>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rocznica.

damian77 34

damian77

Forum VIP
Niedługo..bede miał rocznice...Co wy byscie kupili swojej dziewczynie , na rocznice? ;&gt;

Wykazcie sie Hazardzisci ;D

p.s: pisać , poważne , pomysly.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ja bym ja zabrał do zoo (ładna pogoda) a potem na romantyczna kolacje ????
 
sarev 0

sarev

Użytkownik
załóż jej konto w expekcie :&gt;
Edit: Taa... jest promocja 100% do 150 pln. Więc czemu nie. Ale kolega jednak chciał poważne rady...
Vader
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
A ja ? Kupiłbym jej wieeeeeeeeelkiego pluszowego misia ????
Wziąłbym ją do zoo albo kina a przede wszystkim spędził z Nią cały dzień :]

SAREV : nie umiesz czytać ? Poważne pomysły ! ????
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Staraj się wymyśleć coś oryginalnego bo jeśli to będzie kino, albo kolacja, to raczej tego nie zapamięta.
Ale jeśli to byłby np wyścig konny (taki akurat mi przyszedł pomysł) to na pewno tego nie zapomni i zawsze będziesz mógł słyszeć &quot;A pamiętasz jak byliśmy na...... - tak pamiętam to była nasza rocznica&quot;.
Nie wiem jaki Twoja dziewczyna ma stosunek do turystyki, może zapisać się na spływ kajakowy (fajna sprawa - co roku pływam). Może zafundować jej mały kursik windsurfing&#39;u - nie chodzi raczej o nauczenie ale sam fakt dobrej zabawy (ja sie uczyłem cały sezon). A potem będziecie zmęczeni i głodni - to zabierasz ją do restauracji i pozwalasz wybrać jej co tylko zechce.
Wszystko zależy od dziewczyny - niektóre lubią czynne życie (sport, turystyka) a niektóre raczej mniej czynnie ruchowo (teatr, muzeum).
Jeśli chodzi o teatr to ja np lubię. - Teatr Wielki w Poznaniu. Od czasu do czasu trochę kultury nie zaszkodzi.
Mam nadzieje że wybierzesz coś adekwatnego do Twojej sytuacji - rada: nie żałuj kasy : )
Czasami lepiej coś stworzyć niż kupować.. : )
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
napisz ile ma lat, to latwiej bylo by cos dobrac... moze jakies ladne kolczyki , dziewczyny lubia takie prezenty
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Poduchę ze swoim foto Jej zafunduj :p
A dzień - uruchom romantyka w sobie i będzie OK, cokolwiek nie zrobisz :p
 
Do góry Bottom