>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
unique- 32

unique-

Użytkownik
jak dla mnie Robson to analizki na ✅ -rzeczowe i konkretne . szkoda tych paru złotych co tak szybko musiałeś oddać bukmacherom internetowym bo teraz musisz z byle singlem latać do ziemniaków :razz: . pozdrawiam i oby sporting wyciągnął :spokodfhgfh:
 
J 0

jarek_ua

Użytkownik
Dla mnie te analizy to piękna sprawa. Oby takich analiz było więcej. Dziś postawiłem też na Sporting, a więc przyda się żeby wygrali ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
a oto analiza na pierwszy mecz Champions League czyli pilkarskiego święta ????

VS

MANCHESTER UNITED - FC BARCELONA
Typ : 1
Kurs : 1,95
bet-at-home

Na Old Trafford dojdzie do napewno ostatniego meczu w tym sezonie w Champions League ale nie ostatniego Manchesteru United w tych rozgrywkach ;) Wszystko wskazuje ze zagrają oni w finale w Moskwie. Ich rywala trudno jest jeszcze wytypowac bo o ile w tej parze moim zdaniem Barca nie ma szans o tyle w meczu Chelsea- Liverpool moze sie jeszcze wszystko zdarzyc.
Ostatni pojedynek ManU z Chelsea w lidze niestety przegrany na Stamford Bridge 1:2 był świetnym widowiskiem. Ferguson zaskoczyl chyba wszystkich obserwatorów sadzając od początku meczu na ławce Cristiano Ronaldo który na placu gry zameldowal sie dopiero w 63min kiedy to kontuzji doznal Wayne Rooney. Mam nadzieje i potwierdzają to takze lekarze klubowi ze Rooneya w jutrzejszym meczu zobaczymy. Tradycyjnie juz nie zagra napewno Louis Saha. Pod znakiem zapytania stoi równiez wystep Nemanji Vidica ktory nie wystapil rowniez w pierwszym meczu.

Rywal MU w tym spotkaniu czyli Barcelona gra ponizej oczekiwan kibicow na calym swiecie. Dla Rijkaarda jest to chyba mecz o zycie bo w lidze obecnie Barca zajmuje juz nawet 3pozycje za Villareal do ktorego traci juz 4pkt. A ostatni mecz w lidze to kolejna juz wpadka i potwierdzenie tezy ze poza Camp Nou Barcelonie idzie jak po grudzie a w zasadzie nie idzie wogole.
W tym meczu nie zagrają Rafa Marquez, Giovanni dos Santos,Ronaldinho, Joarquera a takze Oleguera i Ezquerro ktorych coach nie zabral do Manchesteru. Na dzisijeszym treningu na uraz kostki narzekal Yaya Toure ale znalazl sie w kadrze ktora wyleciala do Anglii.

KADRY NA TEN MECZ :

▶Manchester United: van der Sar, Kuszczak, Neville, Brown, Ferdinand, Vidić, Piqué, Silvestre, Evra, O&#39;Shea, Ronaldo, Scholes, Anderson, Hargreaves, Carrick, Giggs, Park, Fletcher, Rooney, Tévez, Welbeck

▶Barcelona: Valdés, Pinto, Zambrotta, Thuram, Puyol, Milito, Abidal, Sylvinho, Edmílson, Touré Yaya, Iniesta, Xavi, Deco, Eto&#39;o, Henry, Messi, Krkić, Gudjohnsen

Na 9 pojedynków w fazie pucharowej z hiszpańskimi ekipami United wygrali 4, a przegrali 5.
W pojedynkach w fazie pucharowej z angielskimi drużynami Barcelona wypada następująco: na 15 dwumeczów przegrała 8 z nich, a wygrała tylko 7. Co więcej, na 4 półfinały z angielskimi ekipami wygrała tylko raz!

Zagrożeni zawieszeniem w przypadku żółtej kartki w tym spotkaniu i absencją w finale są Owen Hargreaves, Nani i Patrice Evra oraz Lionel Messi, Yaya Toure i Gabriel Milito.

Forma zdecydowanie po stronie ManU. Atut własnego boiska równiez. Motywacja?hmm wiele sie mówi o motywacji w zespole Barcelony, ale ten team juz od jakiegos czasu gra mecze o zycie i co... mozna powiedziec ze same porazki. W dodatku Barca razi ogromną nieskutecznoscia. W pierwszym meczu miała duzo okazji a zerowe konto po stronie zdobyczy moze zawdzieczac jedynie wlasnej nieudolnosci;) no i po trosze umiejetną obrona Czerwonych Diabłow. Mysle ze w tym meczu oszczedzany w potyczce lgowej Ronaldo zrehabilituje sie za przestrzelony rzut karny i poprowadzi swój zespol do finalu w Moskwie !!! ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Chyba nie trzeba nikomu tlumaczyc jak mnie ucieszyl ten wynik ???? Fantastyczna bramka Scholesa !!! Teraz czekamy na final w Moskwie ???? Brawo!!!
bramka fantastyczna ale zdobyta po ewidentnym i niewymuszonym bledzie obrony barcelony, wiec nie ma co sie podniecac, mu nie pokazalo zupelnie nic, sami wypracowali moze ze 2 dobre okazje na gola, barca mimo ze bez formy i w ogolnej rozsypce byla dla nich bardzo trudnym rywalem i spokojnie zaryzykuje stwierdzenie ze mu przeszlo do finalu na duuuzym farcie, jak barca nie strzelila nic w pierwszym meczu to tylko oni sami wiedza, a na OT fartowna bramka... nie wroze mu powodzenia w finale, z taka gra nie maja tam czego szukac, bez wzgledu na to czy zagraja z chelsea czy z liverpoolem
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Nie ma co sie podniecać? Nie wiem czy zauwazyles, ale ostatnio w piłka nożna zrobiła się grą błędów, które trzeba wykorzystywać. Defensywa Barcelony zrobiła ich kilka (w ogóle ta ich formacja grała słabo w obu meczach), natomiast defensywa ManU zagrała perfekcyjnie. Gdyby Barca była taka dobra to by pyknęła obronę ManU, ale oni zagrozili moze 3 razy bramce Van der Sara, to wszystko, a prawie kazda ich akcja kończyła na Ferdinandzie, Brownie czy Evrze.
Na farcie? fartowna bramka? Zastanów się co mówisz, bo Scholes takie gole trafiał juz nie raz w przeszłości... Gdyby taką strzelił Messi albo Henry to oczywiscie byłby tekst ze Barca zasłuzenie awansowała (właśnie dlatego fanboyów nie lubie).
Jak MU nie pokazało kompletnie nic, to co pokazała Barcelona? Bo w dwóch meczach Barca miała moze z 5 okazji na strzelenie gola, i to wcale nie były jakies stuprocentowe... juz nie bede po raz kolejny wspominał o obronie ManU, dodam jeszcze waleczność niektórych graczy Czerwonych Diabłów (Trzeba było przyjrzec sie Tevezowi albo Naniemu). Barca czasami sprawiała wrażenie, jakby sie juz pogodzili z wynikiem, obudzili się dopiero w końcówce.
Ktoś kto oglądał mecz i nie jest fanboyem barcy moze stwierdzic, ze post powyzej to stek bzdur sfrustrowanego fana i tyle.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Nie ma co sie podniecać? Nie wiem czy zauwazyles, ale ostatnio w piłka nożna zrobiła się grą błędów, które trzeba wykorzystywać. Defensywa Barcelony zrobiła ich kilka (w ogóle ta ich formacja grała słabo w obu meczach), natomiast defensywa ManU zagrała perfekcyjnie. Gdyby Barca była taka dobra to by pyknęła obronę ManU, ale oni zagrozili moze 3 razy bramce Van der Sara, to wszystko, a prawie kazda ich akcja kończyła na Ferdinandzie, Brownie czy Evrze.
napisalem:
&quot;barca mimo ze bez formy i w ogolnej rozsypce byla dla nich bardzo trudnym rywalem&quot;
barca slaba ale na ich tle mu nie pokazalo nic wielkiego... czytanie ze zrozumieniem boli?
Na farcie? fartowna bramka? Zastanów się co mówisz, bo Scholes takie gole trafiał juz nie raz w przeszłości... Gdyby taką strzelił Messi albo Henry to oczywiscie byłby tekst ze Barca zasłuzenie awansowała (właśnie dlatego fanboyów nie lubie).
sam strzal to klasa swiatowa, wiem ze scholes potrafi takie gole strzelac i temu nei przecze, fartem nazywam to ze milito praktycznie podal pilke scholesowi na 25m przed bramke, tam gdzie byl on sam i nie niepokojony przez nikogo oddal dobry strzal, w polfinale LM zrobic taki prezent (niewymuszony) to naprawde troche sie w glowie nie miesci
Jak MU nie pokazało kompletnie nic, to co pokazała Barcelona? Bo w dwóch meczach Barca miała moze z 5 okazji na strzelenie gola, i to wcale nie były jakies stuprocentowe... juz nie bede po raz kolejny wspominał o obronie ManU, dodam jeszcze waleczność niektórych graczy Czerwonych Diabłów (Trzeba było przyjrzec sie Tevezowi albo Naniemu). Barca czasami sprawiała wrażenie, jakby sie juz pogodzili z wynikiem, obudzili się dopiero w końcówce.
gdzie napisalem ze barca zagrala dobrze a mu slabo?
barca miala 5 sytuacji? na upartego sie zgodze, ale skoro tak to mu mialo 3, i nie zaliczam tu gola scholesa, bo to nie jest wypracowana sytuacja tylko fart
tevez i nani to jedni z najlepszych na boisku, cr7 przy nich nie pokazal nic... gwiazdor meczow z outsiderami ;)
Ktoś kto oglądał mecz i nie jest fanboyem barcy moze stwierdzic, ze post powyzej to stek bzdur sfrustrowanego fana i tyle.
nie wszystkich swoja miarka kolego! daruj sobie takie wycieczki osobiste, bo do jednej piaskownicy nie chodzilismy, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem co widac powyzej, jak zobaczyles ze kto skrytykowal mu to z piana na ustach rzuciles sie na niego probujac zdyskredytowac jego wypowiedz takimi tekstami jak te wytluszczone, napisalem jasno i wyraznie, ze barca slabo, ale mu bez rewelacji, nie ma sie czym podniecac, jak sam napisales...
 
peja 1

peja

Użytkownik
Sorka że się wpieprze.. ale już nie moge tego czytać.. ja powiem tak, osobiście mnie to wali jak grał Man Utd, liczy się efekt końcowy (zagrałem wkońcu na nich va bank :p).. kto będzie za rok, dwa lata pamiętał jak wyglądał ten mecz.. do historii przejdzie wynik dwumeczu w którym zwycięstwem popisała się angielska drużyna.. w bukmacherce liczy się trzeźwość umysłu, a nie kto jest czyim fanem.. bo ewidentnie przed tym dwumeczem Man Utd grał o niebo lepiej od Barcy.. dlatego też taki trzeźwy typ zagralem :p

pozdro..
 
K 0

kosa46

Użytkownik
panmv ty kolego za to jesteś fanboyem manu, które w pierwszym meczu stworzyli 3 akcje w rewanżu było już trochę lepiej ale też kalectwo. Oczywiście barca też zagrała kiszke jakich mało ale menchester też więc przestań pieprzyć o jakiś fanbojach bo mnie to wkurza!
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
prawda jest taka ze barca przez 180 minut nie wypracowala sobie rzadnej bardzo dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. pare razy kotlowalo sie w obu polach karnych, w polu karnym united dlatego ze vds 2 razy niepewnie lapal i chyba raz po kornerze w 1 meczu. gdyby np. nani wbil wczoraj na 2:0 przed przerwa (a byl bardzo blisko) teraz nie bylo by takich dyskusji. gdyby ronaldo strzelil karnego ten 2-mecz skonczylby sie w 2 minucie pierwszego meczu. barca jest po prostu slaba w tym sezonie, zatracila wiele atutow ktorymi zaskakiwala rywala. moze w nastepnym sezonie sie odnajda.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
panmv ty kolego za to jesteś fanboyem manu, które w pierwszym meczu stworzyli 3 akcje w rewanżu było już trochę lepiej ale też kalectwo. Oczywiście barca też zagrała kiszke jakich mało ale menchester też więc przestań pieprzyć o jakiś fanbojach bo mnie to wkurza!

A mnie wkurza ze nie potraficie sie przyznac do porazki!!! Barca jakby byla lepsza to tak jak panmv napisal strzelila by kilka bramek a ile strzelilA ??!!
Tak samo mowicie ze Scholes strzelil przypadkową bramke i to jest choreeee!!! Przeciez pilka fantastycznie mu naszla i wpadla w samo okienko wiec nie rozumiem o co chodzi... Tak jak ktos wyzej wspomnial on juz wiele takich bramek w historii strzelal a to oznacza ze jest klasowym graczem poprostu a nie.
No i nie rozumiem stwierdzenia ze w finale są juz skazywani na straty niezaleznie od tego z kim zagrają ... ale nie wszystko musze rozumiec przeciez...
NO COMMENT!!!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chelsea Londyn - FC Liverpool
Typ : awans CHelsea
Kurs : 1,40
bwin

Na Stamford Bridge dojdzie do rewanżu. W pierwszym meczu padl remis 1:1 i jak wszyscy zapewne pamiętaja dosc szczesliwy bo bramka wyrownujaca w 95min w dodatku zdobyta przez gracza FC Liverpool Johna Arne Risse ale do wlasnej bramki ;)
Pierwsze spotkanie bylo pilkarskimi szachami jak wiekszosc meczy miedzy tymi zespolami. Wynik 1:1 wieksze szanse daje Chelsea i mysle ze wkoncu to wykorzystaja i zagraja w wymarzonym finale przez Abramowicza. W dodatku final LM rozegrany zostanie w jego kraju, a konkretnie w Moskwie wiec bedzie on za wszelka cene chcial zmotywowac swoich graczy aby oni tam awansowali.

Ostatnie mecze ligowe to odpowiednio CHelsea zagrala kapitalne spotkanie z Manchesterem United wygrywajac 2:1 po dwoch bramkach Ballacka a Liverpool w mocno rezerwowym skladzie zremisowal na wyjezdzie z Birmingham 2:2. Jednak nie przywiazywalbym do tego wiekszej wagi.
W dzisiejszym meczu do skladu wraca Frank Lampard ktory opuscil ostatni mecz ligowy z powodu smierci matki, takze Michael Essien wraca po karencji za zolte kartki jaka odbywal w pierwszym meczu miedzy tymi zespolami.
Benitez napewno nie skorzysta z kontuzjowanego Fabio Aurelio.

John Terry,Steven Gerrard i Jamie Carragher muszą uważać, ponieważ żółta kartka w dzisiejszym meczu wykluczy ich z występu w potencjalnym finale Ligi Mistrzów.
W ostatnich latach obie drużyny coraz częściej spotykają się ze sobą i od sezonu 2004/2005, kiedy menedżerem Liverpoolu jest Rafael Benitez oba zespoły zagrały przeciwko sobie aż 19 razy. Bilans Hiszpan ma jednak gorszy, bowiem przegrał osiem razy, było sześć remisów i pięć razy wygrał.

Kadry na ten mecz :

▶Chelsea: Cech (B), Hilario (B), Belletti, Ferreira, Carvalho, Alex, Ben-Haim, Terry, A Cole, Bridge, J Cole, Ballack, Essien, Lampard, Wright-Phillips, Malouda, Kalou, Anelka, Drogba, Shevchenko, Mikel, Makelele

▶Liverpool: Reina (B), Carragher, Arbeloa, Hyypia, Skrtel, Riise, Finnan, Babel, Benayoun, Gerrard, Lucas, Alonso, Mascherano, Pennant, Crouch, Kuyt, Torres, Voronin, Itandje (B)

Oba zespoly graly juz ze sobą dwa razy wczesniej w Lm w fazie pucharowej i dwukrotnie do finalu wchodzil FC LIverpool. Tak wiec mysle ze do trzech razy sztuka ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

BOCA JUNIORS - CRUZEIRO
Typ : 1
Kurs : 1,60
bwin

Na La Bombonera Xeneize podejmą przybyszów z Brazylii. Mecz jest o tyle ciekawy bo od zawsze rywalizacja pomiedzy Canarinhos a Albicelestes zawsze ciesza sie wielkim zainteresowaniem i stoją na wysokim poziomie zaawansowania technicznego jak i akcji ofensywnych.
Mysle ze dzisisaj górą będa gospodarze. W ostatnim meczu ligowym Boca oszczedzala takich graczy jak Riquelme,Palacio czy Datolo na dzisiejsze spotkanie. Dodam ze ten mecz Boca przegrala 0:1.

Prawdopodobne sklady w dzisiejszym meczu:

▶BOCA : Mauricio Caranta - Alvaro González, Jonatan Maidana, Julio César Cáceres, Luciano Monzón - Fabián Vargas, Sebastián Battaglia, Jesús Dátolo - Juan Román Riquelme - Rodrigo Palacio i Martín Palermo.

▶Cruzeiro: Fábio; Marquinhos Paraná, Thiago Heleno, Espinoza, Jadilson; Henrique (Fabrício), Ramires, Charles, Wagner; Guilherme, Marcelo Moreno

Jest to pierwsze spotkanie w fazie 1/8 Copa Libertadores a wiec Boca która mysli o owygraniu tego pucharu powinna na wlasnym stadionie wypracowac przewage aby moc spokojnie jechac do Brazylii na mecz rewanzowy. Wczoraj nie powiodlo sie Argentyńskim zespolom bo Estudiantes przegral 0:2 na trudnym terenie z LDU Quito, a Lanus 0:1 z Atlasem Guadalajara.Tak wiec sądze ze pora na pierwsze zwyciestwo argentynczykow w tej fazie ;)
 
K 0

kosa46

Użytkownik
A mnie wkurza ze nie potraficie sie przyznac do porazki!!! Barca jakby byla lepsza to tak jak panmv napisal strzelila by kilka bramek a ile strzelilA ??!!
Tak samo mowicie ze Scholes strzelil przypadkową bramke i to jest choreeee!!! Przeciez pilka fantastycznie mu naszla i wpadla w samo okienko wiec nie rozumiem o co chodzi... Tak jak ktos wyzej wspomnial on juz wiele takich bramek w historii strzelal a to oznacza ze jest klasowym graczem poprostu a nie.
No i nie rozumiem stwierdzenia ze w finale są juz skazywani na straty niezaleznie od tego z kim zagrają ... ale nie wszystko musze rozumiec przeciez...
NO COMMENT!!!
Ja nie jestem fanem żadnego klubu oczywiście lubie barce bo gra jak dla mnie najbardziej przyjemną dla oka piłkę. A co do tego strzału Scholes to oglądnąłem kilka powtórek i jak o tym strzale mówisz, że mu fantastycznie naszła piłka na nogę to fajnie macie w tym Menchesterze. I czy ja gdzieś napisałem, że w finale są straceni? Wręcz przeciwnie myślę, że wygrają LM to tyle ode mnie pozdro.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chelsea Londyn - FC Liverpool
Typ : awans CHelsea
Kurs : 1,40
bwin ✅✅ WYNIK 3:2 po dogrywce ✅✅



BOCA JUNIORS - CRUZEIRO
Typ : 1
Kurs : 1,60
bwin ✅✅ WYNIK 2:1✅✅
Bardzo ładnie :spokodfhgfh: DObrze ze dalem na awans Chelsea bo takze musze sie przyznac ze powaznie myslalem nad 1 , ale jak widac dobrze postąpilem i bylem swiadkiem fantastycznego meczu. Oby takich widowisk bylo jak najwiecej. Dla mnie Men Of The Match byl Didier Drogba!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom