>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / SHL / MHL 2016/2017

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Transmituje jakaś płatna telewizja internetowa coś jak w pl gold vod czy yoy.tv itp mecze khl?
Bo te streamy z 1xbet sa trochę słabej jakości...
Znalazłem na Laola1.tv dużo lepsza jakosc niz na 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Ice Hockey / Russia (KHL) / Kick off: 09 Sep 2016, 18:30
CSKA - SKA St.Petersburg TYP 1 1.90 Bet365 2-1✅


Dwie najlepsze drużyny KHL spotkają się dzisiaj na lodowisku w Moskwie ! CSKA w świetnej formie bilans 6-1 w tak trudnej lidze musi robić wrażenie a ta jedna porażka jest z pierwszego meczu czyli obecnie seria 6 zwycięstw! przerwać ich serię bedzie chciał zespół SKA który w tym sezonie jeszcze nie przegrał w regulaminowym czasie!! 4 wygrane i 2 porażki po dogrywce dają drużynie z St.Petersburga 2 miejsce w lidze .Dzisiaj w obu drużynach małe przemeblowania w składach spowodowane zbliżającym się Pucharem Świata, jak wiem wczoraj drużyny występujące w tym turnieju rozgrywały już mecze towarzyskie większe osłabienia z tego powodu po stronie gości !!
SKA osłabione w dniu dzisiejszym brakiem Datsyuk, Shipachov, Dadonov oraz pierwszego bramkarza Koskinena który reprezentuje barwy Finlandii . Jeżeli dodamy do tego brak trenera i jego asystentów którzy również wyjechali na zgrupowanie a zastępował ich będzie trener SKA -Neva z ligi VHL wydaję się że murowanym faworytem są zawodnicy CSKA którzy wystąpią dzisiaj tylko bez Ivana Telegina!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

marcinez79

Użytkownik
Ja jednak zagram co w stronę SKA. Uważam, że kursy mimo tych braków w kadrze, są zaniżone na St Petersburg. Pierwszy typ to typ na ilość bramek w meczu, dobrze wygląda typ over 4,5 gola i to gram, a dlaczego:
SKA na 6 spotkań 5 razy przekroczyło tą linię. CSKA troszkę gorzej na 7 spotkań 4krotnie. Ze stawką nie szaleje bo w takich meczach potrafi być underowo, więc stawka 3/10.
Drugi typ to 2 DNB na St Petersburg, stawka 2\10, mimo wspomnianych osłabień kadra wygląda imponująco:

Goalkeepers: Igor Shestyorkin, Evgeny Ivannikov, Sergei Korobov.
Defensemen: Anton Belov, Vyacheslav Voynov, Andrei Zubarev, Roman Rukavishnikov, Yegor Rykov, Maxim Chudinov, Dinar Khafizullin, Dmitry Yudin, Yegor Yakovlev.
Forwards: Alexander Barabanov, Nikita Gusev, Alexander Dergachyov, Ilya Kablukov, Evgeny Ketov, Ilya Kovalchuk, Jarno Koskiranta, Steve Moses, Sergei Plotnikov, Nikolai Prokhorkin, Viktor Tikhonov, Nikita Tochitsky, Alexander Khokhlachyov, Sergei Shirokov.

Więc reasumując widzę value w grze na gości, ale odradzam mocnego stawkowania.
CSKA Moskwa - SKA St. Petersburg 2DNB 2,70 unibet ⛔
CSKA Moskwa - SKA St. Petersburg over 4,5 g 60&#39; 1,80 unibet ⛔
 
S 38

sonce64

Użytkownik
Na dziś CSKA @1.32 (na pinnacle @1.361). Gospodarze są w gazie, oprócz pierwszego meczu, wszystkie pozostałe wygrane w regulaminowym czasie. Na własnej tafli, mając o co najmniej jedną półkę lepszy skład, powinni dać bezproblemowo radę słabemu Cherepovets. Goście same porażki (w regulaminowym lub po dogrywkach) z wyjątkiem jak dla mnie lekko niespodziewanej wygranej u siebie z Magnitogorsk po rzutach karnych (kurs na gości był wtedy @1.9).
Dla chętnych handi -1.5 wygląda również nie najgorzej po kursie @1.65 (w pinnacle 1.699) oraz over 4.5 w bet365 kurs @1.68 (przy wyniku 2:2 w reg. czasie wchodzi), a w pinnacle @2.08 (przy wyniku 2:2 w reg. czasie nie wchodzi).
Dodatkowo Avangard Omsk @1.62, ale nie za grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 38

sonce64

Użytkownik
Na jutro z KHL tak prawdę mówiąc ciężko coś wybrać. Za niewielkie stawki można spróbować Nizhny Novgorod @1.7 oraz Sochi @1.57 (faworyci grający u siebie, lepsze składy, ale niestety kursy nie za wysokie w porównaniu do ryzyka). Lada Togliatti @2.35 i pewnie spadnie też jest do pogrania, w H2H trzy ostatnie spotkanie między tymi drużynami skończyły się w reg. czasie zwycięstwem gospodarzy i gospodarze jakoś bardziej mnie przekonują w jutrzejszym starciu.
Wybrałem na jutro spotkanie w Kazaniu. Osobiście gram dość grubo na AK Bars Kazań @2.55 (kurs może jeszcze wzrosnąć), jednak nie polecam zbyt ochoczo powielać mojej decyzji w której w dużej mierze kieruję się przeczuciem i sympatią. Ten mecz to tak naprawdę (zresztą jak wskazują kursy) to taki rzut monetą. W tym sezonie gospodarze potrafili przegrać u siebie z Zagrzebiem 1:3, by za 4 dni po świetnym widowisku zremisować na wyjeździe z ekipą St. Petersburg 5:5 i wygrać po serii rzutów karnych, rozprawili się u siebie z Dynamo Moskwa 4:1. Oczywiście goście jak do tej pory radzą sobie co najmniej przyzwoicie, jak do tej pory jedna porażka na wyjeździe z Dynamo, jednak mam nadzieję, że jutro ich bilans zostanie trochę popsuty (należy wziąć też pod uwagę, że prawdopodobny jest remis i pierwsza porażka gości po dogrywce). Podsumowując, bez większej analizy, wierzę w ekipe z Kazania i stawiam na nich, jednak nikogo nie zachęcam do grubszego grania - niskie/średnie stawki (chyba, że ktoś chce ewentualnie przegrać ze mną).
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Sochi - Kunlun
Typy:
- Kunlun @4.80 Unibet 3/10 ⛔
- Kunlun +2,5 bramki @1.30 Oddsring 7/10 ✅
- Kunlun -1,5 bramki @7.05 Betsson 1/10 ⛔
- X2 @2.40 bet365 5/10 ⛔
Każdy doskonale wie że Chińczycy maja pieniądze i dzięki temu są w KHL, a i skład zbudowali całkiem przyzwoity. Na trzy mecze 2 wygrali ostatnio w Nowogrodzie pokazali ze umieją grać w przewadze. W sparingach też jako tako to wyglądało. Sochi natomiast wygrana z Rygą i Helsinkami,ale w Zagrzebiu, Bratysławie dostali w Nowogrodzie też. Teraz daleka podróż do Władywostoku i dwie wygrane, ale tak naprawdę wszystko tam się opiera na jednym zawodniku Andre Petersson, teraz dwa dni na podroż powrotną regenerację i mecz? Troszkę mało. Kunlun ma skład i dzisiaj tam może namieszać, zresztą po ruchach kursów widać że sporo ludzi stawia na Chińczyków.
 
B 47

bociek6

Użytkownik
Torpedo N. Novgorod - Admiral Vladivostok
Typ: over 5,5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4/10
Po rezultatach meczowych Torpedo u siebie i Amrial na wyjeździe widać, że Admiral traci średnio 4 bramki na mecz. Torpedo strzela min. 3 bramki na mecz.
Torpedo u siebie:
2-0 z Dinamo Riga,
3-1 Jokerit Helsinki,
3-1 HC Sochi,
3-1 HC Red Star Kunlun.
Admiral na wyjeździe:
1-3 z Amur Khabarovsk,
3-6 HC Red Star Kunlun,
5-6 HC Sochi
2-1 Spartak Moscow
Dlatego myślę, że łącznie 6 bramek powinno paść w tym spotkaniu.
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Dyscyplina: Ice Hockey / Russia (KHL)
Godzina: 18:30
Spotkanie: SKA St.Petersburg - Severstal Cherepovec
Typ: 1 -1.50(ah)
Kurs: 1.64
Bukmacher: Unibet✅


Gospodarze nadal bez Datsyuka,Shipachyova,Dadanova oraz Koskinena którzy przygotowują się do Pucharu Świata co zmienia faktu że to oni dzisiaj będą faworytem w spotkaniu z Cherpovec ! Drużyna gości z fatalną serią 6 porażek w sumie w tym sezonie KHL tylko jedna wygrana po dogrywce w 8 rozegranych meczach !! Gospodarze swoje ostatnie spotkanie rozegrali już bez 4 reprezentantów na lodowisku w Moskwie z liderem CSKA przegrywając 2-1 , oglądałem to spotkanie SKA do ostatnich sekund walczyło o wyrównanie i na lodzie w ogóle nie było widać braków kadrowych nawet w statystyce strzałów lepsi byli goście z St.Petersburga 25-21 . SKA spadło ostatnio na 7 miejsce w konferencji zachodniej i dzisiaj doskonała okazja do podreperowania dorobku punktowego przeciwko słabemu rywalowi który wciąż szuka dopiero drugiego zwycięstwa !!
 
S 38

sonce64

Użytkownik
No trudno, AK Bars Kazań jednak nie dał rady ekipie z Jarosławia. Na jutro próbuję (póki co lekkimi stawkami w związku z Pucharem Świata i ubytkami kadrowymi w ekipach faworytów): St. Petersbourg @1.85, Jokerit @2.05, Omsk @2.3 oraz Novokuznetsk +2,5 @1,37 (tu nieco mocniej, może do dubla - fakt ekipa do bicia, ale z Łotyszami jakiegoś pogromu się nie spodziewam, może będą przegrywać 1 bramką i dostaną drugą do pustej bramki). Kursy na faworytów dosyć spore, więc można próbować. Powodzenia :]
 
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Spotkanie khl hokej dynamo minsk-avangard omsk
Typ-omsk
Kurs2.20
Bukmacher - unibet

Na dzis wybrałem spotkanie w Mińsku gdzie miejscowe dynamo będzie podejmowac drużynę z omska.szadzę ze drużyna rosyjska wygra po ciężkim boju ten mecz w regulaminowym czasie.dobra forma dynama dzis będzie przerwana moim zdaniem.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
NOVOKUZNIETSK - MAGNITOGORSK
SOBOTA GODZINA 12:00 !
Na dzis mozna pograc grubo Magnitogorsk z Novokuznieckiem . Magnika ostatnio w suuper ekstra gazie . Na ostatnie 10 spotkan 9 zwyciestw ! Warto tez dodac ze stracili tylko 2 bramki w ostatnich 4 spotkaniach co jest swietnym wynikiem a grali nie z byle kim . Natomiast Novokuznieck tak naprawde to gra sezon niczym ekipa sparingowa w slowackiej ekstraklasie (mam na mysli ekipe Słowacja u20) Tylko 2 zwyciestwa i 14 porazek ... nic dodac nic ujac . Z takim skladem o zwyciestwa bedzie im bardzo trudno tymbardziej z taka ekipa jak Magnitogorsk czyli obranca Gagarina i jednym z trzech kandydatow do mistrzostwa obok SKA i CSKA . Ich opiera sie juz od kilku lat na super duecie Mozyakin - Jan Kovar . Wspiera go nasz nie nasz Wojtek Wolski , Lee , Zaripov czy super as Timkin , Osala , Kazionov czy wiele innych dobrych graczy . Jak dla mnie Magnika zgwalci najslabsza ekipe ligi mininum 3 bramkami na lajcie .
Jak dla mnie to ;
MAGNITOGORS WIN 60&#39; - 1,37 stawka 10/10
MAGNITOGORSK handicap -1,5 kurs 1,65 sportingbet 8/10
MAGNITOGORSK handicap -2,5 kurs 2,25 sportingbet 6/10
Dodatkowo mozna na strzelca gola Mozyakina ( najlepiej punktujacy w KHL 11 goli i 10 asyst )lub na punkty w meczu go lub Jana Kovara.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
NOVOKUZNIETSK - MAGNITOGORSK
SOBOTA GODZINA 12:00 !
Na dzis mozna pograc grubo Magnitogorsk z Novokuznieckiem . Magnika ostatnio w suuper ekstra gazie . Na ostatnie 10 spotkan 9 zwyciestw ! Warto tez dodac ze stracili tylko 2 bramki w ostatnich 4 spotkaniach co jest swietnym wynikiem a grali nie z byle kim . Natomiast Novokuznieck tak naprawde to gra sezon niczym ekipa sparingowa w slowackiej ekstraklasie (mam na mysli ekipe Słowacja u20) Tylko 2 zwyciestwa i 14 porazek ... nic dodac nic ujac . Z takim skladem o zwyciestwa bedzie im bardzo trudno tymbardziej z taka ekipa jak Magnitogorsk czyli obranca Gagarina i jednym z trzech kandydatow do mistrzostwa obok SKA i CSKA . Ich opiera sie juz od kilku lat na super duecie Mozyakin - Jan Kovar . Wspiera go nasz nie nasz Wojtek Wolski , Lee , Zaripov czy super as Timkin , Osala , Kazionov czy wiele innych dobrych graczy . Jak dla mnie Magnika zgwalci najslabsza ekipe ligi mininum 3 bramkami na lajcie .
Jak dla mnie to ;
MAGNITOGORS WIN 60&#39; - 1,37 stawka 10/10 bet365
MAGNITOGORSK handicap -1,5 kurs 1,65 sportingbet 8/10
MAGNITOGORSK handicap -2,5 kurs 2,25 sportingbet 6/10
Dodatkowo mozna na strzelca gola Mozyakina ( najlepiej punktujacy w KHL 11 goli i 10 asyst )lub na punkty w meczu go lub Jana Kovara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alpha 758

alpha

Użytkownik
W tym meczu padnie sporo bramek także ja zamiast handicapu pobieram overy. Ofensywne spotkanie się szykuje, bo Nowokuźnieck przeciwko takiemu teamowi jak Magnitka nie może się tylko bronić. Ostatnio im skórę przed wyższymi wtopami uratował Biryukov, dziś w bramce Kareyev, więc dużo zależy od tego jak wejdzie w mecz, bo z nim to jest różnie.
Gospodarze są tutaj w stanie 1-2 bramki strzelić, resztę ogarną goście.
Over 5.5 2.10
over 6.5 2.70 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Hokej na lodzie Rosja KHL
03.10.2016 18:30
Dinamo Riga - Dynamo Moskwa
Typ: 2
Kurs: 1,95
bet365
Rosyjska liga hokeja na lodzie KHL i kolejna seria spotkań. Pojedynek czerwonej latarni ekipy Dynamo Ryga z zespołem znajdującym się w czubie ligowej stawki Dynamem z Moskwy. Gospodarze nie radzą sobie w tym sezonie zdobywając jak na razie zaledwie 6 punktów zdobytych po dwóch zwycięstwach. Na własnej tafli zdołali wygrać tylko raz 5:1 z Novokuznetskiem. Goście ze stolicy to silna drużyna, mierząca w tym sezonie bardzo wysoko. Po udanym początku sezonu, w których odnieśli pięć kolejnych spotkań pojawiły się trzy porażki, a ostatnio nie potrafią ustabilizować formy przez co zwycięstwa często przeplatają porażkami. Na wyjazdach prezentują się bardzo dobrze przez co są trzecią najlepszą ekipą na obcych lodowiskach. Co prawda ostatnie trzy mecze tych zespołów rozgrywane na Łotwie kończyły się zwycięstwami zespołu z Rygi to ja mimo wszystko skłaniam się do gry na team Dynama Moskwa, który jest po prostu silniejszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Hokej na lodzie Rosja KHL
03.10.2016 18:30
Dinamo Riga - Dynamo Moskwa
Typ: 2
Kurs: 1,95
bet365
Rosyjska liga hokeja na lodzie KHL i kolejna seria spotkań. Pojedynek czerwonej latarni ekipy Dynamo Ryga z zespołem znajdującym się w czubie ligowej stawki Dynamem z Moskwy. Gospodarze nie radzą sobie w tym sezonie zdobywając jak na razie zaledwie 6 punktów zdobytych po dwóch zwycięstwach. Na własnej tafli zdołali wygrać tylko raz 5:1 z Novokuznetskiem. Goście ze stolicy to silna drużyna, mierząca w tym sezonie bardzo wysoko. Po udanym początku sezonu, w których odnieśli pięć kolejnych spotkań pojawiły się trzy porażki, a ostatnio nie potrafią ustabilizować formy przez co zwycięstwa często przeplatają porażkami. Na wyjazdach prezentują się bardzo dobrze przez co są trzecią najlepszą ekipą na obcych lodowiskach. Co prawda ostatnie trzy mecze tych zespołów rozgrywane na Łotwie kończyły się zwycięstwami zespołu z Rygi to ja mimo wszystko skłaniam się do gry na team Dynama Moskwa, który jest po prostu silniejszy.
✅ 2:4
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Hokej na lodzie Rosja KHL
05.10.2016 16:00
Avtomobilist - Lada Togliatti
Typ: 1
Kurs: 1,80
:bet365:
Rosja KHL. Ekatirenburg i ich dzisiejszy przeciwnik zespół Lady to sąsiedzi w ligowej tabeli z takim samym dorobkiem punktowym. Gospodarze przeżywają gorsze chwile w tym sezonie, bowiem notują passę 5 kolejnym meczów bez zwycięstwa. Goście z kolei na wyjazdach grają bardzo słabo, dość powiedzieć, że potrafili wygrać zaledwie jedno spotkanie na siedem prób. Co ciekawe Ekatirenburg we własnej hali również nie prezentuje się zbyt dobrze, na 9 meczów wygrał tylko jedno w regulaminowym czasie, a trzy po dogrywkach i poniósł pięć porażek i w ten sposób jest najsłabszym zespołem pod tym względem w swojej konferencji . Jednego możemy być pewni, a mianowicie tego że któraś z tych drużyn odblokuje się. Chciałbym zwrócić uwagę na ostatnie pojedynki obu ekip. Drużyna Lady bardzo leży graczom z Ekatirenburga, ostatnie pięć starć kończyło się victorią dzisiejszych gospodarzy. Myślę, że dziś będzie podobnie. Osobiście dla mnie jest to jeden z pewniejszych meczy do grania w dniu dzisiejszym i bardzo serdecznie do niego zachęcam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom