>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Rosja - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

tomek2807 5,6K

tomek2807

Użytkownik
Rubin Kazań - FK Rostov
Rubin Kazań - 2.73 - Betfan

Jako, że wczorajszy mecz nie pyknął, dzisiaj na tapetę wezmę inne spotkanie z ligi rosyjskiej o podobnym(wysokim) kursie na gospodarza. Rostov ma już zapewnione miejsce gwarantujące udział w LE, jednak jest to spowodowane przede wszystkim dobrą formą tej drużyny w pierwszej części rozgrywek. Niżej w tabeli już nie spadną, teoretycznie mogą jeszcze powalczyć o 3 miejsce, ale przy ich obecnej formie wątpie aby to się udało. Po przerwie covidowej zanotowali 1 zwycięstwo, 3 remisy i 2 porażki z zazwyczaj przeciętnymi zespołami (przede wszystkim o ich słabej formie świadczy fakt, że przegrali 1-10 z PSC Sochi oraz ostatni bezbramkowy remis ze spadkowiczem Orenburg). Wielce prawdopodobną przyczyną spadku formy jest właśnie Covid, z którą zmaga się m.in. jeden z ich najlepszych graczy, Roman Eremenko. Bilans meczy Rubina po przerwie to 3-2-1 i mimo, że utrzymanie mają zapewnione, to mogą jeszcze w dwóch ostatnich meczach powalczyć nawet o 6 miejsce w lidze, więc to ich widzę w roli faworyta tego spotkania.



1594887354406.png
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Sezon 2020 / 2021
Zrzut ekranu 2020-08-8 o 08.31.53.png


Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami


 
M 472

mike7808

Użytkownik
Lokomotiv Moskwa - Grozny 1 1,80

Po dwóch wyjazdach Lokomotiv wraca na swój stadion. 1 punkt w 2 ostatnich meczach to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań. O ile ostatniej porażki w derbowym spotkaniu ze Spartakiem można było się spodziewać to szcześliwy remis z Uralem trzeba uznać za porażkę.Dominowali w tym spotkaniu, ale nie potrafili udokumentować tego w ofensywie. Myślę, że gospodarze muszą tutaj powalczyć o pełną pulę, żeby czołówka za bardzo im nie odjechała. Co do gości. Wygrali ostatnie 2 mecze z drużynami, które delikatnie mówiąc słabo rozpoczęły sezon - Khimiki i Wolgograd to póki co czerwone latarnie ligi.
 
lopeso 22

lopeso

Użytkownik
Dynamo - Akhmat
Typ: Akhmat DNB
W Dynamie po tym co odstawili w Gruzji jest taka rozpierducha, że mecz z Akhmatem to podejrzewam ostatnie co ich teraz interesuje...Trener został wyrzucony, drużyna od dłuższego czasu gra źle i nie widać szansy na poprawę
Ekipa z Groznego na drugim biegunie. Grają chyba trochę ponad stan ale ewidentnie są w formie i myślę, że tylko jakiś zbieg niekorzystnych okoliczności mógłby ich pozbawić tutaj punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Spartak - Dynamo
rzut karny @2.45
efortuna


Na pewno będzie bardzo gorąco w tym spotkaniu. Obie drużyny dzieli różnica dwóch punków. Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Spartaku.
Liczę, że w tym spotkaniu będzie rzut karny. W meczach bezpośrednich tych drużyn zawsze jest sporo walki i liczę, że teraz będzie tak samo.
Na ostatnie pięć spotkań obie drużyny miała po dwa rzuty karne. To spotkanie będzie zupełnie inne. Tym bardziej, że jest to (chyba) najbardziej znana rywalizacja piłkarska w Rosji.
Średnia ilość popełnionych fauli jest podobna. Spartak - 13.7; Dynamo - 13.9.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
2.Rosja, 12:00

Neftekhimik-Novgorod [email protected] fortuna
Gospodarze przegrywaja mecz za meczem, wiadomo że to może się diametralnie zmienic, ale Novgorod z pewnością nie odpuści. Są liderem tabeli, dobra forma wyjazdowa. Przede wszystkim forma na wysokim poziomie u napastnika Novgorodu Suleymanova napawa optymizmem. Novgorod dawno nie wygrał z Neftekhimikiem, dzisiaj jest do tego idealna okazja, bo gospodarze mają ewidentny spadek formy i wypadałoby to wykorzystać i zwiększyć przewagę nad Torpedo przy ewentualnej ich wpadce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Tambow-Kazań BTS obie strzelą tak @2.6 etoto
Kazań, klub ktory niegdys osiagal sukcesy nie tylko w lidze, ale i na arenie miedzynarodowej, przeciez pamietamy swego czasu ich wystepy w LM, stal sie zespolem ze srodka tabeli, nawet gorzej. O ile okres wrzesniowo-pazdziernikowo byl dla nich w miare udany, to w grudniu przegrywaja regularnie te spotkania. Tambow jako zespol jest jeszcze gorzej klasyfikowany. Oni sie bija o utrzymanie. Pamietajmy, że jednak tutaj Kazań jest dosc duzym faworytem na papierze, ale wydaje mi sie z uwagi na problemy obronne Kazania, gospodarze moga trafic do siatki. O Kazań się nie martwię, bo powinni sobie poradzić z goścmi natomiast z uwagi skłonności obu drużyn do wielu pomyłek w defensywie, ryzykuje z btsem.
 
Ostatnia edycja:
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Odkupuje temat i podsyłam ciekawy bet

ROSJA GODZ 12:00

Arsenał Tuła - Lokomotiv Moskwa
Arsenał Tuła win @3.25
1x @1.68

STS 1j

Mega ciekawa para z mojego zeszytu. Na 5 wspólnych sezonów gry w aż 4 wymiana pkt 3za3. Ostatnie 7 meczy to zwycięstwo gospodarzy. Dodaje w załączniku screen jak to mega wygląda. Podpórka do ako a czysty win można próbować singiel
 

Załączniki

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Premier Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa vs Spartak Moskwa
Typ: Rzut karny + czerwona kartka (czerwona kartka pokazana zawodnikowi na ławce rezerwowych również jest wliczana)
Kurs: 6.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Coraz mniej KHL, dlatego też częściej będę skupiał się na ligach wschodnich jak Białoruś, czy Rosja, które lubię śledzić i oglądać. Dzisiaj przed nami derby Moskwy. Dynamo vs Spartak to pojedynek, który nie tylko budzi spore zainteresowanie w hokeju na lodzie, ale także i w piłce nożnej. Mamy tam swojego rodzynka, który stał się liderem gospodarzy. Mowa oczywiście o Sebastianie Szymańskim, który u byłego szkoleniowca FSV Mainz Sandro Szwarza gra pierwsze skrzypce. Wykonuje większość stałych fragmentów gry i jest chwalony w tamtejszych mediach. Mój typ nie będzie jednak bezpośrednio związany z Polakiem. W tę sobotę spróbuje ryzykownego singla, który składa się z dwóch części: podyktowany rzut karny i czerwona kartka. W Rosji wiele jest dyktowanych jedenastek, a i często kartki sypią się jak z rękawa. Spodziewam się wielu derbowych emocji, niekoniecznie tych pozytywnych. Liczę na podobne starcie, które odbyło się trzy tygodnie temu, gdzie właśnie Dynamo ze Spartakiem rywalizowali w krajowym pucharze i tam oglądaliśmy rzut karny oraz czerwoną kartkę. Potrzebne będzie szczęście, ale jestem zdania, że po takim kursie warto spróbować, szczególnie gdy są to derby Moskwy, które wielokrotnie były gorące w przeszłości.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 15:00, 17:00
Spotkanie: UFA - Lokomotiv Moskwa, Spartak Moskwa - Ural
Typ: Fc Spartak Moskwa i Fc Lokomotiv Moskwa wygrają swoje spotkania - TAK
Kurs: 3.70
Bukmacher: totalbet
Analiza:

Fc Spartak Moskwa i Fc Lokomotiv Moskwa wygrają swoje spotkania - 3.70

Na dzisiaj fajną opcją wydaje mi się zakład, że dwie moskiewskie drużyny wygrają swoje spotkania w lidze.

UFA - Lokomotiv Moskwa

Zaczynając od Lokomotivu - w tym momencie każdy mecz jest dla nich bardzo ważny, od października do końca roku grali fatalnie, tracili mnóstwo punktów ze słabymi drużynami pokroju Khimek, Soczi czy Rotoru. Okej, nie są to może drużyny, które są totalnymi outsiderami, ale jednak wydaje mi się, że Lokomotiv jest o conajmniej klasę lepszy. Kryzys ten jednak nie spowodował zwolnienia trenera, a po przerwie zimowej gra Lokomotivu wygląda o wiele lepiej. 4 zwycięstwa, 3 w lidze (w tym derby z CSKA) oraz awans do 1/4 finału Pucharu Rosji. Patrząc na tabele - zajmują 4 miejsce, w czołówce jest ogromny ścisk i Krasnodar, który jest na 9 miejscu traci do nich tylko 3 punkty. Do miejsca, które zapewnia grę w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów tracą tylko 4 punkty, wydaje mi się, że Lokomotiv to drużyna, która będzie ogromnie niezadowolona, jeżeli nie zagra w Lidze Mistrzów, dlatego spodziewam się walki w każdym meczu, a ich obecna forma wskazuje na to, że łatwo walki nie odpuszczą i będą próbowali gonić.

Co do Ufa - miejsce 15 w tabeli, baaardzo małe szanse na utrzymanie się - w najlepszy wypadku zagrają w barażu, do bezpiecznego miejsca tracą aż 12 punktów. Ich forma jednak pozostawia wiele do życzenia, po wznowieniu rozgrywek jeden punkt w trzech meczach (remis z Uralem, porażka z Rubinem i Khimkami), natomiast awansowali do ćwierćfinału Pucharu Rosji pokonując wyżej wspomniany Ural 3-0. Mimo tego ja nie potrafię sobie wyobrazić innego wyniku niż wygranej gości - są w zdecydowanie lepszej formie, zdecydowanie większa jakość po stronie drużyny z Moskwy.

Warto też odnotować, że Ufa u siebie gra tragicznie - jedno zwycięstwo, trzy remisy i aż sześć porażek w tym sezonie.

Co do absencji - w Lokomotivie za kartki pauzuje prawy obrońca Rybchinksiy, inni zawodnicy są wyłączeni z gry przez dłuższy czas.

Spartak Moskwa - Ural

Tutaj także wydaje mi się, że wygra drużyna z Moskwy. Argumenty są praktycznie takie same jak w przypadku Lokomotivu. Po wznowieniu rozgrywek lekki falstart - dwie porażki, jedna w pucharze i druga w lidze, odpowiednio z Dynamo i z Rubinem. Natomiast po tych dwóch porażkach przyszedł fantastyczny mez z Krasnodarem, który Spartak wygrał aż 6-1. Tydzień później w derbach ograli Dynamo na ich stadionie. W przypadku Spartaka tutaj głównie walczą o Lige Mistrzów, obecnie są na drugim miejscu - jeden punkt przewagi nad CSKA oraz jeden mecz mniej. O mistrza co prawda będzie ciężko, ale jak wygrają z Uralem to strata do pierwszego Zenita będzie wynosić tylko cztery punkty. Czyli jest o co walczyć w tym meczu.

Co do Uralu - tak naprawdę o nic już nie grają. Utrzymanie się jest raczej pewne, co prawda dzieli ich tylko jedno miejsce od miejsca barażowego, ale za to mają osiem punktów przewagi. Co prawda potrafię sobie wyobrazić, że ze Spartakiem zremisują, bo zdarza im się to dosyć często w tym sezonie (11 remisów), jednak po takim kursie warto spróbować i liczyć na wygranie obu moskiewskich drużyn.

Warto też odnotować, że Ural na wyjazdach spisuje się dosyć słabo - zaledwie jedna wygrana, sześć remisów i cztery porażki. Nie potrafili wygrać nawet z fatalnym Tambowem.

0-1 dla Loko
5-1 dla Spartaka

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Premier Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zenit St. Petersburg vs Khimki
Typ: BTTS
Kurs: 2.10 ❌
Bukmacher: Totolotek
Analiza:


Piękny kurs na BTTS mamy w Rosji, z którego zamierzam skorzystać. Przede wszystkim dziwi mnie, że beniaminek jest tak niedoszacowany w rywalizacji z wielokrotnym mistrzem kraju. Okej, Khmiki nie są na poziomie klubu z Petersburga, ale prezentują ostatnio równa formę. W lidze są niepokonani od 10 spotkań z rzędu, a ich ostatni pogromca to... Zenit. Ciekawe czy historia zatoczy koło, ale przyjezdni grają ostatnio jak z nut i nawet ich trener z Tadżykistanu Igor Cherevchenko otrzymał nominację na najlepszego menadżera lutego w lidze. Gospodarze nie mogą zaliczyć na razie roku 2021 do udanego. Początek był tragiczny i odpadnięcie w krajowym pucharze z Arsienałem Tułą to potwierdza. Potem przyszedł remis i porażka, ale dwa zwycięstwa w tym jedno bardzo ważne w Moskwie z miejscowym CSKA nieco odbudowało morale mistrza. Nie mniej jednak są problemy w obronie, które beniaminek postara się wykorzystać. Skuteczny duet napastników Ilia Kukharchuk oraz Reziuan Mirzov już się o to postara.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj Puchar Rosji i myślę, że warto zaatakować kartki:

Krylja Sowietow Samara vs Dynamo Moskwa: powyżej 5.5 żółtych kartek @1.85 ✅
Arsienał Tuła vs CSKA Moskwa: powyżej 5.5 żółtych kartek @1.80 ✅
AKO @3.33 Superbet ✅


Nie będę się tutaj bardzo rozpisywał, ale uważam, że ekipy z Moskwy nie będą miały wcale łatwo z pokonaniem teoretycznie słabszych rywali. Krylja Sowietow dominuje na zapleczu rosyjskiej ekstraklasy i za chwilę zapewne wróci do Premier Ligi, Arsienał wyeliminował Zenit St. Petersburg w poprzedniej rundzie. Sędziowie Lyubimov oraz Vilkov to bardzo overowi arbitrzy i jak pokazały wczorajsze ćwierćfinały padało sporo kartoników. Tutaj nikt nie kalkuluje, jeden mecz i można odpaść lub osiągnąć życiowy sukces, szczególnie tyczy się to gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dodatkowo w Superbet jest ciekawy zakład na mecz:

Arsienał Tuła vs CSKA Moskwa:
Rzut karny + czerwona kartka-TAK @7.60 ❌ czerwo było, brak karnego niestety


Szczególnie gospodarze to zespół, który łapie wiele kartoników, w tym i czerwonych, a także prokuruje wiele 11. CSKA Moskwa sporo ich otrzymuje ze względu na szybkich napastników. Ostatni ich bezpośredni mecz pokazał, że ten rodzaj zakładu jest możliwy w Tule. Singiel ciekawy i kurs także interesujący.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dodatkowo w Superbet jest ciekawy zakład na mecz:

Arsienał Tuła vs CSKA Moskwa:
Rzut karny + czerwona kartka-TAK @7.60


Szczególnie gospodarze to zespół, który łapie wiele kartoników, w tym i czerwonych, a także prokuruje wiele 11. CSKA Moskwa sporo ich otrzymuje ze względu na szybkich napastników. Ostatni ich bezpośredni mecz pokazał, że ten rodzaj zakładu jest możliwy w Tule. Singiel ciekawy i kurs także interesujący.
kolego, nie singiel a dubel i nie wiem czy kurs jest ciekawy, bo w dublu te zdarzenia daja 9,52... tzn. tyle powinni dawac jakby fair laczyli te zdarzenia, wiec robia cie w uja ucinajac kurs o 20 procent.... wiem, ze nie mozna laczyc zdarzen, ale po polaczeniu wychodzi 9,52 w superbet a jak superbet polaczy to wychodzi 7.6...
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
kolego, nie singiel a dubel i nie wiem czy kurs jest ciekawy, bo w dublu te zdarzenia daja 9,52... tzn. tyle powinni dawac jakby fair laczyli te zdarzenia, wiec robia cie w uja ucinajac kurs o 20 procent.... wiem, ze nie mozna laczyc zdarzen, ale po polaczeniu wychodzi 9,52 w superbet a jak superbet polaczy to wychodzi 7.6...
Jeżeli dwa zdarzenia połączone są w jedno i mamy jeden kurs to jest to singiel :) obserwuje ligę rosyjską od kilku dobrych lat i czerwona kartka połączona z podyktowanym rzutem karnym bardzo często zdarza się w tych rejonach. @7.60 to dla mnie i tak atrakcyjny kurs, jeżeli znajdziesz buka, gdzie osobno możemy połączyć rzut karny z czerwoną kartką w AKO to chętnie skorzystam, pozdrawiam
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Premier Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa vs Spartak Moskwa
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 3.40 ✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Kolejne derby Moskwy przed nami w tym sezonie i tym razem zmierzą się Lokomotiv oraz Spartak. Obie ekipy mogą być z siebie zadowolone po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej, ponieważ notują długą serię zwycięstw. Szczególnie u gospodarzy jest ona okazała, bo nie stracili jeszcze punktów w tym sezonie. Nagle otwiera się furtka walki o mistrzostwo i zepchnięcie Zenitu St. Petersburg z tronu. Ja tutaj celuję w czerwoną kartkę. Jestem zdania, że ujrzymy wiele nerwów na stadionie Lokomotivu. Mamy końcówkę kampanii i każdy punkt jest na wagę złota. Jeżeli jedna z ekip przegra to może pożegnać się z marzeniami i pozostanie jedynie walka o Ligę Mistrzów. Arbiter Kirill Levnikov chętnie sięga do kieszonki i liczę, że szybko rozpocznie kartkowanie, aby jednego z piłkarzy wyrzucić z boiska po drugiej żółtym kartoniku. Waga spotkania, derby i arbiter pozwalają mi myślę, że czerwień jest bardzo możliwa w tej rywalizacji, po dobrym jak na Rosję kursie.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Puchar Rosji
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa vs CSKA Moskwa
Typ: Lokomotiv Moskwa wygra mecz
Kurs: 2.75✅
Bukmacher: STS
Analiza:

Muszę przyznać, że nieco zdziwiły mnie kursy wystawione w tym półfinale rosyjskiego pucharu. Faworytem według bukmacherów jest CSKA, które wystąpi na stadionie rywala. Warto przypomnieć fakt, że gości objął ostatnio znany piłkarz Bundesligi, ale mało doświadczony trener Ivica Olic, który zbiera dopiero swoje pierwsze szlify w nowej roli. Trzeba przyznać, że oglądając ostatnio Wojskowych w rywalizacjach z Sochi, czy też z Arsienałem Tuła widoczne było wiele chaosu z ich strony. Nie jest to poukłada drużyna, co innego Lokomotiv, który po zwycięstwie nad Rostovem zanotował dziewiątą wygraną z rzędu we wszystkich rozgrywkach w roku 2021. Ekipa Grzegorza Krychowiaka prezentuje się świetnie i uważam, że to oni powinni być faworytami w tym półfinale. Jasne są to derby i dodatkowo puchar, ale wiele wskazuje na gospodarzy, a kurs warto wykorzystać na singla. Poza tym CSKA ostatnio leży Loko i mam nadzieję, że to się w tę środę nie zmieni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Arsienał Tuła - Spartak Moskwa

3 maj święto państwowe a my sięgamy wzrokiem na wschód do naszych braci Rosjan. O 15:30 zacznie się mecz gdzie spodziewam się mocnej spiny z obu stron. Arsienał Tuła gra ze Spartakiem. Moskwa. Obie drużyny lubiące kartkować, obie potrzebujące dobrego wyniku. Gospodarze w dolnej strefie barażowej i są pełne gacie bo jest realne zagrożenie spadku bezpośredniego. W perspektywie mecze z Kazaniem i Ufą, które też będą na musiku. Tryb mobilizacji powinien być tu włączony. Spartak jest na miejscu premiującym do Conference League, ale wciąż z szansą na 2 miejsce i eliminacje Ligi Mistrzów. W meczach Arsenal Tula u siebie już padały czerwone kartki - z Volgogradem, Rostowem, Khimki, z Ufą. Spartak na wyjazdach i czerwona kartka to mecze z Kazaniem, Krasnodarem, Dynamem Moskwa, Lokomotiwem Moskwa. W jesiennym meczu w Moskwie Tula zarobila czerwoną kartkę. Mecz posędziuje 36 letni Sergey Ivanov. Typ rzuca mocno kartkami i nie zgadniecie ? Pokazał już czerwone kartki w tym sezonie - w dwóch meczach Lokomotiwu Moskwa. Sędziował w tym sezonie 3 razy Spartakowi gdzie szastał żółtymi jak opętany i Arsenalowi Tuja z Krasnodarem,gdzie było 7 kartek. W grudniu 2019 roku sędziował mecz Arsenalu Tula z Lokomotiwem Moskwa, gdzie padła czerwona kartka i to była analogiczna sytuacja do tej teraz - Tula jako drużyna z dołu grała z ekipą z czołówki.
Powinno być ciekawie.

Proponuję : CZERWONA KARTKA W MECZU @ 3,20 Fortuna
Jak ktoś się boi niech nie gra jednak ja próbuję i kto jest prawdziwym facetem i ma jaja też powinien.
Z fartem !!
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Arsienał Tuła - Spartak Moskwa

3 maj święto państwowe a my sięgamy wzrokiem na wschód do naszych braci Rosjan. O 15:30 zacznie się mecz gdzie spodziewam się mocnej spiny z obu stron. Arsienał Tuła gra ze Spartakiem. Moskwa. Obie drużyny lubiące kartkować, obie potrzebujące dobrego wyniku. Gospodarze w dolnej strefie barażowej i są pełne gacie bo jest realne zagrożenie spadku bezpośredniego. W perspektywie mecze z Kazaniem i Ufą, które też będą na musiku. Tryb mobilizacji powinien być tu włączony. Spartak jest na miejscu premiującym do Conference League, ale wciąż z szansą na 2 miejsce i eliminacje Ligi Mistrzów. W meczach Arsenal Tula u siebie już padały czerwone kartki - z Volgogradem, Rostowem, Khimki, z Ufą. Spartak na wyjazdach i czerwona kartka to mecze z Kazaniem, Krasnodarem, Dynamem Moskwa, Lokomotiwem Moskwa. W jesiennym meczu w Moskwie Tula zarobila czerwoną kartkę. Mecz posędziuje 36 letni Sergey Ivanov. Typ rzuca mocno kartkami i nie zgadniecie ? Pokazał już czerwone kartki w tym sezonie - w dwóch meczach Lokomotiwu Moskwa. Sędziował w tym sezonie 3 razy Spartakowi gdzie szastał żółtymi jak opętany i Arsenalowi Tuja z Krasnodarem,gdzie było 7 kartek. W grudniu 2019 roku sędziował mecz Arsenalu Tula z Lokomotiwem Moskwa, gdzie padła czerwona kartka i to była analogiczna sytuacja do tej teraz - Tula jako drużyna z dołu grała z ekipą z czołówki.
Powinno być ciekawie.

Proponuję : CZERWONA KARTKA W MECZU @ 3,20 Fortuna
Jak ktoś się boi niech nie gra jednak ja próbuję i kto jest prawdziwym facetem i ma jaja też powinien.
Z fartem !!
Powodzonka, akurat Ivanov to jeden z najbardziej underowych sędziów w Rosji, co pokazuje statystyka czerwonych kartek w tej kampanii, bo tylko dwa w Premier Lidze, gdzie inni arbitrzy mają po 5-6, ale dla obu ekip stawka bardzo wysoka, więc szanse są :D

Ja zaatakuje nieco inaczej, patrząc na to, że po dotkliwej porażce Lokomotivu z Zenitem wczoraj Spartak ma spore szanse na wicemistrzostwo:

Arsienał Tuła vs Spartak Moskwa: Spartak Moskwa powyżej 6.5 rzutów rożnych @2.55 ETOTO ✅

Arsienał w Rostowie bardzo się wykartkował. Nie zagrają podstawowi defensorzy Gija Grigalava, Taras Burlak i defensywny pomocnik Danił Khlusevich. Będzie panował choas w strefie obronnej, co postarają się wykorzystać stołeczni. Niestety podopieczni Domenico Tedesco również mają swoje problemy,. Chodzi o skuteczność i przez to wykonują sporą ilość rzutów rożnych. Wiele zamieszania swoimi rajdami robi Victor Moses, który sam nabija co spotkanie 2-3 kornery dla swojej ekipy. Jakiego scenariusza spodziewam się w Tule? Kontroli nad meczem przez gości i skupienie na defensywie przez gospodarzy. 7 takich stałych fragmentów gry jest bardzo realne dla Spartaka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Soczi - R. Volgograd
Typ: Soczi
@1.50 ETOTO

Soczi obecnie plasuje się na piątej pozycji, lecz tracą zaledwie 4 pkt do drugiego Sp. Moskwa. Już czwarta lokata w lidze daje awans do Europa Conference League w przyszłym sezonie a drugie miejsce daje możliwość gry w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, więc jest o co grać. Soczi notuje obecnie bilans 3 zwycięstw z rzędu: 2:1 z CSKA Moskwa, 2:3 z Ufa oraz ostatnio 1:3 z Krasnodarem. W meczach domowych Soczi posiada bilans 9-4-1 oraz bramki 29:11. R.Volgograd z kolei plasuje się dopiero na 14-stej pozycji i walczy o możliwość gry w barażach o utrzymanie w lidze. Bo do miejsca dającego utrzymanie traci już 10 pkt. Na wyjazdach legitymują się bilansem 2-4-7 oraz bramkami 8:26. Pierwszy bezpośredni mecz w obecnym sezonie zakończył się zwycięstwem Soczi 1:2. Teraz również spodziewam się zwycięstwa Soczi i to być może nawet w dużo większych rozmiarach niż tylko jedną bramką
 
Do góry Bottom