>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Revolut - ogólna dyskusja

BrooklynBouncee 450

BrooklynBouncee

Użytkownik
Cześć wszystkim. Sporo czasu nie pisałem tu posta. Panowie, po kilku latach grania u polskich legalnych (od czasu tej ustawy) chciałbym w końcu założyć jakiś portfel. Zauważyłem nawet, że czołowy legalny buk w Polsce posiada wypłaty na różne portfele, a nie jak większość tylko na konto bankowe. No i do rzeczy, szukam portfela na zasadzie jak dawniej Skrill, czyli zamówienie karty i żebym mógł wypłacić z buka na ten portfel, bankomat i kasa moja. Piszę w temacie revoluta, bo nie widzę tematu zbiorczego. Mam konto tylko i wyłącznie na Skrill jeśli chodzi o portfele, ale nie robiłem tam nic z 5 lat i karta już pewnie nieaktualna. Proszę o radę kumatych co teraz jest na topie o który z tych portfeli ma największy sens, no bo jestem totalnie poza tematem. Bardzo dziękuję!

jozzy22 189,7K

jozzy22

Użytkownik
Miasto
Skawina
Cześć wszystkim. Sporo czasu nie pisałem tu posta. Panowie, po kilku latach grania u polskich legalnych (od czasu tej ustawy) chciałbym w końcu założyć jakiś portfel. Zauważyłem nawet, że czołowy legalny buk w Polsce posiada wypłaty na różne portfele, a nie jak większość tylko na konto bankowe. No i do rzeczy, szukam portfela na zasadzie jak dawniej Skrill, czyli zamówienie karty i żebym mógł wypłacić z buka na ten portfel, bankomat i kasa moja. Piszę w temacie revoluta, bo nie widzę tematu zbiorczego. Mam konto tylko i wyłącznie na Skrill jeśli chodzi o portfele, ale nie robiłem tam nic z 5 lat i karta już pewnie nieaktualna. Proszę o radę kumatych co teraz jest na topie o który z tych portfeli ma największy sens, no bo jestem totalnie poza tematem. Bardzo dziękuję!
To zamów kartę i po sprawie. Po co zakładać kolejny skoro masz skrill no chyba że Ci nie pasuje to ok.

Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Miasto
Bandundu
PayPal ?

czoker 37,9K

czoker

Użytkownik
Blokuje platnosci tylko do pl buków czy to samo z zagranicznymi? Do unibeta idzie wpłacać/wypłacać aktualnie? Jakby ktoś wpłacał ostatnio to dzięki za info

czoker 37,9K

czoker

Użytkownik
Płatność do unibeta 2 dni temu przeszła, a wczoraj wypłata została odrzucona przez revoluta...
Ktoś z grających może napisać czy były wcześniej podobne problemy i później wszystko wróciło do normy?

jerzywalec 1,8K

jerzywalec

Użytkownik
Miasto
Szafka A
Od 22 jakoś odrzucają, musisz podać PL iban Revolut żeby wypłacić na konto bankowe, na kartę niestety nie przejdzie. Nadawca przelewu będzie Visa payments ltd

Otrzymane punkty reputacji: +202
czoker 37,9K

czoker

Użytkownik
Były takie sytuacje wcześniej? Czy możliwość wypłaty wracała?
Na koncie revoluta widzę tylko litewski IBAN, jak można nabyć polski?

jerzywalec 1,8K

jerzywalec

Użytkownik
Miasto
Szafka A
Revolut -> wpłać -> zmień -> standardowy przelew bankowy -> lokalne i tam masz konto.
Dodaj tylko PL przed numerem i powinna dojść wypłata.

Otrzymane punkty reputacji: +202
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Właśnie zalogowałem się do Revolut przez komputer i z ciekawości pobrałem wyciąg. Ku mojemu zdziwieniu pojawiły się 3 IBANY, a w aplikacji mam tylko jeden (LT...). Jest na wyciągu polski IBAN - czy mogę go wpisać do wypłaty np. u bukmachera, który nie realizuje już przelewów na LT...?

Załączniki

jerzywalec 1,8K

jerzywalec

Użytkownik
Miasto
Szafka A
Właśnie zalogowałem się do Revolut przez komputer i z ciekawości pobrałem wyciąg. Ku mojemu zdziwieniu pojawiły się 3 IBANY, a w aplikacji mam tylko jeden (LT...). Jest na wyciągu polski IBAN - czy mogę go wpisać do wypłaty np. u bukmachera, który nie realizuje już przelewów na LT...?
Tak

Otrzymane punkty reputacji: +200
G 88

Gebss

Użytkownik
Panowie, dziś przy próbie wypłaty z Mifinity na kartę Revolut (robiłem tak już bardzo wiele razy bez problemu), transakcja została odrzucona przez Revolut z informacją o podejrzanym przelewie. Na czacie nic nie mogą, jedynie mi zaproponowano żebym założył wirtualną kartę i tam przelał. Tak spróbowałem zrobić, tylko jest problem z weryfikacją karty na Mifinity - chcą 4 cyfrowy kod weryfikacyjny. Nie pamiętam jak to zrobiłem kilka lat temu, że pierwsza karta została zweryfikowana, ale może mi ktoś przypomnieć, skąd wziąć ten kod? Pamiętam, że było z tym sporo roboty.

Dodatkowo - czy ktoś miał podobny problem z zablokowanym przelewem z Mifinity? Ewentualnie jak mogę wypłacić te środki? :(

czoker 37,9K

czoker

Użytkownik
Skrill, neteller, ecopayz, teraz revolut ... Wiecznie kłody pod nogi.
Ktoś ma jakieś sprawdzone alternatywy (oczywiście oprócz krypto)? Najlepiej podobne do revoluta, z wirtualnymi kartami visa

K 0

kamko53

Użytkownik
Panowie, dziś przy próbie wypłaty z Mifinity na kartę Revolut (robiłem tak już bardzo wiele razy bez problemu), transakcja została odrzucona przez Revolut z informacją o podejrzanym przelewie. Na czacie nic nie mogą, jedynie mi zaproponowano żebym założył wirtualną kartę i tam przelał. Tak spróbowałem zrobić, tylko jest problem z weryfikacją karty na Mifinity - chcą 4 cyfrowy kod weryfikacyjny. Nie pamiętam jak to zrobiłem kilka lat temu, że pierwsza karta została zweryfikowana, ale może mi ktoś przypomnieć, skąd wziąć ten kod? Pamiętam, że było z tym sporo roboty.

Dodatkowo - czy ktoś miał podobny problem z zablokowanym przelewem z Mifinity? Ewentualnie jak mogę wypłacić te środki? :(
Musisz pogadac na czacie revluta,bo ten kod nie jest tak bezposredio widoczny. Oni Ci go wyciagna z systemu tak jakby jak im opiszesz problem, mialem to z pol roku temu

G 88

Gebss

Użytkownik
Musisz pogadac na czacie revluta,bo ten kod nie jest tak bezposredio widoczny. Oni Ci go wyciagna z systemu tak jakby jak im opiszesz problem, mialem to z pol roku temu
Właśnie przy pierwszej weryfikacji ktoś mi to ogarnął na czacie. Teraz pisałem z dwoma osobami i się zarzekają, że nie wiedzą o jaki kod chodzi.... niekompetentni

K 0

kamko53

Użytkownik
Właśnie przy pierwszej weryfikacji ktoś mi to ogarnął na czacie. Teraz pisałem z dwoma osobami i się zarzekają, że nie wiedzą o jaki kod chodzi.... niekompetentni
Obawiam sie, ze czeka Cie jeszce kilka rozmow, tam zatrudniaj takich generalnie troszje nieogarow . Ja tez pamietam ,ze to byla droga przez meke ale finalniesie udalo