>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Revolut - karta wielowalutowa

G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Panowie miał ktoś z was problem z płatnościami zblizeniowo? Limitu nie przekroczyłem a od ponad miesiąca nie mam takiej możliwości, nie ma tego charakterystycznego piknięcia przy dotknięcia terminala. Wcześniej miałem tak samo i myślałem że się karta szwankuje ale za którymś razem zaskoczyło. No ale teraz od ponad miesiąca jest to samo. Na pin mogę normalnie płacić
 
M 0

mbryla

Użytkownik
Witam, a ja mam inne pytanie. Czy mając wirtualną kartę na revolucie to czy można na nią wypłacać pieniądze z unibetu? Czy trzeba mieć fizyczną kartę ?
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Czemu wy regulaminów nie czytacie ? Tam wszystko pisze jakie opłaty,prowizje itp. Jak mi na maila przychodzą zmiany w regulaminie to zawsze pobieram,drukuje i czytam ze 3 razy albo nawet więcej. Potem nie robię wielkich oczu przy bankomacie.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Hej ludziska , jest możliwość uzyskania karty revolut w PLN.
Bo ja puki co nie mogę korzystać ze swojego konta bankowego (ze względów osobistych)
zrobiłem taki myk , kupilem paysafecard , doladowalem ecopayz , z ecopayz zaplacilem karta ecopayz mastercard na revoluta i z revolutka zaplacilem kartą revoluta Visa na ruska , tylko ze mi ze 192zl , zostalo na revolut 177zł , bo to na karte idzie a karta jest w euro.

przewalutowanie spoto wychodzi przy kwotach niskich jak 200zl a przy wyzszych to wogole.

a potem jeszcze przelac z ruska jak sie wygra na revolutka karte to wogole , bo na eco karte chyba nie idze przelac. no i wyplata z bankomatu zas przewalutowanie
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Hej ludziska , jest możliwość uzyskania karty revolut w PLN.
Bo ja puki co nie mogę korzystać ze swojego konta bankowego (ze względów osobistych)
zrobiłem taki myk , kupilem paysafecard , doladowalem ecopayz , z ecopayz zaplacilem karta ecopayz mastercard na revoluta i z revolutka zaplacilem kartą revoluta Visa na ruska , tylko ze mi ze 192zl , zostalo na revolut 177zł , bo to na karte idzie a karta jest w euro.

przewalutowanie spoto wychodzi przy kwotach niskich jak 200zl a przy wyzszych to wogole.

a potem jeszcze przelac z ruska jak sie wygra na revolutka karte to wogole , bo na eco karte chyba nie idze przelac. no i wyplata z bankomatu zas przewalutowanie
nie ma takiej mozliwosci. Dostajesz karte wielowalutowa...


Metoda rozliczania płatności zależy jednak od tego, w jakich okolicznościach zostanie dokonana płatność. I tak:

  • Jeśli płacimy za zakupy w jednej z 24 walut wspieranych przez Revolut, to wystarczy wcześniej wymienić taką walutę i zasilić nią dane subkonto – robimy to w dzień roboczy, by uniknąć prowizji. Środki zostaną pobrane właśnie z tego subkonta. Przykład: jadę na weekend do Kopenhagi, a więc wcześniej zasilam swoje subkonto w DKK odpowiednią ilością duńskich koron. Płatność za hotel czy restaurację zostanie pobrana z subkonta w DKK – oczywiście do dostępnego salda (zawsze warto więc mieć walutę na lekką górkę).
  • Jeśli chcemy zapłacić za zakupy w jednej z 24 wspieranych walut, ale nie mamy jej fizycznie na subkoncie, wówczas środki zostaną pobrane z subkonta o aktualnie najwyższym saldzie. Operacja zostanie przeliczona po kursie międzybankowy, a jeśli dokonamy jej w weekend, Revolut dodatkowo doliczy 1% prowizji. Przykład: jestem sobie w tej Kopenhadze, ale zapomniałem wcześniej zasilić subkonto w DKK. Płacę za hotel, środki są pobierane z subkonta w złotówkach i automatycznie przeliczane na koronę duńską po kursie międzybankowym. Nie ma więc tragedii.
  • Jeśli chcemy zapłacić w walucie, która nie jest wspierana przez Revolut w ramach 24 subkont walutowych, wówczas środki zostaną ściągnięte z subkonta z najwyższym saldem i przeliczone po kursie międzybankowym. Uwaga jednak! Jeśli transakcja zostanie dokonana w weekend, Revolut doliczy 1% prowizję.
tak w ogole to nie jest temat o revolut...
 
B 648

brof123

Użytkownik
Hej ludziska jak wplacalem kartą revolut visa na 1xbet , to bedzie możliwośc wyplaty też oto na tą kartę?

czy revolut przyjmuje wyplaty od sprzedawcow takich jak 1xbet, 22bet itd . bo wyslalem na kartę ecopayz mastercard , to mi odpisali że oni juz nie mogą od sprzedawców czyli bukow przyjmować zleceń na kartę ecopayz i mi przepadly pieniądze , wiszą gdzies ani na buku nie ma ani na ecocard/eco
dlatego pytam o revolut
 
C 445

cristovao

Użytkownik
wpłacał ktoś kartą wirtualną na zagranicznego buka? akceptują to? i co w przypadku wypłat, nr karty musi być ten sam?

kara wirtualna jest darmowa ale jeżeli z niej zrezygnujemy i później znów wrócimy to chyba będzie miała już inny numer tak?
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dawno nie korzystałem i muszę zaakceptować swoje rezydencje podatkowe.. czy podlega to jakimś kontrolom ? Chciałbym wypłacić pieniądze ..
 
Do góry Bottom