>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rewolucja w banowaniu,czy to możliwe?

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Rewolucja w banowaniu,czy to możliwe?
Postanowiłem założyć ten temat mimo,że na forum nie jestem kilka lat a, kilka miesięcy lecz chcę dla niego i od razu dla &quot;normalnych&quot; użytkowników jak najlepiej. Co mnie najbardziej irytuje na forum określając łagodnych słów? Ludzie,a konkretnie ludzie którzy nie potrafią trzymać swoich nerwów na wodzy, wyrażają się bardzo prostacko i chamsko na temat sportowców. Osobnicy którzy dają upust swoim nerwom na forum w nieodpowiedni sposób, kupon im nie wchodzi i od razu płaczą i żalą się pisząc słowa,zdania typu &quot;kretyn, idiota, ch*uj, poj*baniec&quot; no i wiele innych epitetów. Co za to ma? Ostrzeżenie...Ja jestem za tym aby osoba taka była od razu zbanowana i daje sobie rękę obciąć,że większość mnie poprze w tym temacie. Zapewne można zrobić ankietę na forum za i przeciw. Mam nadzieję,że moja prośba, wniosek czy nie wiem jak mam to określić może wejdzie w plan....chociaż wiem,że to nie będzie łatwe, na razie czekam na opinie innych użytkowników oraz podaje poniżej mnóstwo takich przykładów jakie udało mi się znaleźć:

Spotyka się dwóch idiotów więc wybieram wyższy kurs, ciężko powiedzieć który z zawodników jest większym kretynem? Fabio pewnie wygra finał w Monachium i tutaj może odpuścić w 1 rundzie choć nie nagrał się zbytnio bo pokonywał samych kelnerów, swój typ opieram to ze Dolgo jest Dogiem i włoski kretyn nie wygrał nigdy z nim seta więc h2h 4:0 dla Ukraińca, ze stawką nie szaleć...
z beznadziejnym Granollersem który potrafił przebijać piłkę i nie był takim nieudacznikiem
ale miał wiele szczęścia i w sumie drabinkę patałachów, zerowy Goffin
Kursy na takiego karaczana jak Monaco w okolicach 1,30?
nawierzchni kontra paralityk
kontra zerowy gracz który nadaje się do strugania ołowków
to są jakieś jaja! ten pseudo tenisista
zmiennicy to jakaś kpina
Kudla w swojej drabince miał samych paralityków i amatorów, Smith to totalna porażka, Lacko beztalencie
José Mário dos Santos Félix Mourinho się skończył właśnie
debil
Nie no, teraz Nieminen zabił wszystko. Miał piłkę na skończenie gema - DF. Pierwsza okazja do brejka - DF. Co za debil skończony.
Typowy debil-murzyn
Nie wierzę w to. No ja w to nie wierzę. 4 zbiórki, bardzo fajnie, a tutaj ewidentny faul w ofensywie i box, co za debil.
Co za debil, chyba przełączam na Benfikę.
Gulbis to debil, nie zdziwiłbym się jakby jeszcze go ten jak go nazywasz bękart połamał, ja jeszcze poczekam, i pogram na set na Gulbisa jak kurs wzrosnie
Bakenga jaki debil Dobra okazja na gola, to oddał taki strzał, że piłka na aucie
Ten głajdrola to jest idiota, odpadli z LM, liga wygrana, Mario ma szanse na króla strzelców a ten palant go na ławce sadza
widze ze idiota nadal bezmyslnie do siatki napiera
Trump idiota
Guardiola idiota, pozer...
murzyn ha ha ha ha ha ha
Miałem over 1.5 w ruskiej a niewdzięczny murzyn z nr 14 z Krasnodaru w 94 min ma piłkę na 11 m i tylko bramkarza przed sobą i prosto w Niego....
Haha murzyn co zmiane dał
Jeden murzyn mi chyba odda dziś pieniądze.
johnson pajac nie trafil prostego layupa
A ten pajac Olkowicz 4-2 dla Australii
Day to patałach niezły jednak, ze 4 frejmy przynajmniej stracił mając przewagę około 60 pkt i nie potrafiąc wbić tej jednej czy 2 bil
Teraz to niech lepiej wyrównają bo mi handi nie siada :/ patałach z bullpenu
jednak zeballos jest niedorobiony
Nowitzki pseudo koszykarz!!!!!!!!!! i patafian
Mogę jeszcze podać jeszcze mnóstwo takich przykładów,moim zdaniem powinna być jakaś zmiana w regulaminie jeśli chodzi o takie wyzywanie,czy rasistowskie odzywki :-| Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chyba sam nie wierzysz, że to mogłoby być możliwe. Można się tutaj rozpisywać czemu tak, a nie inaczej, ale myślę, że sam sobie argumenty wydedukujesz, bo są dość oczywiste ;)
Poza tym ostrzeżenie jest wystarczające. Myślę, że wielu osobom zdarzyło się rzucić czymś głupim w emocjach, potem to mija. A jak ktoś nie może opanować się na długo to i tak w końcu doczeka się bana i takie przypadki co jakiś czas się zdarzają.
Możesz jednak sam &quot;banować&quot; ludzi którzy Cię irytują. Na forum jest opcja Ignoruj, dzięki temu nie będziesz musiał już patrzeć na posty niektórych użytkowników (wchodzisz na profil zainteresowanego i klikasz &quot;dodaj do listy ignorowanych&quot;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom