>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rok 2015 przełomowy - Zakłady jako hobby (tenis ATP)

manager91 66

manager91

Użytkownik
Witam,

Mały bukmacherski &quot;rachunek sumienia&quot; za mną, wnioski wyciągnięte... Zapadła już również decyzja by od nowego sezonu poświęcić się temu co przyniosło w przeszłości najwięcej zysku, najwięcej satysfakcji.
Otóż całkowicie poświęcę się obserwowaniu, analizowaniu, graniu rozgrywek tenisowych. Co więcej obstawiał będę wyłącznie rozgrywki męskie i w minimum 90% wyłącznie ATP. Turnieje niższej rangi będę tylko obserwował.
Znam styl gry, mocne i słabe strony minimum top 150 rankingu. U wielu młodych zawodników wypatrzyłem spory potencjał, postaram się to wykorzystać.

Mimo, że moja gra to głównie stawianie na żywo czasem zdarzają się również typy przed rozpoczęciem spotkań i do tego właśnie wykorzystam ten temat.

Udzielał się będę również w temacie Tenis ATP, do czego zapraszam również Was.

Jestem zainteresowany wymianą poglądów na priv, w tym temacie oraz prywatnie poprzez wymianę numerem tel czy na facebooku. Nikt nie jest najmądrzejszy - każdy z nas uczy się przez całe życie a sieć kontaktów to największa wartość dzisiejszego świata.

Pozdrawiam serdecznie, do usłyszenia.
 
antiga63 81

antiga63

Użytkownik
Siemka, jestem nowy na forum ale mój pierwszy post byłby podobnie napisany jak twoje pierwsze 3 akapity. Nie mogę napisać na priv, więc w razie chęci wymiany poglądów napisz na priv numer gg albo fb. Pozdrawiam.
 
manager91 66

manager91

Użytkownik
Prosił bym jednak o nie komentowanie w temacie, starał będę się prowadzić go bardzo przejrzyście i w sposób poukładany.
Korzystając z okazji życzę dziś wszystkim udanej imprezy sylwestrowej a jutro już w nowym roku jak i przez cały czas jego trwania - jak najwięcej trafionych betów ;)
Pozdrawiam, już niebawem zaczynamy z typowaniem.
 
Do góry Bottom