>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Romantyku...wejdz tu

pele69 3

pele69

Użytkownik
✅ Istotną wadą kobiet jest to, iż tracimy przez nie zbyt wiele czasu. Ale jest to najpiękniej stracony czas.

✅ Dziwczyna zapytała chłopaka:
-Lubisz mnie?
On powiedział &quot;nie&quot;.
Myślisz, że jestem ładna?
-Znowu powiedział &quot;nie&quot;.
Jestem w twoim sercu?
-Powiedzial &quot;nie&quot;.
Jakbym odeszła - płakał byś za mną ?
-Powiedzial że nie.
Smutnie odeszła.
Chłopak złapał ją za ręke i
powiedział:
-Nie lubię Cię, ale kocham .
Dla mnie nie jesteś ładna,
tylko piękna.
Nie jesteś w moim sercu, ale
jesteś moim sercem.
Nie płakałbym za Tobą tylko
bym Umarł...

✅ Za krotko cię znam by mówić ci kocham lecz za bardzo cię kocham by ci tego nie mówić.

✅ Tajemnicą jesteś,
z księgi czarów - zbiegłą,
mgłą zaklętą,
którą nieliczni tylko przejdą.
Kobieto - puchu marny,
a nie do zdobycia.
Kobieto - ile w tym słowie
- piękna, miłości i życia.

Temat zalozylem w celu wymiany wierszami, aforyzmami ktore powalaja plec piekna na kolana...Jak ktos cos ma niech pisze !
 
new 0

new

Użytkownik
To co powali kobiete na kolana to napewno szczere, własne słowa, a nie jakies puste wierszyki
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
jakies puste wierszyki
puste ?? :roll:

dla mnie np nie są one puste... czasami innym trudno wyrazić tego samemu więc sięgają po tego typu teksty i jestem przekonany że to działa pozytywnie na kobiety...

pzdr
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ted ale zamiast na wydac kase na kwiaty mozna wyslac takie wiersz...efekt ten sam a i kasa na buki jest :jezora: Wiec ludzie jak macie cos ładnego to dawajcie w tym temacie..
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
a nie lepiej samemu coś wymyślić coś czymś się zaskoczy dziewczynę, aniżeli korzystać z jakiś tandetnych wierszyków
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
a nie lepiej samemu coś wymyślić coś czymś się zaskoczy dziewczynę, aniżeli korzystać z jakiś tandetnych wierszyków
Dobra jak widzicie pele założył temat po to aby ktoś dał jakiś wierszyk albo cuś innego. On Was tutaj nie prosi o porady w stylu co zrobić żeby dziewczyna .... tylko chce konkretnie coś. Wiec pytam po kiego grzyba piszecie nie na temat :?:
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Dobra jak widzicie pele założył temat po to aby ktoś dał jakiś wierszyk albo cuś innego. On Was tutaj nie prosi o porady w stylu co zrobić żeby dziewczyna .... tylko chce konkretnie coś. Wiec pytam po kiego grzyba piszecie nie na temat
A Tobie co dolega. Okres :roll:
 
E 0

emdoka

Użytkownik
Wierszyki generalnie oblecą,ale jeśli ktoś je chce przesłać dziewczynie to troche nie bardzo,bo co innego wysyłać przez np gg,a co innego mówić prosto w oczy.Tylko,że te wiersze się nie nadają żeby je mówić z kilku względów.Pamiętam,jeszcze w tamtym roku kolega na basenie chciał wyrwać lachona na taki tekst tzn tak miało to wyglądać:
On:Cześć
Ona:Cześc
On: Która jest godzina?
Ona: miała odpowiedzieć np 12 30
On:Ooo to najwyższa pora już się poznać...
Nie wiem co chciał mówić dalej,ale że chłopak z niego ambitny więc spróbował...niestety dziewczyna nie miała zegarka...Widząc jego mine zrobiło nam się jego po prostu źal (choć tak na prawdę od śmiechu trudno było się powstrzymać)
Poźniej próbowaliśmy jeszcze kilkakrotnie złowić coś na ten tekst np na przystankach,niestety ani razu się nie udało.Ale może wam się poszczęści...powodzenia
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ludzie macie tu pisac jakies ładne sentencje na temat kobiety, milosci a nie dawac wskazowki jak rwac mustangi !!
 
Do góry Bottom