dziś do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy SKA Petersburg a Traktorem,obie drużyny dość sporo strzelają o czym świadczą ich ostatnie mecze :
5 ostatnich meczy SKA :
Salavat UFA vs. St Petersburg 3-2
Lada Tollati vs. St Petersburg 3-1
St Petersburg vs. CSKA Moscow 3-2
St Petersburg vs. Torpedo Nizhny Novgorod 3-2
St Petersburg vs. Neftekhimik 3-2
Tak więc strzelają oni średnio 3 gole na mecz
5 ostatnich meczy Traktora :
Tr. Chelyabinsk vs. AK Bars Kazan 2-4
Tr. Chelyabinsk vs. Neftekhimik 1-2
Sev. Cherepovec vs. Tr. Chelyabinsk 3-5
Lok Yaroslavl vs. Tr. Chelyabinsk 3-6
Tr. Chelyabinsk vs. HK MVD Tver 2-5
Tak więc drużyna Traktora także dużo strzela
Ja proponuje w tym meczu over 5.5 ponieważ jak widać obie drużyny sporo strzelają a w dodatku SKA przegrało ostatnie dwa mecze więc dziś wielka mobilizacja aby u siebie wygrać,a Traktor też zawsze coś strzeli.Tak więc jak dal mnie dobrym typem jest over.Stawiam w tym meczu ok 6-7 bramek
Mój Typ :
SKA St. Petersburg - Traktor Czeljabińsk
1X2 (czas reg.) - Typ:
Więcej niż 5,5 (2.20)
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
michal1090 pod wrażeniem jestem pierwsza kwarta i to 14min a tu już 3 bramki ???? gratulejszyn ????

edit: wyraźnie sobie dali siana i z Twojego typu kupa szkoda powodzenia następnym razem ????
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
A więc dojdzie dziś do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy SKA Petersburg a Traktorem,obie drużyny dość sporo strzelają o czym świadczą ich ostatnie mecze :
5 ostatnich meczy SKA :
Salavat UFA vs. St Petersburg 3-2
Lada Tollati vs. St Petersburg 3-1
St Petersburg vs. CSKA Moscow 3-2
St Petersburg vs. Torpedo Nizhny Novgorod 3-2
St Petersburg vs. Neftekhimik 3-2
Tak więc strzelają oni średnio 3 gole na mecz
5 ostatnich meczy Traktora :
Tr. Chelyabinsk vs. AK Bars Kazan 2-4
Tr. Chelyabinsk vs. Neftekhimik 1-2
Sev. Cherepovec vs. Tr. Chelyabinsk 3-5
Lok Yaroslavl vs. Tr. Chelyabinsk 3-6
Tr. Chelyabinsk vs. HK MVD Tver 2-5
Tak więc drużyna Traktora także dużo strzela
Ja proponuje w tym meczu over 5.5 ponieważ jak widać obie drużyny sporo strzelają a w dodatku SKA przegrało ostatnie dwa mecze więc dziś wielka mobilizacja aby u siebie wygrać,a Traktor też zawsze coś strzeli.Tak więc jak dal mnie dobrym typem jest over.Stawiam w tym meczu ok 6-7 bramek
Mój Typ :
SKA St. Petersburg - Traktor Czeljabińsk
1X2 (czas reg.) - Typ:
Więcej niż 5,5 (2.20) ⛔ 3-2
No cóż tak jak pisałem meczyk był bardzo ciekawy lecz zabrakło jednej bramki , szkoda bo kurs był bardzo ładny ale trudno ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzisiejsze mecze w lidze rosyjskiej:


Niestety z braku czasu podam dzisiaj tylko kilka suchych typów, lecz obiecuję, że następne będą poparte solidną analizą ;)
Więc tak:
CSKA - Lada typ: over 5,5
MVD Tver - Omsk typ: 1
Dynamo - Spartak typ: over 5,5
Cherepovec - Sibir typ: under 5,5
To takie moje propozycję ;) Może ktoś skorzysta.
Następnym razem typy już z analizą :]
pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Więc tak prezentują się wczorajsze wyniki:
Severstal Cherepovec - Sibir Novisibirsk 3-2 (OT)
AK Bars Kazan - Amur Khabarovsk 6-2
CSKA Moscow - Lada Togliatii 3-1
Dynamo Moscow - Spartak Moscow 4-5 (OT)
HK MVD - Avangard OMSK 5-2
Khimik Mytishi - Traktor Chelyabinsk 3-2 (OT)
Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 4-1
Neftehimik Nizenakamsk - Vityaz Chekhov 3-2 (OT)
SKA St. Pteresburg - Metallurg Magnitogorsk 1-3
CSKA - Lada typ: over 5,5 ⛔
MVD Tver - Omsk typ: 1 ✅
Dynamo - Spartak typ: over 5,5 ✅
Cherepovec - Sibir typ: under 5,5 ✅
tak, więc wczoraj trafiłem 3/4. Nie jest źle, tym bardziej, że nie były to kursy mniejsze niż 1,60 ;) szczególnie cieszy wygrana Tveru, którzy pokonali OMSK dosc łatwo, a kurs na gospodarzy był 2,45 :spokodfhgfh:
Także do następnej kolejki :]
pozdrawiam
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
na dzisiaj z tej ligi postawiłbym mecz:
N.Nowgor.-Magnitog.
2
1.71
bet365
▶ Ciekawe spotkanie, w którym faworytem są goście. Chociaż Nowgor. zajmuje ostatnie miejsce, łapiące sie do walki o playoff to nie sądzę, iż pomimo walki o utrzymanie sie w tej strefie poradzą sobie z 3 drużyną obecnego sezonu. Aczkolwiek liga rosyjska jest ligą, w której nie da sie racjonalnie przewidzieć wyniku i częściej wygrywa drużyna, na którą bukmacher wystawił większy kurs to mam nadzieje, że dzisiaj nie zawiodę sie i goście odniosą zwycięstwo.
wynik 2-7 ✅ ✅
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
No, więc dzisiaj mamy tylko 2 spotkania z rosyjskiej Superligi.

Więc w pierwszym spotkaniu faworytem są gospodarze, którzy zajmują obecnie 6 miejsce. Drużyna gości, mimo iż znajduje się na miejscu premiowanym grą w playoffie, nie mają jeszcze tego startu zagwarantowanego i muszą walczyc.
Obie drużyny w ciągu ostatnich 4 lat grały ze sobą osiem razy. 7 razy wygrywali gospodarze, raz padł remis. Goście nigdy nie wygrali.
Czy tak będzie dzisiaj?
Przekonamy się ok godziny 17:15 ;)
Ciekawostką jest to, iż zespół z Kazania ma serię 6W, natomiast goście mają passę 2L.
Mój typ: X (1 tercja) ⛔ (0-1) ale było blisko ;)

W drugim dzisiejszym spotkaniu zmierzą się zespoły Torpedy i Metallurgu. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu tak i w tym, jedna z drużyn walczy o miejsce premiowane grą w playoffie, tyle że w tym wypadku są to gospodarze, którzy zajmują 16 (ostatnie) miejsce gwarantujące taką możliwosc. Goście zajmują 3 miejsce i taki udział mają już zapewnione miejsce w tej części rozgrywek.
W 3 ostatnich meczach tych drużyn 3 razy wygrywali goście.
Gospodarze po sporek serii porażek, wreszcie w ostatnim meczu odnieśli zwycięstwo, natomiast goście mają serię 2W. Wiadomo, że któraś drużyna przerwie swą krótką passę W, tylko kto to będzie?
Mój typ: poniżej 5,5 ⛔ (2-7) sie chłopaki rozstrzelali. Spodziewałem się jednak innej gry gospodarzy. Cóż...
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo N. Novgorod

Czas na lige... rosyjską. Wiem że w tym kraju dzieją sie rózne rzeczy, lecz grałem sporo typów z tej ligi i musze powiedziec ze duza wiekszość wchodziła. Jeśli w Rosji gra jakiż duzy faworyt (przynajmniej w hokeju) to prawie nigdy nie pada tam niespodzianka. Tym bardziej jeśli spotyka sie bogaty zespół (Lokomotiv) z przeciętnym Torpedo. Ten typ także uważam za dość pewny. Lokomotiv zajmuje 4 miejsce w lidze tracąc zaledwie 3 punkty do miesjca trzeciego. U siebie hokeisci Lokomotiva są naprawde świetną drużyną - na 20 spotkań przed własnymi kibicami drużyna ta wygrała aż 16, i tylko 4 remisowała !!! Naprawdę świetny bilans i podobnie jak w wypadku Sparty, 4 pozycja w lidze wynika ze słabych występów na wyjeździe. U siebie jest to zespół strzelający średnio 3.55 goli a tracą 2,15 goli. Teraz bilans strzelonych bramek wygląda coraz lepiej ponieważ ten zesół złapał wiatr w żagle... Ostatnie 7 spotkań gospodarzy to 5 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka... Naprawde w zespole Lokomitivu coś ostatnio drgneło i zespół ten pokona dzisiaj bez problemu przyjezdych. Torpedo gra słabo, szczególnie w ostatnim okresie ten zespół dopadł jakiś kryzys. Na wyjeździe grają słabiutko, na 20 meczy wyjazdiwych przegrali aż 13 razy, 4 remisowali i 3 wygrali - nie jest to dobry bilans. Na wyjazdach tracą co mecz 3 gole (oczywiscie średnio) a strzelają 2.15. Tak jak pisałem ostatnio kryzys formy - ostatnie 7 spotkan to aż 5 porażek, 1 remis i 1 zwycięstwo. Nie wiem co moge jeszcze napisac.. może jeszcze powiem że ani w drużynie gospodarzy ani w drużynie gości nie ma poważnych braków kadrowych. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy. Lokomotiv pokona przyjezdnych i to nie ulega wątpliwosci. Mimo ze to Rosja to mecz jest bardzo bardzo dobrym typem.


Miło, gładko i przyjemnie... 2:0 dla gospodarzy ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Khimik Mytishi - Neftehimik Niznekamsk typ:2 kurs:4.6
Odległość w tabeli między tymi ekipami to trzy pozycje (9 pkt przewagi) na korzyść gospodarzy,którym forma służy nie najlepiej (na 5 meczy wygrali tylko jedno spotkanie w regulaminowym czasie z Lada T.(13-ym zespołem) i 14ym Traktor Ch.(dopiero po karnych).Aby postawić na gości skłoniły mnie ich ostatnie wyniki a mianowicie cztery remisy z rzędu (wcześniej wygrany wyjazd z Traktor oraz remis z UFA ).Myśle że Neftehimik jest w lepszej dyspozycji od rywali (na 7 spotkan 6 x po dogrywkach czy karnych) ogrywali takie ekipy jak Magnitogorsk czy Omsk.Khimik niby u siebie jako tako pyka krążek lecz ostatnie męki z Traktorem mogą być oznaką spadku formy.Między konfrontacjami Khimik Mytishi a Neftehimik Niznekamsk właśnie to goście moga pochwalić się lepszym bilansem:
2007-11-29 Khimik Mytishi - Neftehimik Niznekamsk 3-5
2007-09-22 Neftehimik Niznekamsk - Khimik Mytishi 5-2
2007-01-27 Khimik Mytishi - Neftehimik Niznekamsk 3-2
2006-12-24 Khimik Mytishi - Neftehimik Niznekamsk 1-1
2006-10-17 Neftehimik Niznekamsk - Khimik Mytishi 4-2
---------------------------------------------------------
Khimik Mytishi Ostatnie mecze:
2008-01-04 Khimik Mytishi - Lada Togliatti 3-1
2007-12-26 Khimik Mytishi - Traktor Chelyabinsk 2-2
2007-12-24 Khimik Mytishi - Metallurg Magnitogorsk 1-3
2007-12-21 Lada Togliatti - Khimik Mytishi 3-1
2007-12-19 Salavat Ulaev Ufa - Khimik Mytishi 3-1
------------------------------------------------------------
Neftehimik Niznekamsk Ostatnie mecze :
2008-01-04 Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk 1-1
2007-12-26 Neftehimik Niznekamsk - Vityaz Chekhov 2-2
2007-12-24 Neftehimik Niznekamsk - Amur Khabarovsk 3-3
2007-12-21 Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk 1-1
 
kubabed 0

kubabed

Użytkownik
Avangard Omsk - CSKA Moscow typ: 2 (2,45) (3-6)✅
bet-at-home

Bukmacherzy za faworyta tego meczu upatruja Avangard Omsk. Ja sadze inaczej. W tym sezonie obie druzyny spotkaly sie ze soba dwa razy. Dwukrotnie lespi okazali sie hokeisci ze stolicy Rosji. Za goscmi przemawia rowniez dobra gra na wyjazdach. Licze na zwyciestwo CSKA:-D
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva typ:1 kurs:2.4
Metalurg zajmuje 17 lokate aby znalezc sie na pozycji dającej możliwość gry w play off muszą zająć 16lokate do konca sezonu zasadniczego pozostały im 3 spotkania o jedno więcej niż rywale którzy zajmują właśnie 16 lmiejsce mając nad Metalurgiem tylko 2 punkty przewagi zwycięztwo w dzisiejsszym spotkaniu Novokuznetsk jest wielce prawdopodobne
Dynamo zajmuje 9 lokate występ w play off mają juz zapewniony nawet porazka nie strąci ich z obleganej pozycji do ósmego miejsca brakuje im 5 punktów a nawet przegrywając wszystkie spotkania w tym sezonie myśle ze nie zlecą nizej niz 10 miejsce
 
M 59

mixon

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moskwa vs Traktor Czeljabińsk (play -off 1m.)
Typ: 1
Kurs: 1, 40
Bukmacher: Expekt

Kurs dość niski, typ wydaje się pewny, chociaż w lidze rosyjskiej wszystko jest możliwe to myślę, że w tym meczu niespodzianki nie będzie.
CSKA Moskwa to drużyna, która po rundzie zasadniczej zajmuje 3 miejsce (ostatni mecz wygrali 8-0) zagra u siebie z drużyną z Czeljabińska, która jest 14 i gra w kratkę, do końca musieli walczyć, żeby zagrać w play -off.
Dzisiaj CSKA powinna spokojnie wygrać i prowadzić w serii 1-0, ewentualne problemy może miec dopiero na wyjeździe. :spokodfhgfh:

Wynik: 6-0 ✅:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom