>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rosja 2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z każdym kolejnym rokiem liga Rosyjska staje się coraz lepszym towarem dla kibiców w całej Europie. Zespoły z tejże ligi świetnie radzą sobie w Europejskich pucharach co powoduje otwarcie się bogatych sponsorów na inwestowanie w futbol w tym kraju. Nadchodzący sezon 2010 zapowiada się niezwykle interesująco. Tytułu broni Rubin Kazań w którym występuje Rafał Murawski. Ostatnio &quot;Muraś&quot; w meczach LE mógł liczyc na uznanie w oczach trenera i występował od początku. Pierwszym akcentem nowego sezonu jest Superpuchar Rosji w którym zmierza się zespoły CKSA Moskwa i Rubinu Kazań.


Oba zespoły w 2010r rozgrywaly już mecze w Europejskich Pucharach. CSKA zremisowało z Sevillą w LM 1:1, a Rubin wyeliminował Hapoel Tel Awiw i w kolejnej rundize LE zmierzy się z Wolfsburgiem.
Rubin przed obecnym sezonem pozyskał przede wszystkim Fatiha Tekke z Zenitu, ale większa wydaje się strata Alejandro Domingueza który odszedł do Valencii. Czy bez niego Rubin jest w stanie wywalczyc Superpuchar a potem po raz trzeci z rzedu zdobyc Mistrzostwo Rosji ?

Z pewnością plany pokrzyżowac im będą chciały kluby z Moskwy. Najwięcej szans daje się CSKA i Spartakowi. CSKA straciło Maazu na rzecz AS Monaco, w rubryce przyszli przede wszystkim Keisude Honda. Jednak w tym zespole brakuje mi napastnika z prawdziwego zdarzenia. Coś takiego jak jeszcze kilka lat temu Vagner Love - Jo. Teraz za strzelanie bramek odpowiedzialny ma byc Necid. No i pzrede wszystkim wszyscy liczą na Dzagoeva i Krasica. Od ich dyspozycji zależy bardzo wiele.

Spartak ma kilku zawodników po stronie strat jak Pavlenko, Fathi, Quinsy Owusu Abeyie czy Bojarincew. Jednak postarano się też o transfery do klubu i tak przyszedł Brazylijczyk Ari z AZ Alkmaar czy Prudnikov ze Sparty Praga. Sam jestem ciekaw czy Spartak stac na walke o tytuł.

Duże nadzieje z walką o mistrza wiaze w zespole Zenitu St Petersburg. Na ławce trenerskiej Luciano Spaletti co może sugerowac że zespół będize grał ładnie dla oka. Zenit od czasów Advocaata gra ładnie, jednak często brakowało skuteczności w popzrednich sezonach. Teraz pod wodzą Spalettiego ma byc lepiej. W tym celu zakupiono Danko Lazovica z PSV i Kerzhakova z Dynama Moskwa. Pozbyto się mało grającego Keżmana i Tekke. Zmiany w ataku oceniam na plus. Co prawda odszedł Igor Semszow, ale myślę że jego da sie zastąpic. Jeżeli Danny wróci do zdrowia po kontuzji to Zenit może skutecznie powalczyc o tytuł wg mojej opinii.

Tuż za wymienionymi zespołami widze miejsce dla Lokomotiwu Moskwa i Dynama Moskwa. Pierwsi z duetem Odemwingie - Syczew. Drudzy już bez Kerzhakowa i ciekawe jak to na nich wpłynie. Jednak większej pustki nie ma się co spodziewac bo przyszedł Ukrainiec Andriy Woronin.
Śmiem stwierdzic że w walke o mistrzostwo nikt więcej nie zdoła się włączyc. Przed sezonem rozsypal się zespół FK Moskwa z powodów finansowych.
Polscy kibice uważniej będą śledzic losy Sibiru Nowosibirsk w barwach którego dostępu do bramki strzegł będzei Wojtek Kowalewski.

Pod tym linkiem macie dostępny cały wykaz transferów &lt;&lt;TRANSFERY&gt;&gt;
Pogrubione są transfery dokonane.

Zachęcam do dyskusji i podawania typów ;)
 
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moscow - Amkar Perm (
1:0)
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W piątkowej inauguracji rosyjskiej Premier Liga zmierzą się 5 i 13 (na 16) zespół z zeszłego sezonu. Różnica w klasie obu drużyn jest znacząca. CSKA przed każdym sezonem ustawiany jest w gronie faworytów. Poprzedni sezon był najsłabszym od 2006 roku, kiedy to ostatni raz zdobywali mistrzostwo. W pozostałych latach plasowali się na podium. Wygląda jednak na to, że i tym razem nie zdołają przeszkodzić Rubinowi w trzecim tytule z rzędu, co sugeruje przegrana 7 marca w Superpucharze Rosji. Można być za to pewnym, że CSKA przez cały sezon będzie w ścisłej czołówce i już w pierwszej kolejce nadarza się okazja na punkty. Trzeba też pamiętać, że rosyjski zespół nadal ma otwartą drogę w Lidze Mistrzów po remisie z Sevillą.
Amkar poprzednim bardzo słabym sezonem mocno rozczarował swoich fanów po 4 miejscu w 2008 roku. Tylko 5 punktów nad strefą spadkową nie pozwala optymistycznie patrzeć na nowy sezon. W przedsezonowych przygotowaniach zespół ma za sobą lutowe sparingi w Hiszpanii, gdzie pokonał Villarreal. W transferach więcej odejść, niż nowych nabytków. Wygląda na to, że w sprzyjających okolicznościach środek tabeli to jedyne, na co może liczyć Amkar.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wygląda jednak na to, że i tym razem nie zdołają przeszkodzić Rubinowi w trzecim tytule z rzędu, co sugeruje przegrana 7 marca w Superpucharze Rosji. Można być za to pewnym, że CSKA przez cały sezon będzie w ścisłej czołówce i już w pierwszej kolejce nadarza się okazja na punkty. Trzeba też pamiętać, że rosyjski zespół nadal ma otwartą drogę w Lidze Mistrzów po remisie z Sevillą.
Sam wynik niczego nie sugeruje. Bramka padla po karygodnym błędzie Akinfiejewa który poprzedził błąd podania Bierezuckiego(nie wiem juz którego:p). Podal on z kozłem do bramkarza a Akinfiejew wykopał wprost pod nogi Bucharowa i ten wpadł w pole karne i 1-0. Z pzrebiegu meczu z gry zdecydowanie więcej mieli piłkarze CKSA. Do gry wrócił już Dzagoev. Starał się jak mógł Honda z Krasicem. Ale zabrakło tego czegoś. Rubin zagrał dobrze w tyłach i po blędzie rywali wygrał mecz. Czy to oznacza już że CSKA nie liczy się w walce o tytuł? Nie ma co przekreślac ich jednym meczem.

A co do typu który proponujesz to chyba nie wziąłeś pod uwage tego że we wtorek CSKA jedzie na Sanchez Pizjuan grac rewanżowy mecz z Sevillą w ramach Champions League więc kto wie czy nie będzie jakiegoś oszczędzania najlepszych graczy bo przecież szansa awansu jest w dalszym ciagu, nawet po remisie 1:1 na Łużnikach.
A oto jak prezentuje się rozklad gier w 1 kolejce i kursy od TOBET :

Widzimy zdecydowanie dwa hity tj Rubin - Lokomotiw i Spartak - Dynamo.
Jeszcze przyjdzie czas przyjrzec się meczom nadchodzacym i sądze że coś ciekawego do typowania się znajdzie. M.in typ na wygraną Zenitu St. Petersburg wygląda całkiem całkiem.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
CSKA Moskwa - Amkar Perm



CSKA które w zeszłym sezonie kompletnie zawiodło swoich fanów zajmując 5 miejsce , W pierwszej kolejce nowego sezonu zmierzy się z Amkarem. Ostatnio CSKA rozegrało spotkanie o superpuchar Rosji z Rubinem w którym niestety ulegli 1:0 po fatalnym błędzie obrony. CSKA poczyniło 3 wzmocnienia Honda z Venlo, Dzalamidze z Baia oraz Nababkin z Moskwy. Jedynie ten pierwszy może liczyć na regularne występy. Amkar dokonał 5 wzmocnień Dedechko z Luch Vladivostok, Burmistrov z Yaroslava , Topchu z Kubana, Knezevic z Osijek oraz Popov z Rubina. Jeżeli CSKA chce dobrze wejść w nowy sezon. CSKA jeszcze nigdy nie doznało porażki z Amkarem. W zeszłym sezonie mierzyli się dwukrotnie raz padło remis 0:0 i raz wygrało CSKA 1;0 po bramce znakomitego Necida. Necid w tym sezonie może być znaczącym graczem linii ataku graczy z Moskwy ten niespełna 20-letni Czech zdołał bardzo dobrze się wypromować.
Moje propozycje :
Win CSKA @@ 1,50 Bet365 ✅
Under 2,5 @@ 1,65 Bet365 ✅
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Spotkanie: Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (czy obie drużyny strzelą gola ?)
Typ: Nie
Kurs: 1.72
Buk: Bet365
Analiza:
Obie drużyny rozpoczną dziś o godzinie 12stej rozgrywki w rosyjskiej ekstraklasie. Rubin zagra u siebie z Lokomotiwem. Spotkanie bardzo ciekawe.
Ekipa z Kazania wcześniej rozpoczęła sezon gdyż grała o Superpuchar Rosji a także w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Ja prześledziłem ich grę od lutego 2010 r. i prezentują się wyniki tak:
11/03/2010 Liga Europejska UEFA Rubin Kazan vs. VfL Wolfsburg R - 1:1
07/03/2010 Superpuchar Rubin Kazan vs. CSKA Moscow Z - 1:0
25/02/2010 Liga Europejska UEFA Hapoel Tel Aviv vs. Rubin Kazan R - 0:0
18/02/2010 Liga Europejska UEFA Rubin Kazan vs. Hapoel Tel Aviv Z - 3:0

Jak widzimy na cztery mecze Rubin wygrał 2 i 2 zremisował co jest wynikiem bardzo dobrym. Ja typuję jednak dziś iż jedna z ekip nie strzeli gola. Jak widać z wyników wyżej Rubin gra solidnie w defensywie, jedynie Wolfsburg pokonał ich bramkarza w 4 ostatnich meczach ! Sądzę iż dzisiaj defensywa będzie miała także trudne zadanie ale uważam także, że Rubin zagra dziś na 0 w tyłach.
Lokomotiw to ekipa przechodząca metamorfozę od 2 sezonów. Zaimponowali mi koncówką ubiegłego sezonu gdzie w listopadzie 2009 roku wygrali wszystkie 4 mecze:
29/11/2009 Wisznaja Liga FK Khimki vs. Lokomotiv Moscow Z - 1:3
21/11/2009 Wisznaja Liga Dinamo Moscow vs. Lokomotiv Moscow Z - 0:2
08/11/2009 Wisznaja Liga Lokomotiv Moscow vs. Amkar Perm Z - 1:0
01/11/2009 Wisznaja Liga Tom Tomsk vs. Lokomotiv Moscow Z - 1:3

Jednak dziś mecz wyjazdowy + solidna defensywa Rubina na pewno nie ułatwi im walki o punkty, uważam iż będzie to spotkanie underowe i typuję iż jedna z drużyn nie strzeli gola.
Edit//
2:0
 
R 0

rangatyper

Użytkownik
Witam, co sadzicie o meczu Zenit v Spartak ?
Moim zdaniem pewna wygrana gospodarzy, zwyciestwo w ladnym stylu z Samarą oraz powrot Danny&#39;ego ???? natomiast Spartak porazka co prawda zle nie zagrali ale watpie aby poradzili sobie na wyjezdzie z taka druzyna jaka jest aktualnie zespol z St. Petersburga.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wszystko wskazuje na korzyść Zenitu wyniki itd. jednak Spartak w ty sezonie pozyskał kilku ciekawych graczy jak Ari Brazylijski napastnik z AZ czy Marek Suchy z Pragi. Po za wspomnianymi 2 najciekawszymi nazwiskami dołaczyło jeszcze 5 innych młodych graczy jak dla mnie odpuścić trzeba spotkaniu bo nie wiadomo co goście zaprezentują to dopiero początek sezonu.
 
bojdziak 0

bojdziak

Użytkownik
Spotkanie: Saturn - Rubin Kazan
Typ: Rubin Kazan (handicap -1.0)
Kurs: 3.65
Buk: Expekt
Analiza: Rubin po odpadnieciu z pucharu Europy przegrywajac z Wolfsburgiem uszczuplil swoj kalendarz rozgrywek i pozostala w nim tylko walka o mistrzostwo kraju. W ostatnim czasie nie powodzi sie zbytnio i nie ma oszalamiajacych wygranych ale powolutku daza do celu (2-1-0) Wiec nie wyglada to zle patrzac na saturn w zeszlym sezonie okupywali dolna czesc tabeli, teraz tez zbytnio nie graja (0-2-1) i wyglada na to iz znow zadomowia sie w miejscu od 12 w dol. Ostatnie 2 mecze pomiedzy tymi druzynami wygladaja nastepujaca 5-0 i 1-5 Dla Rubina. Patrzac na terazniejsze dyspozycje faworyt jest murowany Rubin rozniesie druzyne SAturna
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Mecz pucharowy, nie wiem czy wrzucam do dobrego działu ;)
Spotkanie: Sibir - Luch Energiya (Puchar Rosji)
Typ: Luch Energiya
Kurs: 5.80
Buk: Bwin
Analiza:

Liga w Rosji dopiero ruszyła, ale puchar jest już na etapie ćwierćfinałów. Jedynym zespołem, który był przed startem rozgrywek uważany za jednego z faworyta w ćwierćfinale jest Zenit St.Petersburg i to właśnie w tym zespole upatruję przyszłego zwycięzcę. Jednak nie na Zenicie, a na zupełnie innym meczu chciałbym się skupić. Chodzi o mecz Sibiru Novosibirsk z Luch Energiyą.
Faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy, wydaje mi się, że tylko dlatego, gdyż grają w wyższej lidze. Drużyna Sibiru gra niby w ekstraklasie, ale nie sądżę, że długo zagrzeje tam miejsce. W czterech pierwszych meczach Sibir zdobył punkt, zdobywając dwie bramki. Zespół z Nowosibirska jest lepszy tylko od Krylii Sowietow.
Jeśli chodzi o drużynę Luch Energiyi to w pierwszym meczu zespół ten zremisował z Khabarovskiem na wyjeździe. Jednak aspiracje Luch Energiyi sięgają znacznie wyżej. Zespół ten chce powrócić do rosyjskiej ekstraklasy, a przy odrobinie szczęścia powalczyć także w pucharze. Czytając wypowiedzi trenerów i piłkarzy jednej, jak i drugiej drużyny wydaje mi się, że zdecydowanie bardziej na wygranej zależy graczom gości.
Liczę na to, że to goście awansują do półfinału.
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Spotkanie: Kazaň - Nalčik
Typ: Handicap (0:1)X
Kurs: 3.70
Buk: Bwin
Analiza:

Od razu chciałem zaznaczyć że typ jest dosyć ryzykowny. Liga rosyjska dopiero co się zaczęła, więc trudno jest cokolwiek napisać na temat meczu. Chciałem jednak się oprzeć o statystykę i częściową obniżkę na gospodarzy u bukmacherów, która jutro powinna się zwiększyć. Kazan, wszystkie swoje 4 mecze rozegrali bez straty gola a w dwóch ostatnich nie strzelili ani jednego. Typowo overowy team z poprzednich lat nie daje sie poznać już na początku rozgrywek. Przeciwnicy natomiast grali raczej underowo a tymczasem ostatni triumf 5:2 nad Rostovem daje wiele do myślenia. Goście- ostatnie 3 mecze to aż 9 zdobytych bramek, więc nieco rozbrykani przyjadą zmierzyć się Kazanem który dziś powinien przełamać tą okropną passę i strzelić cokolwiek. Goście w poprzednich sezonach nie mieli tragicznej obrony, dodając do tego fakt iż trener Krasnozhan powinien mieć na uwadze siłe przeciwników i ustawić solidny mur obronny przed bramką, mój typ to skromna wygrana gospodarzy jedną bramką nad Spartakiem.
 
S 0

salos94

Użytkownik
spotkanie:Rubin Kazan v Spartak Nalchik
typ: Rubin Kazan v Spartak Nalchik [Margines zwycięstwa]- Rubin Kazan przewagą 2 bramek lub więcej
kurs: 2.35
buk: Gamebookers
Analiza:
Rubin kazan Vs Spartak Nachlik z jednej strony zespol walczacy praktycznie co roku w europejskich pucharach z drugiej druzyna ktora odnotowala bardzo dobry start w lidze rosyjskiej.Rubin zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli a Spartak 1 dlatego Rubin kazan nie moze przepuscic takiej okazji i przegrac tego meczu tym bardziej ze mecz rozgrywa sie na stadionie w Kazaniu i pilkarze beda mogli liczyc na wsparcie swoich kibicow.Mysle ze po odpadnieciu z ligi europejskiej Rubin skupi sie bardziej na lidze wiec dzisiaj nie sadze aby byl inny wynik niz dwubramkowe zwyciestwo rubinu lub nawet wieksze.Warto tez dodac iz w ostatnich 3 meczach miedzy tymi druzynami 2 razy gora byli pilkarze z kazania a tylko raz padl remis :
31/07/2009 Wisznaja Liga Rubin Kazan vs. Spartak Nalchik 2:0
22/03/2009 Wisznaja Liga Spartak Nalchik vs. Rubin Kazan 0:0
04/10/2008 Wisznaja Liga Rubin Kazan vs. Spartak Nalchik 3:0
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Piłka Nożna | Premier Liga | 12.04.2010 | 16:30
Rubin Kazań - Spartak Nalchik


Spotkanie piątej kolejki rosyjskiej Premier Ligi pomiędzy Rubinem Kazań i Spartakiem Nalchik zapowiada się bardzo ciekawie, bo zwycięzca tego spotkania wskoczy na fotel lidera. Rubin Kazań po czterech meczach zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 8 punktów (2 wygrane, 2 remisy), warto zwrócić uwagę na bardzo niskie wyniki Rubina, jak do tej pory wygrywał 2-0 i 1-0 i dwukrotnie zaliczył bezbramkowy remis. Drużyna wydaje się być bardzo dobrze poukładana w obronie, a jeśli chodzi o ofensywę to ostrożnie konstruują ataki. Spartak Nalchik niespodziewanie jest liderem, jak na razie uzyskali 10 punktów (3 wygrane, 1 remis). Jeśli chodzi o poszczególne wyniki to u siebie wygrywał 2-1 i 5-2, a na wyjazdach drużyna grała znacznie ostrożniej co dało wygraną 2-0 i bezbramkowy remis. Faworytem spotkania jest Rubin Kazań, ale śmiało mogę postawić również na remis. Jeśli miałbym wytypować dokładny wynik tego spotkania to myślę, że najbardziej prawdopodobna jest wygrana gospodarzy 1-0, ale remis 0-0 mnie nie zaskoczy!
---------------------------------------------------------
⚽ Rubin Kazań - Spartak Nalchik [under 2,5] ✅ 1-1
Ladbrokes | 1,82
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Kazan – Nalchik
Typ:1
Kurs:1.45
Po dłuższej przerwie postanowiłem znowu spróbować z ligą rosyjską. Tym razem wybrałem ostatni mecz 5 kolejki pomiędzy Kazaniem a ekipą Nachik. Oczywiście zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy w której szeregach występuję nasz rodak Rafał Murawski. Jeżeli chodzi o tabelę to jak na razie nie można zbytnio się na niej opierać bo to dopiero początek ligi ale mimo wszystko napisze o miejscach obydwóch drużyn. Gospodarze plasują się na 4 pozycji i mają na swoim koncie 8 punktów. Goście natomiast to niespodziewany lider rozgrywek ze zdobyczą 10 oczek. Jak już wcześniej wspominałem nie można wzorcować się na tabeli ponieważ goście jak dotąd mieli słabszych rywali i nic dziwnego, że wygrali trzy mecze. Gospodarze może nie popisali się w ostatnich dwóch meczach ale na to spotkanie powinni wyjść w pełni skoncentrowani i wszystko będzie dobrze. Jak wiemy Rubin słyną w tamtym sezonie z tego, że na mecze z drużynami z czołówki dodatkowo się mobilizował i je wygrywał co dało mu zwycięstwo w lidze myślę, że nie inaczej będzie w tym sezonie.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
⚽ ROSJA: Premier League ⚽
17.04.2010 12:00

Mecz: CSKA Moskwa - Lok. Moskwa
Typ: CSKA @ 2.20
Stawka: 30 zł (Expekt)

Już w szóstej kolejce tej rundy, odbędą się kolejne derby Moskwy. Niestety tylko na
Arena Khimki. Początek sezonu jest zdecydowanie bardziej udany dla CSKA. Porażki 1:0 z Interem nie odzwierciedlają dobrze obecnych predyspozycji podopiecznych trenera Leonida Slutsky&#39;ego. Czerwona kartka i gol dla Interu już w pierwszych minutach ustawił ten mecz. U CSKA można było zaobserwować momenty dobrej gry nawet w osłabieniu. No, ale nie porównujmy Interu z Lokomotivem. Jestem wręcz przekonany, że gospodarze dadzą z siebie wszystko. Po odpadnięciu z LM mogą skupić się już tylko na lidze. W przypadku zwycięstwa wskoczą na fotel lidera. Lokomotiv natomiast nie może być zadowolony z liczby oczek na koncie. Grają naprawdę słabo. Poniżej oczekiwaj w szczególności Sychev i Odemwingie. Cała gra opiera się tylko na Alexandrze Alievie, który strzelił 5 z 7 bramek całego zespołu w tym sezonie. Co ciekawe jest, bardzo prawdopodobne, że nie zagra w jutrzejszym meczu :!: Daje się mu jakieś 25% szans na wyjście na murawę. Potężna strata. Dodatkowo nie zagrają: Wagner, Rodolfo(24/3 - w poprzednim sezonie), Dmitriy Tarasov (5/1). Szczególnie brak Tarasova będzie mocno odczuwalny. CSKA musi wykorzystać swój potencjał w ofensywie. Najbardziej liczę na Dzagoeva. Może Hondzie uda się coś strzelić. Zobaczymy... Stawka mała. Gram żeby się milej oglądało :p

 
W 0

wislak99w

Użytkownik
ROSJA: Premier League
Alaniya Vladikavkaz - Sibir Novosibirsk
Typ:1
Kurs: 1,93
Buk: Pinnacle
wynik: 2:1
✅✅✅✅✅

Obie drużyny spisują się fatalnie. Alaniya 15miejsce, 2pkt - Sibir ostatnie 16, 1pkt. Interesująco wygląda natomiast bilans tych drużyn H2H:
28-08-2009 1. Division Alaniya Vladikavkaz 1 - 0 Sibir Novosibirsk
30-04-2009 1. Division Sibir Novosibirsk 1 - 0 Alaniya Vladikavkaz
18-09-2008 1. Division Alaniya Vladikavkaz 1 - 0 Sibir Novosibirsk
28-05-2008 1. Division Sibir Novosibirsk 2 - 1 Alaniya Vladikavkaz
27-07-2007 1. Division Alaniya Vladikavkaz 2 - 0 Sibir Novosibirsk
10-04-2007 1. Division Sibir Novosibirsk 2 - 1 Alaniya Vladikavkaz

Wygląda mi to na typowe 3za3. Biorąc to dosłownie, dzisiaj powinna wygrać drużyna Sibiru ale.. No właśnie, grają na wyjeździe a jak widać gospodarze w meczach między tymi dwoma drużynami wygrywają, dlatego też dzisiaj powinna wygrać Alaniya a w następnej rundzie górą będzie Sibir.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Spojrzałem dzisiaj w oferte meczów Ligi Rosyjskiej. Rozważałem typ na Rubin Kazań, który u siebie podejmuje beniaminka Andzi Machaczkała. Ale szybko sie rozmyśliłem doszukując się infromacji na temat braków w zespole Rubina. Otóż nie zagrają w tym spotkaniu Baliajkin, Sibaya,Kalieszyn,Fatih Tekke, Gokdeniz Karadeniz, Szaronow i Razyancew. A ponadto bardzo możliwa jest absencja kapitana Sergieja Semaka! Wielu z tych graczy to podstawowi zawodnicy. Ok sa też zastępcy, ale ja wole nie ryzykowac. Pewnie szanse dostanie Murawski, w przodzie jest Bucharow ale nie widze sensu by stawiac po @1,36 na zdziesiątkowany Rubin Kazań.
-------------------------
Zenit St Petersburg pod wodzą Luciano Spalettiego gra całkiem ciekawą piłke. Już w poprzednich sezonach Zenit wyróżniał się ofensywnym usposobieniem, szczególnie w meczach domowych. Mówię o samym stylu gry bo ze skutecznością różnie to bywało. W ich szeregach żadnych kontuzji nie ma. Faizulin który ostatnio miał złamany nos wrócił już do normalnych treningów, ale to i tak bardziej gracz rezerwowy. Zespół zapewne wyjdzie z prozdu w ofensywnym ustawieniu 4-3-3. Jeżeli idzie o skład to może to wyglądac tak : Małafiejew- Aniukow, Kriżanac, Lombarets, Hubocan- Zyrianow,Denisow,Danny - Bystrow, Kerzakow, Lazovic
A na ławce sa jeszcze tacy gracze jak chociażby Huszti, Rosina, Fernando Meira(stracił miejsce w składzie!),czy Sirl. Tak więc skład Zenitowcy mają naprawde mocny. Ich rywalem w dzisiejsze południe będzie czeczeński Terek Grozny. Ten zespół wykorzystuje głównie atut włanego boiska. W historii z czterech wizyt na stadionie Pietrowskim w Petersburgu Terek wywiózł 4 porażki i bilans bramek 2-12. Zenit stac na wygraną i oczekuję że tak się też stanie;)
Typ : ZENIT ST PETERSBURG @ 1,40 Bet365 ⛔0:0

Danny-piłkarz który zrobi różnice ;)
 
H 0

hanss52

Użytkownik
Spotkanie: Spartak Nalchik - Dynamo Moskwa
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
8 kolejka rosyjskiej Premier League. Lider- Spartak Nalchik podejmie u siebie jedenastą drużynę w tabeli- Dynamo Moskwa. Kurs jak na takie spotkanie jest bardzo wysoki a wciąż spada. Jeszcze niedawno był 3.10 a już jest 2.70 i myślę, że dalej będzie spadał. Spartak to jak na razie rewelacja tego sezonu w Rosji! Są jak na razie niepokonani u siebie, wszystkie mecze na własnym stadionie wygrali! Niedawno pokonali u siebie drużynę lepszą od jutrzejszego rywala, FK Rostov aż 5-2! W Ekipie gospodarzy świetnie spisuje się snajper Vladimir Dyadyun, który w 6 spotkaniach strzelił aż 4 bramki i jest drugi w klasyfikacji strzelców. Mam nadzieję, że to on jutro poprowadzi swoją drużynę do kolejnego zwycięstwa w tym sezonie, choć jestem pewien, że są w tym zespole również inni zawodnicy potrafiący strzelać bramki. Teraz coś o drużynie gości. W ostatnich sześciu spotkaniach tylko raz wygrali, trzy razy zremisowali, a dwukrotnie przegrywali. Jak na razie nie mogą oni tego początku sezonu zaliczyć do udanych zajmując odległą pozycję. Poniązej oczekiwań spisuje się największa gwiazda tego zespołu, napastnik Andrey Voronin. Rozegrał on wszystkie spotkania w pełnym wymiarze czasu, a strzelił tylko jedną bramkę!
Dla mnie fawotyt jest tylko jeden - Spartak Nalchik! A po takim kursie to aż grzech nie zagrać. Pozdrawiam ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
FK Rostov - CSKA Moscow
Już dziś o 14;30 do Rostova przyjeżdża CSKA wielka firma w Rosji której każdy bać się powinien. Rostov na własnym terenie zdążył w tym sezonie rozegrać 4 spotkania, w dwóch okazał się zwycięski w dwóch poległ, Rostov zagra bez czterech graczy natomiast w CSKA zabranie trzech są to :
/CSKA/ Кирилл Набабкин ;24 Василий Березуцкий ;91 Антон Заболотный. CSKA na wyjazdach gra wyjątkowo skutecznie z trzech wyjazdowych spotkań wszystkie trzy zostały wygrane. Wysoki kurs u bukmacher na to spotkanie świadczy o tym że w poprzednim sezonie CSKA uległo dwukrotnie z zespołem z Rostova jednak tamten sezon każdy pamięta jaki piłkarze z Moskwy mieli. Dzisiaj jest już zupełnie inaczej i liczę na ich zwycięstwo.
Propozycje :
Win CSKA @@ 1,72 Bet365


Czy znów strzeli bramkę :?:
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moskva - Terek
Typ: Handicap (0:1) X
Kurs: 3.60
Buk: Bet-at-home

Dziś o godzinie 12:00 odbędzie się mecz w rosyjskiej lidze między CSKA, a Terek. Jest to niewątpliwie hit dzisiejszego dnia. Cska w poprzednim sezonie zajęła 5 miejsce i zakwalifikowała się tym samym do rozgrywek ligi Europejskiej. Terek od zawsze był typowym przeciętniakiem, dlatego wydaje mi się ze na tle dzisiejszego przeciwnika i takiego strzelca jakim jest Guilherme (3 miejsce w ogolnej tabeli strzelców w lidze rosyjskiej) nie mazbytnio szans. Cska z ligi na ligę pnie sie ku górze i zajmuje co raz to wyższą lokatę, a przegrana z Terek&#39;iem byłaby porażką na całej linii. Jeśli chodzi o statystyki to przewagę mają gospodarze spotkania. Biorąc pod lupę wszystkie dotychczasowe mecze to Cska ma bilans bramkow +6, a Terek +2. Historia spotkań pokazuje nam że Cska w każdym jednym spotkaniu w konfrontacji z Terek wygrywała. Jedynym faktem przemawiającym że Cska dziś wygra minimalnie jest fakt że Terak grał z silniejszymi drużynami, a Cska już dwa mecze odbyła z drużynami których nie było w 1 lidze w zeszłym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom